Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

לעניין:

אנשים שוכחים שראיקו מהשחקנים הצעירים בקבוצה. כשיש אוירה של התפרקות כללית והקבוצה הולכת לים, מתבלים את זה בקצת חיכוכים עם הקהל, ומקבלים ירידה חדה ביכולת של השוער

ירידה שבאה לידי ביטוי ביתר שאת כי טעויות של שוער גורמות בד"כ לשערים, להבדיל משחקני שדה

לצורך העניין, הוא גם נראה הרבה פחות בנוי לאחרונה (לפחות בעיניים שלי), כשבמקביל יש ירידה חדה ביכולת. כנראה זה גם ובעיקר מנטלי בקיצור.

איזה היסחפות. הוא בחודשיים לא טובים זה נכון, אבל נסחפתם לגמרי (מעבר לכך שאף אחד מהשערים לא היה באשמתו, אבל אף אחד)

מצפה ממנו לקחת בעיטה עלובה כמו שחנן ממן בעט לו

זה אולי הגול שהכי אכזב אותי ממנו . שוער שמצפה להיות ברמה גבוהה יותר לא יכול לקבל גול כזה

חחח איזה תגובה מצחיקה "אינסטינקטים על הקו" זהו הבסיס של כל שוער מתחיל לא? יכול להיות שהוא בעצם בלם ?

זה ממש לא הבסיס של שוער, רחוק מזה.

שוער שנדרש להפגין הרבה "אינסטינקטים על הקו", כלומר התעופפויות וכד', הוא בעצם שוער עם בסיס חלש, בעל מיקום גרוע וערך מוסף נמוך במשחק ההגנה.

ראיקוביץ' אחלה שוער בתקופה מחורבנת, בעיקר מנטלית. הוא לא טוב בשום צורה לאחרונה, נכון, אבל למחוק לו הכל זה מגוחך לגמרי.

למען הסר ספק.

ברור שראייקו הרבה יותר טוב ממה שעושים ממנו בפורום בחודש האחרון..

תסכול של אנשים יכול להטריף אותם..

זה לא עניין של מה שעושים ממנו בפורום. בפועל, האיש בירידה רצינית בחודש וקצת האחרונים.

ועם התג מחיר גם מגיעות ציפיות וכשזה לא הולך, אתה חוטף יותר כשזה התג מחיר שלך.

אני אשמח אם יישאר עונה הבאה במכבי, סוגר לך את העמדה הזאת, פוטנציאל להיות שוער הכי טוב בליגה לדעתי יש , מכיר את המערכת לא צריך להתאקלם

אם לא, הייתי מביא את הרוש ומפנה את הזר לשלל התפקידים האחרים שאנחנו צריכים

הפועל תל אביב טענו בזמנו לגביו זה שהוא הוצע להפועל חודש לפני למכבי ב1.5 מליון כמו שאמרתי, הסוכנת שסגרה את העסקה זו ויקי

אסור לעשות איתה עסקים.. הבעיה שצריך בקיץ לנסות להביא את טוואוטחה :),

אני אשמח אם יישאר עונה הבאה במכבי, סוגר לך את העמדה הזאת, פוטנציאל להיות שוער הכי טוב בליגה לדעתי יש , מכיר את המערכת לא צריך להתאקלם

אם לא, הייתי מביא את הרוש ומפנה את הזר לשלל התפקידים האחרים שאנחנו צריכים

בשום אופן לא. חייבים להימכר הקיץ.

אסור לעשות איתה עסקים.. הבעיה שצריך בקיץ לנסות להביא את טוואוטחה :),

עם דודו דהאן אסור כי הוא מביא לנו רק את השאריות שב"ש לא רוצים, עם ויקי אסור כי היא עשתה לנו קטע בסוף ינואר (כנראה הצילה אותנו מאוד פלופ) ונמני עושה איתנו משחקי חוזה. בסוף ישאר לנו רק יעקוב בוזגלו.

מה בדיוק מצחיק בה?

זה לא שהוא אמר שאין לו בכלל יכולת על הקו, אבל זה החלק שהוא פחות טוב בו (בינוני ברמת הליגה לדעתי) בכל שאר הפרמטרים הוא יותר טוב.

למרות שאני מסכים (וחושב כך כבר הרבה זמן) שהוא חא השוער ברמה עולמית שעשו ממנו בהתחלה, הוא גם רחוק מלהיות רע כמו שאתם עושים אותו עכשיו.

אחרי הכל, הוא עדיין מעל הממוצע בליגה בעמדה שלו.

"מעל הממוצע בליגה" זה לא מספיק למכבי, בטח לא לזר ובטח לא במחיר כזה.

הוא לא ראה בזה. הוא פשוט לא השוער שיתעופף לחיבורים להציל גול בלתי אפשרי. אגב מכבי, כקבוצה שמרבית המשחקים מתנהלים בחצי של היריבה, פחות צריכה שוער שיביא הצלות מטורפות אלא יותר שוער שיצא בזמן מהשער, יעמוד נכון ויהיה טוב באחד על אחד

מכבי לא קבוצה צריכה שוער שיביא הצלות מטורפות? מכבי צריכה שוער שיהיה במקום שצריכים אותו,ועם כל הכבוד ראיקו זה לא השוער הזה,הלוואי שיעשו מהלך על שטקוס.

"מעל הממוצע בליגה" זה לא מספיק למכבי, בטח לא לזר ובטח לא במחיר כזה.

השתמשתי ב"מעל הממוצע בליגה" כי לא רציתי להיכנס לויכוח אם הוא טופ 3 או טופ 5 בליגה... השתמשתי במשהו שיהיה בוודאות קונצנזוס.

אני לא מהמתלהבים מראיקו, אבל אנשים מגזימים לחלוטין בכמה "רע" הוא כשוער.

אני לא חושב שיש ישראלי שאתה יכול להביא היום שייתן לך, ברמה גבוהה של ודאות, יכולת יותר טובה מראיקו. זר זה תמיד הימור.

המחיר שלו מאוד רלוונטי לשאלת קבלת ההחלטות בהבאה שלו (ואני דווקא לא חושב שנצליח למכור אותו ברווח גדול, מניח שנכסה את הקנייה).

אבל הוא כבר פה, ה3 מיליון יורו הם "sunk cost" ולא רלווונטיים לשאלת התרומה המקצועית שלו.

השתמשתי ב"מעל הממוצע בליגה" כי לא רציתי להיכנס לויכוח אם הוא טופ 3 או טופ 5 בליגה... השתמשתי במשהו שיהיה בוודאות קונצנזוס.

אני לא מהמתלהבים מראיקו, אבל אנשים מגזימים לחלוטין בכמה "רע" הוא כשוער.

אני לא חושב שיש ישראלי שאתה יכול להביא היום שייתן לך, ברמה גבוהה של ודאות, יכולת יותר טובה מראיקו. זר זה תמיד הימור.

המחיר שלו מאוד רלוונטי לשאלת קבלת ההחלטות בהבאה שלו (ואני דווקא לא חושב שנצליח למכור אותו ברווח גדול, מניח שנכסה את הקנייה).

אבל הוא כבר פה, ה3 מיליון יורו הם "sunk cost" ולא רלווונטיים לשאלת התרומה המקצועית שלו.

כמה שוערים ישראלים אתה מכיר שהיו פחות טובים ממנו בעונות האחרונות?

הוא אוברייטד מטורף

התקופה האחרונה לא עושה עימו חסד, הוא שווה יותר ממה שהוא מראה לנו בזמן האחרון

שנה הבאה מקווה שנביא אחד מויסקארה/זובאס/שוטקס, אולי גם הרוש שווה משהו הוא לא זכור לי לטובה בארץ אבל בנבחרת ולפי מה שאומרים הוא מראה יכולת טובה גם בקפריסין

רק החברה שלו והכלב צעצוע אשמים במצב

ממש הוצאת לי את המילים מהפה. מהרגע שהיא נכנסה לעניין הוא התחיל לשחק עם האינסטוש, נגמר הסיפור שלו.

התקופה האחרונה לא עושה עימו חסד, הוא שווה יותר ממה שהוא מראה לנו בזמן האחרון

שנה הבאה מקווה שנביא אחד מויסקארה/זובאס/שוטקס, אולי גם הרוש שווה משהו הוא לא זכור לי לטובה בארץ אבל בנבחרת ולפי מה שאומרים הוא מראה יכולת טובה גם בקפריסין

מי זה ויסקארה? ההוא מרעננה? מה אתה רציני?