Jump to content

פאנטיקס חוזרים

melody

Recommended Posts

בסדר הוא יחליט איך הוא יוציא את האנרגיות שלו - אם על דיבורי סרק או על תכלס. בסוף זו בחירה שלו...לא נראה לי שכל מי שכותב כאן עושה הרבה יותר ממנו למען הקהל, למעט בודדים, וגם אם כן זו בחירה שלהם ונטו אינטרס שלהם. אף אחד לא עושה טובה לאף אחד אחר. כל אחד עושה מה שעושה לו טוב ברמה האישית. הסתלבט הזה על חשבונו לא עושה טוב ולא משנה אם הוא ילד בן 14 שמסתגר בבית בלי חברים והמפלט שלו זה הפורום או מ"פ בן 27 שמסתער על הג'בלאות עם המחלקה שלו. וואלה הציניות הזאת לא תורמת לא ליציע ובטח לא מחנכת אותו. סגרו את זה בפרטי ביניכם ותראו כמה משותף יש ביניכם במקום הדיבורי סרק שאתם כותבים כאן. שבו על בירה לפני המשחק ובטוח שתמצאו דברים שהוא יוכל לעזור ליציע.

חחחחחחחחחחחח

טובאחי.

אם היית קורא את כל הדיון היית יודע שהציעו לו הרבה דברים אבל הוא לא רוצה לעשות שום דבר חוץ מלדבר.

מה הציעו לי?

אתה משקר במודע או שזה יוצא לך בטעות?

מה הציעו לי?

אתה משקר במודע או שזה יוצא לך בטעות?

להקים ארגון, להוביל ארגון, להצטרף לארגון, לתרום לארגון באופן פעיל...

עם כזה זכרון אני מקווה שאתה אף פעם לא יוצא לשטח בלי מפה.

להקים ארגון, להוביל ארגון, להצטרף לארגון, לתרום לארגון באופן פעיל...

עם כזה זכרון אני מקווה שאתה אף פעם לא יוצא לשטח בלי מפה.

נו באמת חן זה נראה לך תחום אחריות רציני? כל אוהד מודאג או אכפתי תשלח אותו להוביל או להקים ארגון? אוהדים יכולים לעזור רק בלהצטרף לארגונים או להוביל אותם? לא חסר מקומות שהוא יכול לתרום. אבל מקומות ריאלים שגם אוהד כמו שווימר שרוצה להביע את עצמו ואכפת לו אבל אין לו את היכולת או המחויבות להקים ארגון, יכול להיות משמעותי. זה לא הכל או כלום ואם אתה יותר על הכיפאק בעיניינים של היציע ומכיר אנשים אז מציע לך לעזור לו ולכוון אותו לאנשים המתאימים ואולי להציע לו כל מיני הצעות שיכולות להתאים לו (חוץ מלהקים ארגונים) וככה הוא גם יוכל להיות ולהרגיש משמעותי בעשייה ביציע.

עזוב אחי.

אני לצורך העניין לא מכיר אף אחד ואין לי הצעות לאף אחד. קטונתי.

לעניות דעתי, לפי איך שהנושא הזה מעסיק את שוימר אם הוא היה רוצה לעזור הוא היה מוצא את הדרך.

זה בכל מקרה עניין שלו. אבל מי שאוכל תראש שלא יתפלא או יבכה שמסתלבטים עליו.

קראתי נשמה קראתי,

אני חושב שיש לו פוטנציאל לעשות דברים יפים למען הקהל ולמען מכבי בזמן המועט שיש לו-ככל יכולתו וסתם מקצצים לו את הכנפיים בגלל הניסוח של ההודעות שלו..

מי שכותב ממקום אכפתי ורגשי כמוהו אין סרט כזה שלא יכול לתרום ליציע. לא בטוח שכולם יודעים איך לעזור כי לפעמים זה מסתכם בבוא תרים דגל או תעזור לנו בתפאורה. יש גם הרבה מעבר לדעתי וצריך להרחיב לו את ההסתכלות של איך הוא יכול לעזור במקום להוריד אותו..מבחינתו ומבחינת כל אוהד הכל עניין של סדר עדיפויות וברגע שיהיה לאוהד מהקהל הרחב מוטיבציה לעשות דברים ביציע/למען האוהדים הוא יוכל לעשות הרבה דברים טובים. רק תרים את המוטיבציה במקום להוריד אח שלי

תודה רבה, לא צריך שיציעו לי וזה לא הנושא.

אני לא חייב לך (חן) דין וחשבון ואני לא צריך לעשות כלום בשביל להגיד את דעתי גם אם זה לא בא לך טוב באוזן.

תודה על ההצעה להקים ארגון, אני לא יודע אם אתה אהבל או שאתה משחק אותה, אני תמיד אשמח לעזור במה שאפשר למכבי.

בנתיים אני אמשיך להשמיע את דעתי בנושאים שנראים לי בפורום, בטח כשהפורום הוא הפלטפורמה (חזקה) היחידה שיש כיום לאוהדי מכבי .

אני לא צריך להוכיח לך כלום ולא לעשות שום דבר מעבר לכל יוזר אחר פה.

אתה רוצה להתווכח איתי בצורה מכובדת אתה מוזמן, אתה רוצה להפיל עליי כל מיני תיאוריות הזויות שיש לך על קצינים ובעיקר לדבר ברמה האישית אז סע.

לרוב אני מדלג על תגובות חסרות תוכן כמו שלך, נפלת על יום שיש לי זמן וסבלנות.

אני מזמין אותך ואת כל מי שכתב שהנושא נהרס, לכו אחורה ותבדקו מתי לאחרונה אני הגבתי לגופו של עניין, ומתי אתה.

אני כבר לא זוכר מתי שלחת משהו בנושא , אם בכלל שלחת תגובה אחת כזו.

אתה גם לא מסתיר שכל עניינך זה לעשות לי משהו שלשיטתך מגיע לי כי אני קצין ואמרתי משהו שלא אהבת בנושא אחר.

אני רק מדמיין מה היה קורה אם הייתי כותב כמוך שכל מטרתי היא משהו אישי ושהנושא לא מעניין אותי.

כן כן אני רוצה לפגוע בך כי אתה קצין ואני לא אוהב כאלה. הבנת הנקרא 10 יש לך. קדימה תפעל שעונש מוות למחבלים יחול גם עליי.

בכל הודעה שלך הראת שאתה פה רק כדי לאכול תראש, אתה ממש לא צריך לכתוב את זה. מה שקרה זה שעניתי לך באותו מטבע ומאז אתה מתבכיין ומתקרבן כבר איזה 5 עמודים. כל הכבוד.

אל תקצין סתם כדי לברוח מדברים שאתה כתבת.

ניסית לשכנע פה שיש לי דפוס פעולה של קצין עם איזה תיאוריה הזויה שיש לך, כתבת שאתה מחזיר לי באותו מטבע על משהו שאמרתי בנושא אחר , עכשיו אתה מקשקש משהו על עונש מוות וממשיך לבלבל במח.

רק דבר אחד, לנושא הזה לא תרמת כלום.

אתה רק מקשקש בלי שום תוכן, באמת שכבר אין שום משמעות לשיח הזה ואת כל מה שהיה לי לכתוב לך כבר כתבתי, אז פה סיימתי איתך.

לילה טוב

מה אתה תרמת לנושא או לפורום אדון שוימר?

אני באמת מתחיל לחשוב שצדק מי שאמר שאתה על הקשת האוטיסטית. סע להיבדק, חבל, בימינו עם טיפול ראוי ורצוף אנשים כמוך יכולים לחיות חיים נורמליים כמעט לגמרי.

לך תדע, אולי אפילו תמצא אלטרנטיבות לאכילת ראש בפורום. לעולם אסור לאבד תקווה.

רק בריאות.

אמן שלא יחזרו שירי שחקן לעולם, רק אחרי גול ובאירועים מיוחדים

כמו כן אמן שרק נצעק מני לוי בדקה 12 ולא נשיר אני עומד ושר היום

מסכים עם 2 הנקודות,הבעיות הן שאף אחד לא יכיר ככה תשירי שחקנים ושאני שנים אומר לשיר למני אחרי ה11 הפותחים בחימום

שכחת שאנחנו גם אוהבים לאכול מצות עם דם של ילדים גויים ..

שוב אין לך איך להגיב לעניין אז אתה מכניס כל מיני דברים שלא קשורים.

נראה לי שאיזה קצין אנס אותך או משהו בסגנון, לך תטפל בעצמך, לדחוף את זה בכל תגובה שניה בלי קשר לא יפתור לך את הבעיה.

בתור קורבן להטרדה מינית ע״י קצין בצהל אני מזוזע מההודעה שלך.. תתבייש!!

שמע אתה גונב דעת מהשורה הראשונה.

נתחיל מזה שהחזרה שלהם זה הכי לטובת מכבי שיש.

כל נושא הגזענות לא קשור אליהם, הם מעולם לא עודדו שירים גזעניים או קללות גזעניות. לצורך העניין גם טועמה מחבל לא גזעני. אבל מאנשים אינדובידואלים אתה תשמע הרבה יותר קללות גזעניות מאשר ממה שאנשי הגדר מובילים בגוש. הם לא יכולים לשלוט על כל אחד ביציע על אחת כמה וכמה אוהדים שלא בארגון. אתה יודע כמה קללות גזעניות אני שומע סביבי מהקהל הרחב?

אני לא מסכים עם דדו וחושב שהחזרה של הפנאטיקס טובה למכבי וליציע בסיטואציה הנוכחית.

אבל להפריד אותם מהגזענות זה פשוט שקר.

את "לא רוצים אותו איתנו זאת לא המדינה שלו" לא המציאו אנשים מהקהל הרחב ובאופן ברור נשמע הכי חזק מכיוון הגוש.

טועמה מחבל זה גזענות והפנאטיקס לא הסכימו להתיישר ולהפסיק לשיר את זה גם כשזה פגע בקבוצה ובאווירה במגרש (בוז וכו') .

אני לא מסכים עם דדו וחושב שהחזרה של הפנאטיקס טובה למכבי וליציע בסיטואציה הנוכחית.

את "לא רוצים אותו איתנו זאת לא המדינה שלו" לא המציאו אנשים מהקהל הרחב ובאופן ברור נשמע הכי חזק מכיוון הגוש.

טועמה מחבל זה גזענות והפנאטיקס לא הסכימו להתיישר ולהפסיק לשיר את זה גם כשזה פגע בקבוצה ובאווירה במגרש (בוז וכו') .

מעניין שטועמה מחבל לפני 10-15 שנה לא היה גזענות,,,ועוד כל מיני כאלה.

שכחתם איזה שירים היום פעם אה?!?! פתאום כולם מזועזעים מהשירים הגזענים האלה.

השירים על אבא של גרשון ,על אמא של לוזון ,על המשפחה של נאתכו....היינו פי מיליון יותר אכזריים בתקופות האלה!!!

אבל אתם כל מה שיטפטפו לכם לראש יכנס מצוין,אסור כמעט כבר לקלל אסור פריסות כמעט ,אסור פיצוחים,שריקות בוז זה גם סוג של גזענות אם זה לשחקן ערבי או ככה אור,,אסור פאקינג לשתות שלוק בירה אפילו ...ברוך הבא לבימה !!!! רק אחרי אתם תבכו על הכל כמו תמיד!

וכוס אמא של שוימר הקצין הכבש הזה!!

נמאס מזה כבר!

עמילוב אני מבין שהוא גורם להרבה תנועה בפורום וזה אומר גם כסף בסופו של דבר ,תעשה טובה ותעיף את החופר הזה ותחסום את האייפי שלו או משהו כזה

אלוהים ישמור, מה נסגר עם הפורום הזה. תעשו טובה לכולנו ותקללו/תריבו אחד עם השני בפרטי, לא מעניין אותי (ובטוח שעוד הרבה אחרים כאן) למי יש יותר גדול.

"לא רוצים אותו איתנו זאת לא המדינה שלו" זה שיר גזעני? חחחח באמת? חחח בוא תסביר לי מה גזעני כל כך בשיר הזה?

טועמה מחבל זאת לא גזענות. זאת הקנטה. להגיד על זה שטועמה מחבל זאת גזענות, זאת הגזענות האמיתית. למה לערבים אחרים הם לא שרים את זה? רק לטועמה וחלאיילה. שחקנים ששונאים באופן אישי יותר.

אתה יודע שלפני שראדי חירבן על הארגון והקהל שלנו הם עשו לו אפילו שיר? ומה לגבי שאר השחקנים הערבים? אני לא אומר שאין חבר'ה גזענים אצלנו בקהל או בגוש. אבל בתור קו מנחה לא ראיתי את הפנאטיקס הולכים בכיוון הזה (אגב, ברוב המקרים לא מדובר בגזענות, כי זה לא גזעני לשנוא את האויב. זה הגיון בריא), בטח לא כמו הלה פמיליה שגם לקחו את זה צעד קדימה ותקפו ערבים בכל מקום רק בגלל שהם ערבים שלא קשורים בכלל לאף מועדון כדורגל. אנחנו רחוקים שנות אור.

אז לא, להפריד בין הגזענות לארגון זה לא שקר.

וכוס אמא של שוימר הקצין הכבש הזה!!

נמאס מזה כבר!

עמילוב אני מבין שהוא גורם להרבה תנועה בפורום וזה אומר גם כסף בסופו של דבר ,תעשה טובה ותעיף את החופר הזה ותחסום את האייפי שלו או משהו כזה

כבש מי שעשה אותך

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.