Jump to content

בני סכנין - מכבי תל אביב | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

כזכור לי הסטטיסטיקה של שוער סכנין בפנדלים היא ממש טובה ואני זוכר ששמתי לב לזה בעבר שהוא גונב כמעט תמיד כמה מטרים - פשוט בארץ השופטים ברובם לא מקפידים כמו על הרבה דברים. למשל, כמות העבירות שלדעתי חייבו מתן כרטיס צהוב לסכנין במחצית הראשונה שלדעתי נגמרה באפס צהובים, כשכל עבירה שלנו על סכנין נשרקת ובעקבותיה כמעט דקה של בזבוז זמן, אבל בסוף להוסיף רק דקה תוספת למחצית הראשונה.

תשים לב שלכל השוערים שיש להם תדמית טובה של עוצרי פנדלים הם אלו שתמיד גונבים כמה צעדים לפני הבעיטה כמו חיימוב, קנדיל, קליימן ואינוגבה. אבל לאף אחד זה לא נראה מוזר.

"בסכנין לא אהבו את השריקה לפנדל חוזר בו קיארטנסון הבקיע, ואמרו: "חטא כפול פרי יוצרו של שופט קוו החוץ גרע מבני סכנין צבירת נקודות. שריקה כפולה של פנדל שלא היה, אשר לוותה בפסילת הדיפה חוקית, אפשרו יתרון של הקבוצה האורחת. על פניו השיפוט נוהל נכון רק שהחטא הכפול כיסה את המעשים הנכונים"."

:crazy: :doh:

פלסטינים מקסימום

שלוש נקודות ולא הרבה מעבר אבל במצבנו אני אסתפק בשלוש נקודות.

אני ממשיך לטעון שהבעיה הכי גדולה שלנו היא בייצור מצבים. למזלנו, יש לנו וידאר ובלאקמן שביחד עם דסה, מיכה וריקן מצליחים לייצר יש מאין רוב המשחקים.

הבעיה בעיקר שאין שחקנים מהקישור שנותנים מספרים חוץ מריקן...כל הקבוצה מחפשת בהתקפה שחקן וחצי, אנחנו לא מגוונים, קבוצה כישרונית שחסרה תאכלס.

אני לא חושב שהכניסה של בלקמן זו עבירה אם הוא לא משתתף במהלך (כלומר אם לא נהדף ריבאונד)

על מה זה עובר, את מה או את מי זה מכשיל?

לא מדבר כרגע רק על בלקמאן אלא בכלל מהות החוק.

שרן גם היה נהדר, ביחס לתקופה האחרונה שלו. יצא יפה כמה פעמים קדימה, חיפש קודם כל מסירה התקפית, ועשה מספר פעולות הגנה מרשימות. רק תמשיך ככה קפטן.

שווה להסתכל על ההתקפה של סכנין בדקה ה 82 (הקטע מתחיל ב 81:47) - מדגימה מושלם את הבעייתיות שקיימת בשילוב של רודריגז כ 50:50 במערך הזה.

רודריגז מנסה כדור ארוך לכיוון הרחבה שלא מגיע לכתובת, ומיד אחריו מכבי יוצאת ללחוץ גבוה - מהלך קלאסי שמאפיין
את המערך והסגנון של המשחקים האחרונים.

כל השחקנים שמשתתפים בלחץ עושים עבודה טובה, חוץ ממנו. המיקום שלו רע מאוד ומאפשר פס קל לשבירת הלחץ.

אחרי שהלחץ נשבר, הוא מוסיף חטא על פשע ודוהר קדימה בניסיון הזוי לחטוף את הכדור.

הוא היה חייב להבין בנקודת הזמן הזו, שהלחץ הקבוצתי נכשל והוא צריך לעשות את הסוויצ׳ למצב של עיכוב.
שילוב של ביצוע רע עם קבלת החלטות נוראית תוך 10 שניות.

החור שהוא הותיר מאחוריו גרם ליציאה קלה ומסוכנת של סכנין שהובילה לבליץ האחרון שלהם במשחק.

מסוג הפעולות הקטנות שיכולות לעשות הבדל גדול.

שחקן פוזשן קלאסי שכל מעלותיו מתבטאות עם כדור ברגל.

בכל הקשור למשחק אוף דה בול, באטוקיו לא רואה אותו.

שווה להסתכל על ההתקפה של סכנין בדקה ה 82, מדגימה מושלם את הבעייתיות שקיימת בשילוב של רודריגז כ 50:50 במערך הזה.

שחקן פוזשן קלאסי שכל מעלותיו מתבטאות עם כדור ברגל.

בכל הקשור למשחק אוף דה בול באטוקיו לא רואה אותו.

מזכיר לי מאוד את מדוניאנין

מזכיר לי מאוד את מדוניאנין

מעט פיזי ממנו, זריז יותר עם הכדור, אך נטול הבעיטה וההצטרפות לאזורים המסוכנים.

במערך והסגנון הזה, הוא יכול לבוא לידי ביטוי כקשר האחורי ביותר בשלישייה.

אבל בשביל שזה ייקרה, צריך להציב את דוויזדאדה במקום מיכה בשמאל (חיפוי על העדר הברזל במרכז המגרש), וגם לדרוש מדסה להיות שמרן יותר בעליות קדימה.

למעשה, לבלגן לחלוטין משהו שעובד כרגע לא רע בסך הכל.

בגילו הצעיר יחסית, הוא עוד לא מוצר מוגמר, אבל אין למכבי שום סיבה הגיונית בעיניי לשפשף אותו בתפקיד (היותו מושאל/כל נקודה קריטית).

פרץ - גולסה/באטוקיו - אצילי/ריקן/יצחקי (בסדר העדיפויות הזה) אלו הציוותים היחידים שמתאימים לקישור בשיטה הנוכחית.

מעניין. רואה אותו עושה עבודה מעניינת במרכז המגרש בציוותי שחקנים אחרים.

עם מי? את האחורי ביותר קשה לי לראות אותו משחק, הוא לא נייד מספיק בשביל לחפות מאחורה.

עם מי? את האחורי ביותר קשה לי לראות אותו משחק, הוא לא נייד מספיק בשביל לחפות מאחורה.

ב 4-4-3 שמקדש פוזשנים ארוכים הוא יכול להיות טוב מאוד.

רק שהמשמעות הנלוות היא ששולחים את בלקמן לאגף, ומוותרים על השחקן האחד שאשכרה מסוגל לשים גול מקו שני (אצילי/ריקן/יצחקי) ,

כי בלי פרץ + גולסה/באטוקיו אנחנו נחזור לקישור מסננת.

הוא כנראה ייזרח, מכבי כנראה תסבול.

ב 4-4-3 שמקדש פוזשנים ארוכים הוא יכול להיות טוב מאוד.

רק שהמשמעות הנלוות היא ששולחים את בלקמן לאגף, ומוותריםעל השחקן האחד שאשכרה מסוגל לשים גול מקו שני (אצילי/ריקן/יצחקי) ,

כי בלי פרץ + גולסה/באטוקיו אנחנו נהיה נחזור לקישור מסננת.

הוא כנראה ייזרח, מכבי כנראה תסבול.

התכוונתי איך משבצים אותו בצורה שמועילה למכבי, לא לו.

התכוונתי איך משבצים אותו בצורה שמועילה למכבי, לא לו.

בוא נגיד שאם רוצים לשמר את הפורמט הנוכחי הדרך היחידה שנראית לי איכשהו הגיונית (טקטית) היא להחליף את וידאר בשוינפלד.

שוינפלד לוחץ הרבה יותר טוב מוידאר ויחפה על חוסר המושג של רודריגז בתחום. רק ש..... שוינפלד במקום וידאר... רק לרשום את זה מרגיש מצחיק.

חייב לפרוק רגע משהו שיושב עליי הרבה זמן ואתמול במשחק בלט נורא...

אני לא ראיתי בחיים שלי אף קבוצת כדורגל מקצוענית שבמצב שהיא מחפשת שער (0:0/1:0) ונמצאת כפייבוריטית ברורה לנצח, מורידה את כל עשרת שחקני השדה שלה לתוך הרחבה בכדור קרן של היריב, בלי להשאיר אפילו שחקן אחד כדי שיוכל להשתלט על ההרחקה ולנסות להחזיק כדור עד להצטרפות או כדי לצאת להתקפה מתפרצת. אני משתגע מזה מתחילת העונה. אשכרה נגד סכנין אנחנו לא משאירים אפילו שחקן אחד על החצי, כולם יורדים למטה ואז מעיפים כדור לשום מקום ומזמינים אלינו עוד התקפה. זאת פאניקה של המאמן/המערכת. אני לא ראיתי דבר כזה מעולם בשום קבוצה רצינית שרוצה לנצח...