Jump to content

זה לא כדורגל ! נושא ללא כעס וגידופים

קובי השועל

Recommended Posts

עטר, גורדי, הזרים חייבים ללכת ומהר

זהו?

פרץ שפונגין ייני באטוקיו סושיץ עטר גורדי החזיר האנגלי כל צוות האימון ברשות טוריחו והגמד ממדריד.

ברגע שהוא כל הקיץ התעקש על עטר והביא את כל הפח הזר היה כבר צריך להתקומם.

כל ראיון שלו מרתיח יותר.

לך הביתה כבר יאפס לך.

הרסת אותנו עד היסוד.

לא ראיתי את הראיון כי כיביתי בעצבים את הטלויזיה כשהוא בא לדבר,מישהו יכול להגיד לי מה קרה שם?

נשמע שאמר משהו לא במקום או שהיה רגוע מדי ביחס למצב

היום זה נטו הפסד של מאמן

נגד פתח תקווה הוא עולה עם חמש בהגנה

בלי קישור. בלי אגפים

שחקנים נראים אבודים

באבין וטיבי מנהלים לך את כל ההתקפות, איך זה יכול להיות?

על מה עבדתם באימונים??

נראה שאין שום תכנית ואין גם שביב של תקווה בצורה הזו

בושה.

גורדי תודה על הכל, באמת שמגיע לך ים של ריספקט

אבל לפעמים צריך לקבל החלטות קשות - גורדי הביתה

חייבים שינוי גדול כבר בינואר.

צריך להכין את הקבוצה כבר עכשיו לעונה הבאה.

אני הייתי מוכר את ראייקו ואת וידאר כבר בינואר (בעיקר את וידאר לפני שנאבד אותו לגמרי ביכולת הזאת), מכניס הרבה כסף לרכש. הכי חשוב מביא מאמן אחר - כבר עכשיו, לא צריך לחכות לעונה הבאה.

אף אחד פה לא קולט שאם לא זהבי הבחור כבר ממזמן לא פה?

בחירת שחקנים גרועה ומתחת לכל ביקורת, שחצנות שגובלת בפשע, עצלנות וחוסר הכנה טקטית בכל משחק, אין שיטה בשלב כל כך עמוק של העונה וזה רק על קצה המזלג.

עצוב שנהיינו מועדון שנותן למישהו שלא אימן יום בחייו להיות מאמן ראשי כי קוראים לו קרויף.

אם אני הוא כל יום אומר תודה לאל שהיה לי שחקן כמו זהבי שהחזיק את האשליה הזאת שקוראים לה גורדי קרויף

לא צריך לגדף. ג'ורדי, ייני, עטר, וידאר ויצחקי מבחינתי הם כולם סימן הכישלון אבל כולם שחקנים שנתנו הרבה למכבי ואחרי שילכו נזכור מהם את הדברים הטובים.

פשוט עדיף לחתוך את זה לפני שזה יהפוך ליותר מגעיל ממה שזה כבר עכשיו. חבל שג'ורדי לא עושה את זה.

ולהגיד שכל ההצלחה שלנו הייתה רק בגלל זהבי זה זיכרון קצר וגניבת דעת ממדרגה ראשונה. נשמעים כמו אוהדי חיפה. רק בריאות

חייבים שינוי גדול כבר בינואר.

צריך להכין את הקבוצה כבר עכשיו לעונה הבאה.

אני הייתי מוכר את ראייקו ואת וידאר כבר בינואר (בעיקר את וידאר לפני שנאבד אותו לגמרי ביכולת הזאת), מכניס הרבה כסף לרכש. הכי חשוב מביא מאמן אחר - כבר עכשיו, לא צריך לחכות לעונה הבאה.

כנראה שלא ימכרו אותם עד לאחר המונדיאל..

לא צריך לגדף. ג'ורדי, ייני, עטר, וידאר ויצחקי מבחינתי הם כולם סימן הכישלון אבל כולם שחקנים שנתנו הרבה למכבי ואחרי שילכו נזכור מהם את הדברים הטובים.

פשוט עדיף לחתוך את זה לפני שזה יהפוך ליותר מגעיל ממה שזה כבר עכשיו. חבל שג'ורדי לא עושה את זה.

ולהגיד שכל ההצלחה שלנו הייתה רק בגלל זהבי זה זיכרון קצר וגניבת דעת ממדרגה ראשונה. נשמעים כמו אוהדי חיפה. רק בריאות

מסכים עם כל מילה

צריך לחתוך, עם קרויף ועם שחקנים. לפעמים צריך להיות רע, אין מה לעשות.

כנראה שלא ימכרו אותם עד לאחר המונדיאל..

לדעתי זאת טעות (לפחות עם וידאר),

עם יכולת כזאת (ובגלל שלא מפעילים אותו) המחיר שלו רק יורד, גם לא בטוח שיהיה בנבחרת עם יכולת כזאת (ואם כן אולי יקבל דקות בודדות).

לא מתאבד על ינואר בכלל. אבל מתחיל לבנות כוורת מקצועית חדשה, בדיוק כמו שקרה עם יורדי בזמנו. אנחנו לא חייבים לדעת מזה, הכל בסדר.

מסכים

אם נעזוב בצד את זה שאין לי אמון בצוות המקצועי כרגע שידע לעשות את הרכש הנכון, להביא מיליון שחקנים בינואר זה כל כך חיפה ואת המהפכות צריך לשמור לקיץ.

מסכים

אם נעזוב בצד את זה שאין לי אמון בצוות המקצועי כרגע שידע לעשות את הרכש הנכון, להביא מיליון שחקנים בינואר זה כל כך חיפה ואת המהפכות צריך לשמור לקיץ.

המטרה היא להביא מאמן אחר.

מאמן אחר ירצה לעשות שינויים, מה הטעם לתת לו קבוצה כזאת חלשה?? מה עשינו בזה??

אם אתה מביא רק מאמן זה לא נותן כלום

לדעתי זאת טעות (לפחות עם וידאר),

עם יכולת כזאת (ובגלל שלא מפעילים אותו) המחיר שלו רק יורד, גם לא בטוח שיהיה בנבחרת עם יכולת כזאת (ואם כן אולי יקבל דקות בודדות).

ראשית כל לא ידוע אם בכלל מישהו מעוניין בהם לקראת ינואר, חוץ מזה שגם אם השחקנים רק יכללו בסגל הנבחרות שלהם אפילו מבלי לשחק שנייה, אזי שמכבי תכניס סכום כסף לא מבוטל לארנקה, וזה גם שיקול..

המטרה היא להביא מאמן אחר.

מאמן אחר ירצה לעשות שינויים, מה הטעם לתת לו קבוצה כזאת חלשה?? מה עשינו בזה??

אם אתה מביא רק מאמן זה לא נותן כלום

קודם כל אם אנחנו מביאים אני מצפה ממנו להוציא יותר מהקבוצה הזאת. כי בהחלט אפשר.

אני הראשון שיצביע על הליקויים של הסגל, אבל אם אתה חושב שהיכולת הזאת זה המקסימום שאפשר להציג אז אתה לא בכיוון.

שנית... עד שיגיע מאמן אחר, אני חושב שהפער יגיע ל10+. כך שאין ציפיות ממנו לעונה הקרובה. שיבנו את העונה הבאה וזהו.

אף אחד פה לא קולט שאם לא זהבי הבחור כבר ממזמן לא פה?

בחירת שחקנים גרועה ומתחת לכל ביקורת, שחצנות שגובלת בפשע, עצלנות וחוסר הכנה טקטית בכל משחק, אין שיטה בשלב כל כך עמוק של העונה וזה רק על קצה המזלג.

עצוב שנהיינו מועדון שנותן למישהו שלא אימן יום בחייו להיות מאמן ראשי כי קוראים לו קרויף.

אם אני הוא כל יום אומר תודה לאל שהיה לי שחקן כמו זהבי שהחזיק את האשליה הזאת שקוראים לה גורדי קרויף

בולשיט, ומי הביא את זהבי כשרוב האוהדים היו נגד ההבאה שלו?

זה שהוא מאמן גרוע לא אומר שצריכים להיות כפויי טובה כלפי מישהו שבכל זאת הביא לכאן הצלחות אחרי שנים שאנשים איבדו תקווה שמשהו יכול להשתנות פה, את זה אי אפשר לקחת לו.

קודם כל אם אנחנו מביאים אני מצפה ממנו להוציא יותר מהקבוצה הזאת. כי בהחלט אפשר.

אני הראשון שיצביע על הליקויים של הסגל, אבל אם אתה חושב שהיכולת הזאת זה המקסימום שאפשר להציג אז אתה לא בכיוון.

שנית... עד שיגיע מאמן אחר, אני חושב שהפער יגיע ל10+. כך שאין ציפיות ממנו לעונה הקרובה. שיבנו את העונה הבאה וזהו.

זה אחד הדברים שציינתי, צריך להביא מאמן שיכין את הקבוצה לעונה הבאה.

אבל צריך גם חיזוק נקודתי (איזה 4-5 שחקנים לפחות)

לא מתאבד על ינואר בכלל. אבל מתחיל לבנות כוורת מקצועית חדשה, בדיוק כמו שקרה עם יורדי בזמנו. אנחנו לא חייבים לדעת מזה, הכל בסדר.

אני מאוד מקווה שקורים דברים,אחרת המצב רע מאוד.

אני לא מביא אף שחקן בינואר, אבל ג'ורדי יהיה פה וירצה שינויים.

From hero to zero

מה שעצוב זה שהוא דאג להחזיר אותנו בערך לאותה נקודה בה היינו כשהגיע לפני שהוא עוזב.

מקצועית, אולי אותה נקודה. רק שהיום התקציב שלך פי 2 לפחות מאז, ובדרך הוצאת מאות מליוני שקלים.

אני מאוד מקווה שקורים דברים,אחרת המצב רע מאוד.

אני לא מביא אף שחקן בינואר, אבל ג'ורדי יהיה פה וירצה שינויים.

בכלל לא בטוח שג'ורדי עדיין סמכות מקצועית ובעל סיי כלשהו בהקשר של הבאת שחקנים..

מעניין מה ג'ורדי המנג'ר היה עושה עם מאמן שמביא תוצאות כאלה?! כנראה שהוא לא היה פה. ג'ורדי חייב לוותר על האגו, ולשים את המפתחות, כי מילא יש ימים שהקבוצה לא מנצחת, אבל אתה רואה דרך, אתה רואה סגנון משחק. אצל ג'ורדי אין כלום, הקבוצה נראית אימפוטנטית לגמרי, ולא יודעת מה לעשות עם הכדור, שום תחכום הכל מקרי והמון מזל. אני לא אשכח לג'ורדי כל מה שהוא תרם למכבי, אבל כרגע הוא חייב לעזוב בשבילו ובשבילנו. אם לא, אז מיץ' חייב לעשות משהו בנידון.

מכבי שיחקה 33 משחקים רשמיים העונה.

בתשעה מתוכם היא לא כבשה אפילו שער אחד. תשעה משחקים בלי לתת גול ואנחנו עוד לא בינואר.

27%.

זה אומר כל משחק רביעי בלי לכבוש.

מקצועית, אולי אותה נקודה. רק שהיום התקציב שלך פי 2 לפחות מאז, ובדרך הוצאת מאות מליוני שקלים.

גם הרווחת טונה. העניין זה מאזן. יורדי לא השיג כלום באקדח לרקה.