Jump to content

Flash Back - רטרו

Recommended Posts

תגידו מה הסיכוי שייני יחזור ל-21?

שלא אדפיס ייני 13 ואז עונה הבאה הוא פתאום יהיה 21

זאת שאלה שגורמת לי לכ"כ הרבה התלבטויות בחיים, באמת.

נראה לי אני אקפוץ יום אחד לקש לנסות לברר את העניין.

נראה לי בגלל דברים מהסוג הזה עברנו לייצור עצמי. הגיוני שכבר כמה שנים ניסינו לעשות דברים בסגנון אבל אדידס לא הסתכלה עלינו.

מסכים. אחד הדברים האדירים שמיטשענק עשה.

הדבר הכי טוב זה שמכבי בשנים האחרונות נמצאת כל הזמן בדרך לכלכל את עצמה כמה שיותר, וזה אומר שהיום אחרי מיטש יהיה הרבה פחות טראומתי מאשר היום שאחרי גאידמק בבית"ר, למשל, כי הוא ישאיר מערכת מרשימה ומתפקדת ולא מועדון שתלוי בכסף שיכניס כל חודש.

זה רק אני או שבטלכרט יש להם פחות משבצות בחלק התחתון של החולצה?

לדעתי זה נראה ככה כי הם הכניסו את החולצה למכנס, ושלשום השחקנים של מכבי לא עשו את זה.

זה גם בגלל הלוגו של הויזה זה נראה פחות, אבל יש בצדדים וגם החולצה בתוך המכנס.

בכל מקרה כן כמו שאמרתי, 94-95 לא הבנתי למה הוחלט שזה 95-96, אבל בסדר:-)

בכל מקרה כבר עשו פעמים רטרו, בעונה של בוזגלו וכ'ו זה היה חולצה ממש נוראית לדעתי

טוב אין יותר חולצות במידות אנושיות, הכל נגמר.

אני מקווה שמישהו שם בשיווק מבין שרוב גדול של האוהדים אוהבים את המשבצות יותר מכל חולצה אחרת, זה כבר הפעם השלישית שעושים רטרו משבצות.

הגיע הזמן לקבע את המשבצות כמו שמקובל לקבוצות גדולות שמזוהות עם פסים /אלכסונים/חלק.

הטיעון שאוהדים לא יקנו את אותה חולצה שוב ושוב כבר לא תופס, בארסה ויובה נאמנות לפסים שלהן וכל שנה הן מכניסות עיצוב חדשני ומידי פעם קצת סוטות מהפסים אבל לאורך הזמן הפסים נשמרים והחולצות נמכרות .

המשבצות הן לא נטל למכבי, הן תועלת כלכלית וכמובן גם רגשית-זהות

ועוד משהו - כמובן שעם החולצת חוץ אפשר לשחק עם העיצוב איך שרוצים בדיוק כמו שקבוצות גדולות עושות.

אם זה היה לימיטד אדישן אני מתבאס בשביל כל אחד מכם. למרות שאני לא מבין למה לעשות דבר כזה כשיודעים את פוטנציאל המכירה וכל הסחורה נגמרת ביום.

אם זה היה לימיטד אדישן אני מתבאס בשביל כל אחד מכם. למרות שאני לא מבין למה לעשות דבר כזה כשיודעים את פוטנציאל המכירה וכל הסחורה נגמרת ביום.

זה דווקא יכול להיות הגיוני, אם זה לימיטד אדישן זה אומר גם שאנשים שאחרים היו מתלבטים עכשיו קונים בגלל הבאזז ובגלל פחד שייגמר. ובכל מקרה גם אם יהיו עוד, זה הגיוני שלא הזמינו ישר מלאי גדול, כי אף פעם אי אפשר לדעת כמה יימכרו ותמיד אפשר להזמין עוד.