Jump to content

הבושה בכניסה לאצטדיון

MaTa

Recommended Posts

לפני שנתיים נסעתי אני ועוד איזה 50 אוהדים באוטובוס שארגנה סוכנות נסיעות ממדריד לפורטו. גם במקרה הזה האוטובוס עשה עצירה כל איזה שעתיים שלוש כי יש חוק שמחייב אותו והעצירות היו מהמיותרות ביותר (עצירה בתחנת דלק שוממת לעשרים דקות)

יש באירופה חוקים הזויים בנוגע לנהיגה (כנראה אצלנו הדפקה אבל שאתה מתרגל לתרבות נסיעה מסוימת כל דבר אחר נראה הזוי)

"עבריין מקלדת" קטן , כמו שרשמתי , הנך מוזמן לאזור אומץ ולומר לי פנים מול פנים.

תלמד לקרוא כי אם לא הבנת ישנם חוקים בספרד והעצירות אינם תלויות בי (אותם עצירות שמבקרה החברים שלך היו אחרונים לחזור אליהם ועיכבו את כל האוטובוס...)

אין בעיה, בוא ניפגש בנתניה ונראה מי עברני מקלדת...

ONE:

במכבי ת”א לא קיבלו את הטענות ומסרו בתגובה: “מספר קטן של אוהדים החלו לייצר מהומה תוך כדי פנייה אגרסיבית, והטחת האשמות כלפי המועדון שאינו עושה דבר לקצר את משך ההמתנה בכניסה. בניסיון להרגעת הרוחות ובעקבות פניית המשטרה המקומית נתבקשו אותם אוהדים להציג תעודה מזהה יחד עם כרטיס המשחק”.
”הניסיונות שנעשו על ידי נציגי האבטחה והמשטרה הישראלים לזרז את הליך הכניסה, צלחו באופן חלקי ומנעו עימות בין אותם אוהדים בודדים למשטרה המקומית. מסתבר כי אותם אוהדים שהיו מעורבים בתקרית בכניסה לאצטדיון, התעמתו, עוכבו והורחקו על ידי כוחות השיטור המקומיים לאחר שנמצאו ברשותם סמים והם נתפסו משתמשים בהם מאוחר יותר ביציע. במידה ואכן מדובר באותו אוהד שהתראיין לכתבה ולאור הסיטואציה הבעייתית, ברור מדוע נציגי האבטחה של המועדון פעלו כפי שפעלו”.

בושה שבמקום להתנצל ואפילו לעשות החזרה סמלית של הכסף על הכרטיס הם בוחרים בתגובה כזאת. מעניין אם גולדהאר יודע על כל הדברים "הקטנים" האלו.

בני שרמוטות הספרדים הנאצים האלו אמן תגיע לכאן קבוצה ספרדית וסיפור הלום בראש יחזור על עצמו עם כל האורחים.

יטפלו בהם כמו מלכים, שלא תטעה

ONE:

במכבי ת”א לא קיבלו את הטענות ומסרו בתגובה: “מספר קטן של אוהדים החלו לייצר מהומה תוך כדי פנייה אגרסיבית, והטחת האשמות כלפי המועדון שאינו עושה דבר לקצר את משך ההמתנה בכניסה. בניסיון להרגעת הרוחות ובעקבות פניית המשטרה המקומית נתבקשו אותם אוהדים להציג תעודה מזהה יחד עם כרטיס המשחק”.

”הניסיונות שנעשו על ידי נציגי האבטחה והמשטרה הישראלים לזרז את הליך הכניסה, צלחו באופן חלקי ומנעו עימות בין אותם אוהדים בודדים למשטרה המקומית. מסתבר כי אותם אוהדים שהיו מעורבים בתקרית בכניסה לאצטדיון, התעמתו, עוכבו והורחקו על ידי כוחות השיטור המקומיים לאחר שנמצאו ברשותם סמים והם נתפסו משתמשים בהם מאוחר יותר ביציע. במידה ואכן מדובר באותו אוהד שהתראיין לכתבה ולאור הסיטואציה הבעייתית, ברור מדוע נציגי האבטחה של המועדון פעלו כפי שפעלו”.

והשקרים ממשיכים......

אחלה מכבי שבעולם.

אז ככה קצת לרענן את לכם העובדות... כאחד שעוכב אתמול פעמיים, פעם אחת בכניסה ופעם אחת במחצית בלי סיבה ובלי שנמצא עליי שום דבר שקשור לסמים. לא נעצרתי אתמול ולא הורחקתי. יצאתי אחרי המחצית מבחירה בעקבות התנהגות מכבי והמשטרה.

במהלך הפעם השנייה שעשו עליי בידוק כמו שציינתי מקודם וגם בתגובה למכבי השוטר בדק ומצא שהייתי נקי ובמהלך הבידוק האגרסיבי שבר את העדשה במצלמה שלי עם יחס של כאילו היינו אחרוני המחבלים בויאריאל. ולחבר שלי הוא חילק פצצה לפנים כל זאת מול עיני הקבט והשוליות שלו שעמדו שם ולא עשו דבר לעזרתינו.

מצאתם אוהדים עם סמים? תוציאו אותם. למה לחלק מכות? למה לשבור מצלמה?

אז אנשי מכבי היקרים יכולים להמשיך לטעון שאנחנו העבריינים ולא השוטרים אתמול. בוא נראה מי יהיה איתכם בחול שנה הבאה. סמרטוטים.

שום התנהלות אירןפאית או מה שלא עושה ההנהלה בשנים האחרונות לא שווה את היחס המסריח שמקבלים האוהדים, בייחוד אוהדי שער 11 ממנה.

זו לא פעם ראשונה שהם מתנהגים בניתוק, מלווה בשקרים והמצאות.

פשוט בושה,

אוהדים לא לקוחות

אולי עכשיו מבינים חלק מהאוהדים על מה הפנאטיקס דיברו בזמנו. לא ברורה לי האסטרטגיה במיוחד לאור זה שהם נמצאים באצטדיון ורואים שבתקופות הקשות מי שמגיע וחלקו אף תומך זה אותו גרעין קשה בו פעם אחר פעם הם פוגעים

רק על הקטע שההנהלה מנסה להפיל את כל הסירחון שקרה על איזה מישהו שבספק נתפס על ג'וינט או לא מראה את חוזק הטיעון שלה

מה שכן על הנייר מארגני ההסעה באמת התרשלו למרות כל ההידברות והניסונות להקדים, בסופו של דבר הם החליטו כן לצאת ב13:00 שלכל הדעות הייתה שעה גבולית, שעה לפני היה חוסך את רוב הבלאגן והעוגמת נפש

והשקרים ממשיכים......

אחלה מכבי שבעולם.

אז ככה קצת לרענן את לכם העובדות... כאחד שעוכב אתמול פעמיים, פעם אחת בכניסה ופעם אחת במחצית בלי סיבה ובלי שנמצא עליי שום דבר שקשור לסמים. לא נעצרתי אתמול ולא הורחקתי. יצאתי אחרי המחצית מבחירה בעקבות התנהגות מכבי והמשטרה.

במהלך הפעם השנייה שעשו עליי בידוק כמו שציינתי מקודם וגם בתגובה למכבי השוטר בדק ומצא שהייתי נקי ובמהלך הבידוק האגרסיבי שבר את העדשה במצלמה שלי עם יחס של כאילו היינו אחרוני המחבלים בויאריאל. ולחבר שלי הוא חילק פצצה לפנים כל זאת מול עיני הקבט והשוליות שלו שעמדו שם ולא עשו דבר לעזרתינו.

מצאתם אוהדים עם סמים? תוציאו אותם. למה לחלק מכות? למה לשבור מצלמה?

אז אנשי מכבי היקרים יכולים להמשיך לטעון שאנחנו העבריינים ולא השוטרים אתמול. בוא נראה מי יהיה איתכם בחול שנה הבאה. סמרטוטים.

אגרוף בבטן הדברים שכתבת. כל כך עצוב לשמוע על ההתנהלות הזאת מצד מכבי.

לפני שנתיים נסעתי אני ועוד איזה 50 אוהדים באוטובוס שארגנה סוכנות נסיעות ממדריד לפורטו. גם במקרה הזה האוטובוס עשה עצירה כל איזה שעתיים שלוש כי יש חוק שמחייב אותו והעצירות היו מהמיותרות ביותר (עצירה בתחנת דלק שוממת לעשרים דקות)

יש באירופה חוקים הזויים בנוגע לנהיגה (כנראה אצלנו הדפקה אבל שאתה מתרגל לתרבות נסיעה מסוימת כל דבר אחר נראה הזוי)

הייתי גם אני על האוטובוס הזה

היתה נסיעה מתישה אבל מלאת חוויות וצחוקים לכל החיים

הכי מצחיק היה שהאוטובוס נכנס בפורטו לשכונה עם כביש צר התבלבל בדרך והיה חייב לעשות פארסה בלתי אפשרית בשכונה

הסתכלתי שוב על התגובה של מכבי בשביל לבדוק שהיא לא חתומה מטה ע"י לוני הרציקוביץ' ואבנר טוויטו.

כל ההתנהלות ה"אירופאית" שווה לתחת ברגע שההנהלה מתנערת ממאות אוהדי מכבי שסובלים בספרד.

העיקר שהם נלחמו בנגע הסמים..

עסקנים מנותקים.

הוציא הסעה ב13:15 במקום מוקדם בשעה וחצי אחרי שחודש אנחנו צועקים עליו שזה מאוחר. בדרך הנהגים עוד דחפו עצירות לא קשורות שהבחור של עומר לא טרח לזרז.

הגענו רבע שעה לשריקה מפה לשם, ובחוץ משטרת ספרד הרימה לנו גטו עם פרשים אגרסיביים.

השיא היה אחרי המשחק כשהנהגים עשו עלינו פארטייה וטענו שהמארגנים לא שילמו (הם שילמו, בוודאות). אממה? המטומטם לא ביקש קבלה אז לא היו הוכחות שהוא שילם. הזמינו משטרה, היה בלאגן - אחרי שעתיים (!) הגיעו להסכמה שכל אוהד שם 5 יורו ומשחררים ת'הסעה...יצאנו שעתיים וחצי כמעט אחרי סוף המשחק, אנשים אולי פספסו טיסות (הגענו ב4 בבוקר למדריד, הטיסה שלהם הייתה ב6).

הארגון הכי כושל בהיסטוריה. הוא יחזיר כסף לכל מי ששילם לו כדי שיחסוך עליו כסף, יעשה קופה ובסוף עוד יסע בנפרד באוטו.

שמח לעדכן שהצלחנו בסופו של דבר כולנו (סך הכל 12 אנשים שהיו בהסעה) להגיע לטיסה למדריד בזמן.

אמשיך בכך שכאשר אדם מארגן הסעה של למעלה מ-3-4 שעות במדינה זרה, ישנם שיקולים שאולי קצת לא סביר שאדם ממוצע יעשה אותם, אך כשמארגנים נסיעה, גם בזה צריך לטפל.

לצורך העניין, רכב ממוצע נסע בכביש המהיר במהירות של 120 קמ"ש, כאשר האוטובוס לא עבר את ה-100 במהלך כל הנסיעה ולכן כשה"וויז" מחשב מסלול, הוא כנראה חישב זאת לפי מהירות ממוצעת של רכב.

זה הגורם הראשון.

הגורם השני לעיכוב היה נושא העצירות, כשהעצירה הראשונה ערכה 40-45 דקות מהרגע שעצרנו עד הרגע שיצאנו, כשכולם עומדים בחוץ רבע שעה ומחכים לנהג.

העצירה השנייה גם כן הייתה מיותרת מאוד, בדיוק שעה לאחר העצירה הראשונה, מי שלא השתין\ עישן, שיתאפק עוד שעה וחצי ויעשה זאת באצטדיון.

הגורם השלישי דווקא הגיע בהתחלה כאשר בהודעה ששלחתם כתבתם 12:30, כשהנחתי שההסעה תצא ב13:00 והיא יצאה רק לקראת 13:30.

אפשר להבין למה מהערכה של הגעה בשעה 17:00 הגענו רק ב18:50.

זה לגבי ההסעה ממדריד לויאריאל בהלוך.

בנוגע לבידוק והדוחק הזוועתי, המשטרה הספרדית התייחסה אלינו, כאל לוחמים של מדינה עוינת שנלכדו בקרב.

אפס נוכחות להסביר מה קורה ולמה הכל כל כך איטי, אף אחד לא דובר אנגלית, יחס נוראי, באמת.

אני מניח שהם קיבלו מודיעין מסוים שמדובר בארגון אוהדים די פנאטי שזורק אבוקות\רימונים בכל משחק חוץ (כנראה שהמודיעין הזה לא סיפר להם שהארגון נסגר והמשחק לא רלוונטי כל כך, אז אבוקות לא יהיו פה).

אנשי הביטחון של ההנהלה היו צריכים לקרוא את המפה ולהבין שנוצרת פה בעיה ענקית.

במקום לבוא ולדבר עם האוהדים, הם היו צריכים לדבר עם האבטחה המקומית, הרי המשחק כבר התחיל ו-500 אוהדים עומדים מחוץ למגרש.

לא תבקשו תגבורת של סדרנים? לא תגידו להם שישלחו סדרנים מהיציעים של ויאריאל אלינו ובמקום 5-6 סדרנים להציב 10-12 ולהריץ את התור?

בנוגע לאלימות נגד אוהדים לא הייתי עד, אבל כן שמעתי שיחה של אחד מאנשי האבטחה עם אחד האוהדים.

איש האבטחה טען ש"אתה לא רגיל לזה ששונאים אותנו בכל מקום?".

לטענתם האוהדים שהוצאו מהמגרש, היו אוהדים שתפסו אותם בכניסה עם סמים, נתנו להם להיכנס בכל זאת, ואז תפסו אותם שוב מעשנים באצטדיון.

מהשיחה ממנו נראה שלא היה להם יותר מדי כוח אל מול המשטרה וההנהלה של ויאריאל, הם שם בעיקר כדי להרגיע וללקק לאוהדים במקרה הצורך.

הזווית שבה ראינו את המשחק הייתה רעה מאוד, לא יודע איך משאירים ברזל כזה לרוחב שמסתיר לך חמישית אצטדיון לא משנה איפה אתה יושב.

נניח לזה.

בנוגע להסעה מויאריאל למדריד בחזור.

היו קצת חגיגות בסיום, וכבר התקרבנו לשעה 22:00 כאשר הטיסה שלנו הייתה ב06:00 - בחישוב מהיר לפי הנסיעה בהלוך אנחנו אמורים להיות במדריד ב-3:30, לא אופטימילי, אך סביר.

הנהג כנראה הבין שהוא יכול לעשות עלינו סיבוב, החביא את הכסף שקיבל איפשהו, ויצא למלחמה מול אוטובוס שלם.

הזמן התחיל להתקדם, והלחץ והתסכול גבר, משטרה הייתה במקום והסבירה שאין מה לעשות נגדו, מדובר במילה נגד מילה.

רק לאחר שעה שלמה, שילמנו כל אחד 5 יורו מכספו ויצאנו לדרך. למזלנו הנסיעה חזור הייתה קצרה יותר, הגענו למדריד ב04:00, עפנו להביא את המזוודות - 04:45 כבר היינו בשדה.

לסיכום,

אני חושב שמארגני ההסעה טעו בחישוב שלהם, אתם מתכנן לצאת ב13:00, תקרא לכולם ב12:00-12:15, תעלה את כולם לאוטובוס ב12:45 ותעשה חישובים וספירה שתאפשר לך לצאת מהמקום ב13:00.

תדאג לקחת זמן ספייר של שתי עצירות בנסיעה כזאת, מצטבר של לפחות 45 דקות.

תבין שמדובר באוטובוס כבד ואיטי ולא בפריווט.

מודה לכם על הניסיון לארגן, באמת שנתתם מעצמכם, אך שגיתם לחלוטין בכל הקשור להערכת זמנים.

לסיכום 2,

אמא של כל ויאריאל זונה, אנסו אותנו בכל מקום חוץ במגרש.

חברים אני צריך את עזרתכם!

אם יש פה מישהו בקהל שמתעסק בעריכת דין ויכול לעזור לי לנסח מכתב למועדון על אירועי ויאריאל זה יעזור לי מאוד.

ההנהלה חושבת שאם היא תפרסם בוואן עובדות שיקריות על איזה גו'ינט או וואטאבר שהם חושבים שהם תפסו עליי

ובגלל זה אני ישתוק על כל האלימות של השוטרים ועל היחס המסריח מההנהלה ומהאנשי אבטחה עלק הם טועים.

כל עזרה תתקבל בברכה,

0509056321 זה הטלפון שלי.

בנוגע לבידוק והדוחק הזוועתי, המשטרה הספרדית התייחסה אלינו, כאל לוחמים של מדינה עוינת שנלכדו בקרב.

אפס נוכחות להסביר מה קורה ולמה הכל כל כך איטי, אף אחד לא דובר אנגלית, יחס נוראי, באמת.

אני מניח שהם קיבלו מודיעין מסוים שמדובר בארגון אוהדים די פנאטי שזורק אבוקות\רימונים בכל משחק חוץ (כנראה שהמודיעין הזה לא סיפר להם שהארגון נסגר והמשחק לא רלוונטי כל כך, אז אבוקות לא יהיו פה).

אני בספק אם זה מה שגרם למשטרה הספרדית להעביר אתכם כזה סיוט. כנראה הבידוק שעברתם הוא תוצאה של התראות על פיגועים נגד מטרות ישראליות בעקבות הנאום של טראמפ באותו ערב. אולי אפילו השב"כ היה מעורב.

אני בספק אם זה מה שגרם למשטרה הספרדית להעביר אתכם כזה סיוט. כנראה הבידוק שעברתם הוא תוצאה של התראות על פיגועים נגד מטרות ישראליות בעקבות הנאום של טראמפ באותו ערב. אולי אפילו השב"כ היה מעורב.

השב"כ ועכבר צהוב היו מעורבים בוודאות.

זה כל מה שאני יכול להגיד.

אם יש פה מישהו בקהל שמתעסק בעריכת דין ויכול לעזור לי לנסח מכתב למועדון על אירועי ויאריאל זה יעזור לי מאוד.

ההנהלה חושבת שאם היא תפרסם בוואן עובדות שיקריות על איזה גו'ינט או וואטאבר שהם חושבים שהם תפסו עליי

ובגלל זה אני ישתוק על כל האלימות של השוטרים ועל היחס המסריח מההנהלה ומהאנשי אבטחה עלק הם טועים.

כל עזרה תתקבל בברכה,

כמו שדיברנו בפרטי , העניין בטיפול ויגיע גם למיטש , אעדכן אותך כמובן.

שמח לעדכן שהצלחנו בסופו של דבר כולנו (סך הכל 12 אנשים שהיו בהסעה) להגיע לטיסה למדריד בזמן.

אמשיך בכך שכאשר אדם מארגן הסעה של למעלה מ-3-4 שעות במדינה זרה, ישנם שיקולים שאולי קצת לא סביר שאדם ממוצע יעשה אותם, אך כשמארגנים נסיעה, גם בזה צריך לטפל.

לצורך העניין, רכב ממוצע נסע בכביש המהיר במהירות של 120 קמ"ש, כאשר האוטובוס לא עבר את ה-100 במהלך כל הנסיעה ולכן כשה"וויז" מחשב מסלול, הוא כנראה חישב זאת לפי מהירות ממוצעת של רכב.

זה הגורם הראשון.

הגורם השני לעיכוב היה נושא העצירות, כשהעצירה הראשונה ערכה 40-45 דקות מהרגע שעצרנו עד הרגע שיצאנו, כשכולם עומדים בחוץ רבע שעה ומחכים לנהג.

העצירה השנייה גם כן הייתה מיותרת מאוד, בדיוק שעה לאחר העצירה הראשונה, מי שלא השתין\ עישן, שיתאפק עוד שעה וחצי ויעשה זאת באצטדיון.

הגורם השלישי דווקא הגיע בהתחלה כאשר בהודעה ששלחתם כתבתם 12:30, כשהנחתי שההסעה תצא ב13:00 והיא יצאה רק לקראת 13:30.

אפשר להבין למה מהערכה של הגעה בשעה 17:00 הגענו רק ב18:50.

זה לגבי ההסעה ממדריד לויאריאל בהלוך.

במקום לבוא ולדבר עם האוהדים, הם היו צריכים לדבר עם האבטחה המקומית, הרי המשחק כבר התחיל ו-500 אוהדים עומדים מחוץ למגרש.

לא תבקשו תגבורת של סדרנים? לא תגידו להם שישלחו סדרנים מהיציעים של ויאריאל אלינו ובמקום 5-6 סדרנים להציב 10-12 ולהריץ את התור?

בנוגע לאלימות נגד אוהדים לא הייתי עד, אבל כן שמעתי שיחה של אחד מאנשי האבטחה עם אחד האוהדים.

איש האבטחה טען ש"אתה לא רגיל לזה ששונאים אותנו בכל מקום?".

לטענתם האוהדים שהוצאו מהמגרש, היו אוהדים שתפסו אותם בכניסה עם סמים, נתנו להם להיכנס בכל זאת, ואז תפסו אותם שוב מעשנים באצטדיון.

מהשיחה ממנו נראה שלא היה להם יותר מדי כוח אל מול המשטרה וההנהלה של ויאריאל, הם שם בעיקר כדי להרגיע וללקק לאוהדים במקרה הצורך.

הזווית שבה ראינו את המשחק הייתה רעה מאוד, לא יודע איך משאירים ברזל כזה לרוחב שמסתיר לך חמישית אצטדיון לא משנה איפה אתה יושב.

נניח לזה.

בנוגע להסעה מויאריאל למדריד בחזור.

היו קצת חגיגות בסיום, וכבר התקרבנו לשעה 22:00 כאשר הטיסה שלנו הייתה ב06:00 - בחישוב מהיר לפי הנסיעה בהלוך אנחנו אמורים להיות במדריד ב-3:30, לא אופטימילי, אך סביר.

הנהג כנראה הבין שהוא יכול לעשות עלינו סיבוב, החביא את הכסף שקיבל איפשהו, ויצא למלחמה מול אוטובוס שלם.

הזמן התחיל להתקדם, והלחץ והתסכול גבר, משטרה הייתה במקום והסבירה שאין מה לעשות נגדו, מדובר במילה נגד מילה.

רק לאחר שעה שלמה, שילמנו כל אחד 5 יורו מכספו ויצאנו לדרך. למזלנו הנסיעה חזור הייתה קצרה יותר, הגענו למדריד ב04:00, עפנו להביא את המזוודות - 04:45 כבר היינו בשדה.

לסיכום,

אני חושב שמארגני ההסעה טעו בחישוב שלהם, אתם מתכנן לצאת ב13:00, תקרא לכולם ב12:00-12:15, תעלה את כולם לאוטובוס ב12:45 ותעשה חישובים וספירה שתאפשר לך לצאת מהמקום ב13:00.

תדאג לקחת זמן ספייר של שתי עצירות בנסיעה כזאת, מצטבר של לפחות 45 דקות.

תבין שמדובר באוטובוס כבד ואיטי ולא בפריווט.

מודה לכם על הניסיון לארגן, באמת שנתתם מעצמכם, אך שגיתם לחלוטין בכל הקשור להערכת זמנים.

לסיכום 2,

אמא של כל ויאריאל זונה, אנסו אותנו בכל מקום חוץ במגרש.

שמח מאוד שהגעתם לטיסה , זה הדבר היחיד שעמד לנגד עיניי.

אגיב עניינית ובקצרה , כמו שרשמתי בהתחלה ההגעה המשוערת לא לפי החלטתנו אלא על פי החלטת חברת הנסיעות הייתה כשעתיים עד שעה וחצי לפני שריקה.

הכל התחיל כאשר הנהגים התעכבו באמתלה שישנן סגירות משטרתיות בדרך ולכן הם מתעכבים ואף שינו מיקום עצירה...

העצירות היו לא מתואמות והונחתו עלינו בניגוד לתיאום המוקדם וכששאלתי לפשר השינוי הנהג מצביע על מד ה"טכוגרף" ומסביר שהוא מחוייב לחוק (כנ"ל לגבי נסיעה ב100 קמ"ש בלבד)

לצערנו נפלנו על נהגי אוטובוס כושלים ופושעים לכל דבר

כי אחרי שעשו עלינו קופה פתאום הוא יכל לעצור רק לרבע שעה ורק פעם אחת בלבד , וכאשר הוא ממהר הביתה פתאום 110 קמ"ש זה חוקי...

עובדה שהאוטובוס של ברצלונה עמד בזמנים והכל הלך חלק...

היי חברים, וואו לא כתבתי פה בערך 3 שנים לדעתי ואני בפורום יותר מעשור

גם אני הייתי בהסעה של זיו בויאריאל, גם אני איחרתי.

ראיתי את הכל, ואבא שלי(מי שזוכר סוכן נסיעות וכו') ניסה לעזור לאלו שאיחרו, שכחנו לקחת טלפון, שמח שהגעתם בזמן.

לגבי הפאשלות בהסעה אגיב בסוף,

אגיב עכשיו לגבי מכבי,

כשעמדנו בשורה היה **** עם סוס שלא היה רגוע בכלל

התהלך שם בזמן שהשוטרת הזונה צילמה אותנו,

רק היה חסר שישימו לנו מספר וטלאי צהוב

אותו שוטר הביא את הפנים של הסוס לפנים של אבא שלי כי הוא עמד על אבן השפה של המדרכה ולא על המדרכה עצמה,

הסוס כמעט נגח בפנים של אבא שלי,

אוהדת אחרת(נראה לי מהקבוצה שאיחרה)

הושפלה על ידי השוטרת שמיששה אותה אל מול כל השוטרים ובזמן שהיא צעקה לעזרה השוטרים צחקו ואף אחד לא דיבר שם אנגלית או הבין אותה.

היא נכנסה במחצית, בוכה, מושפלת ולפי מה שהבנתי נציגי מכבי הורידו את המשטרה ממנה נתנו לה מים והרגיעו אותה.

בדקה ה65 לערך, גולן(אם אני לא טועה, אני מתכוון לנציג מכבי שלא קירח, כי היו 2 בחוץ)

נכנס ליציע, צעקתי עליו עוד לפני ולכן הוא זכר אותי(הוא גם זוכר אותי כי אני קשור ללא מעט אנשי הנהלה במכבי, הוא פשוט לא הבין את זה באותו הרגע)

אמרתי לו שאנחנו נותנים לכל העולם, גם בארץ וגם קבוצות מחו"ל יחס של מלכים,

אם קבוצה אחרת תביא אוהדים והם יפספסו את המשחק, הם יתנו הוראה למשטרה להכניס אפילו בלי כרטיס, רק שהשם של מכבי אל מול השאר לא יפגע.

אבל כשעושים את זה לנו, אנחנו מקבלים זין בפנים. אוהדים הושפלו.

הוא אמר לי שהם עומדים מול נציג ויאריאל, שביקש מהמשטרה להתערב והם אמרו לו שאם הוא לא יפסיק להפריע להם הם יכניסו גם את נציגי מכבי וגם נציגי ויאריאל לאיצטדיון ויסגרו את השערים לגמריי.(לא יודע כמה זה נכון אבל בשורה התחתונה הוא ניסה להסביר שרק המשטרה הם הבוס).

כמו כן הוא הבטיח לי שיש ישיבה עם אופא בסוף המשחק, הם יגידו להם הכל וטען שבפורטו השוטרים אפילו יותר גרועים.

בבקשה, כל מי שיש לו סירטונים, תמונות,סיפורים, ביזיונות כאלו ואחרים,

צרו איתי קשר, גם בר שפירסם את הפוסט,

צרו איתי קשר בפלאפון 0528807189

בפייסבוק Ben Swissa (תמונה שלי עם דגל ישראל ומלא חברים אוהדי מכבי, קשה לפספס)

או בכל דרך אחרת,

נסגנן מכתב, אין סיכוי שבעולם, שמה שקרה שם יעבור בשתיקה,

השפילו אותנו, מבוגרים וילדים כאחד.

הגיע הזמן להתאחד, מצידי לפתוח ועידה בוואטסאפ שתסכם את הסיפורים של כולם

אפשר להגיע למיץ' אפשר להגיע לדרגים הכי גבוהים בהנהלה,

ואני מבטיח לכם שגם יש לי את הדרך לבצע את זה.

בבקשה, תיצרו איתי קשר!!!

לגבי ההסעה,

היא לא הייתה מתוכננת כמו שצריך,

בגלל זה, להבא, מניסיון של סוכני נסיעות שעשו דברים קשים הרבה יותר לביצוע,

פעם הבאה,

סוגרים הסעה עם כל חברת נסיעות בארץ,

שדואגת לנהג ישראלי או מקומי +מדריך ואחראי ישראלי מטעם החברה(בדיוק כמו העברות לבתי מלון),

סליקת אשראי להזמנות עוד מהארץ,

קבלות

וסיוע משטרתי(חברת נסיעות יכולה ליצור קשר עם המשטרה בעצמה לעדכן אותה שקבוצה ישראלית מגיעה למקום מסויים וצריכה אבטחה).

אף חברת הסעות לא תדפוק סוכנות נסיעות באשר היא, כי להם יש את הכסף לתבוע ולסגור להם את החברה,

הכל יותר מאורגן ויותר חכם,

ובמידה ונצטרך, תוכלו לפנות אליי ואפנה אתכם לחברה או 5 חברות אפילו שיכולות לארגן את הנושא(בלי עמלה אליי ובלי נעליים)

עומר וזיו ניסו לעשות רק טוב, גם אני לצערי נכנסתי בדקה 25,

אבל לפחות ניצחנו ואנחנו בבית בשלום וזה הכי חשוב.

לא מבין למה אתם מצפים מההנהלה.

זאת אותה הנהלה שבחרה לתת גב לחבורת ערסים שהשתלטה על היציע באלימות.

עצוב.

גם לזה יש לי מה להגיב, אבל זה כבר לא לפה(שאלתי את ההנהלה כבר שאלות על הנושא)

כל עזרה תתקבל בברכה,

צור איתי קשר