Jump to content

דור פרץ

itanar

Recommended Posts

היום הבנתי לראשונה את התפקיד שיורדי מייעד לו. הוא היה טוב מאוד בלדחוף את הלחץ הגבוה ולזכות בכדור בשליש האחרון של המגרש.

יכול להיות שהרווחנו קשר אחורי להרבה שנים, פשוט היה צריך לתת לו לשחק 6 במשחק חשוב שבו קל להביא אגרסיביות ומחויבות, הבעיה איתו כנראה היתה חוסר ביטחון, יכולת יש לו.

קיבל ביטחון ומתחיל אט אט להראות גם קצת מנהיגות. משהו שחסר מאוד לקבוצה הזאת.

נקווה להמשכיות. ומקווה שיספק לכולם מספיק כובעים לאכול.

מאוד מקווה שג'ורדי לא יסתנוור מהיכולת של פרץ ויוותר על להביא קשר זר בחלון.

פרץ עבר שינוי קיצוני ביכולת בזמן קצר ואף אחד לא יכול להבטיח שהוא ישמור על יציבות עד סוף העונה. בלי קשר לעובדה שאין לנו עומק בעמדה הזאת והבאים בתור לעמדה הזאת אחרי פרץ אלו ייני ובאטוקיו.

כיף לראות אותו !

מעבר לקפיצה האינדיווידואלית הסופר מרשימה שהוא עשה ביכולץ (כל הקרדיט אליו), זו עוד דוגמא בעיניי לכיצד הציוותים הנוכחיים במערך מוציאים את הטוב מהשחקנים.

התכונות הבולטות של פרץ תמיד היו בכך שהוא מסוגל לבצע מסירות פשוטות מהר ובנגיעה, האתלטיות, והיכולת שלו ללחוץ שטח.

כל עוד הוא לא נדרש לשמור שחקן באחד על אחד (נקודת תורפה מרכזית שהוא חייב לשפר), או לבנות משחק, הנ״ל מגיעים לידי ביטוי.

כיף לראות אותו !

מעבר לקפיצה האינדיווידואלית הסופר מרשימה שהוא עשה (כל הקרדיט אליו), זו עוד דוגמא בעיניי לכיצד המערך הציוותים הנוכחיים מוצאים את הטוב שבשחקנים.

התכונות הבולטות של פרץ תמיד היו העובדה שהוא מסוגל לבצע מסירות פשוטות מהר ובנגיעה, האתלטיות, והיכולת שלו ללחוץ שטח.

כל עוד הוא לא צריך לשמור שחקן באחד על אחד (נקודת תורפה מרכזית שהוא חייב לשפר), או לבנות משחק, הנ״ל מגיעים לידי ביטוי.

למה אתה מתכוון בשטח..?

כי הרבה פעמים, הוא לוחץ גבוה מדי ויוצר חורים בקווי ההגנה

למה אתה מתכוון בשטח..?

כי הרבה פעמים, הוא לוחץ גבוה מדי ויוצר חורים בקווי ההגנה

נתחיל בזה שעל אף כושרו המצויין, זו עדיין העמדה הכי בהולה לחיזוק בעיניי.

אין ספק שהוא לא עושה את הלחץ הגבוה מושלם, אבל הוא מסתדר הגנתית הרבה יותר טוב עם סגירת שטחים מאשר שמירת שחקנים.

במקרה שלו, אני תמיד אעדיף שהוא ייצא קדימה וינסה ליירט מסירה לפני שהיא מגיעה לכתובת, על פני שייתמודד עם השחקן אחרי שהמסירה הגיעה אליו.

זה עולה לו בצהובים, ובחורים שהוא מותיר מאחור כשהוא נכשל, אבל אחוזי ההצלחה הנוכחיים שלו מספקים.

במובן הזה, הוא ההיפוך המוחלט של ייני - אחד שיודע להתמודד טוב במצבים שמולו שחקן עם כדור, אבל לא מספיק אתלטי כדי ליירט מסירות.

במסגרת הציוות הנוכחית - גולסה/באטוקיו/ריקן הם ה - ״קרציות״. להדבק לשחקנים ולהציק להם זו המומחיות שלהם.

בכך הם משלימים את פרץ מצויין. התפקיד שלהם הוא להקשות על שחקני היריבה למסור קדימה בצורה מדוייקת, ומה שנשאר לפרץ הוא בעיקר

לטאטא את ניסיונות המסירה שעוברים אותם.

אנחנו ממש לא חסרי מושג. הוא קיבל הרבה מאוד הזדמנויות בעבר בשלל תפקידים וכשל אותם פעם אחר פעם, לכן הטעות שלנו היו בצדק. יש שחקנים שברגע שאתה משאיל אותם לקבוצה אחרת הם משתפשפים וחוזרים הרבה יותר טובים. במקרה של פרץ, הוא פשוט שינה משהו בראש, בגישה שלו, והחליט שהוא הופך לשחקן ושאין צורך להשאיל אותו. אני לא יודע איך זה קרה, באמת שאין לי מושג, אבל זה בוודאות שינוי בראש. הוא כבר כמה משחקים משחק חכם, בנגיעה, קבלת ההחלטות שלו השתפרה פלאים, הוא יודע מתי לתקוף את הכדור ומתי לחכות, מתי לשחרר מהר ומתי לדהור קדימה. אני אישית לא חשבתי שיש לו בכלל מקום בסגל, ואני לא חושב שבזמנו טעיתי, הוא היה כושל מאוד. אני הכי שמח שהוא עשה שינוי כל כך קיצוני. זאת דוגמא לשחקן שמקבל החלטה והופך את הדברים למרות כל התחזיות. להבדיל למשל מבן בסט שהיה במצב דומה. מקווה שבשילו ובשבילנו שזה רק יילך וישתפר.

הכל ענין של גישה

כמו שרשמתי עליו הוא היה ילד מפונק שהבין איפה הוא נמצא ועשה שינוי בראש

לא קשור לזה שאף אחד לא מבין, כולנו ראינו אותו וכולנו ראו שבן אדם לא מתאמץ יותר מדי ..

במחצית הראשונה אתמול זה הוכח עד כמה הוא התבגר שהוא רץ אחרי שחקן שם וחטף לו כדור בגובה בצורה נדירה.

הכל ענין של גישה

לא קשור לזה שאף אחד לא מבין, כולנו ראינו אותו וכולנו ראו שבן אדם לא מתאמץ יותר מדי ..

במחצית הראשונה אתמול זה הוכח עד כמה הוא התבגר שהוא רץ אחרי שחקן שם וחטף לו כדור בגובה בצורה נדירה.

מאיפה אתה יודע שהוא "היה ילד מפונק"? מה זה הקשקוש הזה? איך זה ששחקנים שמשחקים לא טוב, לעולם יהיו מפונקים, לא מתאמצים או מזלזלזים ואף פעם הם לא סתם בתקופה/כושר גרוע.

במקרה יצא לי לדבר עם מישהו שמכיר אותו אישית, ואני יכול לומר שהוא סבל מחוסר גדול בבטחון. "משקולות על הרגליים", היה הביטוי המדוייק.

הכל ענין של גישה

למה להמציא סיסמאות מיותרות בשקל?

אפשר הסבר מה הקשר למה שכתבו פה על אבא שלו

לאבא שלו יש סרטון של יצחקי וג'ורדי עושים קוק בשירותים של הפוסיקט אז אין ברירה ודור חייב לפתוח בהרכב. אבל תראה איזה קטע, בסוף הסתבר שהוא אשכרה שחקן כדורגל. מי היה מאמין?

חוק פורום: כל נושא שיפתח על דור פרץ אחרי משחק טוב יכיל בהודעה הראשית ציטוט של ההודעה האלמותית על המקשים של הפיפא

לאבא שלו יש סרטון של יצחקי וג'ורדי עושים קוק בשירותים של הפוסיקט אז אין ברירה ודור חייב לפתוח בהרכב. אבל תראה איזה קטע, בסוף הסתבר שהוא אשכרה שחקן כדורגל. מי היה מאמין?

באת ליציע ושאלת את זה או שגילית לבד

מה נראה לך שאתמול לא חגגו בגבוה אצל אצילי?

ג'ורדי בטח אמר ליצחקי: "וואלה שיחקת פעם אחת החודש, מותר לך לחגוג"