Jump to content

הנתניהו'ז

חןחן

Recommended Posts

בסדר, אז טעיתי לגבי קלינטון.

זה עדיין לא משנה את העובדה שבנו של ראש הממשלה חושב שלקחת רכב, מאבטח ונהג על חשבון המדינה לסבב בתי זונות זה עניין לגיטימי.

לפחות שתהיה לו הבושה להזמין אותן לבית ברחוב בלפור או לצאת מחופש כמו שהיו עושים בעבר.

בואו נגיד את האמת, הילד צריך לקבל איזו פצצה לפנים.

הוא דוש באג שדיבר שטויות עם חברים תחת השפעת אלכוהול (למרות שאף פעם זה לא תירוץ), הוא נהנתן כמו אביו, חושב שכולם חייבים לו משהו וכנראה שדיבר דברים חמורים יותר שלא הוקלטו.

מה שמרגיז כאן באמת הוא, שהבן אדם לא ישתנה, לא מתכוון להשתנות וכנראה שלא יצטרך לעבוד קשה יום אחד בחייו.

הוא בן 26 קודם כל.

ובאותה מידה אתה יכול לשאול למה ביל קלינטון התפטר מנשיאות ארה"ב. יאללה, כולה קיבל מציצה מאיזו מתמחה צעירה. הוא לא הראשון ולא האחרון.

לא ככה?

אם הוא לא מייצג שום דבר ואין לו אחריות ומותר לו לומר ולעשות מה בבולבול שלו, אז שיחזיר את הרכב הנהג והמאבטח. באיזו זכות הוא משתמש בהם?

מעבר לזה, דיברת על המאבטח / נהג עובד המדינה שהקליט בשפלות כזו לטענתך.

מה עם לקחת באמצע הלילה רכב של המדינה, שאחזקתו ממומנת מכספי ציבור, עם נהג ומאבטח שאת המשכורת שלהם משלם הציבור, ואת כל זה לא לאיזה פגישה חשובה או למבצע חשאי בעורף האויב, לא, לא, לקחת למועדון חשפנות ואז לזונות, כדברייך. וזה כשאתה לא ראש הממשלה או אפילו נושא תפקיד כלשהו אלא כולה הבן הנהנתן וחסר האחריות של ראש הממשלה.

האין זה שימוש נלוז בכספי ציבור? האין זכותו של הציבור לדעת על מה הולכים כספי המיסים שהוא משלם?

ואם יש נוהל שקובע שבנו של ראש הממשלה צריך לקבל הסעה וליווי ממשלתיים שלא לומר ממלכתיים בכל ביקור בדירה דיסקרטית, אז שישנו את הנוהל.

לוואי שישנו את הנוהל, אם זאת הייתה החלטה שלו אם להיות מאובטח או לא או אם לקחת רכב מהמדינה ולנסוע לכל המקומות האלה

תאמין לי שהוא לא כל כך מטומטם

אבל כרגע אלה העובדות ואלה החוקים, הוא לא צריך לשנות את האופי חיים שלו אלה הגופים האלה שמחייבים אותו צריכים להתגמש לפי החיים שלו

הוא לא ראש הממשלה הוא הבן של, הוא לא מחויב להמשיך את דרכו והוא לא צריך גם לפעול ע"פ זה

בעתיד נתניהו ירד מהשלטון ויאיר יחזור להיות בן אדם רגיל כמוני כמוך, ואז מה ? הוא יגיד איך פספסתי דברי כל כך חשובים בחיי ובילדות רק כי הייתי צריך לשמור על ממלכתיות בשם אבי ? אני לא הייתי נוהג ככה אם לא היה לי רצון להיות משהו פוליטי בעתיד. אדם חי בפני עצמו

צריכים להתחשב בזה שיאיר הצהיר כמה וכמה פעמים שפניו לא לפוליטיקה וזה לגמרי החלטתו וצריך לכבד את זה

במדינה מתוקנת חדשות 2 בועטים את אותו גורם עם ההקלטות ומוסרים את השם שלו לגורמים הרלוונטים שהסמרטוט הזה יפסיק לקבל משכורות מהמדינה

ילד בן 26

מסכים שהעניין עם האקסית יצא מפרופורציה ולהגיד שהוא ניסה לסרסר בה זה בולשיט

אני מעולם לא הלכתי, לא הולך ולא אלך למועדון חשפנות ובטח שלא לזונה, אז אל תרשום "מה שכולנו עושים"

וגם אם "כולנו עושים" נחש מה, מי שעושה את זה לא עושה את זה מכספי הציבור, עם רכב ממשלתי ואבטחה ממשלתית, אתה הפאקינג בן של ראש הממשלה, תתנהג בכבוד יא חתיכת ילד זין

פגישת דירקטוריון? לא, אבל זו חתיכה ענקית בפאזל הענק הזה שאומר "נבחרי ציבור ושוחד זה שילוב יותר טבעי מצהוב וכחול"

מסכים שלא לעניין לפרסם את ההקלטה הזו, אבל אם כבר פרסמו, להתמקד בזה שפרסמו אותה ולהתעלם לחלוטין מהתכנים שלה זה עצימת עין משוגעת

לצורך העניין גם אני לא, אבל לא ממקומי או ממקומך ללכת ולשפוט בן אדם אחר על ההחלטה שלו כן, ילד גדול

העניין הוא שצריך לזכור לא רק מה פורסם אלה גם על הסיטואציה

אני לא יודע מאיפה הם חברים ואיך אבל השיחה באמת נשמעת כמו חבורה של ילדים ששותים אלכוהול עושים צחוקים ובדיחות שרצות בכל הארץ בטח כשזה על ההורים שלך אתה לא יכול להישאר אדיש

אז אומרים אותם כי זה מצחיק

באיזה קבוצת חברים לא צחקנו או צוחקים על ההורים של החברים ? זה קיים זה קורה זה מצחיק וזה הכל

להתייחס לשיחה הזאת ביותר מציניות גמורה זאת טעות גדולה

לצורך העניין גם אני לא, אבל לא ממקומי או ממקומך ללכת ולשפוט בן אדם אחר על ההחלטה שלו כן, ילד גדול

העניין הוא שצריך לזכור לא רק מה פורסם אלה גם על הסיטואציה

אני לא יודע מאיפה הם חברים ואיך אבל השיחה באמת נשמעת כמו חבורה של ילדים ששותים אלכוהול עושים צחוקים ובדיחות שרצות בכל הארץ בטח כשזה על ההורים שלך אתה לא יכול להישאר אדיש

אז אומרים אותם כי זה מצחיק

באיזה קבוצת חברים לא צחקנו או צוחקים על ההורים של החברים ? זה קיים זה קורה זה מצחיק וזה הכל

להתייחס לשיחה הזאת ביותר מציניות גמורה זאת טעות גדולה

בהתחשב בזה שזה לא חוקי להיות זנאי, כנראה שזה כן מקומנו לשפוט אותו.

ולקחת חלק בהפגנות בבליעין ולהסית את התושבים הערבים בהפגנות, גם את זה ילדי רוהמ הממשלה עשו, כל אחד יחליט בשבילו מה יותר חמור למרות שעל ממשיכי הדור הבוגדים אף אחד לא פצה פה.

מה שמעצבן כאן שנותנים לאיש בשר ודם לנהל מדינה שלאותו בחור יש ילדים שגם הם בשר ודם אבל מצפים ממנו לנהוג בממלכתיות, אם לא היו נותנים לבנאדם אחד ולא משנה מיהו כ"כ הרבה כוח והיתה שיטה שמנהלת את עצמה (יש) לטובת האזרח (אין) לאף אחד לא היה אכפת.

אף מנהיג שלנו לא היה מושלם וגם או במיוחד לא הצאצאים שלהם, אבל ביב מטריף לאנשים את המוח, כאילו חסרות לנו צרות או אולי ביבי אחראי לכל צרה כאן שאין על מה לדבר יותר.

ילדי שמנת מזדיינים מדברים על זונות ומריצים דחקות על האבות אחד של השני, וואו, יש כאלה במאות ואלפים כאן במדינה, אוי אבל יש לו מאבטח, נהג ורכב, אוי לבושה, איך הוא מעז?

ולקחת חלק בהפגנות בבליעין ולהסית את התושבים הערבים בהפגנות, גם את זה ילדי רוהמ הממשלה עשו, כל אחד יחליט בשבילו מה יותר חמור למרות שעל ממשיכי הדור הבוגדים אף אחד לא פצה פה.

מה שמעצבן כאן שנותנים לאיש בשר ודם לנהל מדינה שלאותו בחור יש ילדים שגם הם בשר ודם אבל מצפים ממנו לנהוג בממלכתיות, אם לא היו נותנים לבנאדם אחד ולא משנה מיהו כ"כ הרבה כוח והיתה שיטה שמנהלת את עצמה (יש) לטובת האזרח (אין) לאף אחד לא היה אכפת.

אף מנהיג שלנו לא היה מושלם וגם או במיוחד לא הצאצאים שלהם, אבל ביב מטריף לאנשים את המוח, כאילו חסרות לנו צרות או אולי ביבי אחראי לכל צרה כאן שאין על מה לדבר יותר.

ילדי שמנת מזדיינים מדברים על זונות ומריצים דחקות על האבות אחד של השני, וואו, יש כאלה במאות ואלפים כאן במדינה, אוי אבל יש לו מאבטח, נהג ורכב, אוי לבושה, איך הוא מעז?

כן, דווקא כי יש לו מאבטח, נהג ורכב. ושהוא חי על חשבון המדינה. כי זה הופך אותו לאיש ציבור.

בדיוק כמו שאלפי אנשים עובדים בשחור כאן, וזה לא בסדר אבל לא נוראי ולא צריך לשבור על זה הכל, אבל כשאיש ציבור מקבל כסף בשחור - זה כבר פסול וצריך לחקור כאן.

ובחייאת, די, הוא לא ילד.

הוא אדם בוגר, שכבר מזמן לא קטין, ועדיין חי על חשבון הציבור. די להתייחס אליו כילד.

כן, דווקא כי יש לו מאבטח, נהג ורכב. ושהוא חי על חשבון המדינה. כי זה הופך אותו לאיש ציבור.

בדיוק כמו שאלפי אנשים עובדים בשחור כאן, וזה לא בסדר אבל לא נוראי ולא צריך לשבור על זה הכל, אבל כשאיש ציבור מקבל כסף בשחור - זה כבר פסול וצריך לחקור כאן.

ובחייאת, די, הוא לא ילד.

הוא אדם בוגר, שכבר מזמן לא קטין, ועדיין חי על חשבון הציבור. די להתייחס אליו כילד.

קיבל כסף שחור זה ה400 שקל? נו בחיאת.

ולגבי המאבטח והנהג והשטויות האלה, זו אשמתו? מהיכן הגיע ההוראה להיות מאובטח? על מי מתלוננים כאן בעצם? ויותר מפריע לי שחנין זועבי ממונת על חשבון הציבור כשהיא מחבלת בפועל והיתה על המרמרה והיא אשכרה יושבת בבית המחוקקים.

ולגבי המאבטח והנהג והשטויות האלה, זו אשמתו? מהיכן הגיע ההוראה להיות מאובטח? על מי מתלוננים כאן בעצם? ויותר מפריע לי שחנין זועבי ממונת על חשבון הציבור כשהיא מחבלת בפועל והיתה על המרמרה והיא אשכרה יושבת בבית המחוקקים.

בחנין זועבי לפחות מישהו בחר.

מה עשה יאיר נתניהו כדי לקבל רכב, נהג ואבטחה על חשבון הציבור? יצא מהכוס הנכון?

ברור שאם אבא שלו היה משלם על כל זה אף אחד חוץ מכמה פמיניסטיות רדיקליות לא היה מדבר על זה.

בחנין זועבי לפחות מישהו בחר.

מה עשה יאיר נתניהו כדי לקבל רכב, נהג ואבטחה על חשבון הציבור? יצא מהכוס הנכון?

ברור שאם אבא שלו היה משלם על כל זה אף אחד חוץ מכמה פמיניסטיות רדיקליות לא היה מדבר על זה.

תן לי לענות לך החחחחחחחחחחחחחחחח

הייתם מדברים אותו דבר רק בלי להזכיר שזה מכספי ציבור

סבבה, אז לי מפריע פה הקשר בין ראש הממשלה לבעל הון ואינטרס (שלא הוצהר בעבר) והניצול של כספי ציבור. לא לוקח אחריות על הדעה של אף אחד אחר.

יאיר נתניהו כאדם פרטי יכול מבחינתי גם לחגוג עם זונות ג'נדרקוויריות. לא מזיז לי.

מה? לא, זה היה הקבלה.

לא אמרתי שהוא קיבל כסף בשחור, אלא הקבלתי את זה למשהו אחר שלא כזה נוראי כשזה אנשים פרטיים, אבל בעייתי מאוד כשזה אנשי ציבור.

וכן, זה אשמתו. מעבר לזה שההוראה לאבטח אותו לא נעשתה על ידי השב״כ, אל תייצר אותו כילד. הוא אדם בוגר שחי על חשבון הציבור. אם הוא לא היה עושה את זה, אז לא היו מדברים עליו ככה.

בדיוק כמו שלא מדברים בכלל על הבת של ביבי.

תן לי לענות לך החחחחחחחחחחחחחחחח

הייתם מדברים אותו דבר רק בלי להזכיר שזה מכספי ציבור

כמו שמדברים על הבת של ביבי בתקושרת כל הזמן?

מה? לא, זה היה הקבלה.

לא אמרתי שהוא קיבל כסף בשחור, אלא הקבלתי את זה למשהו אחר שלא כזה נוראי כשזה אנשים פרטיים, אבל בעייתי מאוד כשזה אנשי ציבור.

וכן, זה אשמתו. מעבר לזה שההוראה לאבטח אותו לא נעשתה על ידי השב״כ, אל תייצר אותו כילד. הוא אדם בוגר שחי על חשבון הציבור. אם הוא לא היה עושה את זה, אז לא היו מדברים עליו ככה.

בדיוק כמו שלא מדברים בכלל על הבת של ביבי.

כמו שמדברים על הבת של ביבי בתקושרת כל הזמן?

כשהיה הגירוש בגלל שהבן של שרון הסתבך זה לא עניין את התקשורת מבה שהיה בראש מעיינם זה לגרש אנשים מהבית,

ווואלה כספים שהולכים ללימודים למחבלים כמעת אם בכלל נזכרים בתקשורת זה אמור להיות בסדר היום לפני הכל

כשהיה הגירוש בגלל שהבן של שרון הסתבך זה לא עניין את התקשורת מבה שהיה בראש מעיינם זה לגרש אנשים מהבית,

ווואלה כספים שהולכים ללימודים למחבלים כמעת אם בכלל נזכרים בתקשורת זה אמור להיות בסדר היום לפני הכל

יכול להיות שאתה מבלבל בין קונספירציות לעובדות מוקלטות?

ובין מחט לתחת?

וואלה לא ידעתי שיש לביבי בת בכלל עד הנושא הזה ועוד מנישואים קודמים

הייתי בטוח כל חייו הוא עם שרה

חרדית ולא משרה ואם היית משרה כנראה היו כותבים שהיא פרימיטיבית וגונבת את המדינה

יכול להיות שאתה מבלבל בין קונספירציות לעובדות מוקלטות?

ובין מחט לתחת?

קונפירציה על מה הבן של שרון או הכסף למחבלים?

בכל מקרא אם העניין עם המחבלים בוטל לא ידעתי אז תקח את זה לכשזה כן היה ולא עניין אף אחד

קונפירציה על מה הבן של שרון או הכסף למחבלים?

בכל מקרא אם העניין עם המחבלים בוטל לא ידעתי אז תקח את זה לכשזה כן היה ולא עניין אף אחד

הבן של שרון זה קונספירציה לא מוכחת.

ובנוגע למחבלים, סבבה אחי אבל מה זה קשור לנושא? גם לא מדברים מספיק על הקשישים וניצולי השואה והצפיפות בבתי החולים ומערכת החינוך הקורסת והעיכוב בשיפוץ בבלומפילד והכל נורא נורא חשוב אין ספק אבל מה זה קשור לנושא??

מתעסקים בצהוב כי זה מעניין. ככה זה בכל העולם.

זה לא מוריד מהעובדה שיאיר נתניהו שצריך לקבל סטירה עם הצד המעליב שיבין שכספי ציבור זה לא הדמי כיס שלו לחנוכה