Jump to content

יתר - מחזור 13

קמאנן

Recommended Posts

בקיצור המטרות לעונה הן למנוע מהם לשחזר את עונת פאקו, בואו נתחיל מלא לחטוף 6 בגמר גביע.

בואו לא נגזים. במשחק נתון הבדלי הרמה בינינו לבינם לא כאלה גדולים.

ההבדלים בולטים בריצה לאורך זמן.

שום מילה פה על מה שקרה עם הצהוב השני של אוגו?

יש מצב שיפת שלף לו צהוב שניה, הבין שיש לו כבר אחד והעביר את הצהוב לבן ביטון כדי לא להוציא לו אדום?

בשידור אשכרה לא שמו לזה ריפליי, למרות שהשדר ציין כמה פעמים שצריך לראות שוב מה קרה שם.

מה שקורה עם השיפוט במשחקים מולם זה כבר פשוט ביזיון, כל שבוע מקבלים מתנות ככה הכי קל לקחת אליפויות.

הכל תלוי בינואר, וואקמה הולך או נשאר, בלעדיו היכולת שלהם יורדת ב30-40%.

ניצחו 3-1 קליל בלעדיו

המפתח היה בעונת בוס אם היינו לוקחים אליפות רביעית ברציפות הכל היה שונה

מבאס אותי עדיין הגישה של שאר קבוצות הליגה לבאר שבע ואלינו.

כשהם רואים מכבי הם רואים אימפריה,המפלצת המפחידה מתל אביב שכיף לשנוא והכי כיף לעשות לה רע.

באר שבע למרות 2 האליפויות שלה,ההצלחות באירופה ובליגה לא מעניינת קבוצות כמו סכנין,שפשוט איבדה את המשחק הזה על כלום.

בואו נשווה משחק דומה של סכנין מולנו,הם יקצרו לנו את הרגלים,יבזבזו זמן ישחקו מגעיל ויתווכחו עם השופטים ובעיקר ישחקו יותר אחראי.

בעונת בוס ירקנו דם בשביל כל נקודה בפליאוף,כל הליגה רצתה לשתות לנו נקודות ולקבל את הכבוד והסיקור בעיתונים על ההישג המדהים מול האימפריה מתל אביב.

זה פשוט לא מרגיש ככה כלפי באר שבע,משהו במנטליות של השחקנים שהם רואים מכבי,הם מתים להוציא משו.

ברור לכולם שהם על אדים והשהתחליפים שלהם על הפרצוף והם עוד לא הרבה זמן ילכו לעונות קשות סטייל חיפה .

אבל השנה זה שלהם עדיין ובגדול לצערנו, תפסיקו להיות סמרטוטים ולהתכחש לאמת הזאת.

כי אותם אנשים שהגיבו שנה שעברה על הסיכויים שיש, נעלמו בסוף שנה שעברה.

אף פעם לא מבין אוהדי כדורגל שמתכחשים לאמת שמול הפרצוף שלהם

מבאס אותי עדיין הגישה של שאר קבוצות הליגה לבאר שבע ואלינו.

כשהם רואים מכבי הם רואים אימפריה,המפלצת המפחידה מתל אביב שכיף לשנוא והכי כיף לעשות לה רע.

באר שבע למרות 2 האליפויות שלה,ההצלחות באירופה ובליגה לא מעניינת קבוצות כמו סכנין,שפשוט איבדה את המשחק הזה על כלום.

בואו נשווה משחק דומה של סכנין מולנו,הם יקצרו לנו את הרגלים,יבזבזו זמן ישחקו מגעיל ויתווכחו עם השופטים ובעיקר ישחקו יותר אחראי.

בעונת בוס ירקנו דם בשביל כל נקודה בפליאוף,כל הליגה רצתה לשתות לנו נקודות ולקבל את הכבוד והסיקור בעיתונים על ההישג המדהים מול האימפריה מתל אביב.

זה פשוט לא מרגיש ככה כלפי באר שבע,משהו במנטליות של השחקנים שהם רואים מכבי,הם מתים להוציא משו.

תאמין לי שאתה מעדיף להיות בצד הכי גדול ומעוטר אבל גם הכי שנוא, מאשר בצד של ב"ש.

תאמין לי שאתה מעדיף להיות בצד הכי גדול ומעוטר אבל גם הכי שנוא, מאשר בצד של ב"ש.

ברור.

אבל עדיין מוזר לי שהם רואים את האלופה מול העיינים שלהם וקבוצה שהצליחה הרבה בשנים האחרונות והם לא מתאבדים מולם.

כיאלו הכל קל לגמלים האלה

זוועה או לא, הם ניצחו. אנחנו במשחק זוועה נגד אשדוד הוצאנו תיקו בבית.

זה גם נכון.

אגב, קלטתם את ההטרדה מינית של חלאיילה בסוף המשחק? מעניין אם יגידו משהו על זה בתקשורת :crazy:

הם לא ניצחו בטדי

מקווה שהיית צינית

מתוך 800 משחקים בטדי הם עשו רק תיקו 1 אז מביך לרש\ום הם לא ניצחו בטדי

הם שוברים את ביתר בטדי משחק אחרי משחק

ברור לכולם שהם על אדים והשהתחליפים שלהם על הפרצוף והם עוד לא הרבה זמן ילכו לעונות קשות סטייל חיפה .

אבל השנה זה שלהם עדיין ובגדול לצערנו, תפסיקו להיות סמרטוטים ולהתכחש לאמת הזאת.

כי אותם אנשים שהגיבו שנה שעברה על הסיכויים שיש, נעלמו בסוף שנה שעברה.

אף פעם לא מבין אוהדי כדורגל שמתכחשים לאמת שמול הפרצוף שלהם

אל תכליל אחי.

אני למשל לא נעלמתי, אני אומר שאפשר להפוך את העונה הזו, הם די פח ובעיניי לא צריך כל כך הרבה כדי לנצח אותם, אבל גם הלא כל כך הרבה הזה מכבי לא משכילה לעשות כרגע.

אתה אומר לא להתכחש למציאות אבל המציאות שאתה מדבר עליה היא מה שאתה חושב שיקרה, סביר להניח שסיכוי גדול שאתה צודק, אבל אני מעדיף להיות אופטימי לקחת דברים בפרופורציות במקום להתמרמר עונה שלמה.

אל תכליל אחי.

אני למשל לא נעלמתי, אני אומר שאפשר להפוך את העונה הזו, הם די פח ובעיניי לא צריך כל כך הרבה כדי לנצח אותם, אבל גם הלא כל כך הרבה הזה מכבי לא משכילה לעשות כרגע.

אתה אומר לא להתכחש למציאות אבל המציאות שאתה מדבר עליה היא מה שאתה חושב שיקרה, סביר להניח שסיכוי גדול שאתה צודק, אבל אני מעדיף להיות אופטימי לקחת דברים בפרופורציות במקום להתמרמר עונה שלמה.

ודאי שלא דיברתי עליך.

אין מה להיות אופטימי כי הם מנצחים כל משחק בלי קשר ליכולת, אי אפשר להתמודד נגד דבר כזה

הדמיון בין זהבי לוואקמה הוא מדוייק בצורה מפחידה.

3 עונות גדולות 3 אליפויות קמפיינים יפים באירופה ובעיקר תלות אדירה בקבוצה.

וואקמה כמו זהבי שיעזוב לאחר 3 עונות אדירות תפגע קשות ביכולת הבאר שבעית. כמו שאנחנו רואים הרכש שהם מבצעים לא מזכיר אפילו 50 אחוז מאותו שחקן שעזב כמו בוזגלו - קוואנקה . צדק - עבד אלחמיד . הובאן - אייבינדר.

פה תגיע הנפילה שלהם ועלייה שלנו או של חיפה בחזרה.

סתם נבואות למחשבה