Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

אני מניח שגם אתה מאלה שזרקו את ג'ורדי לפני כמה מחזורים, אוהד טיפוסי עם זיכרון קצר.. ראיקו היה שחקן העונה בעונה שעברה, שכחת את זה, מישהו היה טוב היום? כולם תפסו יום חלש, מילא היינו נותנים הצגה וראיקו היה עושה טעות, תעזבו את המשחק הזה הוא לא מדד לכלום ותעזבו את הילד בשקט, הוא שוער מצויין שעוד יתרום הרבה למכבי.

איך אתה יכול להיות שחקן העונה בעונה שאתה מפסיד ת'גביע וגומר בלי אליפות? בערך כמו להגיד על רופא מנתח המוח של השנה כי הוא הציל קורבן אחד מתוך עשר....בגביע במאני טיים ראית מזה באמת פנדליסט ברמה כמו זובאס...גם נגד זניט שבני יהודה שיחקה נגדם הוא היה הרבה יותר טוב ממה שראיקו הוציא נגדם ששיחקנו נגדם וראיתי את שני המשחקים....

תקשיב ותקשיב טוב אני לא מתבייש בדבר אחד שאמרתי אם אני אומר משהו אני גם עומד מאחוריו....אמרתי את זה ואני עדיין חושב שלהציב את קרויף בתור המאמן לעונה הזאת היתה טעות....יכול להיות שיום אחד הוא יהיה מאמן ברמה שיגרום לאבא שלו נחת אבל יקח לזה זמן,אם הוא יביא אליפות בסוף השנה? אני אודה בטעות שלי ואברך אותו על זה

הוא לא ילד זאת הטעות שלך הוא כבר גבר והוא חשוף לביקורת כמו כולם

איך אתה יכול להיות שחקן העונה בעונה שאתה מפסיד ת'גביע וגומר בלי אליפות? בערך כמו להגיד על רופא מנתח המוח של השנה כי הוא הציל קורבן אחד מתוך עשר....במאני טיים ראית מזה באמת פנדליסט ברמה כמו זובאס...גם נגד זניט שבני יהודה שיחקה נגדם הוא היה הרבה יותר טוב ממה שראיקו הוציא נגדם וראיתי ת'משחק....

תקשיב ותקשיב טוב אני לא מתבייש בדבר אחד שאמרתי אם אני אומר משהו אני גם עומד מאחוריו....אמרתי את זה ואני עדיין חושב שלהציב את קרויף בתור המאמן לעונה הזאת היתה טעות....יכול להיות שיום אחד הוא יהיה מאמן ברמה שיגרום לאבא שלו נחת אבל יקח לזה זמן,אם הוא יביא אליפות בסוף השנה? אני אודה בטעות שלי ואברך אותו על זה

הוא לא ילד זאת הטעות שלך הוא כבר גבר והוא חשוף לביקורת כמו כולם

הוא הציל שני פנדלים בגמר הגביע אבל ברור בגללו לא זכינו.

וואלה אני דווקא הייתי בטוח שווידאר שחקן העונה אבל אם אתה אומר אשרייך.

לא אני אמרתי, הוא נבחר בטקס הגאלה ע"י ג'ורדי בין היתר.

לא אני אמרתי, הוא נבחר בטקס הגאלה ע"י ג'ורדי בין היתר.

גם ביבי בחר בבן שלו לבן השנה אחרי פרשת הקלטות ואמר שזה לא הוא מדבר ואלי פיניש חיקה אותו

כמו שהמאמן של איטליה יבחר את בופון לשחקן השנה אחרי שעפו מהמונדיאל...החוכמה זה שזר בוחר בך

לא אחד שמשוחד

הוא הציל שני פנדלים בגמר הגביע אבל ברור בגללו לא זכינו.

אם הוא היה מנצח ת'גמר הזה זה היה מקפיץ ת'מניות שלו פי עשר...משהו שהיו זוכרים שנים קדימה

עדיין זובאס היה יותר טוב והרשים יותר....לא הפלתי את הכל עליו אבל במאני טיים זה היה הזמן שלו

איזה מביך לקרוא חלק מהדברים שאתם כותבים בחיי...

את ראיקוביץ' הביאו כשהקעה למכירה עתידית, לא בהכרח כשחקן חיזוק, ידעו בדיוק למה מביאים אותו

נכון להיום בארץ, למרות הפאשלה פה פאשלה שם שלו, הוא השוער הכי טוב בארץ, הוא נתן לנו המון נקודות.

ראיקו הוא לא הבעיה, מה גם שהוא עדיין ילד, בגלל שקנו אותו במחיר שקנו אותו אתם מצפים שהוא יאטום את השער.

זה כמו שאנשים מצפים מאייפון X לטרנספר אנשים מנקודה אחת לאחרת בעולם בגלל שהוא עולה 5000 שקל.

די כבר לרצוח שחקנים, ראיקו לא יכול לחפות על שחקנים איטיים כמו באבין (שני גולים עליו) שמשאירים אותו לבד בהגנה.

גם ביבי בחר בבן שלו לבן השנה אחרי פרשת הקלטות ואמר שזה לא הוא מדבר ואלי פיניש חיקה אותו

כמו שהמאמן של איטליה יבחר את בופון לשחקן השנה אחרי שעפו מהמונדיאל...החוכמה זה שזר בוחר בך

לא אחד שמשוחד

תקשיב, קראתי כמה הודעות שלך.. עדיף בשבילך שתסתום את הפה, אתה רק מתדרדר מרגע לרגע.

אם הוא היה מנצח ת'גמר הזה זה היה מקפיץ ת'מניות שלו פי עשר...משהו שהיו זוכרים שנים קדימה

עדיין זובאס היה יותר טוב והרשים יותר....לא הפלתי את הכל עליו אבל במאני טיים זה היה הזמן שלו

הוא עשה את העבודה שלו בגמר הגביע ולקח שני פנדלים, אם סקאריונה ויוסי בניון לא היו משלשלים שם, היינו לוקחים את הגביע הזה.

לא אחד שמשוחד

מה? מה? מה? מה?

אתה חייזר מנושא הקונספירציות במקרה?

הוא עילוי ופשוט חסר ניסיון. יום אחד כשיככב באירופה אתם תבינו את זה.

אתה בטוח שאתה משתמש בהגדרה של עילוי כראוי?

אתה ממש לא בכיוון. הוא ממש רחוק מעילוי

איזה מביך לקרוא חלק מהדברים שאתם כותבים בחיי...

את ראיקוביץ' הביאו כשהקעה למכירה עתידית, לא בהכרח כשחקן חיזוק, ידעו בדיוק למה מביאים אותו

נכון להיום בארץ, למרות הפאשלה פה פאשלה שם שלו, הוא השוער הכי טוב בארץ, הוא נתן לנו המון נקודות.

ראיקו הוא לא הבעיה, מה גם שהוא עדיין ילד, בגלל שקנו אותו במחיר שקנו אותו אתם מצפים שהוא יאטום את השער.

זה כמו שאנשים מצפים מאייפון X לטרנספר אנשים מנקודה אחת לאחרת בעולם בגלל שהוא עולה 5000 שקל.

די כבר לרצוח שחקנים, ראיקו לא יכול לחפות על שחקנים איטיים כמו באבין (שני גולים עליו) שמשאירים אותו לבד בהגנה.

ועם טב''ח וקרלוס (שגם בשיא אי כושרו היה טוב מבאבין) הוא כן חיפה? די נו

ברור שאתה מצפה משחקן שהבאת ב3 מיליון דולר שיעשה יותר מגביע הטוטו בכמעט שלוש שנים

הכי טוב בארץ? על הירח ועל כל הפלנטה.....לא יותר טוב מקליימן ולא מחיימוב ולא מעל זובאס ממש לא

ופה בדיוק הטעות גם שגיאה של המועדון איך לך ת'לוקסוס הזאת להרשות לעצמך

להביא שחקן כ"השקעה" עם קבוצה נוראית כמו שהיתה לנו אז באותה שנה / עד שאתה מגיע לצ'מפיונס

שתבין אני ממש לא האחד שמטנף על כל שחקן אחרי כל משחק לא טוב...בתקופה שכולם טינפו על קיארטנסון המשכתי להאמין שיצליח

אבל על ראיקו אני אומר את זה מזמן אני לא חושב שהוא שוער מספיק גודל / יציב לקבוצה שרוצה אליפות כל כמה שנים...בטח לא לאירופה

לוקה באינסטינקטים שלו....לפעמים לוקח לו שעה לקלוט כדור ולהציל,כדורי גובה ככה ככה,משחק רגל?! ... באחד על אחד עוד בסדר

שמע טוב יחתיכת מזדיין, באת לפה להטיל רפש מדקה אחרי המשחק, תשחרר תבעיה ותפסיק עם זה ישרמיט

מזכיר את הטעות שלו במשחק הקודם מולם שגם החזיר אותם למשחק. מצחיק איך לא זוכרים לו את זה בגלל שניצחנו. אם היה מסתיים 2-2 כולם היו צולבים אותו.

ועם טב''ח וקרלוס (שגם בשיא אי כושרו היה טוב מבאבין) הוא כן חיפה? די נו

ברור שאתה מצפה משחקן שהבאת ב3 מיליון דולר שיעשה יותר מגביע הטוטו בכמעט שלוש שנים

הכי טוב בארץ? על הירח ועל כל הפלנטה.....לא יותר טוב מקליימן ולא מחיימוב ולא מעל זובאס ממש לא

ופה בדיוק הטעות גם שגיאה של המועדון איך לך ת'לוקסוס הזאת להרשות לעצמך

להביא שחקן כ"השקעה" עם קבוצה נוראית כמו שהיתה לנו אז באותה שנה / עד שאתה מגיע לצ'מפיונס

אפשר לחסום כבר את המטומטם הזה?

או שהוא מתעורר רק כדי לטנף על שחקנים או שאין לו הכנה למוח. כך או אחרת הוא הרס ת'נושא.

למה על כל טעות שלו הוא מקבל נושא?

יש שחקנים גרועים ממנו בהרבה וכל משחק עושים טעות ולא מקבלים נושא.

אל תדאגו לו, הוא יכניס למועדון הרבה כסף גם אם הוא לא יהיה טוב.

נראה לי די ברור לכולם שראיקו הוא לא הוואו שציפינו לראות, ועדיין לדעתי כרגע הוא השוער הטוב והיציב בליגה גם ביחס לטעויות שהוא עושה.

באיזשהו מקום הייתה ציפייה שראיקו יהיה אניימה 2 אבל שוער ברמה של אניימה כנראה מגיע לליגה פח שלנו פעם בשני עשורים בערך.

דרך אגב, גם שורה (שהוא לא ממש בר השוואה כי הוא גם היה חתיכת דמות וגם הגיע עם המון ניסיון) היה ממרומי גילו עושה לא מעט טעויות בתקופות הטובות שלו.

זה אולי נשמע הזוי למי שראה את שורה משחק אבל בעידן של היום כשכל משחק משודר וכל נאד של שחקן מקבל ניתוח, שורה היה גם חוטף לא מעט ביקורת.

dont forget that he is young, he doesnt have much exposure in quality football, hr might be very good and he might be the next best goalkeeper ever but here in our football, its hard to progress. we dont have the right professionals to guide him, train him, keep his progress in check. i think that if he would have been sold to a B class club in Germany he would have progressed better.

אני לגמרי לא חושב שהוא עילוי גם לא בליגה הישראלית.

שוער טוב, לא יותר מזה. אף פעם לא היה איזה משהו בלתי נתפס.

הבעיה בגישה של רוב הקהל שחושבים שראיקו אמור להיות קסיאס.

מה זה משנה ההגדרה?

הוא שוער מצויין שאתמול טעה.

לנסות ולהשליך מזה על האם הוא מתאים או לא מתאים? לאן עפתם?

כן, להיות מודח מהגביע זה באסה במיוחד נגד קבוצה קטנה ובתוצאה לא נעימה, מפה ועד ההיסטריה המוגזמת של אנשים המרחק גדול מאוד.

תנשמו קצת ותחזרו להגיב כשתירגעו, אתם מדברים שטויות.

היום כל שחקן שני בעולם הוא כשרון והוא עילוי

הרי ברור שאם הוא היה עילוי מטורף הוא לא היה מגיע לכאן והיה נקנה בגיל צעיר ע"י קבוצות גדולות .

אבל להגיד שהוא לא שוער טוב? הגזמתם, כל טעות שלו פה אתם עושים מזה נושא שלם, הוא עדין השוער הכי טוב שיש בליגה בפער, הוא עדין כשרון מטורף יחסית לרמה פה וכן הוא עדין מדי פעם עושה טעיות של ילד

מצד שני לא חסר שחקנים בגיל שלו שעושים טעיות, אי אפשר להיות מושלם..

מה שכן, אני לא דואג, את הרווח המועדון יעשה ממנו, בטוח..אתם שוכחים שהכל ביזנס, ראיקו יכניס למועדון כסף והרבה כסף...

מה שכן הוא צריך להמשיך להתעסק בכדורגל עד סוף העונה והוא לא יהיה פה שנה הבאה.

למה אתם חושבים שמפילים הכל עליו? בנצחונות ובהפסדים מבחינתי זה כל הקבוצה ביחד.

לגבי ראיקו אחרי הטעות בשבוע שעבר שום נושא לא נפתח אבל פשוט לא מובן לי ההגנה הזאת עליו כאילו מדובר פה בקסיאס הבא,חברים ראיקו לא עילוי ולא שווה את הסכום ששולם עליו כל אחד יכול להגיד ולחשוב מה שהוא רוצה.

רגע הבעיה היא שאתם באמת חשבתם שמביאים לכם את השוער הבא של הכדורגל האירופי? באמת נתפסתם לקטע של הטוב בעולם לגילו?

אז זו אשמתכם שאתם תמימים ולא מבינים שהכל ביזנס, ואם שילמו עליו 3 מיליון יורו זה כדי לעשות עליו רווח ולא כדי שיציג יכולת של שלושה מיליון יורו.

כשמכבי תקנה שוער בן 29 ב3 מיליון יורו אז תצפו להצגות אדירות ממנו.

ראיקו שוער מצוין שהשתשלום הגבוה עליו הוא רק כי אפשר לקבל הרבה יותר בחזרה בעתיד.