Jump to content

באטוקיו

שולח מיייל

Recommended Posts

כרגע הוא במכבי ואנחנו נעודד אותו ונפרגן לו

והוא ימשיך לתת 110 אחוז למכבי

אין קשר בין אה לדה

אבל בשורה התחתונה? חסר לו מספרים ובעיקר שיש לך את גולסה כבר שסובל מהבעיה הזו זה לוקסוס גדול מדי בשבילנו...הקישור שלנו לא יכול להסתמך על הבלחות של ריקן ומיכה, אני מקווה שקאניוק יוסיף את המימד החסר.

שום קשר למקצוע , בא על תקן רמי מראבל האיש שישיר בחגיגות האליפות

טינוף לשם הטינוף. תגיד לא מספיק טוב, לא נותן מספרים. אבל שום קשר למקצוע?? באמת?? זה נראה לפעמים שפרגון עולה לאנשים בבריאות.

הוא לחלוטין לא הזר ברמה שאנחנו היינו רוצים.

יחד עם זאת - הוא אחלה אופציה מהספסל כמעט בכל משחק. תמיד מכניס אנרגיות ופעולות של שחקן נשמה.

אי אפשר להגיד שפגענו איתו, אני מצפה ליותר מזרים במכבי. אבל כל עוד הוא פה, צריך לדעת להשתמש בו כמו שצריך ואת זה ג'ורדי עושה.

• 2 weeks later...

ושוב, נשאלת אותה השאלה - למה הוא פותח כחלק משלישיית הקישור במשחק שאנחנו רוצים להתקיף מהרגע הראשון?
פשוט מקומם ולא מובן איך ריקן יושב על הספסל והוא פותח. משחק אחרי משחק שהוא פותח בקישור אנחנו לא מקבלים ממנו כלום מבחינה התקפית.

הייתי מחסידיו במשך כל התקופה הזאת , גם כשלא סבלו אותו בהתחלה . אני עדיין בטוח שיש לו כדורגל וכדורגל טוב !

לתת לו לפתוח בתקופה האחרונה זאת טעות ענקית .

אבי ריקן ?

חוסה פאקינג רודריגז ???

חייב לרדת לספסל ולהיחתך בקיץ. פשוט לא תורם בכלום למשחק של מכבי, והכי מטריף שהוא פשוט מפחד להסתובב עם הפנים לכיוון השער של היריבה אפילו בחצי שלנו ומעדיף תמיד את המסירה אחורה.

ספציפית היום, היה חייב להגיע לכדור לפני זיקרי בגול של רעננה. חייב.

איך הוא עולה לפני רודריגז וריקן איך חתיכת שחקן אפס שלא תורם בכל עדיף את אור דסה עליו לא ראיתי מימנו השנה עדיין משחק אחד שהוא תורם ממש

הוא ממש אפס

הוא גם לא חכם במיוחד.

מושפעים חלקכם.

וואלה אני לא אפול לזה. אחלה באטוקיו. כל עוד הוא איתנו, הוא משלנו. במיוחד שלהבדיל מכמה אנשים כאן שנהנים לזרוק סיסמאות סתם - אני יודע איך נראה זר שלא קשור לענף ומשחק במכבי. באטוקיו לא אחד כזה.

קורה שזר לא מצליח כמו שציפה, שלא עובד לו, שהוא לא מצליח לתת באמת את מה שהוא יודע וגם יכול להיות שהוא עושה בדיוק את מה שהוא צריך לעשות בהתאם לדרישות ממנו ולהשקעה עליו.

עד סוף העונה לפחות יש לו את כל התמיכה.

התחיל במשחקו הראשון כשעלה מחליף כל כך טוב. היה דינמי, מלא מרץ ותכלית. עכשיו הוא פשוט מזעזע.

זר לקבוצת תחתית, וגם בזה אני לא כל כך בטוח.

לא היה נספר כזר שמיני בקבוצות של אוסקר, פאולו, פאקו, סלבישה/בוס. יותר מזה ? הוא לא שווה מקום של זר במכבי נקודה.

לא שווה גם מקום של ישראלי