Jump to content

סיכום הניצחון על ב"ש בגמר גביע הטוטו אחריי צפייה בש.ח | זיינו אותם! תואר ראשון

Sawyer

Recommended Posts

אמנם טוטו אבל גמר גביע היום, צהוב מול אדום, שתי הקבוצות הגדולות של הכדורגל הישראלי בשנים האחרונות במפגש ישיר על תואר.

הפועל ב"ש מגיעה ללא ויטור ו-וואקמה הפצועים, ג'ורדי העלה הרכב ללא רודריגז ועם דור פרץ כשוידאר המשיך לנוח בחוץ לטובת עטר ובלקמן.

המשחק נפתח בצורה די שקולה אך ככל שהדקות חלפו ראו שהצהובים פשוט רוצים יותר, דקה תשיעית הגיע ההזדמנותה ראשונה במשחק כשדור מיכה הרים כדור לבלקמן שמלב הרחבה נגח גבוה מעל השער. הלחץ הצהוב מתגבר, דקה 16 חטיפת כדור בחלק המגרש של ב"ש מגיעה לאלירן עטר שמוסר טוב לריקן שבועט בנגיעה מ18 מטר אבל חיימוב הודף טוב. המשחק מתאזן, דקה 27 טעות של עטר הופכת למתפרצת של ב"ש עם מליקסון שדוהר קדימה והופך כיוון לדן אייבינדר שחותך לכיוון האמצע ומ18 מטר הוציא בעיטה מדוייקת אבל חלשה, ראייקו קולט. דקה 29 דור מיכה באגף ימין מרים כדור מדוייק לראש של עטר שמ6 מטר נגח ברשלנות החוצה. דקה 31 ראדי מרים כדור מ50 מטר כדור מושלם לאלחמיד שמ5 מטר נוגח למרכז, ראייקו שוב קולט. דקה 34 בעיטה של אייל גולסה מ20 מטר הלכה חזק אבל פספסה את הקורה במטר לפחות, לא חולפת דקה ושוב פעם זאת מכבי ת"א במתפרצת עם בלקמן שדוהר קדימה חודר לרחבה, לא רואה את גולסה הפנוי ובועט מקצה הרחבה בעיטה חזקה שמפספסת את המסגרת. דקה 42 בעיטה חופשית של בלקמן מ25 מטר הלכה לכיוון המסגרת אבל חיימוב מוציא לקרן.

מחצית שניה מתחילה עם הצהובים שממשיכים לחפש את השער, דקה 47 חטיפת כדור נהדרת של דוידזאדה לאלירן עטר שמנסה למצוא את ריקן הכדור חוזר אליו הוא משכיב שני שחקנים ובועט אבל רגל אדומה מונעת ממנו כיבוש והכדור נהדף לידיו של חיימוב. ב"ש מגיבה מהר, דקה 52 בעיטה חופשית של פקהארט מזווית קשה הולך לחיבור, ראייקו הודף לקרן. דקה 58 עוד פעם ב"ש מהקרן הפעם טהא נוגח ומפספס את המסגרת. דקה 60 שוב(!) כדור חופשי של ראדי מגיע הפעם לפקהארט שמ5 מטר נוגח מעל השער. דקה 61 כדור חופשי של ריקן נהדף אל אלירן עטר שמ6 מטר בועט פצצה לשער אבל חיימוב קופץ ומגדיל את נפח גופו ובכך להציל שער ודאי. דקה 63 אלי דסה מוסר לבלקמן שחותך למרכז ובועט כדור חזק, חיימוב מסיט לקרן. השליטה במגרש מתחלפת כל כמה דקות בין הקבוצות, דקה 68 עוד קרן לב"ש ועוד פעם שחקן אדום ראשון לכדור, הפעם וובה בראון נוגח פנוי לחלוטין מ5 מטר רע החוצה. דקות הסיום מתקרבות וניכר שהצהובים רוצים יותר בזמן שב"ש מבזבזת זמן. דקה 83 בלקמן מתחיל ריצה מפתיעה קדימה ומוסר לרודריגז שמאתר את וידאר ברחבה ושולח כדור אמן מעל כל הגנת ב"ש לראש של וידאר שכמו חלוץ ענק נוגח חזק ומדוייק לרשת, 1-0 ענק ומוצדק מכבי ת"א.

שופט: רע- (היה על הגבול למכור, כל נושא הצהובים היה פשוט הזייה. הוא ויתר להם על הכל ולנו נתן בלי סיבה, לא היה לזה הסבר. גם מלבד זאת המשחק שלו לא היה חף מטעויות. מזלך שלא מנעת מאיתנו תואר.)

שחקנים:

ראייקוביץ' - עוד שער נקי לראייקו, קלט כמה כדורים קשים מאוד, היה שם עוד כמה פעמים לבעיטות טובות. השוער הטוב בליגה.

שפונגין - היו לו איזה פעמיים שלוש שהוא התבלבל בשמירה עם מיכה/שחקן אחר אבל מלבד זה הציג משחק די סולידי, המון מחויבות, לא נותן כלום בקלות. יופי יובל.

באבין - היה לו משחק לא רע, היה קצת מפוזר בעיקר בהתחלה אבל בסופו של דבר התמודד טוב עם התקפת ב"ש.

טיבי - אני חושב שהיה הפחות טוב בחולייה ההגנתית, אולי לא היה לו מקבץ טעויות של שער אבל זאת עדיין לא היכולת שמצופה מבלם פותח במכבי.

דוידזאדה - ראו שהמשחק עצמו קצת הלחיץ אותו, היה לו קשה במיוחד כשסחב צהוב מוקדם ופציעה, עדיין הכי רצה שאפשר ואני מת עליו על זה.

דור פרץ - זה היה אחד המשחקים הכי טובים של דור פרץ במכבי, כן. היו לו כמה טעויות דור פרץ טיפוסיות (איבודי כדור, מסירות לשומקום, שמירה מביכה) אבל היו לו משמעותית יותר פעולות טובות, לחימה, הרוויח כדורים, הוציא קדימה. מפתיע.

גולסה - היחיד שבאמת מסוגל לשים גוף במרכז המגרש, החשיבות שלו למכבי פשוט קריטית. דחף קדימה, השתתף, חבל שלא הצליח לנתב כדור אחד לכיוון המסגרת. נכס.

ריקן - חטף כדורים באטרף ואיבד את חלקם בחוסר ריכוז, שוב פעם לא היה מדוייק ולא הצליח לייצר שער/בישול אבל כרגע נראה שזה בסדר איכשהו, עדיין הייתי מעדיף מישהו אחר לתפקיד (אצילי?)

מיכה - משחק טוב של דור מיכה, הכניס כמה כדורים מסוכנים, המשיך עם המחויבות ההגנתית הנהדרת שלו, הוביל כדור טוב, שיחק חכם. לא מהמבריקים שלו אבל נראה טוב יותר.

עטר - מהחלשים במכבי היום, המון מסירות לשומקום (גם מאבד פוזשן וגם מוציא אותם), חוסר דיוק בחלק ההתקפי, פשוט משחק לא טוב.

בלקמן - אני חושב שכבר אפשר להגיד שהוא במומנטום טוב, הרבה פחות אגואיסט (אם כי היה חייב למסור לגולסה לשער קל), משחק יותר חכם, המסירות שלו אשכרה מגיעות, שחרר בעיטה מעניינת. שימשיך במגמה.

*דסה היה מצויין, גול ענק וחשוב מאוד לוידאר.

פיקנטריה:

- תואר ראשון אחרי שנתיים וחצי(!)

- תואר ראשון למליון שחקנים בערך.

- מחזירי כדורים בני שנתיים, הכי גרועים בהיסטוריה.

- שער של וידאר אחרי 2000 שנה (לפחות ככה זה מרגיש)

- קונפטי ירוק/טורקיז מוזר

- השירה לשחקנים להסתובב להניף מולנו

- שיר צדק בוא תארגן אותי ב100

- משיח פורש מכדורגל, אבל למה ככה :|?

- תואר מתוק בחנוכה, חג המכבים

- היום מכבי ת"א שיאנית הזכיות לבד בכל התארים: אליפויות, גביעים וגביעי הטוטו.

קהל:

אני מצטער אבל היו יותר מדי דברים שלא אהבתי בקהל, חוסר בקיאות במילים מצד מובילי העידוד, המון בלבולים, בחירת שירים נוראית ולא מתאימה

חלק מהקהל הרחב מנסה הולה דקה 88, לא יודע מה קורה אצלנו אבל זה לא טוב.

אני בהחלט שמח שהיו הפיקים והתמיכה והנסיון לעודד וזה בטח תרם במידה מסויימת למשחק, אבל היום היינו מול ב"ש ללא עידוד, אם הם היו מנסים היינו נראים רע.

בכל מקרה, נקודת המפנה היא כאן. יום שני טדי. הכי קשה שיכול להיות.

מסתערים על כרטיסים, מסתערים עם הגרון, לא יוצאים בלי ניצחון

לילה טוב וצהוב עם גביע :)

דוידזאדה נפצע?

כן

אולי באווירת החג היית עדין עם ראיקו היום. משחק גובה מזעזע היום ודריבל מקצר חיים.

כנראה, הדריבל עבד.. אז. מה אני אגיד.

משחק גובה מזעזע? לא. 2 יציאות רעות - כן.

אולי באווירת החג היית עדין עם ראיקו היום. משחק גובה מזעזע היום ודריבל מקצר חיים.

קיבל ממני קללה היום על הדריבל שעשה כמעט על הקו של השער.

מסכים לגבי משחק הגובה היום, לא מזעזע אבל לא היה טוב היום בקטע הזה.

איזה חגיגות מרגשות, זיין שם את טוריחו מכות.

לדעתי טיבי היה נהדר, אם כבר לבאבין הייתה טעות גדולה בכיסוי דקה 87 משהו כזה שהכדור ברח מול השוער למי שזה לא היה.
פרץ ענק היה.
דסה ורודריגס הוסיפו המון כשנכנסו, שמח בשביל וידאר.
יום שני יקבע אם זו באמת נקודת מפנה, כי אנחנו מועדון באמת חזק ביחס לליגה שהיה בתקופה רעה מאוד.
עד שדסה חזר אופיר נפצע?

שישחקו ככה כל משחק וזה מספיק לי. ננצח או לא ננצח. אם הם ישחקו ככה כל משחק אני אהיה מרוצה. ברור שתמיד יש מקום לשיפור מבחינה מקצועית, אבל מבחינת מחוייבות לחץ לחימה זה מספיק לי. הרימו היום את שחקני ב"ש באויר יותר מפעם אחת, דחפו, שברו רגליים. נתנו קטנות. נלחמו.

עם כל נקודות האור במשחק הזה, ללא ניצחון בטדי זה לא שווה כלום.

בנוסף, כל כך מבאס לחשוב על זה שיש סיכוי שנחזור לבלומפילד כשהקהל נראה כך. היית עדיין יחסית לאיך שהקהל נראה היום ובכלל במשחקים האחרונים.

פיקנטריה:

"תסתובבו יא בני זונות" XD

יש למישהו את המילים לשיר ת"א בתכלס זאת העיר הכי טובה, ששרו לבש?

תל אביב בתכלס זאת העיר הכי טובה כל אוהד באר שבע מקנא בנו נורא אוו מזה קאמלס זה לא אולטראס זה שתיים פארש

איזה כיף סופסוף להרדם עם חיוך.

לא מצליח להירדם מרוב שאני מחייך, כן אפילו שמדובר בגביע הטוטו.

ואבי אכן כן

וערימת הילדים על ג'ורדי בשריקה, בכלל.

הקרחת שלו שברגע הפכה לאדומה הרגשתי כאילו עלינו לצמפיונס..