Jump to content

החלה מכירת הכרטיסים לטדי

T.L MTA

Recommended Posts

https://www.leaan.co.il/he-IL/events/%D7%91%D7%99%D7%AA'%D7%A8%20%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D%20-%20%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA'%D7%90/2017-12-18_21.00/%D7%98%D7%93%D7%99,%20%D7%99-%D7%9D?hallmap

במסגרת ליגת העל מחזור מספר 14
אוהדי בית"ר ירושלים יושבים:
ביציע המערבי בשערים 5,6,8,9
ביציע המזרחי בשערים 18-21
ביציע צפון מערבי בשערים 11-12

אוהדי מכבי ת"א יושבים ביציעים הדרומיים (אורחים) בשערים 1,2,3

◄ תא כבוד כולל כיבוד קל - ללא חניה

מחירי הכרטיסים:
מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית / אינטרנט: מבוגר - 104 ₪ ילד/חייל -54.5 ₪ | תא כבוד 445 ₪
מחיר כרטיס בדלפק "לאן" רחוב דיזנגוף 101 ת"א: מבוגר - 99 ₪ ילד/חייל - ₪ 49.5 | תא כבוד 440 ₪
מחיר כרטיס בקופות ביום המשחק (במידה ויישארו כרטיסים): מבוגר - 90 ₪ ילד/חייל - 45 ₪ | תא כבוד 400 ₪

הדפסה ביתית:
כיצד אני מקבל את הכרטיס למייל?
בעת ההזמנה יש לבחור באופציה הדפסה ביתית, רק במידה וקיימת בפרטי ההזמנה. יש להקפיד על הזנת פרטים תקינים.
במידה ולא קיבלתי את הכרטיס למייל, מה עליי לעשות?
ראשית יש לבדוק בתיקיות המייל השונות (דואר זבל / ספאם) ובמידה ולא הגיע הכרטיס יש להתקשר למוקד הטלפוני 8780* או לפנות במייל support@leaan.co.il. קיימת גם האפשרות לפנות אלינו בעמוד הפייסבוק "משרד כרטיסים לאן".
מהם הדרישות הטכניות כדי שאוכל לראות ולהדפיס את הכרטיס?
על מנת לפחות ולהדפיס את הכרטיס בדוק כי במחשבך מותקן Adobe Acrobat Reader אותו אתה יכול להוריד מהאינטרנט. לצורך ההדפסה השתמש בנייר לבן (A4), וודא כי הכרטיס הודפס באופן ברור וקריא.

איסוף בקופות "לאן"
ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות "לאן" רח' דיזנגוף 101 ת"א
בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00
וביום ו' בין השעות 09:00-13:30

איסוף בקופות המשחק
פתיחת הקופות - 3 שעות לפני תחילת המשחק
סגירת הקופות - 45 דקות לאחר תחילת המשחק

שימו לב! במשחק זה תיושם שיטת הניקוד למשחקי חוץ, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל 1 נקודות ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל חצי נקודה. כשאתם מבצעים רכישה באינטרנט, טלפון או בדלפק לאן עליכם לבצע את הרכישה דרך המנוי (עבור בעלי מנויים)/חשבון המשתמש שלכם (למי שאינו מנוי). בעת הרכישה יש לוודא שפרטיכם מעודכנים (מייל וטלפון נייד). במידה והרכישה לא תתבצע דרך המנוי/חשבון המשתמש ב'לאן' לא נוכל לדעת שאכן קניתם כרטיס למשחק ולא תקבלו עליו ניקוד.

במידה ונרכש כרטיס שלא ייאסף ע"י האוהד (כלומר לא הגיע למשחק) הכסף לא יוחזר והנקודות לא ייחשבו (לחצו כאן לתקנון שיטת הניקוד למשחקי חוץ)

תגידו חברים, לשלם מעל מאה שקל על משחק בליגת האשפה הזו, סביר לדעתכם? בהנחה שהתשובה שלילית, אז למה לא מחרימים גם את המשחקים ה"סו קולד" גדולים הללו? המוסר הכפול הזה נראה מגוחך..

תגידו חברים, לשלם מעל מאה שקל על משחק בליגת האשפה הזו, סביר לדעתכם? בהנחה שהתשובה שלילית, אז למה לא מחרימים גם את המשחקים ה"סו קולד" גדולים הללו? המוסר הכפול הזה נראה מגוחך..

ואחרי זה אומרים שהפנאטיקס מחפשים מחאות...

שיקחו מצדי גם עוד 50 שקל אבל שיהיה לי דרך להגיע ולחזור.

לא הבנתי למה אתם מופתעים מהעמלה.

כבר שנים שכל משחק יש עמלת משרד כרטיסים 10% ממחיר הכרטיס (כאן זה 9 ש"ח) ועוד 5 ש"ח על הזמנה טלפונית/אינטרנט

אם המשחק הזה ונגד ב"ש לא sold-out זה בושה גדולה.

זה יציע של 10,000 מקומות... גם אם היינו מקום ראשון 8 נק' הפרש ונראים כמו סיטי לא היה סולד אאוט

כבר בפעמיים האחרונות הערכתי שנהיה 1,500₪ כמו שאתה אומר והופתעתי מהכמות היינו מעל 3, 4 אלף נראה לי.

הפעם נראה לי שזה יהיה פחות מאלף.

שכל אחד יעשה את החושבים שלו. רק אחרי זה אל תבכו. אני אישית לא אגיע לגמר גביע הטוטו בגלל שאני מחרים את המפעל שקר הזה כבר שנים ועל הזין שלי גמר או לא גמר. לגבי טדי אני אישית לא חושב שהמשחק הזה פלוס הסבל של ההגעה והחזרה אחרי שווה את ה104 שקל כרטיס. מצידי שידחפו את המחיר הביזיוני הזה והעמלת שוד הזאת לתחת. יאללה מכבי.

מחזור לפני אחרון בעונה של בוס, הגיעו 400

אחלה בוא תדבר גם על טדי בעונה של פאקו שהפסדנו להם 3-0 והמשחק היה על הזין שלנו.

במשחקים גדולים מול בית"ר, כשיש עוד על מה לשחק, אנחנו תמיד מביאים כמות יפה וגם הפעם זה יהיה ככה.

תהיה אותה כמות בדיוק כמו בעונה שעברה שהפסדנו 1:0 ושוטא פוטר, להערכתי זה היה משהו כמו 2000

היו הרבה יותר מ-2,000.

אגב באנו למשחק הזה עם ציפייה לפתוח דרך חדשה ולקזז את הפער מבאר שבע ל-5 נקודות, ואכלנו כאפה ענקית לפנים עם קור אימים, גשם ומשחק מזעזע, אחד הגרועים שאני זוכר. אני כל כך שונא את טדי והיציע הדרומי במיוחד.