Jump to content

הנתניהו'ז

חןחן

Recommended Posts

מנצל את הפוסט ל2 דברים.

1.הנכדה של פרס השתמטה מהצבא על מנת ללמוד בחו"ל, היא אמרה את זה בתקשורת(וחבל) בזמן האחרון למרות שהיא בת איזה 39 או משהו, לא ברור מה היא עשתה בזה, מה שלא יודעים לא כואב, אבל שוב, הנה הוכחה ששוב פעם שיש דברים שרוצים שלא ידעו אז לא יודעים(אף אחד לא היה יודע אם היא לא היתה אומרת) וכל פלוץ שהילדים שלו עושים מפורסמים...להשתמט זה לא פשע, אבל שאתה הנכד של פרס, מצפים ממך לקצת יותר, בטח שהם קיבלו את הפטור הזה בקלות היתי אומר על חשבון אחרים.

2.העלו שידור אתמול של רובי ריבלין שהוא מדבר על אשתו, שהיא חולה, כנראה במחלה הידועה ובגלל שהיתה מעשנת..מאחל בריאות

אבל הדיבור שלו כל הזמן שהוא עולה לדבר על דברים, זה דיבור קצת מעצבן ומתנשא..הוא כל פעם מנסה לחנך אנשים, אל תעשו ככה וככה, אל תהיו ככה וככה

גם שהוא מדבר על העם, הוא כל פעם מזכיר שהוא מבוגר ויודע וזה, הוא מדבר אלינו כמו אבא ולא כמו נשיא, לא כולם אוהבים את הסגנון דיבור הזה, מצטער ולמרות שהוא לא באמת מתכוון לרע, הוא חייב לשנות גישה.

מנצל את הפוסט ל2 דברים.

1.הנכדה של פרס השתמטה מהצבא על מנת ללמוד בחו"ל, היא אמרה את זה בתקשורת(וחבל) בזמן האחרון למרות שהיא בת איזה 39 או משהו, לא ברור מה היא עשתה בזה, מה שלא יודעים לא כואב, אבל שוב, הנה הוכחה ששוב פעם שיש דברים שרוצים שלא ידעו אז לא יודעים(אף אחד לא היה יודע אם היא לא היתה אומרת) וכל פלוץ שהילדים שלו עושים מפורסמים...להשתמט זה לא פשע, אבל שאתה הנכד של פרס, מצפים ממך לקצת יותר, בטח שהם קיבלו את הפטור הזה בקלות היתי אומר על חשבון אחרים.

2.העלו שידור אתמול של רובי ריבלין שהוא מדבר על אשתו, שהיא חולה, כנראה במחלה הידועה ובגלל שהיתה מעשנת..מאחל בריאות

אבל הדיבור שלו כל הזמן שהוא עולה לדבר על דברים, זה דיבור קצת מעצבן ומתנשא..הוא כל פעם מנסה לחנך אנשים, אל תעשו ככה וככה, אל תהיו ככה וככה

גם שהוא מדבר על העם, הוא כל פעם מזכיר שהוא מבוגר ויודע וזה, הוא מדבר אלינו כמו אבא ולא כמו נשיא, לא כולם אוהבים את הסגנון דיבור הזה, מצטער ולמרות שהוא לא באמת מתכוון לרע, הוא חייב לשנות גישה.

שם לב שאתה ועוד כמה ממשיכים לחזור על המנטרות של 'מה עם פרס/ריבלין/אולמרט' ושאר ירקות. ממליץ לך ולאחרים לראות את ה-2-3 דקות הבאות -

http://youtu.be/1ZAPwfrtAFY?t=6m13s

החלק הרלוונטי מסתיים בערך באזור דקה 08:50. אמנם מדובר בסגמנט על טראמפ אבל זה גם מאוד רלוונטי לדיון כאן.

הנקודה היא לא למי יש יותר גדול

אלא שאם רוצים לטייח מטייחים, שלא רוצים לטייח לא מטייחים.

אני באף מקום לא מצדיק את הבן של נתניהו בכלום, אני נגדו ..פשוט הוא לא היחיד שזוכה ליחס מועדף ואולי בן היחידים שכל פלוץ שהוא תוקע מקבל כותרת.

היו כבר נשיאים וכל הנשיאים דיברו לגובה העם בצורה נאותה וברורה וסמלית

ריבלין מנסה להראות כאילו שהוא מבוגר אחראי ואנחנו ילדים

ריבלין מתפקד כאחד הנשיאים היותר טובים שהיו כאן, וסקרי דעת קהל מעידים על כך (ואני אומר את זה בתור אחד שהתנגד בטירוף לזה שיהיה נשיא, וזה הכובע הפוליטי הכי גדול שאכלתי)

הוא לא ילד קטן. הוא מזמן כבר לא קטין, והוא בוחר לגור שם במקום לעבוד ולממן את את עצמו. והשב״כ כבר הבהירו שהם לא קבעו שצריך להצמיד אליו רכב ומאבטחים.

וכשהוא לא עושה את זה, זה פסול. כשהוא לא עושה את זה, ומדבר תוך כדי על לעשות דברים לא חוקיים (זנות, למשל) - זה כבר מעבר לזה, זה פשוט להשתין מהמקפצה.

אז כן, לקחת את המאבטחים לספרייה זה עדיף. זה עדיין לא מצב תקין, אבל עוד איכשהו סביל. כזה שצריך לבקר אותם על זה, אבל לא משהו מעבר.

אתה מדבר כאילו זה משהו נדיר בישראל לגור עם ההורים.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000929931

ריבלין מתפקד כאחד הנשיאים היותר טובים שהיו כאן, וסקרי דעת קהל מעידים על כך (ואני אומר את זה בתור אחד שהתנגד בטירוף לזה שיהיה נשיא, וזה הכובע הפוליטי הכי גדול שאכלתי)

אתה מפיץ פה פייק ניוז ללא הרף, אם זה מקודם על החוק שטענת שאוסר על צריכת זנות(אין כזה) ואם זה עכשיו על הסקרים הדמיונים על ריבלין, שחוץ מסקר מפוקפק אחד של הארץ מלפני 3 שנים לא מצאתי שום דבר רלוונטי שמצביע על הפופולריות של הנשיא הכושל הזה

מצחיק ההגיון של ריבלין פופולארי = נשיא טוב

אבל כשביבי פופולארי (בכל סקר מנצח בהתאמה לרהמ וגם קטע קטן כזה של... ניצח 4 פעמים בבחירות) - ההגיון הזה פתאום לא עובד

ריבלין זה חלאה מתלקק בפני השמאלנים והערבים למצוא חן בעיני התשקורת שתסקר אותו חיובי, רוב העם שונא אותו זה עובדה

כנראה שאני ואתה לא מסכימים על ההגדרה של המילה עובדה.

סמפר פילדס, אפשר שתפסיקו לקחת דעה של בן אדם אחד בפורום ולהפוך אותה לאיזה דעה נפוצה באוכלוסיה?

אתה מדבר כאילו זה משהו נדיר בישראל לגור עם ההורים.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000929931

לגור עם ההורים בגיל 26 זה לא נדיר כלל.

מצד שני, אם אכן הוא לא עובד בגיל 26, זה כבר נדיר .

רובי ריבלין לא נשיא פופולרי בכלל

אני לא מתעסק בזה שהוא שמאלני או ימני

יותר מפריע לי שהוא מנסה לחנך אנשים ולדבר אליהם בהתנשאות.

שכל אחד יעשה מה שטוב לו..

היו כבר נשיאים וכל הנשיאים דיברו לגובה העם בצורה נאותה וברורה וסמלית

ריבלין מנסה להראות כאילו שהוא מבוגר אחראי ואנחנו ילדים

רבילין מנסה להיות פי אלף שמעון פרס במקום פשוט להיות ריבלין.