Jump to content

נקודת המפנה

ualmog

Recommended Posts

נראינו מצוין.

יש שחקנים שנקברו תחת 100 קוב אדמה וחזרו לחיים.

ככה רבותיי נראית קבוצה מחויבת, שרוצה, שבאה להרוויח את לחמה

וככה רבותיי נראית הקבוצה העוצמתית מב"ש ללא טוני וואקמה.

יש הרבה סיבות לאופטימיות

טוטו לא טוטו, זה לא משנה,

יותר מהתואר - זה מה שהוא מסמל

תשמחו, מגיע לכם

משחק אחד, טוב ככל שיהיה, עדיין היה רק משחק אחד.

לא עברנו את החצי מול פתח תקווה.

על הזין התואר הזה אבל אני מאוד מקווה שמנטלית הנצחון הזה יעשה טוב.

משחק אחד, טוב ככל שיהיה, עדיין היה רק משחק אחד.

לא עברנו את החצי מול פתח תקווה.

על הזין התואר הזה אבל אני מאוד מקווה שמנטלית הנצחון הזה יעשה טוב.

תגיד את אוהד מכבי ? מה הקטע שיש משחק טוב להגיד שלא להשתגע ממשחק אחד ושיש משחק אחד גרוע אתה חוגג ?

מכבי נראת טוב מתחילת שנה הבעיה שנגד בונקרים חסר לנו את האקס פקטור שיכנס כדורי עומק!

אין קבוצה ישראלית שיותר טובה ממכבי

תגיד את אוהד מכבי ? מה הקטע שיש משחק טוב להגיד שלא להשתגע ממשחק אחד ושיש משחק אחד גרוע אתה חוגג ?

מכבי נראת טוב מתחילת שנה הבעיה שנגד בונקרים חסר לנו את האקס פקטור שיכנס כדורי עומק!

אין קבוצה ישראלית שיותר טובה ממכבי

אוהד יותר ממך זה בטוח.

מאיזה משחק גרוע אחד אני ״חוגג״ בדיוק? אנחנו רעים כבר זמן ארוך מאוד. משחק אחד טוב לא מוציא אותי מגדרי.

ואם תקרא שוב את מה שקראתי אני ממש לא נגד הנצחון הזה או הדרך. להפך. שמח מאוד לראות אותם חוגגים סוף סוף. אבל כולם פה רצו להעיף את קרויף אחריי יום שני ועכשיו אומרים לי מכבי הכי טובה בליגה כי ניצחנו את באר שבע משחק אחד בודד?

בוא ננשום עמוק ונראה שאנחנו לוקחים את זה הלאה למשחק הבא. בית״ר זה הזדמנות טובה להוכיח ששינו פה גישה.

כמה מחשבות שלי:

1. השחקנים נלחמו היום בשביל יורדי.

2. יורדי כבר הוכיח כמה פעמים שהוא מאמן מצויין במשחקי נוק-אאוט. הבעיה איתו היא בעבודה הסיזיפית של הכנת הקבוצה ואימון מול קבוצות ליגה זניחות ובמעמדים "לא מרגשים". היום הוא התכונן כמו שצריך לבאר שבע, הגיע בגישה הנכונה, היה חד מאוד עם החילופים שלו והתוצאה בהתאם.

3. המבחן הגדול באמת הוא יום שני. אם נצליח לייצר מומנטום יש עוד סיכוי (קלוש עד אפסי) להציל את העונה הזאת.

4. וואקאמה משמעותי יותר לבאר שבע מאשר כמה שזהבי היה עבורנו. בלי וואקאמה ואוגו באר שבע בקושי בפלייאוף העליון.

5. בהמשך לסעיף 4, מתסכל ועצוב מאוד שאנחנו מפסידים אליפות לקבוצה כזאת. קצת יותר ריכוז ומאמץ בבניית הסגל ויכלנו לקחת אליפות קלה.

6. למרות השמחה מהזכייה בתואר, מהמחויבות וממשחק הלחץ שסוף סוף נראה טוב, אנחנו עדיין קבוצה סופר מוגבלת בהתקפה. יש לנו בעיה בייצור מצבים וחסר לנו מחץ גם במסירה, גם בקבלת ההחלטות וגם בסיומת מול השער (למעט וידאר שהוא באמת חצי-אל ברחבה) בשליש האחרון של המגרש. כתבתי כמה פעמים ואכתוב זאת שוב - אנחנו נכנסים לישורת האחרונה ובניגוד לתחילת העונה, בה הייתה ליורדי הצדקה לדאוג שכולם יהיו מעורבים, עכשיו זה הזמן לגבש הרכב ולרוץ איתו. התיאום בין השחקנים קריטי להצלחה שלנו העונה, בעיקר לאור הכלים המוגבלים (והאימון המוגבל שלהם) שיש לנו בכל הנוגע לייצור מצבים.

7. אחרי שנתיים בלי תואר, גם גביע הטוטו נחשב. כמו שציינתי בנושא אחר, מכבי של יורדי הישגית, מתמודדת על כל תואר ("עד השנייה האחרונה") והנוכחות שלנו בגמרים ובמאבק האליפות שמה אותנו בעמדת זינוק מצוינת לעונות הבאות (בהנחה שהמחליף של יורדי יצליח לבנות כאן שושלת נוספת ולרענן את הסגל, שזאת המשימה המרכזית בה יורדי נכשל בקדנציה שלו).

מכבי הזכירה היום את הקבוצה של ג׳ורדי בשנה שעברה אחרי ששוטא פוטר. מחויבת, מאורגנת מצויין בהגנה, משמעת שיא. הם השתוללו על ב״ש במשחק לחץ משובח, קצת יותר מחץ והיינו גם גומרים את זה עם 2-3 שערים.

מכבי הזכירה היום את הקבוצה של ג׳ורדי בשנה שעברה אחרי ששוטא פוטר. מחויבת, מאורגנת מצויין בהגנה, משמעת שיא. הם השתוללו על ב״ש במשחק לחץ משובח, קצת יותר מחץ והיינו גם גומרים את זה עם 2-3 שערים.

ההתקפה שלנו גרועה. אם לא וידאר אנחנו לא כובשים גם עוד שנתיים.

בלקמן ועטר לא שחקנים, מצטער. צמד אגואיסטים שחושבים רק על עצמם.

מבחינת יצירת מצבים,

אני חושב שמיכה ודסה הם המבשלים הבכירים שלנו.

יחד איתם, אני חושב שרודריגז עם האיכויות שלו, אם ישחק במקומות הנכונים יכול לתת לנו המון במסירות מפתח.

בגדול מסכים מאוד פותח הנושא. דסה ורודריגס הוכיחו כמה הם חשובים. יש סגל טוב

חייב להגיד שאפו היום לדור פרץ

לגמרי שאפו לפרץ

אכל הרבה חרא מתחילת העונה וכשמגיעה מילה טובה - אז יקבל.

כל הכבוד דור!

מעולם, מעולם לא ראיתי את מכבי נלחמת ככה ואגרסיבית כל כך. מעולם. כל השחקנים היו עם אש בעיניים ורעל.

באמת פחדתי שהצהובים יתחילו להישלף כי זה נראה היה כבר ברוטאלי מדי.

וזה מוביל אותי לנקודה המדאיגה, היום היה שיפוט שאיפשר את זה, איפשר את האגרסיביות הזאת ונתן למשחק סך הכל לזרום. זה לא יימשך עם השופטים הישראלים האחרים. מאוד מדאיג.

באמת שהיה כיף לראות את הטירוף והריצה הלא פוסקת ושכל שחקן נתן את התחת.

מעולם, מעולם לא ראיתי את מכבי נלחמת ככה ואגרסיבית כל כך. מעולם. כל השחקנים היו עם אש בעיניים ורעל.

משפט כזה הגיוני רק אם אתה מכיר את מכבי מסוף עונת 15/16.

לנושא - משחק טוב של מכבי , הרבה אגרסיביות ורצון לנצח , היכולת בדר"כ באה עם זה כי בשורה התחתונה מדובר משחקים שכן בשורה הראשונה שיש לליגה המעפנה שלנו להציע.

לליגה שלנו לא צריך יותר.

וזה מוביל אותי לנקודה המדאיגה, היום היה שיפוט שאיפשר את זה, איפשר את האגרסיביות הזאת ונתן למשחק סך הכל לזרום. זה לא יימשך עם השופטים הישראלים האחרים. מאוד מדאיג.

איזה הבדל בין מנשה משיח לאדלר וריינשרייבר. השניים האלו נותנים לסהר פנדל על הצלילה בסוף.

הוא אחד השופטים הטובים בארץ והופרש ע"י מאיר לוי.

איזה הבדל בין מנשה משיח לאדלר וריינשרייבר. השניים האלו נותנים לסהר פנדל על הצלילה בסוף.

אין לי ספק שהם שורקים לפנדל על סהר

אני לא הייתי מתפלא אם גם על העבירה של טיבי היה נשרק פנדל.

משפט כזה הגיוני רק אם אתה מכיר את מכבי מסוף עונת 15/16.

למה בדיוק?

אני מדבר על לחימה ואגרסיביות נטו.

ראיתי בעבר את השחקנים עם מוטביציה, עם לחימה.

אבל כמו היום? מעולם. זה היה נראה כמו בוגרים מול נוער מבחינת פערים פיזיים. כל פעם 3 שחקנים של מכבי קופצים על שחקן ב"ש. שוכבים על הדשא, נותנים ספרינטים בלי הפסקה. דבר כזה עוד לא ראיתי.