Jump to content

ההפסד של מכבי למלאגה

amilov

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

אני בכוונה פותח נושא נפרד, הגיע הזמן שננסה לתת לכל משחק גם את הדגש שלו.

המשחק אתמול היה ממש מעצבן וממש היה דגש שזה הפסד אך ורק של ספאחיה. למה כאשר הקבוצה רצה בצורה מדהימה עם 4 ישראלים בחמישיה השנייה הוא מבצע שינוי ומחליף את כולם?

לא מובן הנושא הזה ממש, אני וחברים מנסים להבין מה גרם לו לעשות את זה ונראה שהוא איבד את זה במשלך המשחק, הוא היה כבוי לגמרי ולא הגיב נכון.

דיברתולמיאו, כהן, משעור, טיוס וקול הריצו את מכבי יפה מאוד בחצי הראשון של הרבע השני, למה לא להמשיך איתם??!!!

ממש הפסד מעצבן.

מסכים, גם אני חושב שיש לספאחיה חלק בהפסד, החמישייה הזו רצה טוב ביחד והעלתה את הקבוצה ליתרון 13, במקום לתת לחמישייה הזו לרוץ לעוד כמה דקות ביחד הוא ביצע חילופים שהרסו למכבי את כל המומנטום שהחמישייה הזו בנתה, ובמקום לרדת ביתרון 15 ומעלה אחרי מחצית מצויינת שלנו אנחנו יורדים רק ביתרון 8, זו אחת הבעיות של ספאחיה הוא אוהב רוטציות ארוכות הוא לא מסוגל לרוץ עם הרכב לכמות ארוכה של דקות, גם להרכבים שרצים טוב ביחד ויוצרים יתרונות גדולים.

לא מזמן קראתי שהוא אמר שהוא מחלק את הדקות לא לפי יכולת אלא לפי כשירות, הוא יודע כמה זמן שחקן ישחק לא משנה לפי היכולת במשחק

קצת מעצבן, הפסד מיותר אתמול, הפסד שיכול להיות קריטי בהמשך

אני מאוד מסכים. ניכר שספאחיה כלל לא מאמין בדיברתולומאו וכהן, ולדעתי בצדק כי עד עכשיו הם הוכיחו שהם לא שחקני יורוליג בכל הצ'אנסים שקיבלו העונה. אבל עדיין, כשהחמישייה רצה כל כך טוב אתה לא עושה שינויים.

הטעות השניה המאוד משמעותית שלו היתה ברבע השלישי שהוא לא זיהה שטיוס לא מצליח להתמודד עם ה-2.15 של שרמדיני ששלט בצורה מוחלטת מתחת לשני הסלים. היה צריך להכניס את פרחובסקי הרבה יותר מוקדם ולתת הוראה לעשות בוקס אאוט לשרמדיני. בכל זאת זה לא איזה כוכב על אימתני.

חוץ מזה הפציעה הכביכול קלה של מייקל רול בכתף גובה מאיתנו מחיר מאוד כבד כי הוא ממש ירד ביכולת.