Jump to content

זה לא כדורגל ! נושא ללא כעס וגידופים

קובי השועל

Recommended Posts

לא מתאבד על ינואר בכלל. אבל מתחיל לבנות כוורת מקצועית חדשה, בדיוק כמו שקרה עם יורדי בזמנו. אנחנו לא חייבים לדעת מזה, הכל בסדר.

מאמין שאנחנו הולכים לקראת מהלך כזה (יותר נכון רוצה להאמין).

מאמין שאנחנו הולכים לקראת מהלך כזה (יותר נכון רוצה להאמין).

כולנו.

אם זה לא הולך לכיוון הזה אנחנו בבעיה רצינית מאוד.

מעניין מה ג'ורדי המנג'ר היה עושה עם מאמן שמביא תוצאות כאלה?! כנראה שהוא לא היה פה.

היה נותן לו עוד צאנסים. זה מה שהוא עשה עונה שעברה עם שוטא.

לא שאני בעד שזה יקרה גם השנה, אבל שמעתי את הטענה הזאת הרבה והיא קצת הצחיקה אותי.

יכול להיות שג'ורדי כבר לא יצליח להיחלץ מזה.

דעתי היא שהבעיה של הקבוצה לא קשורה לשחקנים (אחרי הכל על הנייר מכבי ובאר שבע המועמדות היחידות). לא יעזור להחזיר את אליאל פרץ מי שרשם פה, או את סבע או ממן, או את מליקסון/אוחנה/שם אחר.

הבעיה שלנו יכולה לנבוע מ2 סיבות: או מנטאלית השחקנים לא עומדים בלחץ שקיים במועדון (ציפיות פנימיות, לחץ מהקהל, נתניה) אני כל הזמן רושם פה -איתן עזריה- ניראלי שאחד כמוהו היה יכול לעזור במצבנו.

הסיבה השניה היא שהמערך שלנו פשוט לא מתאים לליגה הישראלית וצריך לזנוח את "החממה ההולנדית" ולעשות חושבים מחדש. ואם אתם שואלים אותי מה הפתרון לדבר כזה אז זה מנהל ספורטיבי זר וצוות ניהול ישראלי שיגיע מחוץ לעולם הכדורגל.

אסיים באופטימיות שאיכשהו הדברים יסתדרו :)

יש מצב שאחד מהסטטיסטיקנים בפורום יביא את הנתונים של כמה פעמים בוצע מהפך ביחס להפרש ממקום ראשון בתום הסיבוב הראשון כשנגיד שההפרש גדול שווה מ-7?

סתם כדי לראות כמה אופטימי אפשר להיות בכל זאת מכביסט וקשה לי עם התחושת וויתור הזאת...

יש מצב שאחד מהסטטיסטיקנים בפורום יביא את הנתונים של כמה פעמים בוצע מהפך ביחס להפרש ממקום ראשון בתום הסיבוב הראשון כשנגיד שההפרש גדול שווה מ-7?

סתם כדי לראות כמה אופטימי אפשר להיות בכל זאת מכביסט וקשה לי עם התחושת וויתור הזאת...

לא סטטיסטיקן אבל נדמה לי שהיו פערים גדולים יותר מ 7 נקודות שנסגרו...

רק שבשביל לעשות את זה צריך להתחיל לשחק כדורגל

מזל שציינת שאתה מכביסט

יכול להיות שג'ורדי כבר לא יצליח להיחלץ מזה.

דעתי היא שהבעיה של הקבוצה לא קשורה לשחקנים (אחרי הכל על הנייר מכבי ובאר שבע המועמדות היחידות). לא יעזור להחזיר את אליאל פרץ מי שרשם פה, או את סבע או ממן, או את מליקסון/אוחנה/שם אחר.

הבעיה שלנו יכולה לנבוע מ2 סיבות: או מנטאלית השחקנים לא עומדים בלחץ שקיים במועדון (ציפיות פנימיות, לחץ מהקהל, נתניה) אני כל הזמן רושם פה -איתן עזריה- ניראלי שאחד כמוהו היה יכול לעזור במצבנו.

הסיבה השניה היא שהמערך שלנו פשוט לא מתאים לליגה הישראלית וצריך לזנוח את "החממה ההולנדית" ולעשות חושבים מחדש. ואם אתם שואלים אותי מה הפתרון לדבר כזה אז זה מנהל ספורטיבי זר וצוות ניהול ישראלי שיגיע מחוץ לעולם הכדורגל.

אסיים באופטימיות שאיכשהו הדברים יסתדרו :)

כן איתן עזריה הוא הפתרון.

שמע בן אדם אתה בהזיות.

ג׳ורדי גמור. אם הוא לא ילך אחרי ב״ש אז הוא ילך אחרי בית״ר. לצערנו זה כבר מאוחר מדי ומהעונה הזאת לא יצא כלום. מי שיבוא חייב לנקות פה את השורות ובבקשה שזה לא יהיה עוד איזה הולנדי מקובע שחושב שמכבי זה סניף של ברצלונה.

גם הרווחת טונה. העניין זה מאזן. יורדי לא השיג כלום באקדח לרקה.

בשורה התחתונה אתה בהפסדים עצומים כל שנה. בעונה של ליגת אלופות סיימת עם מינוס 30 מליון שקל. העונה אני מעריך שתסיים עם הפסד כפול לפחות. וזה גם לא משנה. משנה שבסכומי עתק נבנתה קבוצה ש - איך אתה תמיד אומר - נתחבק כשנעפיל איתה לפלייאוף העליון (לדעתי יש סכנה אמיתית בעניין הזה).

באף נושא לא היה גידופים

אנחנ כולנו רוצים שג'ורדי יעזוב את עמדת המאמן ולא משנה מה יעשה אח"כ

בוא נגיד שהכל תלוי בגולדהאר ולא בג'ורדי..

כן איתן עזריה הוא הפתרון.

שמע בן אדם אתה בהזיות.

אוי נו היצור התורן שחייב לרשום לי שאני הוזה במקום לטעון מנגד.

שחרר ילד.

שימשיכו להתעסק בפיצה פרגו ובאחים קליגולה זוכים בפיפא

הכל מתחיל למעלה. מנותקים

אין ספק שמחלקת השיווק הייתה צריכה להנחית כאן זרים איכותיים יותר.

אין ספק שמחלקת השיווק הייתה צריכה להנחית כאן זרים איכותיים יותר.

ראש קטן.

הכוונה שהכל מתחיל בהתעסקויות שלא קשורות לשום דבר מלבד לכסף, כסף כסף כסף. אז ככה זה נראה.

ראש קטן.

הכוונה שהכל מתחיל בהתעסקויות שלא קשורות לשום דבר מלבד לכסף, כסף כסף כסף. אז ככה זה נראה.

זה שאתה קשקשן זה מילא

זה שאתה מרעיל זה כבר בעיה רצינית

ראש קטן.

אתה זורק כאן סיסמאות כדי לתרץ את היכולת שלנו על הדשא ואני מקטין ראש?

מועדון כדורגל בעידן המודרני הוא עסק לכל דבר ועניין , כדי לנהל אותו לאורך טווח צריך לייצר הכנסות . אין קשר לשדרה המקצועית שצריכה לספק תוצרת טובה יותר.

יש חברה שלא מתעסקת בכסף?

אתה לא מתעסק בכסף?

הכסף זה אליפות וגם מערך שיווק. בישראל בשביל להצליח במשהו אז כביכול "זונחים" אספקט אחר בחברה\בקבוצת כדורגל.

דברים יכולים ללכת יחדיו, יש מספיק אגו ושכר לכולם במועדון מכבי ת"א. זה שמערבבים אותנו עם פיצה פרגו בכל מחצית לא אומר שבגלל זה הביאו זרים לא טובים.

אני חושב שהבעיה היא בצד המנטלי ולא דווקא הפתרון זה איתן עזריה או ניר דובדבני, הבעיה מתחילה בכוורת שבנו השנה.

מאוד מעצבן אותי לראות את דני פויאטוס, גורדי ומקלארן מחייכים בלי הפסקה. שיחייכו כל החיים אבל הם חייבים להבין שהם בישראל וכאן השחקנים מסתכלים על המאמן ואז מחליטים אם לתת 100 אחוז על המגרש ובאימון, כאן השחקנים לא סופר מקצוענים וכשהם רואים שקשה והצוות מחייך כל משחק, כל פריים, כל אימון - הם לא יתנו 100.

קריית שלום צריך לחזור להיות כמו מחנה עבודה בצפון קוריאה...והגיע הזמן שגם ג'ורדי ישלח איזה שחקן ליציע או לקפריסין לגלות...

ברור שאנחנו נראים רע מאוד ושזמנו של ג'ורדי עבר. אבל גם צריך להיות חכמים ולא לשלוף מהמותן (אהמ אהמ חיפהלה).

אם ג'ורדי כבר היום בבית, השאלה שצריכה להישאל היא מה האלטרנטיבות הקיימות בשוק לטווח הקצר, דהיינו עד סוף העונה.

מאמן ישראלי זמני? מי בכלל פנוי ששווה להתעסק איתו?

איזה ליטו כזה שהסוף ידוע איתו מראש? ואם בעונה הבאה יגיע מנהל מקצועי שיעדיף מאמן אחר?

בקיצור, אם המטרה היא למצוא מנהל מקצועי כמו ב-2012, בלי לחץ של זמן או עם תלות בהישגים של העונה הנוכחית, הישארות של ג'ורדי עוד מחזור או עוד סיבוב שלם היא פחות משמעותית.

לדעתי מה שחשוב כרגע הוא לבנות את העונה הבאה. לא בגלל שאנחנו נראים רע 13 מחזורים, אלא כי אנחנו נראים רע כבר שנה וחצי ואני לא רואה חצי מהסגל נשאר פה בקיץ.

זה הזמן של מיץ' לקחת החלטות גורליות בדיוק כמו ב-2012 כדי שכמו אז כבר לקראת סוף העונה הזאת נדע מי הולך להוביל אותנו מקצועית בעונה הבאה.

בשורה התחתונה אתה בהפסדים עצומים כל שנה. בעונה של ליגת אלופות סיימת עם מינוס 30 מליון שקל. העונה אני מעריך שתסיים עם הפסד כפול לפחות. וזה גם לא משנה. משנה שבסכומי עתק נבנתה קבוצה ש - איך אתה תמיד אומר - נתחבק כשנעפיל איתה לפלייאוף העליון (לדעתי יש סכנה אמיתית בעניין הזה).

כן, גם בעבר הושקע מלא כסף ובהחלט התחבקנו בפליאוף עליון. הכסף שהושקע עשה המון טוב. קבוצות כדורגל חפצות תארים- ברוב המקרים הן גרעוניות. בטח בישראל. זה כלל לא מפריע לי.