Jump to content

קרלוססס גרסיההה מונה לעוזר מאמן

Gabay10

Recommended Posts

בשנים האחרונות החשיבות של עמדת המאמן במכבי היא לא ברמת חשיבות כמו בקבוצות אחרות,

לקבוצה יש בסיס טקטי חזק שנבנה עוד מימי אוסקר וסוזה. פשוט צריך מאמן שהשחקנים יתחברו אליו וישחקו בשבילו,

היכולת של הקבוצה העונה עד למשחק נגד ויאריאל בערך היתה כתוצאה ממכת פציעות לא הגיונית של שחקני מפתח בבת אחת.

ג'ורדי יכול לאמן את מכבי מספיק טוב גם בלי מקלארן ובלי קרלוס.

כן אה, ראינו איך זה עבד מעולה עד לפני שני משחקים.

הרשה לי לחלוק עלייך. יש לנו הרבה מאוד אנשי מקצוע מנוסים (ברמה כזאת או אחרת), כגון טוריחו ופויאטוס.

חשוב מאוד להשאיר אנשים כמו שורה, יואב זיו וגם קרלוס גרסיה במערכת. בתרחיש אידיאלי, הם יכולים לסייע בפן המנטלי, לחנוך צעירים, לייצר המשכיות וכמובן למלא את החלל המנהיגותי שנוצר אצלנו מאז שקרלוס, זהבי ופריצה עזבו.

אגב, ההגעה שלו מסבירה קצת את העזיבה של מקלארן. לא יודע מה קדם למה אבל יפה לראות שהוא הגיע ממש אחרי זה.

הרשה לי לחלוק על החלוקה שלך. אין לנו הרבה מאוד (?) אנשי מקצוע מנוסים. למעשה זה מה שאין לנו - אנשי מקצוע מנוסים, ספציפית בתחום של אימון כדורגל. טוריחו זה נהדר אבל הוא מאמן כושר, ופויאטוס גם, אבל מנוסה הוא לא.

אין לי בעיה (גם אם זה מוערך יתר על המידה) להשאיר פיגורות חיוביות מהעבר במכבי. הם יכולים, אולי, לסייע בפן המנטלי, לחנוך צעירים לייצר המשכיות וכיוצא בזה. אולי הם גם יהפכו למאמנים טובים בעתיד. הכל נכון, אבל ניסיון באימון כרגע - אין להם.

כמו בכל מקצוע עם מורכבות, יש די הרבה דברים שמאמן צריך לדעת ולהתנסות בהם בשביל להיות טוב במקצוע שלו. חלק מהדברים הללו אני (וכנראה שגם אתה) יכול למנות בעצמי, וחלק כנראה שלא - בעיקר כי אני לא מאמן, שזה קצת מצחיק (או שמה?), כי גם גרסיה לא, לפחות כרגע.

אז זה מינוי נחמד, ויש לו את היתרונות שלו, והכל אחלה וברוך הבא ובהצלחה. נדמה לי שבכל זאת סגל האימון שלנו מעט לוקה, לפחות על הנייר.

זה משפט שדורש הסבר ...

דעתי היא שקרלוס מתאים הרבה יותר לתפקיד עוזר המאמן במכבי מאשר מקלארן.

מערכת וכל מה שמתלווה מסביב. סורי, מבלי להוריד מערכו של מקאלרן..

בליגה חצי מקצוענית כמו שלנו, אין לי בעיה שהעוזר יכיר את השטיקים של עטר על פני מאמן נבחרת אנגליה לשעבר.

זה הכל

אני מאוד אוהב את קרלוס ומאוד נרגש מהמינוי, אבל בחיאת, לומר שעדיף, כעוזר מאמן, שחקן שפרש הרגע ואין לו ניסיון אימון על פני מאמן ראשי של נבחרת אנגליה ומספר קבוצות בפרמיירליג ובצ'מפיונשיפ ועוזר מאמן של פרגוסון ביונייטד בתקופת זוהר, זה הזוי ואין לזה שום הסבר הגיוני.

לא צריך לסובב הכל כדי שיהיה ממש מושלם, אפשר סתם להתרגש מה ולראות מה יהיה.

אני מאוד אוהב את קרלוס ומאוד מרגש מהמינוי, אבל בחיאת, לומר שעדיף, כעוזר מאמן, שחקן שפרש הרגע ואין לו ניסיון אימון על פני מאמן ראשי של נבחרת אנגליה ומספר קבוצות בפרמיירליג ובצ'מפיונשיפ ועוזר מאמן של פרגוסון ביונייטד בתקופת זוהר, זה הזוי ואין לזה שום הסבר הגיוני.

לא צריך לסובב הכל כדי שיהיה ממש מושלם, אפשר סתם להתרגש מה ולראות מה יהיה.

בול.

לא להאמין שפעם היו לנו בהרכב 3 או 4 מנהיגים וכיום בקושי יש אחד.

לפחות עכשיו יהיה מנהיג על הקווים.

שרן ועוד איך מנהיג, ואם ננצח אז גם יגידו שבלאקמן מנהיג פתאום ושטיבי מביא מהניסיון שלו במאבקי אליפות. ככה זה כששופטים אופי של שחקנים לפי תוצאות.

שרן ועוד איך מנהיג, ואם ננצח אז גם יגידו שבלאקמן מנהיג פתאום ושטיבי מביא מהניסיון שלו במאבקי אליפות. ככה זה כששופטים אופי של שחקנים לפי תוצאות.

שופט על סמך התנהלות השחקנים על המגרש.

כל מילה.

עוד נקודה למחשבה לגבי ההשפעה המאגית של קרלוס שמצטיירת מהנושא הזה.

שורה, היה מנהיג משמעותי ודומיננטי במכבי לפחות כמוהו, ועדיין, בתור חבר צוות היה עד לאינספור תצוגות ״נטולות אופי״.

אופי של קבוצה נבנה בצורה קולקטיבית דרך השחקנים שעל הדשא, לא דרך הדמויות שמלוות אותם באימונים.

סלבה סיכם את זה מצויין לטעמי. הוא סך הכל שחקן אהוב על ידי הקהל אז שמחים שהוא חזר, מבחינת תרומה מקצועית עניינית הוא סימן שאלה ענק.

לפי דעתי אין שום קשר בין קרלוס למקלארן, חוץ מהצירוף מקרים בתזמון.

מקלארן היה חונך לג'ורדי, פונקציה שאולי עדיין נדרשת, וקרלוס בא בתור ג'וניור שאמור ללמוד אצלנו לפחות כמו שהוא מביא.

לפי דעתי רכש עם פוטנציאל מצויין לצוות אימון. שיארגן להם איזה קלטת של הביצועים שלו וילמד את באבין איך להוביל את איתן בהגנה.

לפי דעתי אין שום קשר בין קרלוס למקלארן, חוץ מהצירוף מקרים בתזמון.

מקלארן היה חונך לג'ורדי, פונקציה שאולי עדיין נדרשת, וקרלוס בא בתור ג'וניור שאמור ללמוד אצלנו לפחות כמו שהוא מביא.

לפי דעתי רכש עם פוטנציאל מצויין לצוות אימון. שיארגן להם איזה קלטת של הביצועים שלו וילמד את באבין איך להוביל את איתן בהגנה.

ג'ורדי אומר בעצמו שחיפשו מחליף למקלארן.