Jump to content

גמר טוטו נגד באר שבע

קובי השועל

Recommended Posts

אין שום קשר להרכב, חבל על הניסיון.

נותן לך את מודריץ', רונאלדו, סוארז, פיקה ומסי.

אתה יורד להפסקה ב2-0 לב"ש.

למה? כי אין לך מאמן על הקווים, יש לך שרלטן שעושה נסיונות שהשחקנים לא מבינים.

בכר הולך לקצוץ אותו דק. מגיע לחמישי בחשש גדול.

זה היה מביך מה שבכר עשה לג'ורדי בטרנר, הוא שינה פעמיים שיטה במהלך המחצית הראשונה וג'ורדי רק הגיב. הפעם הוא חייב לבוא יותר מוכן, בכר שוב ינסה להפתיע.

זה היה בטרנר. הם לא ישבו עלינו ולא אנסו אותנו (סתכל בסטטיסטיקות), עלינו ללא קישור אמצע/אחורי כלל (כשהיום כן יש לך שחקנים שם) ובסופו של דבר עם כל האונס המשוגע הם ניצחו בהפרש שער, שגם הוא מנבדל ברור.

אני יודע,

רובכם, באופי שלכם לוזרים. אנשים פחות מוצלחים, מאוד פחדנים, בלי הרבה השגים בחיים

וזה גורם לכם לראות את המציאות יותר שחורה מאיך שהיא, את הדשא של השכן תמיד יותר ירוק ובעיקר לפחד מנצח של עצמכם.

מעדיפים להגיד נקבל בראש נקבל בראש למקרה שאם זה יקרה תגידו שאמרתם לנו ו"לא תתאכזבו".

הבעיה היא שזה מוציא אותנו מביכים וגרוע מזה - מכניס את האופציה של "תבוסה" לפול אופציות. למרות שהיא לא אמורה להיות שם ואין שום דבר שמצביע על זה.

אז כן. בש פייבוריטית במשחק הזה, אבל לא צריך להסחף. צריך להאמין בקבוצה ולתת לה גב, מבטיח לכם שלא נתבזה ונושפל ואולי אפילו נצא עם תואר איכשהו.

קודם כל, תודה על הניתוח הפסיכולוגי המקצועי. סוייר קלאסי.

אפשר להתבזות גם בלי לקבל 3-0 בראש או משהו בסגנון. בעיניי המשחק האחרון בטרנר הוא בקלות אחד המביכים שזכורים לי. למרות ההפסד המינימלי על הנייר, זה היה נראה שאנחנו בכלל לא יכולים לדגדג אותם גם מבחינת כישרון וגם מבחינה טקטית. להיות 70 דקות מול עשרה שחקנים של היריבה הכי רצינית שלך בשנים האחרונות, ועדיין להגיע לפיגור של 2-0 תוך כדי שאתה לא מצליח לעשות שום דבר חיובי על המגרש? בושה וחרפה. להזכירך, אנחנו קבוצה של 150 מיליון ש"ח וכבר תקופה ארוכה מאוד משחקים כמו קבוצת תחתית. החשש הוא לגיטימי וריאלי. זה אולי עצוב שאנחנו בסיטואציה הזאת, אבל זאת המציאות.

עוד מעט תתחילו לשיר כל העולם כולו שונא את מכבי ורק אני אוהב?

אני לא מפחד להתבזות ואם השחקנים יפסידו שיקבלו על הראש.

אוהדי מכבי כל כך מושפעים מהסביבה וחסרי עמוד שדרה זה לא יאמן.

העוצמות של ב"ש....יאללה יאללה.

מביך מביך מביך. נהיה לנו אופי של הפועל...להוריד את הראש כשאנחנו מותקפים. מביך.

לראשונה מסכים עם סוייר הזה.

מזיינים להם ת'צורה שיזכרו מי זה מכבי. מי הם בכלל קבוצה של 2 שקל שמשחקת יותר גרוע ממרמורק יאללה מה עפתם עליהם על 200 קמ"ש באים לנתניה מוציאים את הגדול 2 סטירות על כל לחי וחוזרים עם הגביע.

מזיינים להם ת'צורה שיזכרו מי זה מכבי. מי הם בכלל קבוצה של 2 שקל שמשחקת יותר גרוע ממרמורק יאללה מה עפתם עליהם על 200 קמ"ש באים לנתניה מוציאים את הגדול 2 סטירות על כל לחי וחוזרים עם הגביע.

אני לא יודע אם זה ציניות כי המאוסים של הפורום קלקלו לי את חוש זיהוי הציניות, אבל מעדיף גישה כזו, מהולה בקצת ניתוק מהמציאות מאשר כל מיני ריאליים/פסימיים/אובייקטיבים שמפיצים את המפגה ודואגים להעיק על כל מי שמסביבם.

עד לפני שבועיים לא שיחקנו כדורגל בכלל. נראנו כמו אסופה של כלום.

היום אנחנו משחקים כדורגל של אמצע טבלה/מועמדת לאליפות שכרגע נמצאת בתחילת אוגוסט מחכה להתחבר ולעוד איזה בינגו שירים אותה. עם מעט מאוד תיאום וללא יכולות להתמודד עם בונקרים בוודאי.

איך אנחנו נראים? פחות טוב מהם.

אבל אם לא התבזנו ולא נפתחו נושאים על התבזות לפני ה. חיפה האחרון, אין שום סיבה בעולם שיפתחו עכשיו.

הם לא קבוצה מפחידה. בשום צורה.

היום אנחנו משחקים כדורגל של אמצע טבלה/מועמדת לאליפות שכרגע נמצאת בתחילת אוגוסט מחכה להתחבר ולעוד איזה בינגו שירים אותה.

קוראים לזה כדורגל גארבג' טיים שיהיה ארוך מאוד.

עד לפני שבועיים לא שיחקנו כדורגל בכלל. נראנו כמו אסופה של כלום.

היום אנחנו משחקים כדורגל של אמצע טבלה/מועמדת לאליפות שכרגע נמצאת בתחילת אוגוסט מחכה להתחבר ולעוד איזה בינגו שירים אותה. עם מעט מאוד תיאום וללא יכולות להתמודד עם בונקרים בוודאי.

איך אנחנו נראים? פחות טוב מהם.

אבל אם לא התבזנו ולא נפתחו נושאים על התבזות לפני ה. חיפה האחרון, אין שום סיבה בעולם שיפתחו עכשיו.

הם לא קבוצה מפחידה. בשום צורה.

אתה סתם רושם את זה כי וואקמה לר משחק, אפשר להתבזות גם בלי לחטוף תבוסה, טרנר לפני חודשיים דוגמה טובה למשחק שכזה.

וואקמה זה באמת אופרה אחרת. למזלנו הוא לא מתייצב לכל משחק והוא כבר רגל וחצי בחוץ.

דוגמה טובה להשפלהנבתוצאה נמוכה היא דווקא ה2-0 הדרבי אחרי ה4. הרבה יותר מטרנר האחרון.

כוסרבאק כולה באר שבע מי הם בכלל ביום חמישי מחזירים אותם לעיר המסריחה שלהם ושיבינו סוף סוף שהם כלום

שרק יבואו השרמוטות וכו'.

אני לא יודע אם זה ציניות כי המאוסים של הפורום קלקלו לי את חוש זיהוי הציניות, אבל מעדיף גישה כזו, מהולה בקצת ניתוק מהמציאות מאשר כל מיני ריאליים/פסימיים/אובייקטיבים שמפיצים את המפגה ודואגים להעיק על כל מי שמסביבם.

אני מעדיף את הגישה שאנחנו מכבי ובאים לנצח ולהביס בכל משחק. גם בעונות הרעות שלנו כל משחק שבאנו זאת האמונה שליוותה אותי. בסוף זה התגשם למשך 3 עונות, אין סיבה שזה לא יחזור שוב מתישהו. אנחנו מכבי ואנחנו באים להחזיר את הגמלים המסריחים האלה חזרה למדבר ולבדואים שלהם ולכימיקלים של רמת חובב.