Jump to content

הנתניהו'ז

חןחן

Recommended Posts

כנראה שהתבלבלתי עם אוחובסקי שמוציא בכוח אנשים מהארון.

אוחובסקי די חלאה בלי שום קשר, אבל הסיפור היחיד שאני מכיר עליו על הוצאה בכוח מהארון זה על איציק שמולי,

אלא שבפועל איציק שמולי יצא מהארון באופן פומבי למדי כמה שנים קודם לכן במאמר לעיתונות, התפרסם כיו״ר התאחדות הסטודנטים הגאה הראשון, והיה חבר בתא הגאה של מפלגת העבודה (ונבחר הרבה בגלל דחיפה שלהם בנושא), כך שהוא לא הוציא אותו מהארון בכלל, לא בכוח ולא ברכות.

יש עוד סיפורים בנושא שאני לא מכיר?

אוחובסקי די חלאה בלי שום קשר, אבל הסיפור היחיד שאני מכיר עליו על הוצאה בכוח מהארון זה על איציק שמולי,

אלא שבפועל איציק שמולי יצא מהארון באופן פומבי למדי כמה שנים קודם לכן במאמר לעיתונות, התפרסם כיו״ר התאחדות הסטודנטים הגאה הראשון, והיה חבר בתא הגאה של מפלגת העבודה (ונבחר הרבה בגלל דחיפה שלהם בנושא), כך שהוא לא הוציא אותו מהארון בכלל, לא בכוח ולא ברכות.

יש עוד סיפורים בנושא שאני לא מכיר?

פוליקר כמדומני

תנו לי בריף קצר מה הבן של ביבי עשה ועם מי הוא דיבר

אין לי כוח לקרוא הכל

אני בשבוע הקלגסים מיום ראשון

תנו בריף

תנו לי בריף קצר מה הבן של ביבי עשה ועם מי הוא דיבר

אין לי כוח לקרוא הכל

אני בשבוע הקלגסים מיום ראשון

תנו בריף

הלך למועדון חשפנות עם המאבטחים שלו ו-2 חברים, אחד בן של טייקון גז (זה היה בזמן המאבק על מתווה הגז),

דיבר על לקנות שם נשים, לסרסר באקסית שלו, ועל איך שאבא שלו סידר לאבא של החבר 20 מיליארד דולר. אה, ואמר המון פעמים ׳אחי׳ בקטע מרגיז ממש.

ראיתי את הקלטת של שוקן,

לא איש חביב עליי, אבל מה הבעיה עם זה שהוא חובב גברים?

הטכניקה שלו היתה לא מספיק מלוטשת לטעמי, צריך יותר להתמקד בתנועה הסיבובית ופחות במהירות החזרה מעלה - מטה. אין מספיק רגש.

ראיתי את הקלטת של שוקן,

לא איש חביב עליי, אבל מה הבעיה עם זה שהוא חובב גברים?

לדעתי זה סוג של צביעות שתי הקלטות זה רכילות זולה שלא ראויה לפרסום(לזכות ערוץ 10 יאמר שהם נמנעו מפרסום הקלטת של יאיר למרות שהוצע להם לפני שנה)

הטכניקה שלו היתה לא מספיק מלוטשת לטעמי, צריך יותר להתמקד בתנועה הסיבובית ופחות במהירות החזרה מעלה - מטה. אין מספיק רגש.

חשבתי על זה בדיוק, רק עם מילים פחות פיוטיות ממך

השיחה שלהם היא שיחה שכל בן נוער מקיים אבל עדיין לשמוע את השיחה המלאה, עושה קצת לא נעים.

אבל הוא לא כל בן נוער, הוא איש ציבור (וכן, אני אעמוד על זה שאדם שכבר מזמן לא קטין וחי על כספי ציבור הוא איש ציבור, ולא רק ׳בן ראש הממשלה׳).

זה באמת שוקן? תכלס אין מה לראות שם אחרי השניות הראשונות, אז לא באמת טרחתי להמשיך לצפות

זה הוא היה הרבה דיווחים בשנה האחרונה ששוקן יעד לסחיטה בגלל אותה קלטת וזה גם הגיע לבית משפט אם אני לא טועה

השיחה שלהם היא שיחה שכל בן נוער מקיים אבל עדיין לשמוע את השיחה המלאה, עושה קצת לא נעים.

נא לא להכליל חביבי. ממש לא כולם הולכים למועדוני חשפנות, זונות ושורפים על זה מאות (אולי אלפי) שקלים.

כמובן שטכנית כל עוד הוא לא עובר על החוק אז מותר לו הכל, אבל מעבר לזה שאני רוצה להאמין שאנחנו מציבים סטנדרט גבוה יותר לבן של רה"מ - השיחה הזאת היא ממש לא שיחה שדומה לשיחות שאני ניהלתי/מנהל עם חברים שלי, לדוגמה.

טוב כמה דברים

קודם כל שימו פה בבקשה לינקים לכל החומר הקיים, כולל ההקלטות

בא לי קצת אקשן לפני שאני הולך לצפות במשחק של הקלגסים.

דבר שני אם יאיר נתניהו הזה באמת עשה את כל הדברים האלה ועוד על חשבוננו אז הוא ילד זין (היה פה דיון מעולה בעבר על ההגדרה של ילד קקה וילד זין ולא זוכר מה יותר חמור, אבל נראה לי שילד זין יותר חמור)

דבר שלישי רק אני קורא את הכותרת של הנושא "הנתניהוז" וחושב שזה הנושא של "הבוזגלו'ס"?

טוב כמה דברים

קודם כל שימו פה בבקשה לינקים לכל החומר הקיים, כולל ההקלטות

בא לי קצת אקשן לפני שאני הולך לצפות במשחק של הקלגסים.

דבר שני אם יאיר נתניהו הזה באמת עשה את כל הדברים האלה ועוד על חשבוננו אז הוא ילד זין (היה פה דיון מעולה בעבר על ההגדרה של ילד קקה וילד זין ולא זוכר מה יותר חמור, אבל נראה לי שילד זין יותר חמור)

דבר שלישי רק אני קורא את הכותרת של הנושא "הנתניהוז" וחושב שזה הנושא של "הבוזגלו'ס"?

http://www.mako.co.il/news-military/politics-q1_2018/Article-4e5b170e007d061004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326