Jump to content

אלירן עטר

Recommended Posts

atar12.png

פשוט בלתי נתפס שבן אדם שמתפרנס מהמקצוע שנקרא כדורגל בוחר לא למסור במצב כזה.

מאוכזב מאלירן בקטע מזעזע. במקום לגמור את המשחק עם אפשרות לפרק אותם לגורמים, היה קרוב לחרבן לנו את המשחק.

מקווה לא לראות אותו בהרכב יותר.

כזה אגואיסט לא יאמן. תן לו פס גמור תמשחק במחצית יא אללה...

אחד השחקנים שאני הכי אוהב, אבל הבעיה איתו שהוא כופה על הקבוצה את סגנון המשחק שלו.

הרבה פעמים הקבוצה מניעה כדור לכיוון השער ובמקום להמשיך את ההנעה, הוא עוצר ומחפש שחקן שיעשה איתו דאבל פס.

ד"א, דוידזאדה הרבה פחות בולט התקפית בעיקר בגללו.

אם תחילת שנה היה לו את שוינפלד שמשחרר את הכדור מהר, אז עם אלירן המשחק נתקע הרבה פעמים.

עטר צריך להבין שתור הזהב שלו נגמר. שחקנים גדולים ממנו עשו שינוי בגיל מתקדם - הבינו שהם צריכים להיות קבוצתיים יותר, משפיעים יותר באספקטים אחרים על המגרש שהם לאו דווקא שערים - רונאלדו, מסי, לא חסרות דוגמאות של הגדולים ביותר. שישנה כבר את הראש, שישים את מכבי מעל לאינטרס שלו - ייצא לו רק טוב מזה.

atar12.png

פשוט בלתי נתפס שבן אדם שמתפרנס מהמקצוע שנקרא כדורגל בוחר לא למסור במצב כזה.

מאוכזב מאלירן בקטע מזעזע. במקום לגמור את המשחק עם אפשרות לפרק אותם לגורמים, היה קרוב לחרבן לנו את המשחק.

מקווה לא לראות אותו בהרכב יותר.

יוצא דופן בחומרה שלו. לא רק שהתנהג באנוכיות מוחלטת, חשב רק על טובתו האישית ולא על הקבוצתית - אחרי ההחמצה הוא מפנה את הגב לבלקמן ואפילו לא מבקש סליחה. דוחה.

הדבר היחיד שעטר עשה אתמול זה למשוך את תשומת לב ההגנה. כלום מעבר - גם המצבים שהוא יצר לעצמו נגמרו בבעיטות לגוף של שושן.

אתם חיים בסרט שהחיים זה פיפא לא תמיד השחקן מתמצא באלפית השנייה ויכול לשים לב שאותו שחקן בא מאחורה בספרינט מטורף פתח לו

אתם חיים בסרט שהחיים זה פיפא לא תמיד השחקן מתמצא באלפית השנייה ויכול לשים לב שאותו שחקן בא מאחורה בספרינט מטורף פתח לו

רוב השחקנים במצב כזה מרימים את הראש ומוסרים לבלקמן.

עטר צריך להבין שתור הזהב שלו נגמר. שחקנים גדולים ממנו עשו שינוי בגיל מתקדם - הבינו שהם צריכים להיות קבוצתיים יותר, משפיעים יותר באספקטים אחרים על המגרש שהם לאו דווקא שערים - רונאלדו, מסי, לא חסרות דוגמאות של הגדולים ביותר. שישנה כבר את הראש, שישים את מכבי מעל לאינטרס שלו - ייצא לו רק טוב מזה.

יוצא דופן בחומרה שלו. לא רק שהתנהג באנוכיות מוחלטת, חשב רק על טובתו האישית ולא על הקבוצתית - אחרי ההחמצה הוא מפנה את הגב לבלקמן ואפילו לא מבקש סליחה. דוחה.

הדבר היחיד שעטר עשה אתמול זה למשוך את תשומת לב ההגנה. כלום מעבר - גם המצבים שהוא יצר לעצמו נגמרו בבעיטות לגוף של שושן.

גם אני ציפיתי לאיזו הרמת יד שלו לעבר בלקמן עם איזה "מתנצל" או משהו כזה...

אבל כלום.

אגב, השער כל כך גדול

שמסירה לבלקמן מביאה אותו למצב של 101% שער

אבל אצל עטר בראש היה התסריט הבא:

הוא כבש, אני לא,

חייב לכבוש.

בדגש על אני ואני.

געגועי לראדה.

אם אני לא טועה, הפעם הראשונה שהתאהבתי באמת בראדה הייתה בבישול הראשון שלו, ללא אחר מאשר... עטר. ובדיוק באותה סיטואציה.

לא יודע. לא לקחתי את זה קשה. הייתי מעדיף שימסור מן הסתם, וגם התאכזבתי קצת, אבל אוקיי, זה מסוג הדברים שיכולים לקרות.

חלוצים קצת מאבדים את הצפון כשהם יכולים לכבוש, זה לא חדש, והוא גם שיחק טוב במשחק. אפשר להחליק את זה בעיני.

אם אני לא טועה, הפעם הראשונה שהתאהבתי באמת בראדה הייתה בבישול הראשון שלו, ללא אחר מאשר... עטר. ובדיוק באותה סיטואציה.

https://youtu.be/dh8bbZqw3Pc

4:10

ממש לא אותה סיטואציה, דומה אולי רק מבחינת המיקום של השחקנים.

אם תסתכל על הבישול של פריצה אז תראה שהיה לו הרבה זמן להרים את הראש ולהתקדם בלי שילחצו עליו.

אתמול עטר הוריד ת'כדור ושניה אחרי כבר השוער עליו.

בכללי הגזמתם פה עם התגובות עליו, מה נסגר?

שבריר של שניה שצריך להחליט וזה מה שיצא, לא חושב שהוא ראה את בלקמן בכלל.

הבישול הראשון של ראדה היה במשחק הראשון שלו במכבי, בעקב, ללוגסי (?), מול בש ב5-0

סטיב גורי היה חי

ברק לוי עצר פנדל

בלומפילד 3>

אני זוכר את ההוא שהיה אובר ממורמר על גולדהאר שישב למעלה צועק "מה הוא מכניס את קוריצה קוריצה"

הבישול הראשון של ראדה היה במשחק הראשון שלו במכבי, בעקב, ללוגסי (?), מול בש ב5-0

סטיב גורי היה חי

ברק לוי עצר פנדל

בלומפילד 3>

אני זוכר את ההוא שהיה אובר ממורמר על גולדהאר שישב למעלה צועק "מה הוא מכניס את קוריצה קוריצה"

הבישול הראשון של ראדה היה נגד עכו שניצחנו אותם 4-0 אם אני לא טועה שבועיים לפני הדרבי של ה4-0

הבישול הראשון של ראדה היה נגד עכו שניצחנו אותם 4-0 אם אני לא טועה שבועיים לפני הדרבי של ה4-0

גרמת לי ללכת לבדוק,

המשחק נגד עכו היה ב-26.01.13

המשחק נגד בש ב-14.01.13, כמה ימים אחרי שחתם

אני זוכר את העקב כאילו היתה אתמול

גרמת לי ללכת לבדוק,

המשחק נגד עכו היה ב-26.01.13

המשחק נגד בש ב-14.01.13, כמה ימים אחרי שחתם

אני זוכר את העקב כאילו היתה אתמול

יכול להיות שבילבלתי והגול בכורה שלו היה מול עכו אז?

המשחק הראשון שלו היה נגד אשדוד בחוץ שהפסדנו והשער הראשון זה בדרבי (זה היה באוויר, זה ריחף, זה זימר).

המשחק הראשון שלו היה לדעתי אותו משחק של הבישול עם העקב, ,5:0 נגד ב"ש. נכנס כמחליף.