Jump to content

סטיב מקלארן

antonio_margheriti2

Recommended Posts

לא מצליח להבין את הטענות נגדו. הוא לא עשה רכש, לא יודע אם הוא מעביר אימונים ואני בספק אם הוא קובע את ההרכבים.

אז בשביל מה הוא פה??? סתם משלמים לו

לא מצליח להבין את הטענות נגדו. הוא לא עשה רכש, לא יודע אם הוא מעביר אימונים ואני בספק אם הוא קובע את ההרכבים.

טב"ח אמר בראיון ברדיו שמלקארן מאוד דומיננטי באימונים, לפעמים אפילו יותר מג'ורדי.

לא אוהב מאמנים אנגליים, לא סתם לא סובלים אותו באנגליה.

אז בשביל מה הוא פה??? סתם משלמים לו

טב"ח אמר בראיון ברדיו שמלקארן מאוד דומיננטי באימונים, לפעמים אפילו יותר מג'ורדי.

לא אוהב מאמנים אנגליים, לא סתם לא סובלים אותו באנגליה.

אחלה, אבל הוא לא הסמכות המקצועית במכבי. אם ג'ורדי לא מרוצה ממנו הוא יכול היה להחליף אותו.

הטענות שצריכות לבוא הן לא אליו.

וכל ה"בא לקבל כסף לפנסיה"- שוב, על בסיס מה? אני מניח שמכבי הציעו לו להצטרף ושאם הוא היה בא להעביר את הזמן היו מפסיקים את ההתקשרות איתו. יש כאילו איזושהי מחשבה שאם המערכת נכשלת (וזה בדיוק מה שקורה כרגע) זה כי אנשים לא עובדים...

על סמך מה אתם יוצאים עליו ומקללים אותו? אין לכם מושג. סתם לא בא לכם טוב בעין. אידיוטים. אם היה ישראלי לא הייתם אומרים כלום אבל הוא זר אז "בא להינות מהשמש".

הייתי מצפה מיועץ שישפר אותנו.

הבנאדם רואה את המשחקים מהיציע, מצלם אותם, כותב במחברת, זורק פה ושם הערות, אפילו בהתחלה נראה שהוא המאמן ולא ג'ורדי.

אז מובן שכועסים גם עליו, בכל זאת... פרסונה מוכרת מעולם הכדורגל, הבנאדם היה עוזר מאמן של פרגי הגדול, ואפילו לקח אליפות בהולנד.

הבנאדם רואה את המשחקים מהיציע, מצלם אותם, כותב במחברת, זורק פה ושם הערות, אפילו בהתחלה נראה שהוא המאמן ולא ג'ורדי.

אז מובן שכועסים גם עליו, בכל זאת... פרסונה מוכרת מעולם הכדורגל, הבנאדם היה עוזר מאמן של פרגי הגדול, ואפילו לקח אליפות בהולנד.

זה מובן בעיקר מבחינה פסיכולוגית. כולם רוצים לכעוס על מישהו, אז מקלארן הוא מטרה לא רעה. הוא כותב במחברת וזורק הערות כמו כמעט כל עוזר שאני ראיתי, בקבוצות טובות ובקבוצות גרועות.

אבל האמת שאין לנו מושג מה הוא עושה וכמה הוא משפיע ו/או דומיננטי, וכמה הוא זה שאחראי לאיך שהקבוצה נראית.

יפה אבל פה הוא בין עוזר בכיר ליועץ. להאשים אותו? ועוד בהאשמות שבא לעשות כסף וללכת? ואם הוא משקיע 110% בתפקיד ואנחנו לא יודעים?

אני בטוח לשג׳ורדי יהיה הרבה יותר נוח בלי מקלארן.

יכולהיות שהשחקנים גם מרגישים שג׳ורדי קצת עצור ולא מספיק מוציא את הווינריות שהיתה לו בעונה שעברה כשהיה לבד בתכנית האימון שלו ועשינו כ-10-11 ניצ׳ ב-11-12 מיש׳.

אולי אנחנו צריכים להעיף את מקלארן הלוזר ולתת לג׳ורדי להתפרע ולהרגיש חופשי עם השחקנים.

צוות מקצועי רחב ומלא שומן.

הצוות רחב ומלא שומן זה נכון

השכר שלהם שווה לתקציב של קבוצה בליגת העל

מקצועי ממש לא

הפסד לב״ש בטוטו ולביתר בליגה[סביר בהחלט]

ואפשר להזמין להם כרטיסי טיסה חזרה לקור באירופה

בית ההבראה נגמר.

הצוות רחב ומלא שומן זה נכון

השכר שלהם שווה לתקציב של קבוצה בליגת העל

מקצועי ממש לא

הפסד לב״ש בטוטו ולביתר בליגה[סביר בהחלט]

ואפשר להזמין להם כרטיסי טיסה חזרה לקור באירופה

בית ההבראה נגמר.

לא. הצוות לא רחב ומלא שומן. הצוות אפילו קטן ביחס לממוצע בקבוצות ארופאיות בדרג בינוני ואף למטה מזה.

לא. הצוות לא רחב ומלא שומן. הצוות אפילו קטן ביחס לממוצע בקבוצות ארופאיות בדרג בינוני ואף למטה מזה.

וביחס לקבוצה שלוקחת לך פה שתי אליפויות על הראש והשלישית בדרך?

אנחנו כרגע לא דרג בינוני ואפילו לא בקרוב. בקושי יש לנו מקום בפלייאוף העליון

וביחס לקבוצה שלוקחת לך פה שתי אליפויות על הראש והשלישית בדרך?

אנחנו כרגע לא דרג בינוני ואפילו לא בקרוב. בקושי יש לנו מקום בפלייאוף העליון

אז בגלל שהקבוצה לא טובה, צריך לתקוף כל דבר וכל עניין?גודל צוות האימון במכבי הוא לגמרי לא הבעיה, או בעיה בכלל.

הייתי מצפה שהצוות יגדל בשנים הקרובות, לא יקטן. אני לא יכול לעצור אותך (ואת האחרים) מלכעוס על מקלארן ועל כמות האנשים בצוות המקצועי, אבל זו מטרת סרק.

אני לא כועס על מקלארן אישית כי אין לי מושג לגבי איכות העבודה שלו.

יחד עם זאת, להשוות אותנו כרגע לקבוצות בדרג אירופי בינוני זו בדיחה עצובה. יש בעיה בסיסית ועמוקה מאוד ובמצב הזה אני מצפה מהקבוצה שלי לחזור לבסיס ולעשות טיפול שורש. צוות מקצועי מנופח לא מתאים לזה.

אני לא כועס על מקלארן אישית כי אין לי מושג לגבי איכות העבודה שלו.

יחד עם זאת, להשוות אותנו כרגע לקבוצות בדרג אירופי בינוני זו בדיחה עצובה. יש בעיה בסיסית ועמוקה מאוד ובמצב הזה אני מצפה מהקבוצה שלי לחזור לבסיס ולעשות טיפול שורש. צוות מקצועי מנופח לא מתאים לזה.

בניגוד לדעה הרווחת פה, אני לא חושב שמכבי צריכה טיפול שורש. אני לא חושב שיש בעיה עמוקה ויסודית, או שמשהו רקוב בקבוצה ו/או במועדון.

מכבי תל אביב היא מועדון גדול עם בעיות מקצועיות. זה הכל. בעיות מקצועיות קשות, אולי. בעיות מקצועיות שלא ניתן יהיה לפתור השנה, אולי. אבל זה כל מה שזה - בעיות מקצועיות.

זה מסוג הבעיות שיש לכל קבוצה בכל בעולם בשלב כזה או אחר. אפשר לדסקס את זה ברזולוציה גבוהה יותר: בעיני מכבי רחוקה 2-3 שחקנים רכש, מאמן (או צוות אימון) חדשים וכנראה מינוי מנהל מקצועי חדש מלהפוך לקבוצה טובה. אפשר להתווכח על הפרטים, אבל זה פחות מה שמשנה. הנקודה היא שיש כאן סדרה של פעולות, טכניות בעיקרן, שצריך לעשות על מנת שהקבוצה תהיה טובה יותר.

זו סדרה מאוד לא פשוטה של דברים, מן הסתם, בוודאי לא בזמן קצר. אבל להבדיל מתחושת ה-עולם-חרב-עלנו ששולטת כאן, היא מבהירה אין פה שום דבר מיסטי. אין פה שום דבר "בסיסי ועמוק". זו גם לא "בדיחה עצובה". הקטנת הצוות המקצועי (כמו דרישות אחרות, כמו זו שמנספורד ידבר בשביל כלום, למשל), אינה, וגם לא צריכה להיות, חלק מהפתרון. זו דרישה מסוג הדברים שאנשים דורשים פה בשביל להרגיש ש-"עושים משהו". ככה לא מנהלים קבוצה. ככה לא מנהלים שום דבר, למען האמת.

בניגוד לדעה הרווחת פה, אני לא חושב שמכבי צריכה טיפול שורש. אני לא חושב שיש בעיה עמוקה ויסודית, או שמשהו רקוב בקבוצה ו/או במועדון.

מכבי תל אביב היא מועדון גדול עם בעיות מקצועיות. זה הכל. בעיות מקצועיות קשות, אולי. בעיות מקצועיות שלא ניתן יהיה לפתור השנה, אולי. אבל זה כל מה שזה - בעיות מקצועיות.

זה מסוג הבעיות שיש לכל קבוצה בכל בעולם בשלב כזה או אחר. אפשר לדסקס את זה ברזולוציה גבוהה יותר: בעיני מכבי רחוקה 2-3 שחקנים רכש, מאמן (או צוות אימון) חדשים וכנראה מינוי מנהל מקצועי חדש מלהפוך לקבוצה טובה. אפשר להתווכח על הפרטים, אבל זה פחות מה שמשנה. הנקודה היא שיש כאן סדרה של פעולות, טכניות בעיקרן, שצריך לעשות על מנת שהקבוצה תהיה טובה יותר.

זו סדרה מאוד לא פשוטה של דברים, מן הסתם, בוודאי לא בזמן קצר. אבל להבדיל מתחושת ה-עולם-חרב-עלנו ששולטת כאן, היא מבהירה אין פה שום דבר מיסטי. אין פה שום דבר "בסיסי ועמוק". זו גם לא "בדיחה עצובה". הקטנת הצוות המקצועי (כמו דרישות אחרות, כמו זו שמנספורד ידבר בשביל כלום, למשל), אינה, וגם לא צריכה להיות, חלק מהפתרון. זו דרישה מסוג הדברים שאנשים דורשים פה בשביל להרגיש ש-"עושים משהו". ככה לא מנהלים קבוצה. ככה לא מנהלים שום דבר, למען האמת.

אני בהחלט מסכים עם זה.

הייתם מנסים מהלך של ג׳ורדי ליציע ומקלארן לספסל?

לפי דעתי כן

הייתי מעדיף מהלך של שניהם למטוס הראשון לאירופה

• 2 weeks later...