Jump to content

הבהרה בעקבות אירועי השעות האחרונות

אחים לסמל

Recommended Posts

אוהדים יקרים, הבהרה בעקבות אירועי השעות האחרונות.

נתחיל בוידוי, נרדמנו בשמירה, היינו צריכים לראות את הדבר הזה קורה הרבה לפני, ולנהל שיח עם מי שאחראי על המחירים מטעם פ"ת, בטח לא ברגע האחרון, יש עוד שלבים לפני ההחלטה לצאת למחאה ש'דילגנו' עליהם, ולא בצדק, מה שהופך את היציאה למחאה לפזיזה למדי מצידנו.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים, מן הסתם, הוא ליצור עוד קרע בקהל, ולא לשם כיוונו מלכתחילה, אלא בעיקר להעלאת המודעות לכרטיסים, להוכיח שלא נעלמנו לשום מקום ואנחנו עדיין שמים לנגד עינינו את טובת האוהדים והדאגה לזכויותיהם לפני הכל.

עם זאת, אנחנו גם יודעים להגיד טעינו.
אנחנו עדיין זועמים על המחירים אותם ההנהלה של מכבי פתח תקווה על המחירים והניסיון המרגיז להעלות 'בקטנה' את המחירים. אין שום חוק ושום הסכם שמצדיק את זה, אלא סתם חמדנות יתר, אבל לעשות על זה מחאה, ללא כל ארגון מראש ובדיקת הנסיבות, תהיה מיותרת בשלב הזה.

לכן, נשאיר לכל אחד את הזכות להחליט אם להגיע או לא, ומקווים שמי שיגיע יתן את הגרון בשביל הקבוצה בדרך לניצחון.

אוהבים, אחים לסמל

אוהדים יקרים, הבהרה בעקבות אירועי השעות האחרונות.

נתחיל בוידוי, נרדמנו בשמירה, היינו צריכים לראות את הדבר הזה קורה הרבה לפני, ולנהל שיח עם מי שאחראי על המחירים מטעם פ"ת, בטח לא ברגע האחרון, יש עוד שלבים לפני ההחלטה לצאת למחאה ש'דילגנו' עליהם, ולא בצדק, מה שהופך את היציאה למחאה לפזיזה למדי מצידנו.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים, מן הסתם, הוא ליצור עוד קרע בקהל, ולא לשם כיוונו מלכתחילה, אלא בעיקר להעלא

ת המודעות לכרטיסים, להוכיח שלא נעלמנו לשום מקום ואנחנו עדיין שמים לנגד עינינו את טובת האוהדים והדאגה לזכויותיהם לפני הכל.

עם זאת, אנחנו גם יודעים להגיד טעינו.

אנחנו עדיין זועמים על המחירים אותם ההנהלה של מכבי פתח תקווה על המחירים והניסיון המרגיז להעלות 'בקטנה' את המחירים. אין שום חוק ושום הסכם שמצדיק את זה, אלא סתם חמדנות יתר, אבל לעשות על זה מחאה, ללא כל ארגון מראש ובדיקת הנסיבות, תהיה מיותרת בשלב הזה.

לכן, נשאיר לכל אחד את הזכות להחליט אם להגיע או לא, ומקווים שמי שיגיע יתן את הגרון בשביל הקבוצה בדרך לניצחון.

אוהבים, אחים לסמל

תשאירו לכל אחד את הזכות להחליט?? בחיאת רבאק.

ההודעה שהיית צריכה לצאת מטעמכם היא שאתם מבטלים את המחאה ומגיעים לעודד, נמאס כבר ממחאות ופילוג.

ההודעה שהיית צריכה לצאת מטעמכם היא שאתם מבטלים את המחאה ומגיעים לעודד, נמאס כבר ממחאות ופילוג.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על אחים לסמל זה שהם יוצרים פילוג

מי ישמע היה כתוב "אם תרצו לעודד לא נרביץ לכם, אבל נירק עליכם מהיציע העליון"

אף אחד לא הכריח אותך להיות חלק מהמחאה, בדיוק כמו שלא הכרחנו אף אוהד

מי שרוצה יבוא, מי שהמחיר מפריע לו יבחר אם לבוא או לא. זה הכל. גם בתוך העמותה חלק מגיעים וחלק לא, הכל טוב אל תזעם

וואלק אי אפשר לשמוע אותך כבר

אתה רציני?

מתי ראית את אחים לסמל עומדים ביציע בתור ארגון?

הם אומרים שכל אחד יחליט אם מתאים לו או לא וזהו.

אתה חתיכת יצור.

אלפי שקלים לטיול בויאריאל יש לאנשים פה אבל עוד 10 שקל הבדל לפ"ת זה ל"מיליונרים". תמיד יחפשו סיבות למה לא לבוא, נמאס כבר ממחאות ומהחרמות.

אלפי שקלים לטיול בויאריאל יש לאנשים פה אבל עוד 10 שקל הבדל לפ"ת זה ל"מיליונרים". תמיד יחפשו סיבות למה לא לבוא, נמאס כבר ממחאות ומהחרמות.

הקטע פה לדעתי זה לא ה10 שקל, זה עניין עקרוני שיש מתווה מסויים, ובעל קבוצה רוצה להרוויח על חשבון הקהל שלנו עוד כסף.

וסתם כדי לדייק, כרטיס בלאן בדיזינגוף זה 66 ובאינטרנט זה 71..

הם לא מחייבים אף אחד להחרים, אבל היום זה 20 שקל ומחר זה כבר 50. תפסיקו להיות פרייארים

לא הצלחתי להבין את הקשר בין הדברים. מכבי פתח תקווה הוא מועדון שפועל בניגוד לחוק ומוכר כרטיסים מעל למחיר המוסכם והמוגדר, אם זה לא משמעותי בשבילך אין שום סיבה שתמנע ממך להגיע כי אף אחד לא יכול לחייב אותך להחרים או למחות, אבל אתה נותן לגיטימציה למקרים כאלה לחזור על עצמם בעתיד כי לצערי אין מישהו שבאמת אוכף את הנושא. מחירי חבילות/כרטיסים למשחקים במסגרות אירופאיות לא כפופים לתקנות או הגבלות, תלונות על דברים מהסוג הזה הן רק ברמת הפרט

שבענו ממחאות והחרמות משחקים.

כמו שאמרו פה כל אחד שיעשה את השיקול בעבור ה-10/15 ש"ח האלה, מי שרוצה שילך ומי שלא ישאר בבית. הקריאה לחרם זאת הנקודה, גם אם לא היו נרדמים בשמירה לדעתי לא צריך לארגן חרם.

הייתם אומרים כרטיס פתאום 100 שקל אז הגיוני.

אבל נראה לי מגוחך שיומיים לפני אותם אנשים חזרו מטיול ומשחק שעלה אלפים ונתפסים על ה-10 ש"ח האלה כסכום של "מיליונרים" ובגלל זה לא יבואו. מעניין אם לא היו באים גם אם זה היה מחזור קריטי בסוף העונה.

חוץ מזה שמכבי בעצמה מוכרת כרטיסים ב-90/100 ליריבה אם אני לא טועה אז מה הטענה לפ"ת כל עוד זה חוקי? לפי מה שהבנתי אין חוק שמחייב למכור אותם למכור ב-55.

כמו שאמרו פה כל אחד שיעשה את השיקול בעבור ה-10/15 ש"ח האלה, מי שרוצה שילך ומי שלא ישאר בבית. גם אם לא היו נרדמים בשמירה לדעתי לא צריך לארגן חרם.

אבל נראה לי מגוחך שיומיים לפני אותם אנשים חזרו מטיול ומשחק שעלה אלפים ונתפסים על ה-10 ש"ח האלה כסכום של "מיליונרים" ובגלל זה לא יבואו. מעניין אם לא היו באים גם אם זה היה מחזור קריטי בסוף העונה.

חוץ מזה שמכבי בעצמה מוכרת כרטיסים ב-90/100 ליריבה אם אני לא טועה אז מה הטענה לפ"ת כל עוד זה חוקי?

אני אסביר לך למה. כי הסיכום היה על 50 שקל ולא יותר. וזה פתח למדרון אם נתחיל עכשיו להבליג על כל עליה במחירים. וזה בדיוק כל הקטע, שזה לא חוקי .לפי התקנון רק על מחיר אחיד של 50 שקלים אפשר לא להוציא כרטיסי נוער/חייל/אישה. על כל מחיר אחר גם אם שקל יותר חייבים להוציא כרטיסי נוער. מה שמכבי פ"ת עשו פה זה גניבה שקטה כזאת. לא העלו ל-90/100 שאז בטוח הייתה מחאה, "רק" ב-10 שקלים, וזאת מבלי להוציא כרטיסי נוער. תכפיל 10 שקל ב-3-4 אלף תקבל כבר הכנסה לא קטנה. אגב מכבי גם מוכרת מול הקבוצות הקטנות כרטיסים ב-50 שקל (חוץ מאשדוד ששודדים אותנו כשאנחנו באים אליהם) אז לא יודע על מה אתה מדבר.

אהבתי גם את התגובה של פ"ת כאילו הם עשו לנו טובה שהם לא העלו את זה ל-90 שקל מבוגר ו-45 נוער. אם הם היו עושים את זה אז אף אחד לא היה בא, ומכבי הייתה מחזירה להם באותו מטבע בסיבוב הבא לאוהדים שלהם.

ברור שאם זה היה מחזור קריטי היו גם שיקולים אחרים, אבל זה לא. זה סתם מחזור נגד סתם קבוצה שאין שום סיבה שכרטיס נגדה יעלה מעל 50 שקל

כמו שאמרו פה כל אחד שיעשה את השיקול בעבור ה-10/15 ש"ח האלה, מי שרוצה שילך ומי שלא ישאר בבית. הקריאה לחרם זאת הנקודה, גם אם לא היו נרדמים בשמירה לדעתי לא צריך לארגן חרם.

חוץ מזה שמכבי בעצמה מוכרת כרטיסים ב-90/100 ליריבה אם אני לא טועה אז מה הטענה לפ"ת כל עוד זה חוקי? לפי מה שהבנתי אין חוק שמחייב למכור אותם למכור ב-55.

אני אשמח להבין למה אתה חושב שלא צריך לארגן חרם על משהו לא חוקי. כמו שכרישי כתב - במידה ואין מחיר אחיד חובה להוציא כרטיסי נוער, ככה אומר התקנון. אני לא חזרתי לפני יומיים מהמשחק, כמו עוד אלפי אוהדים שלנו שישלמו בעקיפין משכורת חודשית ל3-4 שחקני כדורגל בגלל 10 ש"ח שמכבי פתח תקווה גובה בניגוד לחוק. ביום שני אלו ב10 ש"ח, אבל בעתיד יכול להיות שאשדוד תגבה עוד 20 ובית"ר עוד 40, וזה משהו שיחזיר אותנו הרבה זמן אחורה וגם יכניס לתמונה את הנושא הבעייתי של כרטיסי נוער

סבבה לוזון בן זונה וגונב בקטנות על זה אין ויכוח אבל יחד עם זה יש לי בעיה בזה שקוראים לכל הקהל להחרים. קצת צבוע להשתמש ב"אוהדי כדורגל לא מיליונרים" על 10 ש"ח כשהרבה אוהדים היו בספרד וכל שנה שלוש דקות אחרי שיש הגרלות בתים כבר סוגרים דילים בכמה אלפים. זה חו"ל אז זה כיף למה לא? אבל פ"ת במשחק שמכבי חייבת אתנו עוד 10 ש"ח? להחרים! אנחנו לא מליינים. נראה מוזר.

ולדעתי יש לך טעות. במשחקי בית ממה שראיתי מכבי לוקחים לאוהדים שלנו שקונים כרטיס משהו כמו 100 שקל, לא נראה לי שחוקית הם יכולים למכור לאוהדי היריבה בפחות, משמע גם הקהל חוץ משלם סכום כזה.

סבבה לוזון בן זונה וגונב בקטנות על זה אין ויכוח אבל יחד עם זה יש לי בעיה בזה שקוראים לכל הקהל להחרים. קצת צבוע להשתמש ב"אוהדי כדורגל לא מיליונרים" על 10 ש"ח כשהרבה אוהדים היו בספרד וכל שנה שלוש דקות אחרי שיש הגרלות בתים כבר סוגרים דילים בכמה אלפים. זה חו"ל אז זה כיף למה לא? אבל פ"ת במשחק שמכבי חייבת אתנו עוד 10 ש"ח? להחרים! אנחנו לא מליינים. נראה מוזר.

ולדעתי יש לך טעות. במשחקי בית ממה שראיתי מכבי לוקחים לאוהדים שלנו שקונים כרטיס משהו כמו 100 שקל, לא נראה לי שחוקית הם יכולים למכור לאוהדי היריבה בפחות, משמע גם הקהל חוץ משלם סכום כזה.

עזוב עכשיו את הקטע של המחאה, הנקודה היא שאף אחד לא היה צריך לאשר דבר כזה מכלתחילה פשוט כי זה לא חוקי!! ואז או שהם היו מעלים ל90/100 שקל כרטיס ואז באמת הייתה מחאה, או שהיו מורידים ל-50.

מה שמכבי מוכרת זה ליציעים מסומנים בלבד במערבי ולכן המחיר הגבוה יחסית כי היציע המזרחי העליון מלא. אוהדי האורחת עד כמה שידוע לי מקבלים כרטיסים ב-50 שקל.

השימוש בטענה "אנחנו לא מיליונרים" היה שגוי.

כי גם מיליונרים לא מוצדק לעשוק.

אבל המסר והמטרה של המאבק לגמרי מוצדקים.

רוצים לנהוג בשחיתות? בעסקים ביניכם, לא על גבי האוהדים.

לגמרי צודק לדרוש מגופי ציבור לנהוג ביושר.שאפו לאחים לסמל.

אני אשמח להבין למה אתה חושב שלא צריך לארגן חרם על משהו לא חוקי. כמו שכרישי כתב - במידה ואין מחיר אחיד חובה להוציא כרטיסי נוער, ככה אומר התקנון. אני לא חזרתי לפני יומיים מהמשחק, כמו עוד אלפי אוהדים שלנו שישלמו בעקיפין משכורת חודשית ל3-4 שחקני כדורגל בגלל 10 ש"ח שמכבי פתח תקווה גובה בניגוד לחוק. ביום שני אלו ב10 ש"ח, אבל בעתיד יכול להיות שאשדוד תגבה עוד 20 ובית"ר עוד 40, וזה משהו שיחזיר אותנו הרבה זמן אחורה וגם יכניס לתמונה את הנושא הבעייתי של כרטיסי נוער

איפה ראית במה ששלחת ש-71 זה לא חוקי? לא חוקי שאין כרטיסי נוער שזה משהו אחר.

יש איזשהו סיכום של מחיר מסוים למשחקים בדרג הזה (60 כולל עמלה) אבל ממה שאני מכיר זה לא חוק מחייב.

שורה תחתונה לא אהבתי את ההודעה מכמה סיבות.

אשדוד חוץ? קל להחרים מגרש חרא.

פ"ת? גם לא קשה להחרים, העונה עוד מעט גמורה ומכבי משחקת חרא.

דרבי טוטו ביותר מ-100 שקל? יציע מלא בלי חרם.

זה מה שאני מתכוון, יש פה סוג של צביעות איך שלא תהפוך את זה כי אם אותו מחיר למושבה היה למשחק במחזור 34 שקובע משהו לא היית שומע אפילו מחשבה של להחרים.

קרישי, תסתכל על מה שלופו שלח. אם כבר לא חוקי, מופיע שם שחור על גבי לבן שלא חוקי למכור כרטיסים במחירים שונים לכל יציע (חוץ מהכבוד).

לא הבנתי את הקשר בין זה שהמזרחי מלא לבין זה שמוכרים כרטיסים למערבי ב-100 שקל?

איך מכבי מוכרת לאוהדים שלה כרטיס ב-100 ולאוהדי עכו נניח ב-50 אם זה לא חוקי?

זה רשום בבירור בתקנון.

חבל שהמנהלת לא פה כדי לאכוף חוקים

היו צריכים לצאת כרטיסים מוזלים לנוער וחיילים

אבל טוב זה הם פה רק כדי לאכוף את מה שנותן להם כותרות

לנו כקהל שום דבר להגיד על אוהדים שלנו שבוחרים לטוס לחופשה ליעד שבו הקבוצה משחקת. זה מייצג חלק קטן מהקהל, לא קשור למחירי כרטיסים בליגה ולא פוגע בקהל הרחב בשום צורה. אני בטוח שלטוס למשחק של הקבוצה בחו"ל זה כיף (מינוס ויאריאל), אבל אני אשמח לקבל את אותה חוויה גם במשחקי בליגה - מחירי כרטיסים אחידים וקבועים, הגבלה על מחירי אוכל במזנונים ותחבורה ציבורית לאיצטדיון וממנו. לא רק שאנחנו לא מקבלים את זה, כקינוח אתה מקבל התנהגות בזיונית מצד אנשי אבטחה ומשטרה ויכול להרגיש מאוים בכל רגע נתון שאתה באזור המגרש. אני בטוח שאלו לא דברים שמשתנים מהר, אבל כן רוצה להאמין ששינוי כזה מתחיל בהחרמת משחק בגלל מעשה לא חוקי של מועדון. זה לא מגיע ממקום כלכלי או מול מי המשחק איפה ובאיזה זמן בעונה, אלא מתוך רצון לשנות את התפיסה שאנחנו עדר עיוור שישלם כל סכום על משחק של הקבוצה

אם היה הסכם על מחירים והוא הופר זה עניין בעייתי, אבל עד כמה שידוע לי זה משהו ברמת המועדונים בלבד ואין התערבות של ההתאחדות בנושא. מצד שני מכבי פתח תקווה כן מחויבת להתאחדות להקצות כרטיסי נוער והיא לא עשתה את זה כאן. ממה שקראתי בתקנון רק במידה ויש הבדלי מחירים בין יציעים המחיר ליציע החוץ חייב להיות זהה ליציע מקביל של קבוצת הבית. בנוגע למחירים שמכבי גובה, זה מצער לשמוע וזה לא פחות חשוב, אבל קהל החוץ צריך לבחור את דרכי הפעולה שלו ולפעול בעצמו, כרגע יותר חשובה לי טובת הקהל שלנו כי אנחנו אוכלים חרא על בסיס שבועי