Jump to content

יוצאים לסמי עופר | טייק 1

Afrojack

Recommended Posts

האמת שדווקא בגלל אבדן הנקודות של ב"ש ובית"ר מפלס הלחץ עולה, הזדמנות חשובה מאוד לצמצם קצת פערים בצמרת.

מי שמתייחס לזה כמו סתם עוד משחק או מנסה לצייר לעצמו שהם איזה קבוצת תחתית לא חשובה משלה את עצמו...

ודווקא העונה כשהפועל נעלמו קצת מהנוף המשחק הזה מקבל הרבה יותר משמעות, בעיקר שמסתכלים כמה הצד השני רעב להשיג משהו נגדנו, ואיך בכל פעם מחדש אנחנו מונעים מהם את זה ומשאירים אותם מתוסכלים.

זה לא לבאר שבע זה לחיפה גביע,יש לנו את חיפה היום,אשקלון בראשון,חיפה גביע,בני יהודה ליגה,ואז בש.

אה לא יודע למה היה לי בראש שב"ש אחרי אשקלון. כלומר מי שנמצא בסכנה צריך להתחיל לתכנן על בני יהודה.

מי נמצא בסכנת צהובים לבאר שבע?

טבח ודור פרץ.

טבח זה פחות בעייתי, כי יש לו תחליפים. חוץ מזה שעונה שעברה הוא סחב איזה חצי עונה עם 4 צהובים, אז אפשר לסמוך עליו.

דור פרץ זה בעייתי. הבעיה היא שהוא ילד ושהוא יקבל צהוב ואין לו תחליף.

בצדק.

מה עדיף, שיפסיד בני יהודה או ב"ש?

הכוונה שלי לצהוב מפגר שהוא יקבל כמו במשחקים האחרונים ולא משהו מתוכנן מתפיסת חולצה דקה 89.

לא אוהב את הזחיחות פה.

חושבים שחיפה הפסידו לעכו פעמיים אז הם כמו עכו, לא הם לא.

הם ישחקו עלינו במתפרצות של סלליך ורוקביצה נגד האיטיות של באבין וטיבי שהוא חצי כוח. יהיו לנו טעויות בהגנה היום כמו כל משחק וחיפה יכולה לנצל את זה, נכון זה נשמע מפגר אבל הם במומנטום, השחקנים שלהם בגישה שהמשחק הזה יכול לשנות להם מומנטום לגמרי ולתפוס ביטחון ולהגיע לפליאוף העליון.

משחק מוקש רציני מאוד. והלוואי ואני טועה ויגמר 3 0