Jump to content

הנתניהו'ז

חןחן

Recommended Posts

חרטא בננה, הבן הצעיר אבנר ששירת ב76, אמנם בתפקיד עורפי אבל עדיין, בחור צנוע ונחמד והוא לא מאובטח. וגם כל בני ראשי הממשלה לפניו לא אובטחו. ואיכשהו שרדנו.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5054362,00.html

לא יודע מה אתם רוצים ממנו, באותה סיטואציה אני מתנהג בדיוק כמוהו ואפילו מוסיף "יאללה זריז לפני שאני מרים טלפון ומפטר את אבא שלך"

בדיוק, סתם שיחת סתלבט בין חברים שיכורים, זה שהאבות שלהם הם אנשים עם הרבה כוח זה ממש לא באשמתם, זה בעיקר מה שצורם לאנשים.

יותר מביך לפרסם את זה מאשר להיות הבנאדם שמפרסמים עליו את זה, בטח שהתירוץ הוא עאלק על האבטחה כאילו איזה ילד בשנות ה20 לחייו ירצה ללכת לכל מקום עם מאבטח, אלה הוראות של משרד הביטחון וכנראה שגם לילדים של רוהמ הבא יצמידו מאבטחים אבל לאף אחד לא יהיה אכפת כי לא קוראים לו ביבי.

האשמה על כך שנתניהו בשלטון היא עלינו בלבד. זה שיש לו ילד מניאק ומפונק זו לא אשמתנו.

קחו את כל השטויות שדיברתם בסטלה עם חברים, ותחשבו שגורם שלישי מקליט הכל וכל המדינה מעבירה ביקורת על השטויות שאמרתם (שיחות מזלזלות על נשים, הומואים, דעות פוליטיות וכו').

גם אם נתניהו מושחת (וכנראה שכן) גם אם הוא ארגן לחברים שלו דיל במתווה הגז, גם אם הם צוחקים עלינו מלמעלה ומשתינים עלינו בקשת, מה שקורה פה עם הזכות לפרטיות הוא לא נורמלי.

זה מזכיר לי מקרה שקרה עם שלי דדון שנרצחה בידי נהג מונית (נחשו מאיזה מוצא). הצליחו להוציא הקלטה של השיחה שלה כמעט שנה אחרי שהיא נרצחה.

אישה, ללא עבר פלילי, שלא מסמלת שום נתון למעקב ע"י המשטרה, הוקלטה במשך שנים ע"י חברות הסלולאר ושיחותיה נשמרו במשך שנים. זה כבר מפחיד.

יש חברה כלשהי(לא זוכר את שמה) בארץ, שהתפקיד שלה לתעד כל דבר בטלפונים הפרטיים, כולל הכל..יכולים גם לפרוץ לטלפון כבוי גם ללא בעיה

הטלפון שלך=המלשין הכי גדול בדור הנוכחי.

בגלל שהאופרציה הזו כ"כ מורכבת גם בשביל שירות הביון הNSA וגם בגלל שכמות המידע שזורמת מהפלאפונים הזו לא רלוונטית לשמירה על ביטחון הציבור זה היה נראה לי תמוה עד היום.

הייתי בטוח שרק מוקדי פשיעה רציניים מקבלים האזנות 24 שעות ביממה ועוד מספר גורמים כאלו ואחרים אבל כל אזרח במדינה? ועוד לשמור את המידע הזה למשך שנים קדימה? נו בחיית.

זה כבר היה מזמן

כבר מגיל צעיר, שעוד היו טלפונים רגילים(לא חכמים) ידענו לא לדבר על כל מיני דברים (שהיום יש יותר פתיחות אליהם, לא שהם חוקיים, אבל הם כמעט) בטלפון...הענינים שמצוטטים לך לשיחות לא חדש, אם זה היה פעם יותר פרמיטיבי(דרך השיחות עצמן, פחות השתלה במכשיר עצמו, כי לא היה גישה לכל מיני טכנולוגיות פרמיטיביות) עד להפיכת המכשיר הנ"ל למלשינון רשמי, בגדול יש מקומות בארץ שלא מרשים לך להכנס עם טלפונים של חברות מסוימות, אז הם אפילו לא טורחים להסתיר ממך את זה.

טוני, לnsa יש תוכנה שנקראת אשלון שמנטרת אוטומטית מיליוני שיחות טלפון בו"ז. זה פרוייקט הדגל שלהם וזו סוכנות בגודל של כל צה"ל בערך.

הם עובדים על מילות מפתח ומעבירים לשקלוט אנושי עשרות אלפי שיחות ביום גם על מילים תמימות לכאורה.

אני לא אומר שאצלנו מפתחים מערכת דומה, אבל אני גם לא אומר שלא. תסיקו מה שאתם רוצים.

האינטרנט בכל מקרה כבר מנוטר אוטומטית, בהיקפים הולכים וגדלים.

יש חברה כלשהי(לא זוכר את שמה) בארץ, שהתפקיד שלה לתעד כל דבר בטלפונים הפרטיים, כולל הכל..יכולים גם לפרוץ לטלפון כבוי גם ללא בעיה

הטלפון שלך=המלשין הכי גדול בדור הנוכחי.

אי אפשר לפרוץ למכשיר כבוי (בטח לאחד בלי סוללה), סתם הסתלבטו עליך.

אבל כן, היום מנטרים המון מידע שעובר ברשת וברשתות הסלולריות.

איכון סלולארי למכשיר כבוי בהחלט שאפשר, ללא סוללה אי אפשר.

איכון סלולארי למכשיר כבוי בהחלט שאפשר, ללא סוללה אי אפשר.

איכון זו לא פריצה, לא יוכלו להאזין או לשלוף מידע ממכשיר כבוי.

ברמה התאורתית אתה צודק, בפועל יש לכל פלאפון גם סוללה פנימית (בשביל השעון נגיד או כל מיני פונקציות פנימיות) שהצליחו במכשירים מסויימים לגרום לה להפעיל את מה שצריך כדי לשלוף מידע מהפלאפון, אבל זה באמת משהו מאוד קיצוני שהצליח כנראה בינתיים רק בסביבות מעבדה.

הקטע הכי הזוי כאן, זה שהתקשורת לא לומדת כלום. ערוץ 2, ידיעות וכד' פשוט לא לומדים.

אני לחלוטין לא מחסידיו של ביבי, להיפך אבל העיסוק הזה בצהוב והחיפוש אחרי כותרת (וואו, ילדים מפגרים ושיכורים בני 20 מדברים גסויות ומתרברבים וואו!! בפריים טיים!!!), העיסוק הזה רק מביא לו מנדטים והרבה. מטומטמים!

לפעמים נדמה לי שהם בכלל לא ממש רוצים להחליף אותו אלא סתם נהנים מהעיסק הזה בקקה כי אין להם כוח, כסף ומשאבים להרים תקשורת איכותית ומעמיקה.

אין משהו פלילי, או יותר מדי מעניין.

האוהבים ימשיכו לאהוב והשונאים ימשיכו לשנוא.

פלילי לא, מנהל ציבורי פסול - כן.

הגנה של משפחת נתניהו על מנהל ציבורי פסול - גם כן.

התקשורת לא הבינה עדיין שהיא ממליכה בכוחות עצמה את ביבי לעוד קדנציה.

אם יש משהו שאנשים שונאים זה שהתקשורת שותלת להם את האג'נדה שלהם.

גם אם זה היה ההיפך והתקשורת הייתה ימנית והשלטון משמאל.

אגב, לדעתי טראמפ עלה לשלטון בדיוק ככה, רק שהוא היה הרבה יותר אקטיבי במאבק מול התקשורת וזה השתלם לו.

חחחחח כי ישראל היום הוא עיתון נייטרלי ורציני

חחחחח כי ישראל היום הוא עיתון נייטרלי ורציני

אתה תראה שזה יבוא לכדי ביטוי אם השמאל יעלה לשלטון.

ולא ציינתי שהוא ניטרלי, כמו גם אחרים. דיברתי בעיקר על מה שאנשים שונאים שעושים להם. והבחירות מוכיחות את זה.

פלילי לא, מנהל ציבורי פסול - כן.

הגנה של משפחת נתניהו על מנהל ציבורי פסול - גם כן.

מה פסול? תסביר קצת.

אגב, לדעתי טראמפ עלה לשלטון בדיוק ככה, רק שהוא היה הרבה יותר אקטיבי במאבק מול התקשורת וזה השתלם לו.

התקשורת לא ממליכה את ביבי, זה שטויות.

מה אתה חושב שהיה קורה אם התקשורת היתה פרו ביבי?

חצי מליון איש שבוחרים ימין היו פתאום מצביעים לבוז׳י ועושים מהפך?

מה פסול? תסביר קצת.

התקשורת לא ממליכה את ביבי, זה שטויות.

מה אתה חושב שהיה קורה אם התקשורת היתה פרו ביבי?

חצי מליון איש שבוחרים ימין היו פתאום מצביעים לבוז׳י ועושים מהפך?

ברור שלא ממליכה מאפס למאה, אבל תורמת לו כמה מנדטים טובים מאנשים שבמרכז ולא מצביעי ליכוד אדוקים, הרי פה נמצא "הכסף" הגדול בבחירות. מי שבימין ישאר ימין ומי שבשמאל הוא שמאל.