Jump to content

יתר - מחזור 15

קמאנן

Recommended Posts

אני עם מעיין כאן. אני חושש שעד שרפאלוב יחתום הפער יהיה יותר גבוה ממה שהוא היום, שלא לדבר עד שייכנס לקצב.

רפאלוב בכל המשחקים יושב על הספסל, אמנם לא משחק אבל הוא בכושר, הוא בסגל, הפכתם אותו לשחקן גמור ואני ממש לא בטוח שאתם צודקים..

מצד אחד יכול להיות בלוף, מצד שני יכול להיות הדבר שחסר לנו בהתקפה. לא ניראלי גם שאנחנו במצב של להניח אותו לחיפה או בש.. שמאוד צריכות שחקן עם ניסיון ויכולת מוכחת.

אני חושב שאתה אופטימי מאוד. הלוואי ששחקן אחד עם אופי וניסיון יעשה את ההבדל, לצערי אני לא מתרשם שיש לנו את זה. המחסור במנהיגים אצלנו הוא יותר משחקן אחד ואני לא רואה איך המאבק על האליפות יהיה קרוב.

לצורך העניין, אני לא רואה מי ינצח לנו את המשחק בחיפה או מי יוכל להחזיר אותנו מפיגור מול נתניה.

זה נכתב מפרספקטיבה של היום. נכון להיום, אתה במשחק. עוד שבועיים? מי יודע.

לבש קשה כמו שלך קשה. זה כבר לא איזי גויינג לאף אחת. זאת עונה מסויימת מאד.

רפאלוב זה הימור גדול. כל רכש הוא הימור.

אני מבין את הרצון לשחקן עם אופי, מאז שערן הלך חסר לנו אחד כזה, הדבר היחיד שמדאיג אותי אצלו זה הרעב.

אני מפחד שהוא יבוא לפה באווירה של "באתי להעביר פה כמה שנים עד הפרישה".

אני חושב שאתה אופטימי מאוד. הלוואי ששחקן אחד עם אופי וניסיון יעשה את ההבדל, לצערי אני לא מתרשם שיש לנו את זה. המחסור במנהיגים אצלנו הוא יותר משחקן אחד ואני לא רואה איך המאבק על האליפות יהיה קרוב.

לצורך העניין, אני לא רואה מי ינצח לנו את המשחק בחיפה או מי יוכל להחזיר אותנו מפיגור מול נתניה.

למקרה שהובן אחרת, ב״ש פייבוריטית די ברורה להניף העונה לטעמי. זה שלהם להפסיד, חד משמעית.

יש להם את ה extra gear ברזרבה כשהם נדרשים אליו.

ועדיין, הם ממש לא חסינים. כמעט כל משחק חוץ הוא איבוד נקודות פוטנציאלי עבורם ביום נתון.

לגבי המשפט האחרון, מניח שלפני טדי היה לך קשה יותר לראות מי ינצח לנו את זה...

מאמין שיש לנו שחקנים שמסוגלים להפתיע באספקט הזה בהמשך.

אני מבין את הרצון לשחקן עם אופי, מאז שערן הלך חסר לנו אחד כזה, הדבר היחיד שמדאיג אותי אצלו זה הרעב.

אני מפחד שהוא יבוא לפה באווירה של "באתי להעביר פה כמה שנים עד הפרישה".

נראה שבלקמן לוקח על עצמו את תפקיד האופי במשחקים האחרונים הבעיה שממש אי אפשר לדעת מה יהיה איתו בעונה הבאה ורוב הסיכויים שלצערנו לא יישאר פה.

נראה שבלקמן לוקח על עצמו את תפקיד האופי במשחקים האחרונים הבעיה שממש אי אפשר לדעת מה יהיה איתו בעונה הבאה ורוב הסיכויים שלצערנו לא יישאר פה.

כמו שאמרתי בנושא העברות, יהיו גם ככה כל כך הרבה שינויים בקיץ שאין טעם לדבר קדימה. לחשוב על העונה הנוכחית וזהו.

כמו שאמרתי בנושא העברות, יהיו גם ככה כל כך הרבה שינויים בקיץ שאין טעם לדבר קדימה. לחשוב על העונה הנוכחית וזהו.

גם מיכה, וידאר וראיקו בסימן שאלה לעונה הבאה.

מקווה שעובדים על עונה הבאה מעכשיו כבר

וידאר, ראיקו, בלקמן, ג׳ורדי ויש מצב מיכה גם לא יהיו פה עונה הבאה

אין שום שלד שאפשר לבנות עליו חוץ מאצילי, כנראה גם בלם יבוא

רק שב"ש לא יעשו 4 מ-4 בטעות, חייבים לקחת את זה העונה