Jump to content

הבהרה בעקבות אירועי השעות האחרונות

אחים לסמל

Recommended Posts

סבבה לוזון בן זונה וגונב בקטנות על זה אין ויכוח אבל יחד עם זה יש לי בעיה בזה שקוראים לכל הקהל להחרים. קצת צבוע להשתמש ב"אוהדי כדורגל לא מיליונרים" על 10 ש"ח כשהרבה אוהדים היו בספרד וכל שנה שלוש דקות אחרי שיש הגרלות בתים כבר סוגרים דילים בכמה אלפים. זה חו"ל אז זה כיף למה לא? אבל פ"ת במשחק שמכבי חייבת אתנו עוד 10 ש"ח? להחרים! אנחנו לא מליינים. נראה מוזר.

ולדעתי יש לך טעות. במשחקי בית ממה שראיתי מכבי לוקחים לאוהדים שלנו שקונים כרטיס משהו כמו 100 שקל, לא נראה לי שחוקית הם יכולים למכור לאוהדי היריבה בפחות, משמע גם הקהל חוץ משלם סכום כזה.

כי אנחנו הולכים ל20 משחקי חוץ בשנה והעלאות האלה , גם של 20 שקל כבדות עלינו.

אם היו פועלים לפי שיקול הדעת שלך עדיין היינו משלמים 100 למבוגר בכל מיני מגרשים איזוטריים כמו לפני המחאה הגדולה

קרישי, תסתכל על מה שלופו שלח. אם כבר לא חוקי, מופיע שם שחור על גבי לבן שלא חוקי למכור כרטיסים במחירים שונים לכל יציע (חוץ מהכבוד).

לא הבנתי את הקשר בין זה שהמזרחי מלא לבין זה שמוכרים כרטיסים למערבי ב-100 שקל?

איך מכבי מוכרת לאוהדים שלה כרטיס ב-100 ולאוהדי עכו נניח ב-50 אם זה לא חוקי?

זה רשום בבירור בתקנון.

יש הבדל בין המקומות של האוהדים שלנו ליציע המערבי לעומת יציע האורחים במערבי וזה בעיקר הקטע של הכיסאות המסומנים שביציע האורחים אין כזה לכן זה לא באותה רמת תמחור וזה חוקי

סבבה אחי אז תישאר בבית על 10 שקל מה אגיד לך. העיקר שאף ארגון לא יוותר על הדרבי בגביע השוקו ב-100 עונה הבאה. זה היה מוגזם לדעתי ואני אישית החרמתי.

אם יום שני זה היה 100 שקל אז וואלה מוצדק להחרים, לא על 10 שקל כשמכבי בעצמה לוקחת יותר במשחקי בית.

ברור פה שזה מסריח ופתח תקווה רוצים לדפוק פה קופה עם 10 שקל מכל אוהד אבל לא מצדיק לא לבוא למשחק בגלל זה. יותר קל להחרים משחק כזה מאשר אחרים וזה בעיקר מה שמפריע לי.

סבבה אחי אז תישאר בבית על 10 שקל מה אגיד לך. העיקר שאף ארגון לא יוותר על הדרבי בגביע השוקו ב-100 עונה הבאה. זה היה מוגזם לדעתי ואני אישית החרמתי.

אם יום שני זה היה 100 שקל אז וואלה מוצדק להחרים, לא על 10 שקל כשמכבי בעצמה לוקחת יותר במשחקי בית.

ברור פה שזה מסריח ופתח תקווה רוצים לדפוק פה קופה עם 10 שקל מכל אוהד אבל לא מצדיק לא לבוא למשחק בגלל זה. יותר קל להחרים משחק כזה מאשר אחרים וזה בעיקר מה שמפריע לי.

תמשיך לטחון פה את ה-10 שקלים כשבתכלס זה 16 (רובנו מזמינים ברשת, שיטת ניקוד וזה), תכפיל את זה ב-20 משחקי חוץ וקיבלת 320 שקל, פתאום נראה משהו רציני נכון?

בגלל אנשים כמוך שאומרים כולה 10 שקלים ימשיכו לזיין אותנו ולא תהיה תגובה.

יש הבדל בין המקומות של האוהדים שלנו ליציע המערבי לעומת יציע האורחים במערבי וזה בעיקר הקטע של הכיסאות המסומנים שביציע האורחים אין כזה לכן זה לא באותה רמת תמחור וזה חוקי

ב-50 ש"ח הבדל? תמוה ומוגזם.

לא חושב שהיריבות נגדנו משלמות 50 אחיד.

תמשיך לטחון פה את ה-10 שקלים כשבתכלס זה 16 (רובנו מזמינים ברשת, שיטת ניקוד וזה), תכפיל את זה ב-20 משחקי חוץ וקיבלת 320 שקל, פתאום נראה משהו רציני נכון?

בגלל אנשים כמוך שאומרים כולה 10 שקלים ימשיכו לזיין אותנו ולא תהיה תגובה.

תישאר בבית אחי. אני מוכן לשלם את ה-11 שקל האלה בשביל מכבי, כזה אני.

לא מסתער על כל סיבה כדי להחרים משחק כל הזמן, נמאס.

11 שקל, לא 16.

60 באתר של לאן נגד הקבוצות בסדר גודל הזה, פ"ת 71.

55 זה אם אתה לא קונה באתר שבמקרה של פ"ת עכשיו זה 66.

לא האישיו עזוב.

תמשיכו להגיד "טוחנים" אותנו ב-11 שקל, מעניין כמה מכם היו בדרבי טוטו תחילת עונה שעברה.

אלפי שקלים לטיול בויאריאל יש לאנשים פה

דבר איתי כשתשלם 250 שקל ללונה פארק(מחיר של יורודיסני) ו1200 שח לטיסה לאילת (מחיר טיסה לאירופה).

פתאום ההשוואה נראית מגוחכת לא?

11 שקל, לא 16.

לא האישיו עזוב.

תמשיכו להגיד "טוחנים" אותנו ב-11 שקל, מעניין כמה מכם היו בדרבי טוטו תחילת עונה שעברה.

עזוב רגע את הכסף, יש פה עבירה על התקנון. או שגם זה בסדר מבחינתך?

11 שקל, לא 16.

לא האישיו עזוב.

וואי וואי, ממש מגיע לך פרס יקיר הקהל כי אתה מוכן לשלם 11 שקל בשביל מכבי.

לא מבין מה אני מנסה להסביר בכלל לאידיוט כמוך מה החשיבות של המהלך הזה, אתה מבסוט שטוחנים אותך ואח"כ תרוץ להתלונן על יוקר המחיה וכו'.

אני עדיין לא מצליח להבין, אם יש כאן עבירה על חוקי התקנון, איך זה ששום גורם שאמור לפקח על העניין לא מתערב ?

זו לא גניבה לאור היום ?

אני עדיין לא מצליח להבין, אם יש כאן עבירה על חוקי התקנון, איך זה ששום גורם שאמור לפקח על העניין לא מתערב ?

זו לא גניבה לאור היום ?

ברור שכן, בגלל זה זה מוזר, וזה לא שמנהלת לא מודעת לזה.

חדשות משמחות על הבוקר עמלת **** לאן בדרך לביטול

http://rotter.net/forum/scoops1/441493.shtml

טייק #264

היינו כבר בסיפור הזה. לא יקרה. תמיד ימצאו דרך להעלות את המחיר.

סבבה לוזון בן זונה וגונב בקטנות על זה אין ויכוח אבל יחד עם זה יש לי בעיה בזה שקוראים לכל הקהל להחרים. קצת צבוע להשתמש ב"אוהדי כדורגל לא מיליונרים" על 10 ש"ח כשהרבה אוהדים היו בספרד וכל שנה שלוש דקות אחרי שיש הגרלות בתים כבר סוגרים דילים בכמה אלפים. זה חו"ל אז זה כיף למה לא? אבל פ"ת במשחק שמכבי חייבת אתנו עוד 10 ש"ח? להחרים! אנחנו לא מליינים. נראה מוזר.

ולדעתי יש לך טעות. במשחקי בית ממה שראיתי מכבי לוקחים לאוהדים שלנו שקונים כרטיס משהו כמו 100 שקל, לא נראה לי שחוקית הם יכולים למכור לאוהדי היריבה בפחות, משמע גם הקהל חוץ משלם סכום כזה.

זכותך לחשוב ככה יא גבר

רק אל תגיד צביעות.

הטרמינולוגיה חשובה לך או העיקרון לא לשלם יותר כסף?

אם המינוח "לא מיליונרים" הוא הבעיה, אז בוא נחדד את זה שהכוונה היא שזה שאתה אוהד כדורגל לא אומר שאפשר לחלוב אותך כאילו יש לך כסף בשפע. כמעט לכל אחד יש את העשרה שקלים האלה, תאמין לי. הבעיה שאתה פותח כאן פתח לייקור נוסף.

אתה לא חייב להסכים עם שום דבר,

תקנה לא תקנה זה עניין שלך.

כשתרצה להסתכל על הסיטואציה כמכלול של אוהדים, כמקשה אחת, כמשהו גדול ולא רק משהו אישי, תבין, שהאינטרס הכללי של הקהל אומר להחרים כדי שזה לא יהיה מגמתי. הטיימינג של ההודעה לא היה מושלם אז יהיה אפשר להבין למה יהיו יציעים מלאים. יחד עם זאת, לבוא ולהגיד שיש לך בעיה עם אנשים שמנסים לייצג אותך כדי לשמור לך על הזכויות זה קצת מצחיק אח שלי

"טוחנים אותנו ב-11 שקל".

פאתטים.

יאללה שנה הבאה הפועל עולים שלמו 100 שקל לטוטו בלי לצייץ על מחאה.

סיימתי להסביר איפה הצביעות פה.

סאלמאת.

הכל הפוך, עשיתם סלט מכל מה שקורה כבר תקופה ארוכה(לא זוכר ממתי הנוהל של מחיר אחיד )

אם אחת מהקבוצות הקטנות תתן מחיר אחיד 50 ₪ היא תקבל מחיר דומה שנארח אותם.

יתנו מחיר מופרז כמו אשדוד גם אנחנו נתן מחיר מופרז.

החוק הזה לא תקף ל6 הגדולות, לא יודע אם פ''ת אחת מהם.

לכן אם קבוצה גדולה תמכור לנו כרטיסים גם ב40₪ מכבי עדיין יכולה לקחת 100₪ לכרטיס בנתניה מהאורחים. (סיכמו ביניהם ש100₪ יהיה הסכום המקסימלי).

**בכל מצב אסור למכור לקבוצה שלך כרטיס שזול מהמחיר שהאורחים מקבלים

מה שקרה פה זה לא עניין הסכום שפ''ת לא חייבת לתת מחיר אחיד אבל היא מחוייבת להוציא כרטיסי נוער/אישה/חייל ועל זה היה צריך להיות החרם.

לא משנה אם זה 51₪ כרטיס או 100₪ כרטיס. יש חוק והם באים לעקוץ מעל החוק.

כמו המשחקים שהיו נגדם כרטיסים רגילים בלי המערכת האלקטרונית ותפסו אותם מחזירים כרטיסים לקופות.

הם היו גנבים ופושעים אז וגם היום הם גונבים ועוברים על החוק.

אחלה החלטה.

מקווה שתהיו יותר מהירי החלטה ונשים לב מהר לדברים כאלו כקהל כדי שיהיה לכולנו זמן להשפיע ולשנות.

11 שקל, לא 16.

לא האישיו עזוב.

מה אתה מזיין ת'מוח? האישיו הוא לא הכסף הקטן, האישיו הוא שלא ימשיכו לדפוק אותנו כקהל.

היום זה 11 שקלים (למעשה 16), במפגש הבא זה יהיה כבר 30. אחר כך זה יהיה 50. זוכר את אשדוד?

לא יאמן כולם מתקפלים לפי ההחלטות של הארגון החדש

משהו פה מוזר לי

חלאס עם השטויות, באמת.

אף אחד לא משלם את ה-11 שקל האלה בשביל מכבי, משלמים אותם לגנבים רמאים.

בתור אחד שהולך למשחקים, יש כאן עניין של עיקרון. אני מרוויח יפה ואין לי בעיה עם 50 או 60 שקל...עם מה כן יש לי בעיה? עם הגזל והשרלטנות על מכבי.

לאבי לוזון, אלי טביב, אשר אלון, ג'קי בן זקן - אני לא מוכן לשלם יותר סתם בגלל שבא להם וללא סיבה מוצדקת.

הדבר הכי מעצבן שברוב המקרים שמעלים נגדנו מחירים ולוקחים סתם עמלות ממוצאות היא שלקבוצה הנגדית מלבד בית"ר - אין קהל...אז מנסים לסגור הכנסה רק על הקהל של מכבי לא על כלל הקהל. אז שיזדיינו ושהאיצטדיון יהיה חצי ריק.

גם מכבי אשמה בשקט הרועש שלה לאורך שנים,

מכבי למדה מאבי - לא ללכלך את הידיים...אז כשאני שם לב שאני לבד במערכה מול הגזל הזה ואפילו מכבי שמה זין - אז לא יהיה מוכן לשלם בחיים לאפסים האלה עוד כמה שקלים.

"טוחנים אותנו ב-11 שקל".

פאתטים.

יאללה שנה הבאה הפועל עולים שלמו 100 שקל לטוטו בלי לצייץ על מחאה.

סיימתי להסביר איפה הצביעות פה.

סאלמאת.

אני לפעמים לא מבין למה אני באמת עונה להודעות האלה, אבל באמת חשוב שתדע, אני יודע שאולי זה מבלבל כי אנחנו מאוד פתוחים לביקורת ועונים לה בצורה מאוד סבלנית, אבל אנחנו לא עובדים אצלך כן? אני לא יודע לגבי שאר החברים בעמותה אבל אני יודע שלי אישית לא אתה ולא אף אחד אחר משלמים כרגע משכורת ומעולם לא שילמו, אז קצת כבוד לא יזיק.