Jump to content

גביע המדינה מול מכבי חיפה - להסתער

Sawyerdroid

Recommended Posts

עם השנים למדתי שהקהל של מכבי ת''א פשוט לא יודע לנצל הזדמנויות ולממש את המומנטום שמתבשל. אז אני כאן כדי להכווין, שאף אחד לא יפספס.

יום רביעי, חוזרים לסמי עופר למשחק סופר קשה מול אותה מכבי חיפה שניצחנו רק בשבוע שעבר. אותה מכבי חיפה שלמרות החולשה שלה מגיעה עם קהל ביתי, בונקר מפואר (בטח אחריי השלישייה האחרונה) והמון על מה לשחק (המשחק הכי חשוב שלהם העונה.. שלא נאמר היחיד..)

על הטירוף למשחק ועידוד נדבר ברביעי, עכשיו צריך לדאוג שתגיעו לשם.

עדיין יש כרטיסים. מטורף, אבל עדיין יש. זה המשחק להביא חברים, טרמפיסטים, להחזיר אוהדים מפעם ופשוט לצבוע את סמי עופר בצהוב. חייבים לנצל את המומנטום הזה, לנטרל את יתרון הביתיות שלהם ולעבור עוד שלב בגביע.

תגיעו! ותביאו איתכם כל לוחם צהוב אפשרי.

נתראה ברביעי.

פשוט הזדמנות להשפיל את חיפה. את הקבוצה (שכבר מושפלת) ובעיקר את הקהל.

אלפי צהובים שגורמים לכמה קופיפים ביציע וכמה על הדשא להרגיש שהם במשחק חוץ.

טירוף רק לחשוב על זה!

פשוט הזדמנות להשפיל את חיפה. את הקבוצה (שכבר מושפלת) ובעיקר את הקהל.

אלפי צהובים שגורמים לכמה קופיפים ביציע וכמה על הדשא להרגיש שהם במשחק חוץ.

טירוף רק לחשוב על זה!

וזה בהשג יד.

פשוט תטריפו את כל מי שאתם מכירים להגיע למשחק. הולכת להיות שגעת של האלוהים.

אם כל מה שהוקצה לנו מלא כמה אוהדים זה יוצא?

אני חושב שבערך 7 , נגד ה.חיפה יחסית היה מלא עד להפרדה (אמצע היציע שפתחו לנו) ואמרו שהגיעו 5.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/01/%D7%AA%D7%92%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%94%D7%92%D7%91%D7%99%D7%A2/

תנועת הרכבות תתוגבר לטובת האוהדים המגיעים למשחק, כאשר בסיום משחק תופעל רכבת מיוחדת, מתחנת חיפה חוף הכרמל לתחנת ראשל"צ משה דיין.

הרכבת תעצור בתחנות: בנימינה, חדרה, נתניה, ספיר, בית יהושע, הרצליה, תחנות תל אביב, תחנות חולון ותחנות בת ים.

הרכבת תפעל בשיטת "מלא וסע" לפי שעת סיום המשחק בפועל ותמתין גם במקרה של הארכה ופנדלים.

שימו לב כי יימכר כרטיס מיוחד, הלוך ושוב, בהנחה בגובה 20% בקופות ובמכונות בתחנות: בנימינה, חדרה, נתניה, ספיר, בית יהושע, הרצליה, תחנות תל אביב, תחנות חולון, תחנות בת ים, ראשל"צ משה דיין, נהריה, עכו, קריית חיים, קריית מוצקין, לב המפרץ, חיפה מרכז, חיפה בת גלים.

הנסיעה לחצי הגמר ברכבת הייתה מזעזעת. איך היה לאנשים פה שבוע שעבר שבחרו לנסוע ברכבת? אם אני מוציא רכב יש מקום שפוי לחנות בו?

זאת הסיבה היחידה שאני מתלבט אם להגיע האמת, פשוט אין לי ניסיון עם חניה שם ועם הרכבת היה לי פשוט סיוט.

הנסיעה לחצי הגמר ברכבת הייתה מזעזעת. איך היה לאנשים פה שבוע שעבר שבחרו לנסוע ברכבת? אם אני מוציא רכב יש מקום שפוי לחנות בו?

זאת הסיבה היחידה שאני מתלבט אם להגיע האמת, פשוט אין לי ניסיון עם חניה שם ועם הרכבת היה לי פשוט סיוט.

חונים בטירת הכרמל (באיזור התחנת דלק או האולם אירועים) והולכים ברגל.

אותו מרחק הליכה כמו מהרכבת.

ההליכה חזרה לאוטו בדרך כלל שורפת את הזמן של הפקקים ביציאה.