Jump to content

ברק יצחקי - אחרי אשקלון

שולח מיייל

Recommended Posts

רק שיסיים בכבוד ובמדים שלנו ולא ילך להעביר עונת פרישה בבית''ר, זה ישמח אותי מאוד. שיסיים אצלנו כמו גבר ויצטרף לשושלת. אם יש משהו ששורף לאוהדים של בית''ר זה שיצחקי בילה את שנות השיא שלו אצלנו, על אף הפציעות. כי זה שחקן שהם מאוד היו מחוברים אליו. זה בערך כמו ששרף לנו כשעטר לבש ירוק, רק יותר שורף.. כי יצחקי רצה אותנו ושמח איתנו ?

אין לו מקום במכבי כבר שנים. מעדיף לתת את המקום הזה לאחד הצעירים המושאלים שלנו.

על סמך הרמה שאתה רואה מהם העונה (ועונה שעברה), אתה חושב שמישהו מהצעירים המושאלים שלנו היה מכריע את 2 משחקי הליגה האחרונים כמו יצחקי?

על סמך הרמה שאתה רואה מהם העונה (ועונה שעברה), אתה חושב שמישהו מהצעירים המושאלים שלנו היה מכריע את 2 משחקי הליגה האחרונים כמו יצחקי?

יצחקי לא משחק במכבי בהתנדבות וזה שהוא נותן 2-3 גולים בעונה הם לא סיבה מספיק טובה להשאיר אותו.

אין לי ספק ששחקנים כמו ציבוטה/יונתן כהן שווים לפחות הזדמנות.

אי אפשר לקחת את ממנו את הווינריות שלו וזאת לא תכונה שיש בכל שחקן.
אבל בלי קשר כשהוא נוגע בכדור נראה שעברנו לצפות במשחק בסלואו מושן וזה כמובן משפיע על ההתקפה ומתקיע אותה

מעבר לכך הוא דמות חיביות לחדר ההלבשה בניגוד לשנים הראשונות שלו שהוא היה בדיוק ההפך.
רואים את ההתבגרות שלו בעיקר בעניין הזה עוד אחד שהייתי לוקח לצוות המקצועי מכבסיט אמיתי.

לאורך 90 דקות אתה לא יכול להרשות לעצמך לשחק עם 2 שחקנים שלא חלק מהמשחק בכלל, גם אם שניהם מסוגלים לתת גול מחצי מצב. יש לנו את קיארטנסון, גם יצחקי על המגרש זה יותר מדי לדעתי. ל20-30 דקות ניחא, אבל לפתוח ככה? לדעתי זה לא נכון...

אחלה גול של יצחקי, כובש 3 משחקים ברציפות (שהוא משחק). הוא איבד המון מהמשחק שלו אבל לתת גולים הוא לא שכח.

קיארטנסון חיה עוזר הכדורים חופשיים ועוד לחץ ברמה גבוהה. מאוד.

לא רק הצד המקצועי. גם הבטחון שיצחקי מקנה על המגרש ומחוצה לו וגם האישיות של ברק. כל אלה מבחינתי, בנקודת הזמן הנוכחית (17-18)

גורמים לו מבחינתי להיות אחד השחקנים והדמויות החשובות במכבי של גורדי המאמן.

בתחילת העונה וגם בשלושה משחקים האחרונים רואים את זה, להבדיל משחקנים אחרים, יצחקי הוא מנהיג בליגה, מנהיג במדינה הקטנה והחובבנית שלנו ואחרי שכל המנהגים שלנו עזבו בשלוש שנים האחרונות ונשארו המון שחקנים עם אופי פרווה, יצחקי חייב להיות שם.

יצחקי התבגר וזה עושה טוב לקבוצה. בלי קשר לזה שהוא שחקן שחקן, הוא מבין את המקום שלו על המגרש ומחוצה לו ויודע שצריך וגם שאין לו אוויר לסגור ולעשות גליץ...הוא יעשה. סורי אבל בנקודת הזמן הנוכחית (השנתיים הקרובות) לא צ'יבוטה, לא חוזז ולא יהונתן כהן יכולים לתת את מה שיצחקי נותן לסגל של מכבי. הלוואי שאת עונת הפרישה שלו יעשה כאן וימשיך איתנו גם לתפקיד מקצועי. אני אוהב מאוד את ברק, במיוחד מאז שחזר מקפריסין. ברק מחובר מאוד ורואים שהוא לוקח על עצמו המון...גם עם וידאר והחבר'ה שלעיתים משחקים במקומו בהרכב.

אוהבים אותך יא ברק

יצחקי זה הסולשיאר/שרינגהאם של מכבי

אני לא רואה אף צעיר כשרוני עם קור רוח כמו שיש לו להיות בזמן הנכון במקום הנכון ולהכריע משחקים.

ההחתמה שלו ב2010 הייתה ההחתמה הכי מרגשת שחוויתי בתור אוהד ואז הוא שיחק מצויין בדקות הראשונות נגד חיפה ואז... נגמר.

תמיד תהיה לי סימפטיה אליו. הוא שייך לקבוצה כבר 7-8 שנים אז אני חושב שראוי לכבד אותו למרות שהיכולת רחוקה שנות אור ממה שהיה לפני 10 שנים.

אני חושב שהתפקיד שלו הוא חלוץ, ואם פה ושם הוא כובש שער פה שער שם לא צריך לתת לו על זה חוזה לעוד עונה.

היכולת שלו בשאר המשחק לא מספיק טובה, ושחקן הצקפה אחר במקומו אולי גם היה מסיים עם גול.

אני חושב שהתפקיד שלו הוא חלוץ, ואם פה ושם הוא כובש שער פה שער שם לא צריך לתת לו על זה חוזה לעוד עונה.

היכולת שלו בשאר המשחק לא מספיק טובה, ושחקן הצקפה אחר במקומו אולי גם היה מסיים עם גול.

זה לא גול פה גול שם, אלה גולים מכריעים של אופי וקור רוח (גם בעונה שעברה),

אני לא יודע אם יוני כהן או צ'יבוטה באותו מצב נותנים את הגולים האלה.

זה לא גול פה גול שם, אלה גולים מכריעים של אופי וקור רוח (גם בעונה שעברה),

אני לא יודע אם יוני כהן או צ'יבוטה באותו מצב נותנים את הגולים האלה.

במצב הזה לא, במצבים אחרים היו עושים פעולות חיוביות כשיצחקי סטטי ולא זז. ואולי היו כובשים שער ממצב אחר.

במצב הזה לא, במצבים אחרים היו עושים פעולות חיוביות כשיצחקי סטטי ולא זז. ואולי היו כובשים שער ממצב אחר.

צריך להסתכל על התפוקה הכללית על המגרש פר דקות משחק, ויש לו את התפוקה הכי גדולה אחרי אצילי ווידאר.

בנוסף הוא תורם לחדר הלבשה.

אתה רוצה להחזיק שחקן כזה בסגל שמבין את המקום שלו ולא עושה בעיות אם הוא יושב על הספסל.

אני חושב שהוא אחת הבעיות האחרונות בסגל שצריך להתעסק איתן.

אני מעדיף שהצעירים יתנו עוד עונה כשחקנים פותחים בקבוצה בוגרת בליגה ו/או שינסו לצאת לקפריסין לאיזה שנת התחשלות.