Jump to content

דור פרץ - שוב

turgi

Recommended Posts

לא יודע מה זו עמדה טבעית, אבל התחיל את הקריירה כקשר אחורי, בעידן ג'ורדי שיחק בעיקר מגן ימני, מאז שחזר מהולנד שמאלי והעונה שוב קשר אחורי. היום שיחק סוג של בלם שלישי.

ידוע, אבל לא ענית לי על השאלה :(

לא מבין איך עשה כזה שינוי. אגרסיבי, קר רוח, לא עושה טעויות של מפגר (חוץ מהכמעט אדום)

רק שימשיך ככה והמקום בהרכב בטוח.

רק שהשתן לא יעלה לראש כמו כל שחקן ישראלי צעיר שעושה 2 משחקים טובים

יש לו קטעים שהוא תוקף את הכדור חזק מדי ושחקן זורק אותו בקלות.

בדיוק זה. הוא אגרסיבי אבל אין לו את האחריות הדרושה מקשר אחורי. הוא עוצר התקפות אבל בצורה שונה מקשר אחורי. במילים אחרות, הוא לא מגן כמו מישהו שמבין שאם עוברים אותו זה מצב של חצי-גול (בשונה מקשר 50:50). אני לא סומך עליו בתור "מטאטא" לפני הבלמים, למרות היכולת המשופרת.

מה העמדה הטבעית של ייני?

אני תמיד העדפתי את ייני כבלם, שם ההגבלות שלו בהתקפה לא באות לידי ביטוי

מאז ימי הבלם השלישי של מוטי איווניר זאת העמדה שאני הכי שקט שייני שם

העמדה הטבעית שלו היא בכלל שוער

קשר אחורי

אני תמיד העדפתי את ייני כבלם, שם ההגבלות שלו בהתקפה לא באות לידי ביטוי

מאז ימי הבלם השלישי של מוטי איווניר זאת העמדה שאני הכי שקט שייני שם

העמדה הטבעית שלו היא בכלל שוער

זה הקטע, בגלל זה שאלתי, כי לא אצל כל שחקן העמדה איתה הוא עלה לבוגרים היא העמדה הטבעית שלו.

באמת שאין לי מושג מה העמדה הטבעית של שרן, למרות שכמו ששבלול אמר, ידוע שבעקרון קשר אחורי זאת העמדה שלו.

אני חושב שכבר הבינו שעמדה הטבעית של ייני זה בעצם בלם שלישי מצד שמאל. כמו היום או כמו שנה שעברה שהיה מגן שמאלי שלא עולה.

עוד משחק מעולה של פרץ שלא קיבל צהוב שני במזל גדול. ראשון לכדורים בראש או ברגל, שם גוף, לא אוויר בקישור שלנו. רק תמשיך ככה ילד!

כשיש אותו בכושר כזה פלוס ברסקי וגלזר ששייכים לנו מי צריך את קבהא?!??!??

אני מסכים. או זר רוצח או מי שקיים כבר

בתור קשר אחורי פרץ מבטא הכי טוב את היכולות שלו. לפעמים הוא קצת חולמני אבל הוא פיסי מאוד ואת זה ראו עוד בעונת ליגת האלופות שם הוא בחוצפה גדולה התמודד עם מיטב השחקנים והעיף אותם על ימין ועל שמאל. התהליך שהוא עובר הוא תהליך מאוד ארוך וכואב אבל עם הציוות הנכון והעמדה הנכונה ועוד קצת תמיכה מהקהל יש פה פוטנציאל לצאת משהו טוב.

אגב ייני במקור היה קשר אחורי רק שהוא לא היה טוב בזה במיוחד, העמדה הכי טובה בשבילו לדעתי זה בלם או באבולוציה החדשה שלנו בלם שלישי.

הוא טוב כי הוא סוף סוף משחק בעמדה הטבעית שלו

כבר שנתיים-שלוש מכבי משתמשת בו בתפקידים מונפצים - בלם, מגן, קשר 50-50. הבן אדם קשר אחורי.

נראה שסוף סוף אחרי תקופה ארוכה אפשר לחזור ללבוש את חולצה מספר 42

כבר שנתיים-שלוש מכבי משתמשת בו בתפקידים מונפצים - בלם, מגן, קשר 50-50. הבן אדם קשר אחורי.

כבר איזה שנתיים שלא שמו אותו בלם ומגן. הוא טוב במשחקים האחרונים אבל חלאס עם גנבת הדעת הזאת שלא קיבל הזדמנויות בעמדה שלו. הלוואי שימשיך כך ויסתום לי את הפה.

מדהים לפעמים איך אנשים כמעט בלי לשים לב מצטטים את מה שמאכילים אותם בשידור מילה במילה.

כבר איזה שנתיים שלא שמו אותו בלם ומגן. הוא טוב במשחקים האחרונים אבל חלאס עם גנבת הדעת הזאת שלא קיבל הזדמנויות בעמדה שלו. הלוואי שימשיך כך ויסתום לי את הפה.

מה שהוא אמר...

דור היה חושך תקופה מאוד ארוכה, אבל לרוב (כשהוא שיחק) הוא תופקד בקישור, אבל שוב לא כאלברמן אלא כראדי.

מדהים לפעמים איך אנשים כמעט בלי לשים לב מצטטים את מה שמאכילים אותם בשידור מילה במילה.

מה שהוא אמר...

האמת שאני כבר תקופה אומר את זה, כי הוא שחקן שאין לו אוריינטציה התקפית בכלל.

וכאחד שמאוד אוהב את הפרשנות של עומרי אפק אני לא רואה בושה להגיד את מה שהוא אומר, ההיפך.

הוא היה השחקן הטוב במגרש, לדעתי. באמת. גם פתאום הוא נראה כמו מישהו שיש לו תכונות מיוחדות שמבדילות אותו משחקנים אחרים: משחק הגובה שלו הפתיע לטובה (בטרוף!), הרגליים הארוכות שלו פתאום עשו הבדל ביירוט כדורים. באמת משחק מרשים.

אבל אלה רק שני משחקים. (במספרים - 2) והם מגיעים אחרי אין ספור (במספרים - ) משחקים בהם הוא שיחק רע. לא סתם בינוני, על תקן השחקן הצעיר שאתה מחכה שיתקדם כבר, אלא ממש לא טוב. לא אחת הוא פשוט חרב את משחק ההגנה וההתקפה של הקבוצה שלו, וזה קרה ממש לא מזמן.

אז כדאי, כנראה, לחכות. טרם הייתי מכריז שאלברמן 2.0 הופיע במכבי.

כל הכבוד לו, כיף לראות אותו משחק כל כך טוב. רק שימשיך ככה

המערך של ה3-5-2 מוציא מהשחקנים את המיטב וגורם להרבה שחקנים לשחק במשבצת שפשוט הם הכי טובים בהם. ייני כבלם שלישי, פרץ כקשר האחורי, ריקן כקשר אמצע, בלקמן בשפיץ. חייבים המשכיות כי איבדנו יותר מדי נקודות שלא מתאימים לקצב של אליפות