Jump to content

ינואר בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

תחליטו כבר כמה שוינפלד כבש, 13, 19 או שער וחצי? זה מרגיש לי כמו דיווח על הגיל של וואקמה.

כבש 5 שערים נטו במצטבר במהלך כל התקופה (3 שנים ששיחק בשיקגו פייר) והוסיף עוד 12 בקבוצה אחרת אחרי זה,בארץ נראה לי היתה לו עונה אחת עם שמונה שערים ואחת אחרי זה בהפועל עם עוד חמישה נראה לי.

העומס הזה אצלם יתנקם בהם מתישהו בצורת מרד או משהו. זה כבר לא נורמלי, בייחוד שכבר לא נשארו יותר מדי מסגרות לחלק דקות. אני כן בבאיזשהו מקום מקנא שהפ מצליחים להנחית שחקנים בעמדות שהם רוצים. אבל.. אני יודע שאנחנו עובדים הכי נכון, ביחס אליהם אנחנו מאוד מאוזנים והיחיד שיכול להיות שנשמע ממנו ציוץ כי הוא לא משחק, זה עטר, אבל ג'ורדי יודע להתנהל איתו וגם בלי קשר אני מקווה שהוא יחזור להיות חד ויכבוש הרבה. חוץ ממנו, אין אצלנו יותר מדי פוטנציאל לתלונות. יצחקי חייב לנו את הקריירה והחיים שלו, טב''ח כבר הראה שהמועדון מעל הכל בשבילו למרות נסיונות התקשורת לסכסך..וזהו.אצלם יש כל כך הרבה פוטנציאל לתאקלים שאין לי כוח לרשום אפילו... אז בואו נראה איך הם מתמודדים עם זה

רכש כושל בינואר הרבה יותר מזיק מבקיץ. אתה צריך לתת לו דקות, במשחקי ליגה, כשכבר אי אפשר לתקן. אני באמת חושב שבינואר עדיף לא להביא שחקנים בלי ערך מוסף

הרוסי הזה זה משחק ילדים לעומת שנה הבאה אז מתחיל הדבר האמיתי...וואקמה חותך להם בפרצוף ואלונה מתקשה להתמודד עם הכישלון אחרי עזיבות של ראדי אוחנה וברדה שפורש, היא הביאה עוד חיקוי זול ב2 שקל מניגריה (או ברוסו של ק''ש) כי זר חייזר ברמת הוואקמה ב3-4 מיליון דולר היא לא תביא ואז נכנס המשבר והקהל מתחיל להתהפ עליה וכאן מתחיל הכיף האמיתי,היתה לי הרגשה שהם לא יוותרו על זר וינסו להביא אחד ביום האחרון.

העומס הזה אצלם יתנקם בהם מתישהו בצורת מרד או משהו. זה כבר לא נורמלי, בייחוד שכבר לא נשארו יותר מדי מסגרות לחלק דקות. אני כן בבאיזשהו מקום מקנא שהפ מצליחים להנחית שחקנים בעמדות שהם רוצים. אבל.. אני יודע שאנחנו עובדים הכי נכון, ביחס אליהם אנחנו מאוד מאוזנים והיחיד שיכול להיות שנשמע ממנו ציוץ כי הוא לא משחק, זה עטר, אבל ג'ורדי יודע להתנהל איתו וגם בלי קשר אני מקווה שהוא יחזור להיות חד ויכבוש הרבה. חוץ ממנו, אין אצלנו יותר מדי פוטנציאל לתלונות. יצחקי חייב לנו את הקריירה והחיים שלו, טב''ח כבר הראה שהמועדון מעל הכל בשבילו למרות נסיונות התקשורת לסכסך..וזהו.אצלם יש כל כך הרבה פוטנציאל לתאקלים שאין לי כוח לרשום אפילו... אז בואו נראה איך הם מתמודדים עם זה

הם לא ג'נטלמנים כמונו, שיחליטו שלא צריכים שחקן פשוט ייבשו אותו ביציע, ובעזרת המעטפת התומכת של החברים בברנז'ה התקשורתית, גם לא תשמע מהם ציוץ..

מצטט את עצמי ולוקח אחריות על המנחוסיאדה הזאת:

http://m.one.co.il/Mobile/Article/17-18/1,1,2,0/306621.html?ref=hp

רק אני הייתי לוקח את וובה כגיבוי לאמצע?

מסתבר שאני מסכים איתך לא מעט היום, את בראון רציתי פה עוד ששיחק אצל איזי, שחקן אפור לכל הדעות, אבל שחקן ישראלי לא רע ואפילו טוב ביחס לאחרים, שחקן אחראי לרוב, שיכול לחלטר בהצלחה גם בעמדת הבלם..

זה בערך מה שהיה בשעות האחרונות בליגה הטובה בעולם

אטין ריינן חתם במכבי חיפה

עמרן אלקרנאווי חתם בסנין

עמנואל מאיוקה נרשם ברעננה אחרי תקופת דיונים ויוכל לשחק

אנטוניו מרשיץ', יובל אבידור ועוביידה חטאב חתמו בסכנין

רועי זיכרי ישחק עד סוף העונה בהפועל רעננה

ישראל זגורי חתם באשקלון

פול אדגר חתם בהפועל ראשון לציון

עדן שרם במכבי פ"ת

יקוב סילבסטר בביתר

וובה בראון באשדוד

באמת בן חיים ביקש לעזוב? בן זונה גדול אם כן.

איך אתה מדבר לאחד הסמלים הגדולים בהיסטוריה של המועדון

עשו לו קטע מסריח בפעם האלף והביאו לו בלם על הראש ביום האחרון של החלון כשהוא קיבל הבטחה שזה לא יקרה.

לא יודע מה הקטע של ג'ורדי אבל הוא מתייחס לטל בצורה דוחה כבר שנתיים.