Jump to content

פאנטיקס חוזרים

melody

Recommended Posts

בתקופה האחרונה הארגון ישב בצד של היציע, לאחר כמה פגישות של כל הגורמים הרלוונטים ביציע הוחלט לחזור לקדמת הבמה כולם ביחד מאוחדים, לטובת מכבי בכלל והיציע בפרט.

מחר בשעה 17:30 ניפגש בפאב הדונקיז בצורן 4 בנתניה. משם נמשיך כולם בשגעת לאצטדיון.

תכלס? התגעגענו. שבת שלום ורק מכבי!

https://www.facebook.com/383844935044445/photos/a.518608234901447.1073741860.383844935044445/1535359586559635/?type=3

לא אוהב את זה. אוהדי הצלחות? אם זה היה בחיפה כל הפורום היה צוחק עליהם

כן. אנחנו אוהדי הצלחות, די.. כל התקופה נמנעתי מלהגיב פה אבל על שטות כזאת אני לא יכול לשתוק. כולנו פה מהתקופות הכי שחורות של לוני, אז לא אוהדי הצלחות והיום כן? שחרר אותנו מהשטויות שלך

אנחנו כולנו ביחד וחזקים מתמיד, תבואו לתת תגרון אנחנו מחכים לכם

כן. אנחנו אוהדי הצלחות, די.. כל התקופה נמנעתי מלהגיב פה אבל על שטות כזאת אני לא יכול לשתוק. כולנו פה מהתקופות הכי שחורות של לוני, אז לא אוהדי הצלחות והיום כן? שחרר אותנו מהשטויות שלך

אנחנו כולנו ביחד וחזקים מתמיד, תבואו לתת תגרון אנחנו מחכים לכם

אחי אני לא מאשים ואני אגיע כמו כל משחק. פשוט הטיימינג של יום לפני משחק דווקא אחרי 2 נצחונות "גדולים" נראה אקט שמגיע רק בגלל ההצלחה לאחרונה

זהו. מה יקרה עם נפסיד בטעות? שוב יסגרו את הדף בפייסבוק?

יגידו שהארגון לא מוכן לסבול חוסר מחויבות מצד השחקנים והם בתענית שתיקה.

אחי אני לא מאשים ואני אגיע כמו כל משחק. פשוט הטיימינג של יום לפני משחק דווקא אחרי 2 נצחונות "גדולים" נראה אקט שמגיע רק בגלל ההצלחה לאחרונה

והארגון זז הצידה אחרי 5-2 נגד עכו, מה אתה בא להגיד פה?

מה זה אומר על הגייט11? יהיו שני אירגונים?

מה אתה חושב? האנשים מגייט 11 פירקו את עצמם מהפנאטיקס כנראה אחרי שהבינו שהם בדיחה ולא יכולים לבד חזרו לארגון, נקווה שזה יסתדר ולא יתפרק עוד פעם נמאס ממלחמות ביציע

מי שקורא לנו אוהדי הצלחות מנותק מהמציאות.

רק מכבי.

סתם ילדים אהבלים שרובם בכלל לא מגיע למשחקים

ורק יודעים לבלבל את המוח בפורום

קיצר בשורה מעולה התגעגענו

טוב מאד שחוזרים, היה חסר מאד הכוח עידוד שלהם.

כל הממורמרים והמתלוננים - תתאפקו בבקשה עם התגובות שלכם והטינופים, האמת נמאס לשמוע אתכם.

יוצאים לדרך חדשה טייק 784549

מעייף מאוד כל הבלאגן בקהל שלנו בשנים האחרונות אבל ציניות בצד... אנחנו צריכים אירגון חזק ומוביל, למרות הכל נקווה לטוב

שיהיה בהצלחה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.