Jump to content

כרטיסים לגביע נגד חיפה

guyMTA

Recommended Posts

נראה כאילו נתנו לנו חצי מהדרומי

זה בדיוק כמו בליגה... גם אז היו סימונים של ״כרטיסים לא זמינים״ על חצי מהדרומי.

תקבל 2700 ולא חצי כסא יותר, אבל זב בסדר אתה מבין אותם הרי...

זה בדיוק כמו בליגה... גם אז היו סימונים של ״כרטיסים לא זמינים״ על חצי מהדרומי.

תקבל 2700 ולא חצי כסא יותר, אבל זב בסדר אתה מבין אותם הרי...

זה שאני מבין אותם לא אומר שאני לא רוצה שנקבל יותר בכל זאת אתה יודע.... שנינו באותו צד

קניתי עוד כרטיס ועשיתי שיוך לבעלים אבל הבעלים כבר לא מנוי וקיבלתי את הכרטיס במייל יכול להיות שהוא לא יעבור בשער?

יעבור כמו גדול, רק תשחרר את הכרטיס בראשון שבמקרה לא יזיינו את השכל איך קנית שתיים(שמתי לב עכשיו שכתבת שקיבלת במייל אז לא רלוונטי, רק למי שבחר באיסוף). מה שכן אין הסתערות על הכרטיסים מוזר, למי שרוצה לקנות לחברים תעשו כמו שהבחור אמר עם ה"שיוך בעלים", שימו לב שניתן לעשות רק הזמנה אחת, ככה שאם כבר הזמנתם כרטיס אז השיטה לא תעבוד

יעבור כמו גדול, רק תשחרר את הכרטיס בראשון שבמקרה לא יזיינו את השכל איך קנית שתיים(שמתי לב עכשיו שכתבת שקיבלת במייל אז לא רלוונטי, רק למי שבחר באיסוף). מה שכן אין הסתערות על הכרטיסים מוזר, למי שרוצה לקנות לחברים תעשו כמו שהבחור אמר עם ה"שיוך בעלים", שימו לב שניתן לעשות רק הזמנה אחת, ככה שאם כבר הזמנתם כרטיס אז השיטה לא תעבוד

הקטע שהזמנתי לי ואחרי חצי שעה עשיתי עוד הזמנה עם השיוך לבעלים(זה רשם לי שאני לא יכול להזמין עוד )אתה אומר אם הכרטיס במייל שלי לא יהיה בעיה ?

הקטע שהזמנתי לי ואחרי חצי שעה עשיתי עוד הזמנה עם השיוך לבעלים(זה רשם לי שאני לא יכול להזמין עוד )אתה אומר אם הכרטיס במייל שלי לא יהיה בעיה ?

לא הבנתי גבר, כמה כרטיסים יש לך במייל? 2?