Jump to content

הנתניהו'ז

חןחן

Recommended Posts

לגבי האנג'נדה שלו אין ספק שיש לו אחלה רעיון, ראיתי כבר שהוא מעלה המון דברים מעניינים, אבל אחד כמוהו ודעותיו יהיה להם קשה להגיע לאן שהם רוצים, בלי רמיזות, אני אומר בפירוש.

עכשיו

שוב

אג'נדה וכהונה בפועל זה שני דברים שונים לגמרי, קשה לישם את האג'נדה שלך שאתה נמצא בממשלה ואתה מבין שיש כל מיני גורמים כמו בית המשפט, כנסת וכ'ו שלא תמיד נותנים לך ליישם את מה שאתה רוצה..

האמת עד עכשיו היסטוריית ההצבעות שלי כוללות את עלה ירוק ואת כחלון. משניהם התאכזבתי.

ותאכלס אין מועמד ראוי. לא מכיר מישהו מספיק חזק עם אותה גישה כלכלית כמו שלי. מה גם שבדרך כלל הם משקרים את דרכם לכסא.

השמאל אגב, אם שאלתם.למה אין זליגה של קולות מזרחיים - הוא פשוט כל כך מתנשא. באמת שאין מצב שהם ירויחו את הקולות האלה, הם כל כך מנותקים שזה מפחיד.

אני מצביע קבוע למיכאל בן ארי, לפייגלין אין סיכוי לעבור אחוז חסימה עדיף שיתאחד או לפחות יעשה בלוק טכני עם עוצמה יהודית חבל לשרוף קולות.

אני מצביע קבוע למיכאל בן ארי, לפייגלין אין סיכוי לעבור אחוז חסימה עדיף שיתאחד או לפחות יעשה בלוק טכני עם עוצמה יהודית חבל לשרוף קולות.

״אין סיכון לעבור את אחוז החסימה״ זה הסיבה הכי מונפצת לא להצביע לבן אדם.

״אין סיכון לעבור את אחוז החסימה״ זה הסיבה הכי מונפצת לא להצביע לבן אדם.

זה נכון כי מה הטעם באמת? אני הצבעתי לבן ארי פעמיים ב2013 ו2015 רק כי היה לו סיכוי ממשי לעבור ועובדה היה חסר לו 5,000 קולות, כל שאר המפלגות שלא עוברות זה בדיחה כמו עלה ירוק צריך להיות מסומם בשביל לחשוב שיש להם סיכוי.

פייגלין יעבור בגדול.

יש לו המון המון תומכים במגזר הדתי לאומי וזאת גם הסיבה שביבי הראה לו את הדרך החוצה מהליכוד (הביא המון מתפקדים והיווה סכנה ממשית לקחת את ראשות הליכוד בפריימריז).

הוא בנה את עצמו לאט וטוב, ומאמין שלקראת הבחירות הוא יתחיל להיחשף יותר לציבור הרחב מעבר לחוגי בית/פייסבוק.

אני לא מסכים איתו על הכל אבל אין ספק שהוא אחד הפוליטיקאים הישרים והאיכותיים היחידים שיש כרגע.

כנראה שגם הקול שלי ילך אליו.

א. ברגע שאתה רוצה להצביע למישהו עניין אחוז החסימה לא אמור להיות רלוונטי.

ב. לפייגלין יש מצע נורא ברור בכל נושא והוא האידיאלוג והליברל הכי אמינים שרצים לכנסת.

אז אם הוא לא יכנס לכנסת אני לא חושב שהקול שלי מבוזבז, להצביע למישהו שאתה מתפשר עליו זה בזבוז קול.

והוא בנאדם מדהים שעשו לו דמוניזציה המון שנים בתקשורת ובליכוד כדי לתייג אותו כקיצוני כשבפועל הוא לא קרוב ללהיות כזה.

פייגלין יעבור בגדול.

יש לו המון המון תומכים במגזר הדתי לאומי וזאת גם הסיבה שביבי הראה לו את הדרך החוצה מהליכוד (הביא המון מתפקדים והיווה סכנה ממשית לקחת את ראשות הליכוד בפריימריז).

הוא בנה את עצמו לאט וטוב, ומאמין שלקראת הבחירות הוא יתחיל להיחשף יותר לציבור הרחב מעבר לחוגי בית/פייסבוק.

אני לא מסכים איתו על הכל אבל אין ספק שהוא אחד הפוליטיקאים הישרים והאיכותיים היחידים שיש כרגע.

כנראה שגם הקול שלי ילך אליו.

אם הוא רץ לבד אני משכיב אלפייה שהוא לא עובר את ה100 אלף קולות(אחוז חסימה זה 140 אלף בערך).

אין לו סיכוי כל עוד תקומה רצים ביחד עם בנט, מאיפה הוא יביא את הקולות? בסקרים הבית היהודי רק עולה ומתחזק

א. ברגע שאתה רוצה להצביע למישהו עניין אחוז החסימה לא אמור להיות רלוונטי.

ב. לפייגלין יש מצע נורא ברור בכל נושא והוא האידיאלוג והליברל הכי אמינים שרצים לכנסת.

אז אם הוא לא יכנס לכנסת אני לא חושב שהקול שלי מבוזבז, להצביע למישהו שאתה מתפשר עליו זה בזבוז קול.

והוא בנאדם מדהים שעשו לו דמוניזציה המון שנים בתקשורת ובליכוד כדי לתייג אותו כקיצוני כשבפועל הוא לא קרוב ללהיות כזה.

בפוליטיקה אתה צריך להיות חכם לא צודק, ברור לי שהוא אדם ישר והכול אבל אם הוא לא רוצה להוליך שולל את בוחריו הוא צריך להתאחד עם איזו מפלגה או לכל הפחות לעשות בלוק טכני.

אם הוא רץ לבד אני משכיב אלפייה שהוא לא עובר את ה100 אלף קולות(אחוז חסימה זה 140 אלף בערך).

אין לו סיכוי כל עוד תקומה רצים ביחד עם בנט, מאיפה הוא יביא את הקולות? בסקרים הבית היהודי רק עולה ומתחזק

בפוליטיקה אתה צריך להיות חכם לא צודק, ברור לי שהוא אדם ישר והכול אבל אם הוא לא רוצה להוליך שולל את בוחריו הוא צריך להתאחד עם איזו מפלגה או לכל הפחות לעשות בלוק טכני.

הוא צריך להישאר נאמן לאידיאלים שהוא מציג ולא לקחת חלק בכל המסחרה הזאת ובגלל זה אצביע לו וכי הוא מייצג אותי נפלא, לא יספיק? לא נורא, הכל קורה מסיבה.

זה נכון כי מה הטעם באמת? אני הצבעתי לבן ארי פעמיים ב2013 ו2015 רק כי היה לו סיכוי ממשי לעבור ועובדה היה חסר לו 5,000 קולות, כל שאר המפלגות שלא עוברות זה בדיחה כמו עלה ירוק צריך להיות מסומם בשביל לחשוב שיש להם סיכוי.

אם אתה מאמין בו תצביע לו.

אם כל אחד יחשוב וינהג לפי השיטה שלך הוא לעולם לא יעבור את אחוז החסימה.

המפלגה של פייגלין בכלל לא מכוונת לסקטור הדתי, על אף שהוא דתי ומתנחל. מצע סופר מעניין שדווקא מקטין את השפעת הדת על המדינה משמעותית. הקלף שלו הוא בכלל חופש הפרט וסוג של ליברטריאניזם.

מאוד מקווה שהמפלגה שלו תהיה גדולה מספיק בכנסת, אבל מעריך שיקבל לא יותר מחמישה מנדטים במקרה הטוב.

לשים אותו ליד מיכאל בן ארי זה לעשות לו עוול. האיש יותר קרוב לבגין בדעותיו (וזה לא שהוא כל כך קרוב לזה) מאשר לכהנא.

בלוק טכני?