Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

הזייה זה מי שעשה אותך.

שוער תפקידו לזנק לכל כדור.

כמו שתפקיד של פקח זה לחלק דוחות, סנדלר לתקן נעליים, ושל אמהות של יצורים כמוך לעמוד בצומת.

לא משנה מה תגיד הגול השלישי לא עליו, גם אם הוא זינק וגם אם לא.

הזייה זה מי שעשה אותך.

כמו שתפקיד של פקח זה לחלק דוחות, סנדלר לתקן נעליים, ושל אמהות של יצורים כמוך לעמוד בצומת.

לא מתאים הדיבור הזה סהכ רשם את דעתו.

אני מסכים שראיקו לא שווה 3 מיליון יורו.

גם וידאר אגב, אם נסתכל תועלת/מחיר נטו לא.

אבל שניהם מצוינים, זרים מעל הליגה כמו שאוהבים לומר פה.

תג מחיר בימינו זה לא רק פונקציה של כמה השחקן טוב.

אנחנו נרוויח עליו, בגלל זה קנינו אותו, ובשנים האחרונות היה לנו שוער מעולה.

חוץ מזה הוא בחור אינטימי ומרגש והלוואי שישאר פה לכל החיים.

אני מסכים שראיקו לא שווה 3 מיליון יורו.

גם וידאר אגב, אם נסתכל תועלת/מחיר נטו לא.

אבל שניהם מצוינים, זרים מעל הליגה כמו שאוהבים לומר פה.

תג מחיר בימינו זה לא רק פונקציה של כמה השחקן טוב.

אנחנו נרוויח עליו, בגלל זה קנינו אותו, ובשנים האחרונות היה לנו שוער מעולה.

חוץ מזה הוא בחור אינטימי ומרגש והלוואי שישאר פה לכל החיים.

וואו כמה שוידאר שווה כל יורו אתה לא מבין אפילו אח.

חלק מהעניין של המחיר הגבוה על ראיקו זה פוטנציאל המכירה, לא משנה כמה תתכחשו לזה.

אין לכם איך למדוד ערך זל שחקן חוץ ממדד הביקוש שלו בשוק, אם הוא ימכר מעל 3 מליון, היה שווה את זה, גם נהננו משוער איכותי וגם מכבי עשתה כסף,

יש בעלים שמוכן להשקיע ואתם מקבלים שוער מעולה, גם אם הוא לא דה חאה הוא עדיין מס 1 בליגה.

מי שישמע הוצאתם את הכסף מהכיס

וואו כמה שוידאר שווה כל יורו אתה לא מבין אפילו אח.

אני לא מקטין את וידאר או משהו, הוא אל+.

אבל חלק מתג המחיר שלו זה שהוא נקנה ממאלמו לקראת סוף החלון אצלנו, אאל״ט הם גם היו בעיצומה של הליגה אצלם במאבק על אליפות.

במצב אחר היינו יכולים לקנות אותו בפחות לטעמי, על זה אני מדבר.

עם ראיקו היה מצב דומה, הבאת אותו בשניה האחרונה של החלון, עם מטרה ברורה להרוויח ולפתוח דלת לעוד צעירים כמוהו שיבואו למכבי, רק נרוויח מזה, וכבר עכשיו אנחנו מרוויחים יופי של שוער.

אשכרה חיכית למשחק נפל שלו בשביל לכתוב "אמרתי לכם".

וואלה חבל אחי שאתה לא עובר פה על ההודעות שלי ובכלל לאורך כל ההזמן לגביו,לא חיכיתי ולא נעליים רשמתי את זה גם באחד הנושאים על המשחק שבוע שעבר שהוא עשה את הטעות עם הגול של ראקוביצה.

אנשים אוהבים לרשום סתם דברים באוויר רק בגלל שהם רואים תשם של הנושא בלי להיכנס לעומק.

המטרה שלי ממש לא הייתה ללכלך עליו ולטנף ואמרתי את זה כבר אלף פעמים,נטו להבין על מה ולמה כל הרעש זה הכל.

הוא עדיין ילד, רק 22 וידוע ששוערים מתפתחים מאוחר יותר. חוץ מזה שאני חושב שהגול היתה סיטואציה קשה מאוד לשוער, הוא הוציא את הכדור ברגע האחרון מהרגל של שחקן שלהם ולא יכל להרחיק למקום אחר.

די כבר עם הבולשיט המזורגג הזה די! לא יכול לשמוע את זה יותר....אתה עיוור? אתה לא רואה את כל הטעויות שלו?! תעבור על המשחקים אחד אחד אם זה ביוטיוב או איפה שאתה רוצהבהפסדים נגד אסטנה וגם נגד ב''ש וחלק מהגולים נגד בית''ר בהפסדים ועוד עשרים תיקו שגמרת משחקים ותראה לבד... די לסנגר עליו כל פעם! בן 22....שחיימוב היה בגיל שלו במכבי בגיל 24 משהו כזה היה שוער הרבה יותר טוב ממנו....

מה שווה שוער עם תג מחיר מפוצץ ואלף תארים שמדביקים לו אם הוא לא מציל משחק גדול אחד במאני טיים? יודע מזה שוער? אפילו אחד כמו פאקינג גורש שאשכרה לוקח נקודות במו ידיו זה שוער....לא שהוא איזה בופון אבל הציל להם מלא משחקים לבד

הגול הראשון שלו לגמרי ומביך.

השלישי אני לא מבין איך הוא עמד כמו פסל ולא ראה את זה מגיע.

בעיקרון עדיין מציל אותנו הרבה יותר מאשר דופק. סתם מחפשים על מי ליפול?

די כבר עם הבולשיט המזורגג הזה די! לא יכול לשמוע את זה יותר....אתה עיוור? אתה לא רואה את כל הטעויות שלו?! תעבור על המשחקים אחד אחד אם זה ביוטיוב או איפה שאתה רוצהבהפסדים נגד אסטנה וגם נגד ב''ש וחלק מהגולים נגד בית''ר בהפסדים ועוד עשרים תיקו שגמרת משחקים ותראה לבד... די לסנגר עליו כל פעם! בן 22....שחיימוב היה בגיל שלו במכבי בגיל 24 משהו כזה היה שוער הרבה יותר טוב ממנו....

מה שווה שוער עם תג מחיר מפוצץ ואלף תארים שמדביקים לו אם הוא לא מציל משחק גדול אחד במאני טיים? יודע מזה שוער? אפילו אחד כמו פאקינג גורש שאשכרה לוקח נקודות במו ידיו זה שוער....לא שהוא איזה בופון אבל הציל להם מלא משחקים לבד

גורש וחיימוב יותר טובים מראיקו?

די נו זה אפילו לא מצחיק

גורש לא שווה כלום, אפילו בבאר שבע חושבים שהוא חרא של שוער ואותו אתה נותן כדוגמא?

מה גם שחיימוב תמיד היה שוער לא יציב לצד הצלות גדולות קיבל גם שערים מפגרים בתקופה שלו אצלנו וחיימוב אגב שיחק אצלנו בעונת 2011-12 מה שהופך אותו לבן 25-26 בעונה שלו אצלנו.

אנשים פה מגינים עליו אובר ולפי דעתי לא בצדק כי וואלה הוא לא מצדיק את כל התיאורים והסופרלטיבים שהוא מקבל.

הבעיה שאם מעבירים עליו ביקורת אז זה אסור,וישר אתה מתויג כאחד שבא לטנף וללכלך אחרי הפסדים ובא להרוג שחקן מסויים.

גורש וחיימוב יותר טובים מראיקו?

די נו זה אפילו לא מצחיק

לא אמרתי גורש...אמרתי פאקינג גורש עם דגש על הפאקינג...שאפילו הוא הציל להם יותר משחקים וזה בדוק

חיימוב? אני הרבה יותר מחזיק ממנו ותמיד אחזיק ממנו יותר מראיקו...בוא נגיד שאם ראיקו היה בשער

בדרבי שניצחנו אחרי 4 שנים? היינו מסיימים עם חצי מהם ברשת...לא היה עוצר חלק מהמצבים שהיו שם...הצלות פסיכיות

לא רואה הבדל כזה משמעותי בין ראיקו למשל לבין השוער של הפועל חיפה לדוגמא או אפילו השוער של בני יהודה שזכור לי לטובה,ואני מדבר על נקודת הזמן העכשווית לא על מה שראיקו יהיה בעתיד אם בכלל.

אנשים פה מגינים עליו אובר ולפי דעתי לא בצדק כי וואלה הוא לא מצדיק את כל התיאורים והסופרלטיבים שהוא מקבל.

הבעיה שאם מעבירים עליו ביקורת אז זה אסור,וישר אתה מתויג כאחד שבא לטנף וללכלך אחרי הפסדים ובא להרוג שחקן מסויים.

שתבין אני ממש לא האחד שמטנף על כל שחקן אחרי כל משחק לא טוב...בתקופה שכולם טינפו על קיארטנסון המשכתי להאמין שיצליח

אבל על ראיקו אני אומר את זה מזמן אני לא חושב שהוא שוער מספיק גודל / יציב לקבוצה שרוצה אליפות כל כמה שנים...בטח לא לאירופה

לוקה באינסטינקטים שלו....לפעמים לוקח לו שעה לקלוט כדור ולהציל,כדורי גובה ככה ככה,משחק רגל?! ... באחד על אחד עוד בסדר

אני מניח שגם אתה מאלה שזרקו את ג'ורדי לפני כמה מחזורים, אוהד טיפוסי עם זיכרון קצר.. ראיקו היה שחקן העונה בעונה שעברה, שכחת את זה, מישהו היה טוב היום? כולם תפסו יום חלש, מילא היינו נותנים הצגה וראיקו היה עושה טעות, תעזבו את המשחק הזה הוא לא מדד לכלום ותעזבו את הילד בשקט, הוא שוער מצויין שעוד יתרום הרבה למכבי.

אני מניח שגם אתה מאלה שזרקו את ג'ורדי לפני כמה מחזורים, אוהד טיפוסי עם זיכרון קצר.. ראיקו היה שחקן העונה בעונה שעברה, שכחת את זה, מישהו היה טוב היום? כולם תפסו יום חלש, מילא היינו נותנים הצגה וראיקו היה עושה טעות, תעזבו את המשחק הזה הוא לא מדד לכלום ותעזבו את הילד בשקט, הוא שוער מצויין שעוד יתרום הרבה למכבי.

ראיקו היה שחקן העונה? אתה בטוח?

אקרא את כל הנושא בהמשך.

בפשטות, ראיקוביץ׳ נתן להם את המשחק היום וכמעט החזיר אותם למשחק לפני שבוע וקצת.

הוא שוער טוב שנתן נקודות בעבר וייתן בעתיד אבל טעויות כאלה הן טעויות של משחק.

אקרא את כל הנושא בהמשך.

בפשטות, ראיקוביץ׳ נתן להם את המשחק היום וכמעט החזיר אותם למשחק לפני שבוע וקצת.

הוא שוער טוב שנתן נקודות בעבר וייתן בעתיד אבל טעויות כאלה הן טעויות של משחק.

לגבי זה אני מסכים, טעות ענקית של ראיקו ואם לא הגול הזה אני בספק אם הם מבקיעים היום.

הזייה זה מי שעשה אותך.

אפס.