Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

כרגיל,הרוב פה מנותק, פותח את הפה ורק מחכה שיחרבנו לו בפנים.

ראייקו רחוק מלהיות מה שציפינו ממנו,דווקא אם ניקח את זה לנקודת מבט אחרת ממקום שונה אולי זה יהיה קצת יותר ברור.

אם ראייקו היה נוחת כאן כשוער צעיר,בסכום כסף נורמלי,ללא הבטחות מפוצצות וללא טייטל ה"טוב בעולם לגילו" הוא לא היה מחזיק כאן מים,בטח שלא שתי עונות,בעיניי לפחות - האופי שלו בעייתי יותר. וזאת הדרך שצריך להסתכל על המצב,ולא בתיאור של לחץ על הכפתיים בגלל הטייטל המפוצץ,קיבינימט, אתה רוצה להיות הכי טוב? תתמודד עם כל הנגזרות.

מפה ועד לקלל אותו,אנשים ירדו מהפסים,כל עוד הוא לובש את החולצה של מכבי וניתנה לו הזכות להיות חלק מהמועדון,אשיר לו אמחא לו כפיים ואצא על כל מקלל ביציע שאראה,צריך לדעת להפריד בין שני הדברים.

שורה תחתונה? לא סיפק חצי מסחורה.

וואלה לא זוכר יותר ממשחק או שתיים טובים שלו. באמת שאני לא יודע מה אתם מוצאים בו מבחינתי הוא בלוף אחד גדול,ולא חלילה לפגוע בו הוא בחור חיובי והכל אבל ביחס למחיר ולציפיות אני אומר שנפלנו איתו,כל אחד ודעתו.

(ודרך אגב אני הייתי באותה הדעה לאורך כל הדרך לגביו)

אני יודע שאתה לא בא ממקום רע, אבל זה מרגיש כאילו פסלת אותו מהתחלה ולכל אורך הדרך לא משנה אם היה טוב פשוט התבצרת בדעה שלך.

אני יודע שאתה לא בא ממקום רע, אבל זה מרגיש כאילו פסלת אותו מהתחלה ולכל אורך הדרך לא משנה אם היה טוב פשוט התבצרת בדעה שלך.

לא אחי יגיד לך תאמת אפילו עונה שעברה היו לו כמה משחקים שאמרתי וואלה יש מצב שהוא מתקדם,אבל העונה במקום להמשיך את זה הוא פשוט הלך אחורה.

ודרך אגב מי שמקלל אותו או כל שחקן מכבי אחר הוא אפס שצריך לקחת לו תמנוי.

שוער בסדר, לא יותר מזה. שום ערך מוסף.

מעבר לזה,אם מטרת ההחתמה שלו וסכום הכסף ששולם עליו היה כדי לפתוח לעצמנו שוק חדש

של החתמות שחקנים בסגנון,מבחן התוצאה מראה כשלון גדול בתחום.

אני לא אתיימר להיות מבין גדול בשוערות. רק מה שהעיניים שלי רואות וההרגשה הפנימית שנסמכת על פזמ של כמה עשורים.

מלבד החודשיים האחרונים, לא חששתי מראיקו, לא נבהלתי מהתקפות של היריב בגללו, לא חשבתי שהוא חוליה חלשה, אפשר להגיד ההפך. הרגשתי ביטחון בעמדה הזאת. לא אניימה ולא שורה (הם עילויים ומנוסים יותר) אבל גם לא החשש התמידי שהיה לי עם שטראובר, רפי כהן, מרכוס, שביט אלימלך בתחילת דרכו, בוני בחלק מהזמן ועוד לא מעט.

נראה לי שההרגשה, היא הדבר החשוב לאוהד.ועל פיה אני שופט.

מה שקורה לו עכשיו, חייב להיות מנטלי. מדובר כאן בחוסר ריכוז מתמשך שנגרם ממשהו. מבחינת שוערות ברמתה הטכנית- יש לו את זה. מבחינה מנטלית- הוא כבר יצא מלופ לא טוב בתחילת עונתו הראשונה והוכיח מנטליות טובה לילד שזה עתה הגיע למדינה חדשה. חבל לו וחבל לנו.

כרגע הוא שוער מאוד מאוד חלש אין ספק, אבל כן ראינו ממנו דברים שהזכירו למה שמו עליו חבילה. העניין הוא שאני וכנראה גם מי שהביא אותו, רואה את הפוטנציאל העצום, ולכן השאלה הגדולה היא האם הוא מסוגל לעשות את הקפיצה הגדולה. אני חושב שכן רק לא בטוח אם זה יקרה במכבי.

כרגע הוא שוער מאוד מאוד חלש אין ספק, אבל כן ראינו ממנו דברים שהזכירו למה שמו עליו חבילה. העניין הוא שאני וכנראה גם מי שהביא אותו, רואה את הפוטנציאל העצום, ולכן השאלה הגדולה היא האם הוא מסוגל לעשות את הקפיצה הגדולה. אני חושב שכן רק לא בטוח אם זה יקרה במכבי.

שעון החול כבר התהפך. הוא חייב להימכר הקיץ(חוזית- שנתיים לסוף חוזה). חבל שדווקא בשלב הזה, הגיעה הירידה (טבלאית וכלכלית) אבל זה מה שיש.

לדעתי ראייקוביץ' שווה יותר ממה שהוא מראה במחזורים האחרונים, בעונת 15/16 בחצי הראשון הפסדנו בגללו נקודות בדרבי וב"ש עם יציאות לאמצע המגרש אבל בחצי השני הוא התייצב

עונה שעברה הוא היה דווקא די טוב, יציב, לא זכור לי פאשלות גדולות שלו

השאלה אם באמת טננאבום לא לרמה ואם היה לו תחרות הוא היה יותר יציב וחד, לפי דעתי היינו צריכים לראות מה הרמה של טננאבום לפחות בגביע הטוטו

מניח שראייקוביץ' לא יורד לספסל בגלל ענייני מונדיאל וכספים וחבל על זה כי אנחנו נפגעים

(די מסכים עם הטור, רק הכותרת מפריעה לי)

IMG_20180429_113914.jpg

לדעתי ראייקוביץ' שווה יותר ממה שהוא מראה במחזורים האחרונים, בעונת 15/16 בחצי הראשון הפסדנו בגללו נקודות בדרבי וב"ש עם יציאות לאמצע המגרש אבל בחצי השני הוא התייצב

עונה שעברה הוא היה דווקא די טוב, יציב, לא זכור לי פאשלות גדולות שלו

השאלה אם באמת טננאבום לא לרמה ואם היה לו תחרות הוא היה יותר יציב וחד, לפי דעתי היינו צריכים לראות מה הרמה של טננאבום לפחות בגביע הטוטו

מניח שראייקוביץ' לא יורד לספסל בגלל ענייני מונדיאל וכספים וחבל על זה כי אנחנו נפגעים

(די מסכים עם הטור, רק הכותרת מפריעה לי)

IMG_20180429_113914.jpg

אני לא חושב שלשוער בסכום הזה תיהיה ממש תחרות. הוא שוער ראשון מובהק. האם להושיב אותו מידי פעם על הספסל? לא פוסל, אבל ראייקו לא באמת אמור להתמודד על האפודה(לתפיסת מכבי). ראייקו צריך להיות יציב וחד כדי להמשיך ולקדם את הקאריירה שלו. הוא בוודאי רואה את עתידו במקום אחר. זה תמריץ מספיק חזק, לצאת מכאן לליגה נחשבת. טטנבאום עשה רושם טוב כששיחק, אבל זה לא ממש רלוונטי למעמדו של ראייקו.

ברור שלא נושיב אותו כדרך קבע על הספסל, אבל הוא צריך לדעת שיש סיכוי שאם הוא יראה ככה הוא ישב על הספסל.

ראייקו יודע שהוא לא ישב על הספסל לא משנה מה, וזה חבל כי אפילו לבופון יש את שצ'זני שמחכה להחליף אותו על הספסל, אין פסול בקצת תחרות אפילו אם היא רק למראית עין

גניבת דעת, שכחו להזכיר שחואן פאבלו עשה המון טעיות, ראיקו הובא כפרוספקט צעיר שמטרתו להימכר בערך כפול ממה שהובא, טכנית ? 99 אחוז מקבוצות העולם היו הולכות על ההימור הזה כי לא היה מדובר בשוער כשרון, אלא כשרון עם שם עולמי כבר בגילו..הגנה מתחילה ממנהיגות השוער, בתקופה שאנימה עמד בשער ראו כמה המנהיגות והשקט שהוא הפגין להגנה נתנו לה בטחון עוצמתי, חואן פאבלו לעולם לא הגיע לרמת הבטחון הזו, כמה שלא ינסו לספר אני אהבתי אותו בתור בן אדם, אבל היו לו טעיות אישיות כמו לכולם, אי אפשר להזכיר לכולם שראיקו טועה , נעשה טעות בשחרור של פאבלו, שעם כל הכבוד גם היה בגיל מתקדם ולא היה אמור להכניס לקופה שלנו כמה מליונים, נכון כמו שאמרתי בעבר שיש שמועות ששילמנו פי שתיים ממה שהוא הוצע לאחרות אבל אי אפשר לדעת, ברור שהיה פה יותר מדי סוכנים בסיפור הזה , זאת לא הנקודה...הנקודה היא שראיקו שוער מוכשר וצעיר, אבל תיאורטית ? הוא מיצה את עצמו במכבי, את הכשרון שלו הוא לעולם לא יוכל לעלות ברמה בישראל, לא עבדו עליו מנטלית, הוא עדין ילד וכל השחקנים שאיתו בהגנה מבוגרים ממנו משמעותית, אז מנהיג הוא לא וההגנה, שגם ככה לא שקטה, לא מוסיפה לו שקט והפוך. חייבים למכור ולהביא שוער פחות מוכשר אבל יותר מנוסה ובוגר

ברור שלא נושיב אותו כדרך קבע על הספסל, אבל הוא צריך לדעת שיש סיכוי שאם הוא יראה ככה הוא ישב על הספסל.

ראייקו יודע שהוא לא ישב על הספסל לא משנה מה, וזה חבל כי אפילו לבופון יש את שצ'זני שמחכה להחליף אותו על הספסל, אין פסול בקצת תחרות אפילו אם היא רק למראית עין

אוקיי אבל היה צפוי מרגע הקניה, אתה יודע. לא חשבתי בכלל שלמכבי יש אישיו עם שוער. ועד לא מזמן, לא נתן ממש סיבות להושיב אותו על הספסל. לראייקו יש תמריץ להימכר לליגה טובה יותר, להשתתף במונדיאל, להתקדם. חייב להיות לו. אבל כרגע הוא סובל מחוסר ריכוז קיצוני.

מסכים עם יואב, פרחה סרבית או לא..מותר לו צאת, הבעיה היא מנטלית שאנשים עדין לא הצליחו לפתור איתו ולגרום לו לעלות ברמה ולממש את הכשרון