Jump to content

פאנטיקס חוזרים

melody

Recommended Posts

מה הקשר לקצינים שכל הודעה שנייה נגד שויימר אתם מציינים את זה?

תצמדו לנושא ותצמדו למה שהוא כותב... מה הקשר לקצינים בצהל?

לא אוהב להיות דרמטי אבל וואלה לא מתאים שילדים לפני צבא שקוראים פה בפורום ומושפעים ממה שכתוב בו יחשבו שיש איזה קונצזוס של אוהדי מכבי נגד קצינים בצהל

לא אוהב להיות דרמטי אבל וואלה לא מתאים שילדים לפני צבא שקוראים פה בפורום ומושפעים ממה שכתוב בו יחשבו שיש איזה קונצזוס של אוהדי מכבי נגד קצינים בצהל

מצד שני רוב הקצינים אלה מושחתים אינטרסנטים שחייבים להוכיח כמה הם טובים ואינטליגנטים מהשאר

, שיבואו מוכנים לצהל.

לכאורה כמובן

מצד שני רוב הקצינים אלה מושחתים אינטרסנטים שחייבים להוכיח כמה הם טובים ואינטליגנטים מהשאר

, שיבואו מוכנים לצהל.

לכאורה כמובן

שכחת שאנחנו גם אוהבים לאכול מצות עם דם של ילדים גויים ..

קודם כל לא ניסינו להוציא אותך הזוי, עשית עבודה טובה מאוד בעצמך.

דבר שני, לאף אחד לא אכפת אם האנשים האלה הם חברי ארגון (פריבילגיות? כולה מקבלים כרטיסים לטרנר/דרבי חוץ, ביג דיל), מאוד אכפת לנו כשהאנשים האלה מובילים את העידוד (ולא מסוגלים לכך).

אתה כזה אדם מאוס, מהקצינים האלה שחייבים להגיד את המילה האחרונה גם כשהם מדברים שטויות, שחרר אותנו מהמגילות שלך ותחפור לעצמך בפרטי.

לצערי גם כששמתי אותך ברשימת התעלמות יש אנשים שעדיין מצטטים אותך ואז אני חייב להיחשף לשטויות שלך.

שוב אין לך איך להגיב לעניין אז אתה מכניס כל מיני דברים שלא קשורים.

נראה לי שאיזה קצין אנס אותך או משהו בסגנון, לך תטפל בעצמך, לדחוף את זה בכל תגובה שניה בלי קשר לא יפתור לך את הבעיה.

חבר'ה די עם "ביקורות בונה"

ויכוחי סרק.

אין מה להתייחס לביקורות בונה בפורום כשבפועל יוצא במציאות שחצי מהפורום לא קם מהכיסא.

זה לא אישי נגד אף אחד כאן אבל אין מקום לקשקש ולנסות לתקן אחרי משחק אחד בלבד.

ושויימר, כמו שטוני כתב...דווקא בתקופה של השחקן (אחרי השלוש שנים הראשונות) היו תלונות שהחבר'ה רכים מדי...ממש לא "אנשים רעים" או איך שהגדרת את זה.

יאללה תתקדמו

קשור אחושרמוטה.

הנקודה היא ממש לא קונצנזוס נגד קצינים, אלא ששווימר מדגים פה הודעה אחר הודעה מודל קלאסי של הקצין הצהוב שחושב שהוא יודע יותר טוב מכולם ועם ה"כלים" שלימדו אותו בקורס קצינים (סתם חרטא, בינינו) הוא יכול לפתור כל בעיה ולהגיד מה צריך לעשות, כשהוא בעצמו מודה שהוא לא מכיר ואין לו מושג!

זה פשוט כל כך זועק שהוא חושב שהיציע זה מפקדה קדמית שאי אפשר שלא להמנע ולציין את זה. זה גם מתחבר לרובנו לקצינים שאנחנו מכירים / הכרנו בשירות. אתה כלוחם במילואים בוודאי מכיר את זה.

ומה עוד? כשיוצאים על שווימר אז הוא גם קורא לך כפוי טובה כי אתה לא משתחווה להיותו איש קבע דגול שמוסר את נפשו למען הגנת המדינה. (ואני מזכיר לכולם שאיש קבע זה לא התנדבות וכולנו פה עשינו צבא).

*הכותב היה קצין בצה"ל.

קשור אחושרמוטה.

הנקודה היא ממש לא קונצנזוס נגד קצינים, אלא ששווימר מדגים פה הודעה אחר הודעה מודל קלאסי של הקצין הצהוב שחושב שהוא יודע יותר טוב מכולם ועם ה"כלים" שלימדו אותו בקורס קצינים (סתם חרטא, בינינו) הוא יכול לפתור כל בעיה ולהגיד מה צריך לעשות, כשהוא בעצמו מודה שהוא לא מכיר ואין לו מושג!

זה פשוט כל כך זועק שהוא חושב שהיציע זה מפקדה קדמית שאי אפשר שלא להמנע ולציין את זה. זה גם מתחבר לרובינו לקצינים שאנחנו מכירים / הכרנו בשירות. אתה כלוחם בוודאי מכיר את זה.

ומה עוד? כשיוצאים על שווימר אז הוא גם קורא לך כפוי טובה כי אתה לא משתחווה להיותו איש קבע דגול שמוסר את נפשו למען הגנת המדינה. (ואני מזכיר לכולם שאיש קבע זה לא התנדבות וכולנו פה עשינו צבא).

*הכותב היה קצין בצה"ל.

בוקר טוב חן הצהוב, תודה על הניתוח וההסבר על הקצין המצוי..

אין לך מושג כמה שאתה אדיוט, כותב פה תיאוריות על קצינים בלי קשר לכלום וחותם בגילוי נאות כאילו שזה מוכיח את מה שכתבת.

ממש תודה שהסברת לכולנו שקצין זה לא חייל, אכן מידע חשוב וקשור מאוד למצב ביציע.

אדיוט כזה

*הכותב אוהד מכבי

שוב אין לך איך להגיב לעניין אז אתה מכניס כל מיני דברים שלא קשורים.

נראה לי שאיזה קצין אנס אותך או משהו בסגנון, לך תטפל בעצמך, לדחוף את זה בכל תגובה שניה בלי קשר לא יפתור לך את הבעיה.

נתחיל בזה שזו הפעם הראשונה בערך שהתייחסתי לכך שאתה קצין, וזה בעיקר בגלל שכל דבר פה אתה חייב להקביל לסיטואציות בצה"ל.

דבר שני, היית יכול לראות שעניתי לך מה אני חושב על כך שאותם אנשים חברים בארגון או נמצאים ביציע.

אתה לא מת על השמאלנים, אבל כל עוד הם לא יהיו בשלטון אתה מבסוט, נכון?

אני באמת לא מצליח להבין מה המטרה של לובשי השחורים.

הם גרעין הטורט של מכבי? אנשים שביקרו יותר מדי פעמים בחיפה?

איש גדר במיל׳ עומד איתם ומקלל.

מקללים את מכביניו(ה), את שרן כשמתחשק למבוגר עם הקוקו. על מי כל הפוזות? על אוהדי מכבי?

*סליחה אם פגעתי במישהו עם טורט.

נתחיל בזה שזו הפעם הראשונה בערך שהתייחסתי לכך שאתה קצין, וזה בעיקר בגלל שכל דבר פה אתה חייב להקביל לסיטואציות בצה"ל.

דבר שני, היית יכול לראות שעניתי לך מה אני חושב על כך שאותם אנשים חברים בארגון או נמצאים ביציע.

אתה לא מת על השמאלנים, אבל כל עוד הם לא יהיו בשלטון אתה מבסוט, נכון?

חשבתי שהתחלת לכתוב לעניין ואז הגיע משהו על שמאלנים ואז איבדתי אותך.

אתה סתם מכניס כל מה שעולה לך אוסציאיטיבית עליי וזה יוצא לא קשור לכלום.

איפה כתבתי על צבא בשיחה שלנו ומה קשור עכשיו "שמאלנים".

איבדת את זה לגמרי

לפני כמה ימים הם היו הסיבה שצריך להחרים ולבודד את מי שמעודד איתם

מי אמר? דיברו רק על הארגון ולא על מי שמצטרף אליהם לעידוד, אמרו לך שיחרימו ויבודדו אותך אם תעודד איתם??

אתה חתיכת זיין שכל, ואתה זה שמעוות דברים כדי שיתאימו לזיוני שכל שלך, וזה עוד שמעל עשרה אנשים פה מגיבים לך ואומרים לך שההשקפה שלך עקומה ולא רק שזה לא מדליק לך נורה אדומה אלא אתה עוד יותר מנסה להוכיח שאתה צודק.

תסתכל במראה, או שפשוט תקרא שוב את כל הנושא מהתחלה, אולי אז יפתח לך טיפה הראש להבין גם ביקורת של אנשים אחרים עליך, בדיוק כמו שאתה רוצה שיקבלו את הביקורת שלך.

חשבתי שהתחלת לכתוב לעניין ואז הגיע משהו על שמאלנים ואז איבדתי אותך.

אתה סתם מכניס כל מה שעולה לך אוסציאיטיבית עליי וזה יוצא לא קשור לכלום.

איפה כתבתי על צבא בשיחה שלנו ומה קשור עכשיו "שמאלנים".

איבדת את זה לגמרי

נו מה אתה רוצה שנסביר לך עם בדידים?

כמו שאתה לא אוהב שמאלנים אבל כל עוד הם לא בשלטון אתה מוכן לחיות עם זה, כך אני לא סובל את האיטלקים אבל כל עוד הם לא מנהיגים את היציע אני מוכן לחיות עם זה.

הבנת או שאני אסביר לך עם תמונות?

אתה אדיוט שמסתתר מאחורי אנשים אחרים, ככה זה שאין מה לומר אז טיפש אחד נעזר בטיפש אחר.

מתוך כל מי שהגיב נגדי (נניח עשר) אולי היה אחד שדיבר לעניין, אולי..

אז תחפש לך משהו אחר שיתן לך את התמיכה שאתה זקוק לה כדי לרשום משהו.

ניסת להכניס פוליטיקה כדוגמה אבל שוב עשית את זה בצורה שתתאים לך.

אם כבר אז זה כאילו שתצא נגד מפלגה שראשיה מושחתים ואז תצביע להם כשאותם מושחתים יהיו אבל לא בעשייריה הראשונה.

זו גם דוגמה לא משהו, אבל ניסיתי להסביר לך איך עושים הקבלה.

לא החירטוט שאתה עשית ובעיקר ניסית ואתה עדיין מנסה להעביר את הנושא אליי.

בן אדם אומלל שבלי תמיכה סביבתית לא מסוגל להתמודד ולעמוד מאחורי מה שהוא אומר.

קיבלת (חבר שלך..)איומים ומכות וניסית לשכנע שאסור לשתף איתם פעולה, עכשיו שהם רק חברים בארגון ולא המובילים בארגון זנחת את כל האשמות ואמרת שזה לא אותו דבר.

נו באמת

סיפרת אז על מישהו שניסה לתלות שלט שהביא מהבית, תגיד לו שינסה שוב

פשוט תפסיקו לענות לו, תבואו ליציע תעודדו תדחפו את הקבוצה ותחזרו הביתה, אתם סתם חופרים על כלום.

זה כבר לא קשור ליציע, כל הודעה שלו זה מגילה של חפירות בלי תכלית, הורס את הכיף של לקרוא בפורום. מה שמרגיז יותר זה איך הוא מעוות את המילים של אנשים ומנסה לצייר תמונה שיש הגיון בשטויות שהוא כותב.

אתה אדיוט שמסתתר מאחורי אנשים אחרים, ככה זה שאין מה לומר אז טיפש אחד נעזר בטיפש אחר.

מתוך כל מי שהגיב נגדי (נניח עשר) אולי היה אחד שדיבר לעניין, אולי..

אז תחפש לך משהו אחר שיתן לך את התמיכה שאתה זקוק לה כדי לרשום משהו.

ניסת להכניס פוליטיקה כדוגמה אבל שוב עשית את זה בצורה שתתאים לך.

אם כבר אז זה כאילו שתצא נגד מפלגה שראשיה מושחתים ואז תצביע להם כשאותם מושחתים יהיו אבל לא בעשייריה הראשונה.

זו גם דוגמה לא משהו, אבל ניסיתי להסביר לך איך עושים הקבלה.

לא החירטוט שאתה עשית ובעיקר ניסית ואתה עדיין מנסה להעביר את הנושא אליי.

בן אדם אומלל שבלי תמיכה סביבתית לא מסוגל להתמודד ולעמוד מאחורי מה שהוא אומר.

קיבלת (חבר שלך..)איומים ומכות וניסית לשכנע שאסור לשתף איתם פעולה, עכשיו שהם רק חברים בארגון ולא המובילים בארגון זנחת את כל האשמות ואמרת שזה לא אותו דבר.

נו באמת

סיפרת אז על מישהו שניסה לתלות שלט שהביא מהבית, תגיד לו שינסה שוב

תשמע אתה תמהוני על גבול האוטיזם שאוהב להסתתר מאחורי מגילות.

תראה איך נתקעת על סיפור החבר שאיימו עליו שלא יעודד ואתה מנסה להשליך הכל על זה.

איזו תמיכה סביבתית אני מחפש פה? אתה רוצה שאני אכתוב לך בפרטי שאתה הזוי ואידיוט? או בעכו נגד סכנין?

לא ממש אכפת לי ממך או מהדעות שלך, באמת שאתה אוויר בשבילי ואדם אומלל מאוד, באמת שלפעמים אני מרחם עליך כשאני רואה את כולם יוצאים נגדך בלי סיבה, אבל באמת שהפעם כבר הגזמת.

תשמע אתה תמהוני על גבול האוטיזם שאוהב להסתתר מאחורי מגילות.

תראה איך נתקעת על סיפור החבר שאיימו עליו שלא יעודד ואתה מנסה להשליך הכל על זה.

איזו תמיכה סביבתית אני מחפש פה? אתה רוצה שאני אכתוב לך בפרטי שאתה הזוי ואידיוט? או בעכו נגד סכנין?

לא ממש אכפת לי ממך או מהדעות שלך, באמת שאתה אוויר בשבילי ואדם אומלל מאוד, באמת שלפעמים אני מרחם עליך כשאני רואה את כולם יוצאים נגדך בלי סיבה, אבל באמת שהפעם כבר הגזמת.

תמשיך לעודד את עצמך, אתה צריך את זה

"אבל באמת שהפעם כבר הגזמת" עכשיו הפכת למורה..?!

עוד מעט תחתום ב"הכותב היה מורה בעבר"

.היה כיף רצח קובי השועל אתה בן אדם מנחוס

היה שגעת במסדרון והכניס הרבה אנשים לאווירה במשחק די מת נגד קריית שמונה הזוי לטעון שזה עשה ההפך

קשור אחושרמוטה.

זה פשוט כל כך זועק שהוא חושב שהיציע זה מפקדה קדמית שאי אפשר שלא להמנע ולציין את זה. זה גם מתחבר לרובנו לקצינים שאנחנו מכירים / הכרנו בשירות. אתה כלוחם במילואים בוודאי מכיר את זה.

*הכותב היה קצין בצה"ל.

לא יודע איזה קורס אתה עשית אבל בגפן מקבלים כלים אחושרמוטה, קציני חי"ר לשעבר לרוב יהיו אנשים איכותיים יותר באזרחות.

וד"א, באף הודעה שלו פה הוא לא הזכיר את היותו קצין קרבי, בטח שלא ביקש שתשתחוו, רק הסברים.

וד"א 2, אמנם צהל הוא לא התנדבותי אבל אין יותר התנדבותי מתפקידי לוחמה ובלי שום קשר לדעותיו הוא צריך לקבל כבוד רק על זה.

לא יודע איזה קורס אתה עשית אבל בגפן מקבלים כלים אחושרמוטה.

וד"א, באף הודעה שלו פה הוא לא הזכיר את היותו קצין קרבי, בטח שלא ביקש שתשתחוו, רק הסברים.

וד"א 2, אמנם צהל הוא לא התנדבותי אבל אין יותר התנדבותי מתפקידי לוחמה ובלי שום קשר לדעותיו הוא צריך לקבל כבוד רק על זה.

1. נגיד.

2. הוא מקביל כל דבר לצבא, במיוחד את הפתרונות שלו ליציע. מאיפה זה מגיע לדעתך? 100 פעם הסבירו לו שזה לא קשור ועדיף שיתחיל בללמוד, והוא בשלו. מה זה אם לא בטחון עצמי מופרז? אז יש פה אנשים שזה מזכיר להם קצינים שהכירו. לגיטימי.

3. לי הוא קרא כפוי טובה בגלל הביקורת שאני מותח עליו. הביקורת אמנם אישית אבל לדעתי השיח לגופו של עניין מוצה ונטחן איתו מזמן אז בא לי גם קצת להרוס את הנושא. לא רק לו מותר. כפוי טובה זה אומר שאני חייב לו משהו, וזה שורש הבעיה לדעתי. ההאדרה העצמית ותחושת העליונות.

אותי זה מרגיז ובא לי לתקוע קצת סיכות בבלון הנפוח הזה. מאחר והוא מגיב בהתבכיינות כנראה שאני תוקע במקום הנכון.

יכול להיות ששויימר טרול רצח.

אולי סתם אדיוט.

אולי בכלל אוהד מכבי שיודע מה הוא מדבר.

אין לי מושג..

אבל הקטע פה של אנשים להצטרף לעדר כדי להכנס במישהו זה מדהים

אולי סתם אדיוט.

אין לי מושג..

הכי נכון בנושא הזה

אולי סתם אדיוט.

אין לי מושג..

+2000

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.