Jump to content

הנתניהו'ז

חןחן

Recommended Posts

ביום שהתקשורת תפסיק לנסות להפיל את ביבי ביבי יפסיד לבד בבחירות

כל הפרסומים האלה נגדו גורמים לרוב הציבור עוד יותר ללכת אחריו בעיניים עצומות

ביום שהתקשורת תפסיק לנסות להפיל את ביבי ביבי יפסיד לבד בבחירות

כל הפרסומים האלה נגדו גורמים לרוב הציבור עוד יותר ללכת אחריו בעיניים עצומות

בסוף עוד נגלה שמי שמדליף את כל השיחות האלו זה נתניהו.

בסוף עוד נגלה שמי שמדליף את כל השיחות האלו זה נתניהו.

לא יודע אם אתה ציני אבל באמת שהקטע עם ההקלטה של הבן שלו עבר לי בראש שאולי זה הוא מדליף את כל הפרסומים האלה

חוץ מזה שבא לבעוט לה בראש יש סיבה הגיונית לפרסם את זה?

אתה זוכר שכשתבעו אותה אישית על התעמרות בעובדים והיא הפסידה, הכספי פיצויים הגיעו מקופת המדינה, כן? מכספי הציבור?

בעיני ברגע שזה קרה, ההתנהלות האישית שלה הופכת להיות עניין ציבורי.

זה לא ידיעה מרעישה במיוחד ואני לא מבין למה זה תופס כ״כ הרבה כותרות (מלבד זה שזה מצחיק ומבעית בו זמנית), אבל לחלוטין יש לזה עניין ציבורי.

מה רלוונטי מה לציבור?

מו"ל בכיר בעיתון ידוע בסרטונים מביכים ואף מילה מהתשקורת שמגינה עליו, גם ההקלטה של שרה מביכה אבל אין לזה עניין לציבור קלטת 30 שניות עם כמה צעקות נו אז מה? מילא היה לזה תוכן כלשהו כגון צעקות והשפלות על עובדים אבל זה אפילו לא מתקרב סתם קלטת צהובה כמו עם יאיר

מו"ל בכיר בעיתון ידוע בסרטונים מביכים ואף מילה מהתשקורת שמגינה עליו, גם ההקלטה של שרה מביכה אבל אין לזה עניין לציבור קלטת 30 שניות עם כמה צעקות נו אז מה?

ערכתי!

לא נכנס לזה בכלל

אל תיכנס אבל זה עניין של צביעות, כל התשקורת חכמים וגיבורים על משפחת נתניהו על הילדים והאשה, אולי הם מרגישים שהחקירות של ביבי לא יפילו אותו, וכל זה אני כותב כצופה מהצד על המתרחש אני אפילו לא תומך שלו

דאבל, לא הבנתי מה הקשר בין הקלטת של שרה לקלטת של שוקן. באמת שלא.

אז וואלה פרסמו הקלטה מביכה של ראש הממשלה ולכן צריך לדבר על סרטון של מו"ל כלי תקשורת אחר לגמרי מאונן לגבר אחר? מה?

וגם עדיין לא הבנתי מה העניין הציבורי בפרסום הסרטון הזה, שמציג אנשים פרטיים ולא ציבוריים במעשים שאינם פליליים.

מו"ל בכיר בעיתון ידוע בסרטונים מביכים ואף מילה מהתשקורת שמגינה עליו, גם ההקלטה של שרה מביכה אבל אין לזה עניין לציבור קלטת 30 שניות עם כמה צעקות נו אז מה? מילא היה לזה תוכן כלשהו כגון צעקות והשפלות על עובדים אבל זה אפילו לא מתקרב סתם קלטת צהובה כמו עם יאיר

דווקא כן יש עניין. עובדה שאתר וואלה קרס היום פעמיים בגלל עומס.

ברגע ששרה פועלת באופן ישיר לסיקור שלה בתקשורת (הרי היא זו שהורתה להדליף לעיתון את ההשתתפות שלה באירוע ההתרמה), מותר לסקר אותה כמה שרוצים. בין אם באופן חיובי ובין אם באופן שלילי.

וזה בלי להזכיר את העובדה שהיא מעורבת באופן ישיר בניהול המדינה. החל מהאיסור שלה שביבי יפגוש את בנט ושקד בפרטי, להתערבות שלה בניהול המוסד והווטואים השונים שהיא מטילה על ביבי ועד לפיצויים הגדולים שהמדינה, אנחנו, שילמנו בגלל ההתנהלות שלה בבית ראש הממשלה.

זה צהוב, וזה נמוך, אבל מוצדק לחלוטין.

גם המעשים של יאיר ושרה לא פליליים, כולה קלטות צהובות חסרות עניין לציבור בושה לתשקורת שמפרסמת כזה דבר, מילא אם זה היה במדור רכילותי אבל זה חגג בוואלה בכותרת ראשית במשך כל היום.

הסיבה הכי טובה לפרסם זה לראות אתכם מתפתלים כמו הגורו שלכם מירי רגב

בטח פוליטיקאי מושתן יהיה הגורו שלי יא מסכן.

אתה זוכר שכשתבעו אותה אישית על התעמרות בעובדים והיא הפסידה, הכספי פיצויים הגיעו מקופת המדינה, כן? מכספי הציבור?

בעיני ברגע שזה קרה, ההתנהלות האישית שלה הופכת להיות עניין ציבורי.

זה לא ידיעה מרעישה במיוחד ואני לא מבין למה זה תופס כ״כ הרבה כותרות (מלבד זה שזה מצחיק ומבעית בו זמנית), אבל לחלוטין יש לזה עניין ציבורי.

אם יש עניין אז תתעניין, יותר מעניין אותי איך ירד לי החרבון בבוקר.

אם יש עניין אז תתעניין, יותר מעניין אותי איך ירד לי החרבון בבוקר.

אני די בטוח שכל אחד מאיתנו מתעניין בחירבונו הוא הרבה יותר מכל דבר אחר.

אני הייתי מתעניין בהקלטה כזאת גם אם היא הייתה של מישל אובמה או מלניה טראמפ.

מה מצחיק בזה? אורן חזן מצחיק, היא מבעיתה.

בחייאת אחי, מדובר בזהב קומי. הצרחות הפתאומיות, הקול המלגלג הזה בהתחלה. הקטע של הba ma זה בכלל מדהים.

עושה לי פלאשבק למורות בביהס שמסבירות לך משהו כאילו הן הבנאדם הכי חכם ביקום, הטון הזה גורם לי לחלחלה שאני לא מסוגל להסביר.

עושה לי פלאשבק למורות בביהס שמסבירות לך משהו כאילו הן הבנאדם הכי חכם ביקום, הטון הזה גורם לי לחלחלה שאני לא מסוגל להסביר.

לגמרי.

כל כך!!!!

...