Jump to content

באטוקיו

שולח מיייל

Recommended Posts

יש דברים במכבי שבא לך לפתוח ועדת חקירה עליהם.

איך ייני רואה הרכב, איך רודריגז לא עולה לשחק.. מוזר

מאותה סיבה שעטר מרוויח 400 אלף דולר היום במועדון הזה... לא מדבר על זה שביכולת שלו הוא אשכרה משחק בקבוצת צמרת שמתחרה על אליפות היום... חיפה היתה מתה להיפטר ממנו איך לעזאזל הוא "חטף" אותו בחזרה לא ברור

הוא לא זר לכדורגל ולא מלך, שחקן מאוד בינוני ואפור שלא יכול להוביל קישור. ההבדל שבהתחלה עוד חשבנו שהוא יכול להביא קצת מספרים או איומים מרחוק, אבל זה רחוק מכך.
זה שרודריגס לא פתח היום זה מחדל, זה שהוא אפילו לא עלה כמחליף זה שיא פשוט. או שג'ורדי עיוור, או שרודריגס מת לעוף מכאן ועושה בכוונה באימונים.

הזרים שלנו לא משדרגים אותנו נקודה. שימו לב שבמשחקים בהם היינו טובים, הקישור היה מורכב מריקן, גולסה, ופרץ. ההתקפה היתה מיכה, בלקמאן וקיארטנסון כאשר קיארטנסון אפקטיבי רק כשיש לו את דסה. בלי דסה, תוציאו אותו ותשימו את עטר בחוד.

מצחיק שאתה אומר שוידאר לא אפקטיבי בלי דסה שרק לפני שבוע הוא דפק צמד בסמי עופר כשדסה היה בחוץ.

מרחם על רודריגז לא הגיוני שבאטוקיו פותח לפניו

הגול מול חיפה עם כדור שגם אני שם ממש לא הפך אותו לשחקן יותר מבינוני ומטה

זה שחקן למכבי פ"ת לא לנו

מצחיק שאתה אומר שוידאר לא אפקטיבי בלי דסה שרק לפני שבוע הוא דפק צמד בסמי עופר כשדסה היה בחוץ.

תגיד לי? חוץ מלרוץ? מה הוא עשה היום? בוא נגיד את האמת. כשהכדור אצלו מול השער הוא מסוכן. חוץ מזה? כשהוא עם הגב לשער? כשהוא מחוץ הרחבה וצריך לתת איזה פס חכם? כששוולחים אותו מול בלם והוא צריך להשתלט? 80% מהפעמים הוא מאבד את הכדור. אני אוהב אותו אבל הוא עוף מוזר אחי חייב להודות..

מתחרה בכיף על הפלופ הרציני שהבאנו בשנים אחרונות

והתחרות שמה קשה

הגזמת.

פלופ זה משהו שבא בהרבה כסף וציפיות, ממנו לא היה לא זה ולא זה

וידאר בקיץ יעזוב כנ״ל ראייקוביץ,סושיץ? פשוט בושה שמכבי לא מוצאים פיתרון. בטוקיו? זמר מרגש ואחלה בחור אבל לא מתאים למכבי.

באבין? אתה אמנם זר שחור רחוק מאד מלהיות אכזר.

רודריגז? בטוח שהוא שחקן גדול אבל לא מצליח להשתלב/לא מקבל הזדמנות אמיתית להוכיח את עצמו. מכבי מתנהלת כמו בדיחה בנושא הרכש ושלא נדבר על החוזים.

ייני עוד בהרכב והעולם שותק

אי אפשר לשפוט אותו. שיחק בעמדה שהיא לחלוטין לא העמדה שלו. זה כמו שישימו את מיכה/אצילי קשר אחורי. נכון שהוא קצת יותר פיזי ויכל לשחק את ה 50-50 אבל אחורי לגמרי הוא לא והעמדה הזו ממקמת אותו רחוק מאוד מהשער. לדעתי גולסה היה צריך לשחק שן ובכלל אנחנו חייבים שחקן לעמדה.

אני לא יודע אם שמתם לב אבל סגנון המשחק שלו מאוד השתנה מפתיחת העונה.

אני זוכר היטב איך במשחקים הראשונים הוא ניסה קצת דריבל, בעט מרחוק ובא לקבל כדור.

במשחקים האחרונים הוא משחק רק בנגיעה, כמעט ולא עוצר כדור ומחפש אופציות, לא בא לקבל כדור וכבר לא בועט לשער. זה לא רע לקצב, וכשהוא קשר אחורי אין לי רצון שיתחיל דריבלים. אבל זה ניכר, אין לי מושג אם זה עניין של ביטחון או הוראה של הצוות המקצועי

תגיד לי? חוץ מלרוץ? מה הוא עשה היום? בוא נגיד את האמת. כשהכדור אצלו מול השער הוא מסוכן. חוץ מזה? כשהוא עם הגב לשער? כשהוא מחוץ הרחבה וצריך לתת איזה פס חכם? כששוולחים אותו מול בלם והוא צריך להשתלט? 80% מהפעמים הוא מאבד את הכדור. אני אוהב אותו אבל הוא עוף מוזר אחי חייב להודות..

הוא חלוץ, התפקיד שלו זה להבקיע שערים והתפקיד של השחקנים לידו זה לייצר בשבילו מצבים, כשלא עושים את זה, כמעט ולא ירגישו אותו על המגרש, אבל מכל החלוצים שיש לנו אם אני צריך לסמוך על אחד כדי שיבקיע זה על וידאר, כשגם את יצחקי הייתי מעדיף על חשבון עטר בנושא הזה.

מצטער

עם כל האהבה אליו והרצון העז שיצליח ויש לי רצון הוא עושה המון והוא אחלה בן אדם ונראה זהב

הוא לא נותן ערך מוסף, הוא לא טוב מריקן למשל והוא ממש חלש בקטע של המסירות ,אתמול הוא עצבן לא פעם שהוא מוסר לשחקנים שלידו לשחקנים יריבים כמעט יריתי בעצמי עם זה.

הוא חלוץ, התפקיד שלו זה להבקיע שערים והתפקיד של השחקנים לידו זה לייצר בשבילו מצבים, כשלא עושים את זה, כמעט ולא ירגישו אותו על המגרש, אבל מכל החלוצים שיש לנו אם אני צריך לסמוך על אחד כדי שיבקיע זה על וידאר, כשגם את יצחקי הייתי מעדיף על חשבון עטר בנושא הזה.

מסכים איתך. הוא עושה את המינימום שמצופה ממנו. אבל קבוצה כמו מכבי חייבת חלוץ שיודע לתת עוד קצת, שיש לו אקסטרות

מסכים איתך. הוא עושה את המינימום שמצופה ממנו. אבל קבוצה כמו מכבי חייבת חלוץ שיודע לתת עוד קצת, שיש לו אקסטרות

זה כזה קלישאות של רז זהבי