Jump to content

ראיקוביץ

הרוסונרי

Recommended Posts

רגע הבעיה היא שאתם באמת חשבתם שמביאים לכם את השוער הבא של הכדורגל האירופי? באמת נתפסתם לקטע של הטוב בעולם לגילו?

אז זו אשמתכם שאתם תמימים ולא מבינים שהכל ביזנס, ואם שילמו עליו 3 מיליון יורו זה כדי לעשות עליו רווח ולא כדי שיציג יכולת של שלושה מיליון יורו.

כשמכבי תקנה שוער בן 29 ב3 מיליון יורו אז תצפו להצגות אדירות ממנו.

ראיקו שוער מצוין שהשתשלום הגבוה עליו הוא רק כי אפשר לקבל הרבה יותר בחזרה בעתיד.

ואם מכבי לא ימכרו אותו ברווח?

בעונה הראשונה שהוא בא ראינו כמה גולים של חוסר ניסיון והבנו שהוא ילד וצריך לתת לו זמן,עונה שעברה הוא באמת השתפר ועדיין ראו ליקויים וזה בסדר הוא צעיר וצריך להתפתח,אבל העונה הזאת אתה מצפה לשיפור להתקדמות וואלה בנתיים אני אישית לא רואה את זה ואפילו אם משווים לעונה שעברה אני חושב שהוא הולך אחורה בנתיים.

מישהו מוכן לתת לי משחקים גדולים של ראיקו באמת אני שואל ברצינות אולי אני לא זוכר אם יש דוגמאות למשחקים גדולים שלו אשמח להיזכר.

ועוד משהו למה שיש ביקורת עליו אז ישר אתם אומרים שאנחנו מחפשים רעל וישר מחפשים את מי להאשים? מה אסור להעביר עליו ביקורת במיוחד אחרי טעויות שלו? כולם צריכים להסכים איתכם שהוא שוער ענק וחסין מביקורת?

לראיקו היו משחקים ממש טובים בשנתיים שלו פה, הוא הביא לנו הרבה יותר נקודות מאשר הפסיד.

אני כן חושב שיש לו את הפוטנציאל להיות אחד השוערים המובילים באירופה. זה רק הזמן יגיד.

בכל מקרה הוא תמיד יזכר לטובה כאחד השוערים הטובים שנחתו כאן.

ואם מכבי לא ימכרו אותו ברווח?

בעונה הראשונה שהוא בא ראינו כמה גולים של חוסר ניסיון והבנו שהוא ילד וצריך לתת לו זמן,עונה שעברה הוא באמת השתפר ועדיין ראו ליקויים וזה בסדר הוא צעיר וצריך להתפתח,אבל העונה הזאת אתה מצפה לשיפור להתקדמות וואלה בנתיים אני אישית לא רואה את זה ואפילו אם משווים לעונה שעברה אני חושב שהוא הולך אחורה בנתיים.

מישהו מוכן לתת לי משחקים גדולים של ראיקו באמת אני שואל ברצינות אולי אני לא זוכר אם יש דוגמאות למשחקים גדולים שלו אשמח להיזכר.

ועוד משהו למה שיש ביקורת עליו אז ישר אתם אומרים שאנחנו מחפשים רעל וישר מחפשים את מי להאשים? מה אסור להעביר עליו ביקורת במיוחד אחרי טעויות שלו? כולם צריכים להסכים איתכם שהוא שוער ענק וחסין מביקורת?

1. צא מתוך נקודת הנחה שימכרו. ככל הנראה בקיץ הקרוב.

2. אני חושב שאתה מגזים. לא יודע למה אתה זוכר אותו ככה. לא זכורות לי הרבה טעויות שלו גם בעונה הראשונה ואני רואה גרף התקדמות משנה לשנה. מה גם שהוא מציל לנו את התחת כל כך הרבה פעמים עם הצלות אדירות.

3. אין בעיה להעביר ביקורת (מוצדקת) על המשחק של אתמול. מה שעונים לך זה כי אתה ועוד מספר יוזרים כאן מדברים על ראיקו כשוער באופן כללי ולאו דווקא על אתמול, וזה מעצבן כי איכשהו זה מרגיש שאתם זוכרים ורואים רק את הרע ואולי עוצמים עיניים ליכולת הגבוהה שלו ברוב המשחקים.

אולי אתם מרגישים צורך לקבל תמורה ל3 מיליון יורו, אז מסבירים לכם שהמחיר שבו הוא נקנה הוא בעיקר בגלל פוטנציאל רווח, כשבינתיים יש לך שוער מעל הליגה.

בואו נדבר רגע על עניין ה3 מליון.

(אותו דבר גם בהקשר לוידאר).

סכום כזה לא אומר עכשיו שיגיד מישהו ש4 דרגות מעל כל השחקנים בליגה ויכבשו 30 כל עונה.

לצורך העניין, כרגע סבע ושהר לא נופלים יותר מידי מוידאר מבחינת מספרים.

העניין של הסכום הזה הוא שאתה מביא שחקן מוכח שיכול להיות רמה מעל הליגה, אבל בעיקר אתה מקטין משמעותית את הסיכוי לנפילה.

רוצה לומר, מכבי שילמה 3 מליון כדי לקבל שחקן שלפחות ברמה הגבוהה בליגה (אם לא יותר) והעדיפה את זה על לשלם מליון לשחקן שאין לך מושג איך יגיע.

כמובן שבמקרה של ראייקו מכבי גם בנתה על מכירה.

יאללה קרה גם לו יש פאדיחות פעמיים בעונה יש כאלו שאחרי משחק נפל אחד פתאום תוקפים אותו ומחכים לשפוך עליו.

שוער מעולה, אבל איזו טעות בגול הראשון...

שוער זה מקצוע כפוי טובה, כשאתה טוב בקושי מרגישים אותך כשאתה רע מרגישים אותך ועוד איך...

עדיין הלוואי והוא היה השוער שלנו לשנים ארוכות.

משגע אותי המושג הזה שוער מעל הליגה,במה הוא מעל השוער של הפועל חיפה למשל? או של בני יהודה? אין זה פשוט לא נקלט ואני לא יבין את זה מצטער חברים.

שוער טוב ראייקו, אבל הוא מאוד מאוד מאכזב.

טיפ טיפה יותר טוב מחיימוב, ממש לא מעל הליגה.

נו באמת להשוות בין חיימוב לראיקו. אנחנו רואים איך חיימוב נראה בלי ויטור והמסומם. לדעתי חיימוב שוער בינוני אבל בליגה שלנו זה מספיק אם יש לך הגנת ברזל אם לא אתה בבעיה ורואים את זה על השערים שב"ש סופגת השנה.

בואנה אתם מטורפים. שוער גדול, הלוואי ישאר פה שנים. כנראה שכחתם מכל הנקודות שהוא הציל לנו העונה.

הזוי הקלות שבה מתהפכים פה על שחקנים.

בואנה אתם מטורפים. שוער גדול, הלוואי ישאר פה שנים. כנראה שכחתם מכל הנקודות שהוא הציל לנו העונה.

הזוי הקלות שבה מתהפכים פה על שחקנים.

אז בוא ותזכיר לנו באיזה משחקים?!?(אני זוכר סכנין חוץ)

רוצה דוגמאות למקרים שלקח לנו נקודות?

נגד ביתר בנתניה.

אשקלון באשקלון.

באר שבע חוץ(הרבה שוערים לוקחים את השער של וואקמה וראייקו אפילו לא ניסה להגיב)

נגד ביתר בטדי(קלאודמיר עם חופשית לאמצע ומיקום לא טוב של ראייקו).

לפני שבועיים בחיפה כשהחזיר אותם משום מקום למשחק.

אתמול.

אין ספק שראייקו שוער ליגה טוב אבל הוא לחלוטין אוברטייד עושים ממנו הרבה יותר ממה שהוא

כמות הנקודות שהביא לנו עולה פי כמה על המספר טעויות האלה. שוער מעולה עם אינסטינקטים לא אנושיים לפעמים. אנשים פה מגזימים לפעמים רוצים שיוציא התקפות מהר כשיש במקרה הטוב שחקן אחד פנוי ולידו אין אף אחד וגם אם יש זה כניראה שחקן פחות מהיר ויצירתי. לגבי המשחק רגל כשכל כך הרבה פעמים מסבכים אותו במצבי לחץ ומחזירים לו כשהשחקן היריב צמוד אליו עדיף שיעיף גם מאתיים פעם לחוץ, מה שכן מישהו חייב להגיד לו שבעיטות שוער נגיד שלא יבעט סתם אלא ייתן פס להגנה, זה משהו שחפ"ק עשה ומשום מה אנשים שנאו.

שוער סביר, הרבה הייפ, עלה לנו בהמון משחקים חשובים בשנתיים וחצי שהוא כאן. לא הבעיה שלנו.

הראש שלו במונדיאל

לא יראה שם דקת דשא.

שוער סביר, הרבה הייפ, עלה לנו בהמון משחקים חשובים בשנתיים וחצי שהוא כאן. לא הבעיה שלנו.

לא יראה שם דקת דשא.

גם אני חושב ככה. במיוחד לאור התצוגה פה

סורי לא קראתי את הנושא, אבל זה לא רלוונטי.

כי אני בטוח שהוא שוער ענק, כי אני יודע שנהננו ממנו מאוד בתקופה שלו, ואני יודע שנרוויח עליו סכום יפה.

בנוסף הוא נסיך ואני מת עליו.

לא מבין על מה יש לדבר, רכש ענק, קסם של בחור והשוער הטוב בליגה.

המחיר בו נקנה זה ממש לא העניין שלנו. זה שווי השוק באותה תקופה וזאת הפרמיה שקבוצה מישראל משלמת על פרוספקט כזה. לא מעניין ולא העניין שלנו.

מה שחשוב לנו כאוהדים זה האם זכינו לשוער טוב בשהות שלו כאן. לדעתי זכינו בשוער מצויין.

שמע טוב יחתיכת מזדיין, באת לפה להטיל רפש מדקה אחרי המשחק, תשחרר תבעיה ותפסיק עם זה ישרמיט

מי אתה בכלל שתגיד לי מה להגיד ואם להעביר ביקורת או לא יא חתיכת אפס מי אתה?! עברת ת'גבול עם המילים שלך

אני אתן ת'ביקורת שלי על מישהו אחרי שהוא עשה פדיחה ואתן ת'ברכה שלי על מישהו ברגע שזה מגיע לו והוא ראוי לזה

תן גז יא טמבל