Jump to content

עמדה- ג'ורדי צריך להישאר

ilans

Recommended Posts

אהלן אוהדים יקרים!

לפני כמעט שבוע טסו לא מעט מאיתנו למשחק של מכבי נגד ויאריאל בספרד, משחק שמי יודע ומי שלא, חוץ מהניצחון המתוק היה מאוד לא מתוק ל1500 האוהדים שנסעו אחרי הקבוצה.

מאות של אוהדים במשחק זה סבלו מיחס מזעזע והשפלות בחסות משטרת ויאריאל ומחוסר דאגה לאוהדינו של אנשי מכבי.

לכן פרוייקט מחדל ויאריאל יוצא לדרך!

נפתחה עכשיו קבוצת וואטסאפ שכל תפקידה יהיה לשמוע את הסיפורים שאנשים מהיציע עברו ולהעביר תמונות וסרטונים מהאירועים בספרד.

ברגע שיהיה לנו כמות יפה של עדויות, תמונות וסרטונים אנחנו ניפגש עם מכבי ומשם נראה לאן דרכינו.

מוזמנים לפנות לבר, בן או אלון ונצרף אחד אחד לקבוצה. חשוב להדגיש שאנחנו צריכים כמה שיותר אנשים איתנו וצריכים לעשות את זה כמה שיותר מהר שהעניין לא ייעלם מתחת לשטיח!

בר בנארי 0509056321

Bar Benari

בן סוויסה 0528807189

Ben Swissa

אלון הוכברג 0547774014

Alon Hochberg

בתקווה לימים טובים יותר, צהוב עולה!

אלוהים יודע למה, אבל מוראט יאקין מאמן בליגה השניה בשוויץ. אני רוצה אותו פה.

אתה אמיתי?

מאמן מעולה, איך הוא הגיע לתהומות האלה? סוזה נכנס לנעליו הגדולות ואשכרה הוא מאמן בליגה 2? אם אפשר להחתים אותו, בלי לחשוב פעמים.

אולי הוא לא כזה טוב?

אולי הוא לא כזה טוב?

בשוייץ הוא אף פעם לא נחשב למאמן טוב למיטב ידיעתי, גם באותו זמן שבפורום הזה החזיקו ממנו, יש סיבה שהוא הגיע לליגה השנייה. זה לא שסוזה "נכנס לנעליו הגדולות" כמו שלבאזל נמאס ממנו וחיפשו להחליף אותו.

אולי. הוא לא אימן כ"כ הרבה, אז קשה למדוד, אבל באזל שלו היה מטורפת.

היה לו סגל אדיר בבאזל. לא חושב שאפשר ללמוד מזה מה הוא שווה

בבאזל הסגל שלו קיבל את כל הקרדיט. כמו שאמרתי, הוא לא נחשב שם ללהיט גם כשהם הצליחו באופ"א, הוא קיבל ביקורות על זה שהמשחק שלהם היה **** בעין וגם בליגה.

לדעתי זה עניין אישי או משהו, לפני הקבוצה מהליגה השניה הוא לא אימן שנה.

ב2015 היה לו ביקוש בפרמייר ליג בסוף הגיע לרוסיה ופוטר אחרי שנה. אם אפשר מחר צריך להביא אותו.

לדעתי זה עניין אישי או משהו, לפני הקבוצה מהליגה השניה הוא לא אימן שנה.

ב2015 היה לו ביקוש בפרמייר ליג בסוף הגיע לרוסיה ופוטר אחרי שנה. אם אפשר מחר צריך להביא אותו.

אם היה לו ביקוש בפרמייר ליג הוא לא היה חותם ברוסיה. זה שצהובונים החליטו שהוא מועמד לא אומר שהוא היה מועמד.

זה כבר ויכוח אחר, אבל אני אף פעם לא רואה הצלחה של קבוצה רק כתוצאה מסגל אדיר. היו כ"כ הרבה קבוצות עם סגל אדיר שלא יצא מהם כלום, כי לא היה להם מאמן טוב.

ברור שזה שהיה לו סגל טוב הקל עליו מאוד, אבל קשה לי לא לתת לו קרדיט.

אם היה לו ביקוש בפרמייר ליג הוא לא היה חותם ברוסיה. זה שצהובונים החליטו שהוא מועמד לא אומר שהוא היה מועמד.

יכולות להיות מיליון סיבות, בספרטק הוא קיבל 2 מיליון יורו שכר,

בכל מקרה הוא הוציא מהסגל שהיה לו את המקסימום בשנים שהוא היה שם.

זה לא מה שבבאזל חשבו, וקשה לי להאמין שקבוצות באנגליה רדפו אחרי מאמן שבשוייץ לא החזיקו ממנו, מה שבפני עצמו אמור להיות נורה אדומה בשביל כל מועדון שבכלל התעניין בו.

קל להתלהב מהצלחה במפעלים אירופיים, אבל אלי גוטמן הצליח עם סגל פחות טוב (של הפועל ת"א) כמעט לקחת מקום שלישי בבתים של הצ'מפיונס ואף אחד לא היה רוצה אותו במכבי, וגם קשטן שהביא את הפועל לרבע גמר גביע אופ"א 2002 לא היה אחד המאמנים הטובים ביבשת. מאמנים צריך לשפוט קודם כל לפי הליגה, ובשורה התחתונה בליגה הוא נחשב שם למאכזב כי הוא לא הצליח לגרום לקבוצה להיראות טוב (וקחו בחשבון שזאת קבוצה שבאמת אפשר לקחת איתה אליפות דרך הטלפון בשוייץ). נשמע לי מאוד לא סביר שהוא היה מועמד רציני לפרמייר ליג על סמך היכולת שלו להעמיד בונקרים באירופה.

לפי מה אתה אומר את זה?

אהלן אוהדים יקרים!

לפני כמעט שבוע טסו לא מעט מאיתנו למשחק של מכבי נגד ויאריאל בספרד, משחק שמי יודע ומי שלא, חוץ מהניצחון המתוק היה מאוד לא מתוק ל1500 האוהדים שנסעו אחרי הקבוצה.

מאות של אוהדים במשחק זה סבלו מיחס מזעזע והשפלות בחסות משטרת ויאריאל ומחוסר דאגה לאוהדינו של אנשי מכבי.

לכן פרוייקט מחדל ויאריאל יוצא לדרך!

נפתחה עכשיו קבוצת וואטסאפ שכל תפקידה יהיה לשמוע את הסיפורים שאנשים מהיציע עברו ולהעביר תמונות וסרטונים מהאירועים בספרד.

ברגע שיהיה לנו כמות יפה של עדויות, תמונות וסרטונים אנחנו ניפגש עם מכבי ומשם נראה לאן דרכינו.

מוזמנים לפנות לבר, בן או אלון ונצרף אחד אחד לקבוצה. חשוב להדגיש שאנחנו צריכים כמה שיותר אנשים איתנו וצריכים לעשות את זה כמה שיותר מהר שהעניין לא ייעלם מתחת לשטיח!

בר בנארי 0509056321

Bar Benari

בן סוויסה 0528807189

Ben Swissa

אלון הוכברג 0547774014

Alon Hochberg

בתקווה לימים טובים יותר, צהוב עולה!

כל הכבוד

באמת הגיע הזמן שנרים פה יוזמות

התחנה הבאה : השופטים .

לראשונה העונה, ניהול משחק מצויין של יורדי.

הכין את הקבוצה טוב הטריף אותם (ככה נראה) וחילופים מעולים, כולם.

אמרתי אתמול באחד הנושאים שמכבי לא טובה ויורדי לא נראה כמו מאמן טוב לבינתיים, אבל עיקר הבעיה הוא שאף אחד לא זז.

היום ראינו משהו אחר.

כמעט בכל רגע של המשחק אמרתי שמכבי נראית טוב. היה כיף לראות.

הלוואי וימשיך ככה

אני חושב שבעקבות הגמר היום, הראיון הדי כנה יש לומר של בניון עבר מתחת לרדאר.

הוא חילק שבחים לג'ורדי בעיקר בנושא של הכנה לפני כל משחק, עוד ציין את החיבור

של השחקנים אליו בעונה שעברה כשאימן עשרה משחקים.

הוא הדגיש את השינוי לרעה שעבר על הקבוצה עם המינוי של וידיגל. הבעיה הייתה בחיבור

של השחקנים לשיטה חדשה שוידיגל ניסה להטמיע וכמו כן העובדה שהשחקנים לא התחברו לאופיו.

ללא קשר, ממליץ לראות את הראיון. אישיות מיוחדת, מאחל לו רק הצלחה..... מיום שלישי הקרוב כמובן.

של השחקנים לשיטה חדשה שוידיגל ניסה להטמיע וכמו כן העובדה שהשחקנים לא התחברו לאופיו.

ללא קשר, ממליץ לראות את הראיון. אישיות מיוחדת, מאחל לו רק הצלחה..... מיום שלישי הקרוב כמובן.

לא אסלח ליוסי בחיים על הפנדל המזלזל ההוא בגמר. פשוט לקח לנו גביע במו רגליו.

כל מה שהוא אומר מאז סתם מעצבן אותי. ואני בכלל לא כועס שהוא עזב.

הכל עניין של גישה אם היו באים למשחקי ליגה בחצי לחימה מאתמול היינו היום במקום אחר. פשוט מאוד שבאים בגישה שלך לנצח לרוב מנצחים, שבאים בגישה של פחדנים לא מנצחים.

הכל עניין של גישה אם היו באים למשחקי ליגה בחצי לחימה מאתמול היינו היום במקום אחר. פשוט מאוד שבאים בגישה שלך לנצח לרוב מנצחים, שבאים בגישה של פחדנים לא מנצחים.

במשחק הליגה בטרנר נראינו כמו פחדנים אפילו מול 10 שחקנים ובגלל זה הפסדנו. בגמר גביע הטוטו נראינו בדיוק ההפך, ובגלל זה ניצחנו. אה וגם בגלל שוואקמה לא שיחק אתמול ובלעדיו הם לא שווים כל כך הרבה...

אחלה ג'ורדי, בניון לגבי ג'ורדי אמר דברים שכולנו יודעים אך מעדיפים לא לשכלל אותם, כי אנחנו כל כך בטוחים שצריך ל"פטר" ל"זרוק" הכל כאן ועכשיו.

חוץ מזה לגבי בניון, היה עדיף אם הוא היה מתראיין למישהו שישאל אותו שאלות חותכות ורציניות ולא יישב להתכונן איתו לראיון. פחשצקי ובניון חברים טובים...סורי אבל קשה לי לקחת ברצינות את בניון, יש לו קליקה מטורפת. מבחינתי הוא לא רחוק מגוטמן, כל פעם שהוא מדבר אני מרגיש שהכיסא מסתובב.