Jump to content

פאנטיקס חוזרים

melody

Recommended Posts

נק' שליליות

1. למה לעשות את כל הרעש בקיוסקים ולא ביציע עצמו?

מעולה הרעש בקיוסקים. מכניס את הקהל לתחושה של חגיגה וטירוף כבר מההתחלה.

מעולה הרעש בקיוסקים. מכניס את הקהל לתחושה של חגיגה וטירוף כבר מההתחלה.

האמת שזה ריסק לכולם את האנרגיה ובגלל זה העידוד האמיתי היה רופף.. את המסה תשמיעו לשחקנים לא למוכר פיצה שעוד שניה פירקו לו את העמדה

אמן שלא יחזרו שירי שחקן לעולם, רק אחרי גול ובאירועים מיוחדים

כמו כן אמן שרק נצעק מני לוי בדקה 12 ולא נשיר אני עומד ושר היום

שהם לא אלה שמהיגים את היציע והעידוד

שאלתי אותו אבל בסדר, אז אתה אומר שסבבה לקבל מכות ואיומים אם מי שעושה את זה לא מוביל את העידוד והוא רק חבר בארגון..

סהכ הגיוני

מוריו ענה לך אז אתייחס רק לזה, השחקנים בשלב הזה נמאים בחדר הלבשה וזה יותר בשביל להכניס את הקהל לאווירה בדקות המתות של בין החימום לעליית שחקנים,לא נראה שסבלו מזה אנשים אתמול.

צודק.

אצלנו בראש ובראשונה צריך להדליק את האוהדים ....גם למערבי רצוי לשלוח קבוצות אוהדים...לפחות לכמה משחקים....אין שם אווירה ובסוף היום זה יפריע גם לצד המזרחי לגדול ולצמוח.

טובת מכבי מעל הכל. שיהיה בהצלחה!

החזרה שלהם זה ממש לא לטובת מכבי... ההישג היחיד שלהם כארגון היה שהקהל שלנו הגיע למקום הראשון במדד הגזענות.

הם הוציאו אותנו אוהדי הצלחות כפויי טובה. צריך דם חדש לגמרי, חבר'ה חדשים עם אג'נדה ברורה של עידוד, לא יכול להיות שכל משחק

ימצאו שחקן חדש למרר לו את החיים, העובדה ששרקו בוז וקיללו את דור פרץ הורידה לי לגמרי מהקהל הזה, לא רואה שום סרט בעולם

שקהל ישרוק בוז לשחקן בית בטח ובטח כשמכבי זה המקום שהכי קשה בו להגיע לקבוצה הבוגרת, לא מקללי שחקן בית נקודה. חייבים לתמוך ולדחוף

גם אם הוא נותן מיץ של הזבל של משחקים, הוא משלנו והתפקיד שלנו זה להרים ולא להוריד!

החזרה שלהם זה ממש לא לטובת מכבי... ההישג היחיד שלהם כארגון היה שהקהל שלנו הגיע למקום הראשון במדד הגזענות.

הם הוציאו אותנו אוהדי הצלחות כפויי טובה. צריך דם חדש לגמרי, חבר'ה חדשים עם אג'נדה ברורה של עידוד, לא יכול להיות שכל משחק

ימצאו שחקן חדש למרר לו את החיים, העובדה ששרקו בוז וקיללו את דור פרץ הורידה לי לגמרי מהקהל הזה, לא רואה שום סרט בעולם

שקהל ישרוק בוז לשחקן בית בטח ובטח כשמכבי זה המקום שהכי קשה בו להגיע לקבוצה הבוגרת, לא מקללי שחקן בית נקודה. חייבים לתמוך ולדחוף

גם אם הוא נותן מיץ של הזבל של משחקים, הוא משלנו והתפקיד שלנו זה להרים ולא להוריד!

אני עומד קרוב לפנאטיקס (כשהם משמאלי). את רוב הקללות לשחקנים אני שומע דווקא מצד ימין שלי. מאז ומתמיד זה היה ככה.

אז.. מה קשור לארגון? (וכן, יש לא מעט ביקורות כלפיו)

נו, אז למה אתה מחכה? למה אתה מבזבז את זמנך בפורום במקום לאסוף חבר'ה חדשים עם אג'נדה ברורה?

האמת שזה ריסק לכולם את האנרגיה ובגלל זה העידוד האמיתי היה רופף.. את המסה תשמיעו לשחקנים לא למוכר פיצה שעוד שניה פירקו לו את העמדה

שטויות אחי. לא ריסק ולא נעליים, בדיוק ההפך. זה שיש לך בעיה להרים את כל הקהל כבר כמה שנים, זה כבר משהו אחר.

גם הודעות כאלה זה ממש לא לטובת מכבי.

ההישג הגדול של הארגון ושל מכבי, נמדד בבלומפילד בעונות הקודמות.

את ההודעה שלך אפשר להפוך נגד:

אתה מוציא אותנו אוהדי הצלחות, כפוי טובה שצריכים דם קהל רחב חדש לגמרי!

אני לא חלק מהארגון הנוכחי וגם אף פעם לא הייתי, אבל אני יושב קרוב ומכיר הרבה, אף אחד שם לא קילל את דור פרץ אלו הקהל הרחב, אלו שבאים פעם ב...

אחרי הסולחה והחזרה ליציע שנעשתה ועכשיו כולנו רוצים להיות מאוחדים למען מכבי אין להודעות כמו שלך ודעות כמו שלך מקום כאן\ביציע. נראה שאתה מחרחר מלחמה כאן בפורום.

אחד כמוך, צדיק שלא מקלקל שחקני בית והתפקיד שלך זה להרים? אז תרים! גם אחרי סולחה תבואו עם תלונות?

שים מראה לעצמך ולשטויות שאתה מפיץ ברשת שגורמות לאלו שבאים פעם ב...ליציע - להחזיק בדעות מטומטמות..כן בגלל הודעות כמו שלך שמתסיסות לחינם את הקהל הרחב וכל מי שלא מקדיש למעלה מיום בשבוע למען מכבי - מגיע עם אג'נדה מטופשת נגד שרן\יואב זיו\דור פרץ.

חלאס חלאס חלאס. כל הכבוד לפאנטיקס ושאפו על אתמול

שאלתי אותו אבל בסדר, אז אתה אומר שסבבה לקבל מכות ואיומים אם מי שעושה את זה לא מוביל את העידוד והוא רק חבר בארגון..

סהכ הגיוני

לא הבנתי מה הקשר ואיך הגעת למסקנה שאני אומר שזה בסדר.

העובדות הן שהאנשים שטובים בלהנהיג עידוד וצבע ביציע חזרו להוביל.

מה זה אומר על האלה שמאיימים? לא יודע. את יחסי הפנים בתוך הארגון אני לא מכיר.

לא הבנתי את מי הוציאו אוהדי הצלחות? צא קצת מהפייסבוק ותפסיק עם המנטרות של הכרומוזומים החסרים באולטראס ישראל.

הארגון הגיע ועודד, לא נטש, לא הפסיק לבוא למשחקים, היו שם בכל משחק, או שעכשיו הקריטריונים להוד רוממתו כדי לא להיקרא אוהדי הצלחות זה שהם חייבים לעשות תפאורות ולהביא דגלים? את זה אתה עושה? כי אתה כנראה לא עומד בקריטריונים של עצמך.

שהם לא אלה שמהיגים את היציע והעידוד

מה????

אמרו פה מיליארד פעם שהם שולטים ביציע ככה שאני לא בטוח שהם עכשיו לא מנהיגים את היציע

אבל כל עוד הפאנטיקס פה אני שמח

סהכ הגיוני

כמו שאקיטה ענה לך, מה זה קשור עכשיו?

אותם ערסים לא מנהיגים את היציע, זה שהם נמצאים איתי באותו יציע זו כבר לא בעיה שלי, יש עוד המון חארות שחולקים איתי את היציע.

שמע אתה גונב דעת מהשורה הראשונה.

נתחיל מזה שהחזרה שלהם זה הכי לטובת מכבי שיש.

כל נושא הגזענות לא קשור אליהם, הם מעולם לא עודדו שירים גזעניים או קללות גזעניות. לצורך העניין גם טועמה מחבל לא גזעני. אבל מאנשים אינדובידואלים אתה תשמע הרבה יותר קללות גזעניות מאשר ממה שאנשי הגדר מובילים בגוש. הם לא יכולים לשלוט על כל אחד ביציע על אחת כמה וכמה אוהדים שלא בארגון. אתה יודע כמה קללות גזעניות אני שומע סביבי מהקהל הרחב?

הם לא הוציאו שום אוהדי מכבי אוהדי הצלחות כפויי טובה. הם המשיכו להגיע למשחקים ועודדו מהצד. זה שיש ילדים קטנים וטמבלים שרושמים בפייס זיוני שכל זה בעיה שלהם. שיחשבו מה שבא להם.

לגבי השחקנים, שוב, כארגון, הם עודדו ומעודדים כל שחקן כולל שרן ייני ודור פרץ. כששאר הקהל הרחב שרק בוז, הם מחאו כפיים ועודדו. כשהקבוצה הפסידה, הם עודדו. וכשהיה צריך לזעזע, הם פשוט הפסיקו לעודד. לא יודע על מה לעזאזל אתה מדבר ומאיפה אתה ממציא את הממבו ג'מבו הזה.

כמו שאקיטה ענה לך, מה זה קשור עכשיו?

אותם ערסים לא מנהיגים את היציע, זה שהם נמצאים איתי באותו יציע זו כבר לא בעיה שלי, יש עוד המון חארות שחולקים איתי את היציע.

שים לב איך אתה מצייר את זה כדי שזה יסתדר לך..

לפני כמה ימים אותם חבר'ה ניהלו את היציע ועכשיו הם סתם חארות שחולקים איתך את אותו יציע.

לפני כמה ימים הם היו הסיבה שצריך להחרים ולבודד את מי שמעודד איתם (חוץ ממשחקים חשובים כמו גמר גביע הטוטו), והיום הם סתם חברים של אלה שמעודדים.

אם היית ישר עם עצמך אז לא היית תומך בארגון שיש בו חברים "ערסים" שמאיימים ומשתמשים באלימות, היית מבקר את הארגון על זה שיש בו חברים שנהנים מהפריבלגיות שיש לחבר ארגון למרות שהוא "ערס מסריח".

אבל הביקורת החריפה שהיתה לך פתאם התחלפה בטרמינלוגיה חלבית על אנשים שחולקים איתך את אותו יציע.

כשאני אמרתי שאין אלטרנטיבה וצריך לעודד עם מי שיש יצאת נגדי והפכו אותי להזוי, עכשיו פתאם הכל בסדר והערסים כבר לא שולטים ביציע, הכל בסדר וצריך להמשיך לעודד , אוי לצביעות!

אני אומר שוב, אני תמיד תמכתי בכל ארגון שלקח על עצמו לעודד למרות שתמיד היו אנשים מפוקפקים בינהם.

הבנתי שגם להם אין ברירה ובכדורגל יש כל מיני טיפוסים.

הביקורת שהיתה לי עדיין כאן ,כמובן שהיא אך ורק לטובת האירגון והקהל, כל החוסר שקיפות והעמימות סביב הפירוק והחזרה וכמובן ההתנהלות הסגורה פגעה ותמשיך לפגוע בקהל ובארגון אם לא יהי'ה שינוי.

אני אומר את זה ממקום שמעריך ותומך בארגון, אני מקווה שזה חילחל והם ישנו טיפה בקטע הזה.

חוץ מזה אין ספק שהם מקפיצים את הרמה ביציע ומשדרגים את האווירה.

אז מגיע מילה טובה ומותר להוסיף ביקורת בונה

לפני כמה ימים אותם חבר'ה ניהלו את היציע ועכשיו הם סתם חארות שחולקים איתך את אותו יציע.

לפני כמה ימים הם היו הסיבה שצריך להחרים ולבודד את מי שמעודד איתם (חוץ ממשחקים חשובים כמו גמר גביע הטוטו), והיום הם סתם חברים של אלה שמעודדים.

אם היית ישר עם עצמך אז לא היית תומך בארגון שיש בו חברים "ערסים" שמאיימים ומשתמשים באלימות, היית מבקר את הארגון על זה שיש בו חברים שנהנים מהפריבלגיות שיש לחבר ארגון למרות שהוא "ערס מסריח".

אבל הביקורת החריפה שהיתה לך פתאם התחלפה בטרמינלוגיה חלבית על אנשים שחולקים איתך את אותו יציע.

כשאני אמרתי שאין אלטרנטיבה וצריך לעודד עם מי שיש יצאת נגדי והפכו אותי להזוי, עכשיו פתאם הכל בסדר והערסים כבר לא שולטים ביציע, הכל בסדר וצריך להמשיך לעודד , אוי לצביעות!

אני אומר שוב, אני תמיד תמכתי בכל ארגון שלקח על עצמו לעודד למרות שתמיד היו אנשים מפוקפקים בינהם.

הביקורת שהיתה לי עדיין כאן ,כמובן שהיא אך ורק לטובת האירגון והקהל, כל החוסר שקיפות והעמימות סביב הפירוק והחזרה וכמובן ההתנהלות הסגורה פגעה ותמשיך לפגוע בקהל ובארגון אם לא יהי'ה שינוי.

אני אומר את זה ממקום שמעריך ותומך בארגון, אני מקווה שזה חילחל והם ישנו טיפה בקטע הזה.

לא היו אנשים מפוקפקים בשחקן ה-12, את זה תשאיר לאולטראס.

קודם כל לא ניסינו להוציא אותך הזוי, עשית עבודה טובה מאוד בעצמך.

דבר שני, לאף אחד לא אכפת אם האנשים האלה הם חברי ארגון (פריבילגיות? כולה מקבלים כרטיסים לטרנר/דרבי חוץ, ביג דיל), מאוד אכפת לנו כשהאנשים האלה מובילים את העידוד (ולא מסוגלים לכך).

אתה כזה אדם מאוס, מהקצינים האלה שחייבים להגיד את המילה האחרונה גם כשהם מדברים שטויות, שחרר אותנו מהמגילות שלך ותחפור לעצמך בפרטי.

לצערי גם כששמתי אותך ברשימת התעלמות יש אנשים שעדיין מצטטים אותך ואז אני חייב להיחשף לשטויות שלך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.