Jump to content

פאנטיקס חוזרים

melody

Recommended Posts

פייר? מרגש

באמת שעל הזין כולם..יש חיים מחוץ לאינטרנט.

מי שאומר אוהדי הצלחות צריך לעזוב קצת את האינטרנט ולהפסיק להיות מושפע מהדגנרטים האלה אוהדי חיפה וב״ש.

הפנאטיקס הגיעו למשחקים ועודדו כל התקופה שהם היו בצד.

שחיפה יתעסקו באיש גדר שלהם שעושה על היציע שלו קופה וב״ש בלהמציא שירי חרטה כאילו הם מסוכנים ומאיימים על מישהו, מכבי פנאטיקס כשנותנים להם לתמוך בלי בלאגנים מבפנים זה הארגון מספר 1 בפער.

מי שאומר אוהדי הצלחות צריך לעזוב קצת את האינטרנט ולהפסיק להיות מושפע מהדגנרטים האלה אוהדי חיפה וב״ש.

הפנאטיקס הגיעו למשחקים ועודדו כל התקופה שהם היו בצד.

שחיפה יתעסקו באיש גדר שלהם שעושה על היציע שלו קופה וב״ש בלהמציא שירי חרטה כאילו הם מסוכנים ומאיימים על מישהו, מכבי פנאטיקס כשנותנים להם לתמוך בלי בלאגנים מבפנים זה הארגון מספר 1 בפער.

מאוחדים כולם

הגיע הזמן

יהודי חכם אמר פעם שרק משוגע יכול להאמין שאם חוזרים בדיוק על אותה פעולה ניתן להגיע לתוצאות שונות.

ובהקשר הזה כמה שאלות שאניח כאן:

1. האם נעשתה הפקת לקחים מהפירוק-קאמבק מרגש, למנוע ממקרים כאלו לחזור בעתיד? אם כן, מה היו המסקנות ואילו לקחים הופקו?

2. האם הארגון הגדיר לעצמו סוף סוף מטרות ראויות, כאלו שמגדירות את המהות שלו כארגון אוהדים רציני המחברות ומאחדות בין כל הפלגים והזרמים השונים, כולל כמובן גם את הקהל הרחב?

3. האם הופנמה העובדה שעל סף 2018 התנהלות של כל ארגון, בוודאי של כזה ציבורי, חייבת להיות שקופה ומשתפת? האם מונה אחראי/ת תקשורת מול הקהל ושופרו הדרכים בהם ניתן למסור ולקבל מידע?

4. האם גורם כזה או אחר לקח על עצמו את האחריות להוביל את השינויים המתבקשים לאור ההתנהלות הכושלת בשנים האחרונות או שאנחנו הולכים לצפות בשנה החדשה בשידור חוזר?

דברים שנאמרו בפה מלא/רמיזות/בין השורות לגבי החבר'ה של גייט11:

תומכים בלקלל שחקנים באופן שיטתי

הכוח המניע מאחורי המחאות והפסקות העידוד

השתלטו על היציע ממניעים זרים

מחוברים לגורמים אלימים שאין להם קשר למכבי

נוהגים לאיים באלימות על חברים ליציע

יורקים וזורקים דברים ליציע התחתון

לטעמם הפנאטיקס לא היו מספיק גזענים

ועוד...

* אין לי מושג מה נכון ואם בכלל, את כל זה קראתי פה בפורום, הלוואי שהכל שקרים

אז עכשיו כולם שוב "גוף אחד" והאנשים האלה חוזרים להיות חלק מהפנאטיקס?

מה שהיה הוא שיהיה

ובלי שיר האונס, אני ברצינות לא חושבת שזה ככ קשה לא לשיר אותו, אפילו הגייט האלה הצליחו להעלים אותו

שרו אותו השבוע בטדי

שרו אותו השבוע בטדי

בשבוע הראשון של הגייט הם אשכרה השתיקו אנשים שניסו לשיר אותו, אני רק אומרת שזה אפשרי, כשיש מחלוקת לגבי משהו אין מנצחים ואפשר להמנע מלשיר.

בשבוע הראשון של הגייט הם אשכרה השתיקו אנשים שניסו לשיר אותו, אני רק אומרת שזה אפשרי, כשיש מחלוקת לגבי משהו אין מנצחים ואפשר להמנע מלשיר.

יצאו הרבה יותר גדולים אם יחליפו כמה מילים בשיר

לדעתי זה שיר כייפי ועוצמתי

לא שיש לי בעיה עם שיר האונס, אני צורח אותו מתי ששרים, ואני חושב שזה טרחני להיעלב משיר כזה או כל שיר ״שנוי במחלוקת״ כזה או אחר, אבל השנה גם לפני כל הסיפור של הפסקת הפעילות בקושי שרו אותו כולל שירים אחרים שעשו עליהם טררם.

מה שכן שיר מנחוס והנס האמיתי בטדי היה שלא קיבלנו את השני כששרו אותו, עוד קצת עוצמה כששרו אותו והנגיחה של וראן (?) הייתה הולכת לחיבורים מטעמי הנאחס.

לא שיש לי בעיה עם שיר האונס, אני צורח אותו מתי ששרים, ואני חושב שזה טרחני להיעלב משיר כזה או כל שיר ״שנוי במחלוקת״ כזה או אחר, אבל השנה גם לפני כל הסיפור של הפסקת הפעילות בקושי שרו אותו כולל שירים אחרים שעשו עליהם טררם.

מה שכן שיר מנחוס והנס האמיתי בטדי היה שלא קיבלנו את השני כששרו אותו, עוד קצת עוצמה כששרו אותו והנגיחה של וראן (?) הייתה הולכת לחיבורים מטעמי הנאחס.

אני בטוח שחייב להפסיק לשיר אותו לא בגלל הקטע עם האונס, אלא כי זה השיר הכי מנחוס בתולדות הכדורגל.

כל פעם שאני שומע אותו אני מתחיל להתפלל שלא יכנס הגול

אני בטוח שחייב להפסיק לשיר אותו לא בגלל הקטע עם האונס, אלא כי זה השיר הכי מנחוס בתולדות הכדורגל.

כל פעם שאני שומע אותו אני מתחיל להתפלל שלא יכנס הגול

מה גם שלא צריך לייחס לקבוצה מהלאומית כזאת חשיבות בכל משחק שלנו.

למה רק צד אחד במחלוקת אשם? למטבע יש שני צדדים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.