Jump to content

קרלוססס גרסיההה מונה לעוזר מאמן

Gabay10

Recommended Posts

אני מאוד אוהב את קרלוס ומאוד נרגש מהמינוי, אבל בחיאת, לומר שעדיף, כעוזר מאמן, שחקן שפרש הרגע ואין לו ניסיון אימון על פני מאמן ראשי של נבחרת אנגליה ומספר קבוצות בפרמיירליג ובצ'מפיונשיפ ועוזר מאמן של פרגוסון ביונייטד בתקופת זוהר, זה הזוי ואין לזה שום הסבר הגיוני.

לא צריך לסובב הכל כדי שיהיה ממש מושלם, אפשר סתם להתרגש מה ולראות מה יהיה.

אני לא בטוח אם כיוונת אלי או באופן כללי לנושא עצמו.

חשוב שתדע שאני מסכים איתך, זה שאני פרו קרלוס לא אומר שאני מוריד מאיכותו של מקלארן.

קרלוס כמו מקלארן לא נולד לכדוריד, זה שקרלוס פרש אתמול לא מוריד את הכרת המערכת או הכרת "משחק הכדורגל"

אין לי בעיה שמביאים מאמן "שרק אתמול פרש" ע"פ אקס נבחרת אנגליה...לפחות כך נוכל לבנות כוורת לאורך טווח.

ושוב אסיים ב"זה הכל"

לא צריך לנפח, להגזים ולהגיד שיש כאן אנשים שחושבים שקרלוס איכותי יותר כמאמן ממקלארן. לא אני ולא אתם מכירים את יכולות האימון של שניהם..אלא רק מסיקים מסקנות.

גארסיה בראיון עכשיו: "אני מכביסט. אצלנו זה או ניצחון או מוות".

לא זוכר בלם שהוציא כל כך הרבה כדורים מהרשת של היריב על מנת לחדש משחק במהרה.

• 2 weeks later...

קרלוס בראיון לוואלה.. :king:

"אני פשוט מרגיש שמכבי זה המועדון שלי", הוא אומר. "הרבה אנשים נולדו כאוהדי מכבי, אני הפכתי לכזה. אני מרגיש כמוהם, שונא כל הפסד, כמו ההפסד ההוא נגד חיפה בגמר. אני לא אוהב להשתמש במילה הזו, 'מוות', אבל במכבי זה באמת לנצח או למות. וגם אצלי אין באמצע, אין 'מקום שני'. זו חייבת להיות הגישה אצלנו. וכן, הדרך גם חשובה לי - אני רוצה שהאוהדים שלנו יהנו ושנגרום להם להרגיש משהו, שהם יהיו גאים בקבוצה שלהם".

https://sports.walla.co.il/item/3127297 (ארוך בשביל להעתיק לכאן)

קרלוס בראיון לוואלה.. :king:

https://sports.walla.co.il/item/3127297 (ארוך בשביל להעתיק לכאן)

ההולנדי התקשר ופלירטט סביב הרעיון - גרסיה יצטרף לצוות, יחזור למקום עמו עלה לגדולה. אבל כשעבר שבוע ושיחת המשך לא הגיעה, קרלוס חשב שזה בטח נפל.

איזה ג'ורדי זה