Jump to content

הבושה בכניסה לאצטדיון

MaTa

Recommended Posts

מבאס לשמוע למי שטס, מקווה שמכבי לא יהיו כבשים כהרגלם ויראו שאכפת להם

אולי באמת קבוצת ווטסאפ תזרז לכם את העניין, תפתחו קבוצה ותשימו פה לינק הצטרפות ככה כל מי שהיה בויריאל יוכל להצטרף

הקטע עם השוטרים שדוחפים אנשים שעומדים על המדרכה זה בול מה שהיה עם השרמוטות בפראג, זה קטע שלהם שתלך בדיוק בשטח שהם קבעו לך.

שוטרים שם העיפו אנשים ועוד שנייה דרסו אותנו עם סוסים.

דווקא בפורטו היו שוטרים ביצים ושרפנו להם חצי עיר.

העיקר שאנחנו ג'נטלמנים עם כולם.

ממש עצוב לשמוע שכל זה קורה דווקא במדינת כדורגל במערב אירופה וזאת החוויה שאוהדים יזכרו ממשחק שניצחנו בו. עוד יותר עצוב שההנהלה במקום להתנצל ולתת בראש על המחדל שאנשים מספרים פה בחרה להאשים כמה אוהדים עם ג'וינט.

הקטע עם השוטרים שדוחפים אנשים שעומדים על המדרכה זה בול מה שהיה עם השרמוטות בפראג, זה קטע שלהם שתלך בדיוק בשטח שהם קבעו לך.

בני זונות לפחות שם לא היו בעיות בכניסה למעט הדוחק.

מה שהיה בפראג היה טיול שנתי ליד ויאריאל.

התייחסו אלינו כמו אסירים בטחוניים

אהלן חברים!

פרוייקט מחדל ויאריאל יוצא לדרך.

נפתחה עכשיו קבוצת וואטסאפ שכל תפקידה יהיה לשמוע את הסיפורים שאנשים מהיציע עברו

ולהעביר תמונות וסרטונים מהאירועים בספרד.

ברגע שיהיה לנו כמות יפה של עדויות, תמונות וסרטונים אנחנו מתכוונים לפנות אם זה למכבי ומשם נראה לאן דרכינו.

אני לא שם פה לינק לקבוצה מסיבה אחת שאנחנו לא רוצים שחזירים אדומים ייכנסו אליה גם.

מוזמנים לפנות אליי או אל בן ונצרף אחד אחד. חשוב להדגיש שאנחנו צריכים כמה שיותר אנשים איתנו!

בר 0509056321

בן 0528807189

בפורטו בככר היו ביצים,באצטדיון הם היו לא פחות שרמוטות ממה שמספרים פה

אספר לכם מה קרה לי, גם אני הייתי על ההסעה עם חברים שלי, הגעתי אחריהם, ונכנסתי לבד, הגעתי למאבטח שאמר לי לפתוח את המעיל, וגקט שהייתי איתו, הייתי עם חולצה של הפאנטניקס שרשום עליה acab, מאותו רגע סימנו אותי כמו חוליגן שבא להתפרע ולהלדיק פירו, וחטפו עליי עצבים, המאבטח קרא לשתי שוטרים, ואני לא מבין מה קרה, בלי שום הודעה או ידיעה שיש בעיה להיכנס עם חולצה כזאת, לקחו אותי מאחורי הקיר והפשיטו אותי לרמה שאני עומד ערום עם הפנים לקיר ו4 שוטרים מקיפים אותי, ובודקים לי הכול, ואז הם באים עליי ואומריםצלי שאני עצור בגלל חולצה, ניסיתי להסביר להם שאני לא מבין מה קרה, ומה הם רוצים, ויש לי אנגלית טובה ודיברתי איתם, והם אמרו לי או שאתה זורק תחולצה ונכנס עם שוטר ליציע, או שאתה עצור רק אחרי שהעמידו אותי ערום מול הקיר, התלבשתי, זרקתי תחולצה לפח, והרגשתי קונטציות שלפני 70 שנה, ההשפלה שלעמוד ערום עדיין לא יוצאת לי מהראש, ועברתי גיהנום שבחיים לא עברתי בלי שום עזרה, או הרגשה של עזרה מצד מכבי, זה היה ביזיון לא היה לי שום שאכטה כמו שרשמו בתקשורת, הם התנפלו עליי בגלל שהייתי עם. חולצה של נגד שוטרים

אהלן אוהדים יקרים!

לפני כמעט שבוע טסו לא מעט מאיתנו למשחק של מכבי נגד ויאריאל בספרד, משחק שמי יודע ומי שלא, חוץ מהניצחון המתוק היה מאוד לא מתוק ל1500 האוהדים שנסעו אחרי הקבוצה.

מאות של אוהדים במשחק זה סבלו מיחס מזעזע והשפלות בחסות משטרת ויאריאל ומחוסר דאגה לאוהדינו של אנשי מכבי.

לכן פרוייקט מחדל ויאריאל יוצא לדרך!

נפתחה עכשיו קבוצת וואטסאפ שכל תפקידה יהיה לשמוע את הסיפורים שאנשים מהיציע עברו ולהעביר תמונות וסרטונים מהאירועים בספרד.

ברגע שיהיה לנו כמות יפה של עדויות, תמונות וסרטונים אנחנו ניפגש עם מכבי ומשם נראה לאן דרכינו.

מוזמנים לפנות לבר, בן או אלון ונצרף אחד אחד לקבוצה. חשוב להדגיש שאנחנו צריכים כמה שיותר אנשים איתנו וצריכים לעשות את זה כמה שיותר מהר שהעניין לא ייעלם מתחת לשטיח!

בר בנארי 0509056321

Bar Benari

בן סוויסה 0528807189

Ben Swissa

אלון הוכברג 0547774014

Alon Hochberg

בתקווה לימים טובים יותר, צהוב עולה!

עצוב ומכעיס לקרוא כאן את כל הנושא הזה. מקווה שכל אחד שטס ועבר מה שעבר יקבל איזשהו פיצוי הולם על גועל הנפש הזה.

יש לציין שבאופן אישי, אם הייתי אחד מכם ואחרי חוויה כזאת ההנהלה של מכבי הייתה מתעלמת/מתנערת מאחריות או יותר גרוע - משקרת ומסלפת עובדות על חשבוני, אז הם היו יכולים לשכוח ממני בתור אוהד הקבוצה. בושה.

הלוואי שתצליחו עם כל הצער רק בדרישת פיצויים אולי היחס ישתנה בושה שאוהדים צריכים לעבור דבר כזה. לא בטדי, לא בדרבי אלא במשחק בחו"ל מול קבוצה מספרד.

הלוואי שתצליחו עם כל הצער רק בדרישת פיצויים אולי היחס ישתנה בושה שאוהדים צריכים לעבור דבר כזה. לא בטדי, לא בדרבי אלא במשחק בחו"ל מול קבוצה מספרד.

עם כל הטענות שיש להם לקבוצה, הם צריכים לדרוש פיצוי בעיקר ממי שעשה עליהם קופה עם ההסעה ובסוף דפק אותם יותר מכולם.

עצוב ומכעיס לקרוא כאן את כל הנושא הזה. מקווה שכל אחד שטס ועבר מה שעבר יקבל איזשהו פיצוי הולם על גועל הנפש הזה.

יש לציין שבאופן אישי, אם הייתי אחד מכם ואחרי חוויה כזאת ההנהלה של מכבי הייתה מתעלמת/מתנערת מאחריות או יותר גרוע - משקרת ומסלפת עובדות על חשבוני, אז הם היו יכולים לשכוח ממני בתור אוהד הקבוצה. בושה.

לגמרי. העיקר שביום המשחק הם עשו אורגיה באינסטגרם של תמונות אוהדים בספרד. כמה צביעות, איפה הייתם כשאותם אוהדים היו צריכים אתכם?

פשוט מקומם לשמוע מה עברתם.

זה מה שהכי מדליק אותי בסיפור שמכבי מכלים תמונות של אוהדים שכאילו עשו שם חיים, אני לא מכיר את הפרצופים האלה משם.

זה מה שהכי מדליק אותי בסיפור שמכבי מכלים תמונות של אוהדים שכאילו עשו שם חיים, אני לא מכיר את הפרצופים האלה משם.

בדיוק כמו שהעלו לסרטון סיכום עונה שלהם סרטונים של אבוקות אחרי שהגישו תלונה נגד אוהדים.

בדיוק כמו שהעלו לסרטון סיכום עונה שלהם סרטונים של אבוקות אחרי שהגישו תלונה נגד אוהדים.

כמה שאתה מדוייק.

לי יש סיפור אימה: עברתי מסע של 12 שעות בטיסות וקונקשנים ועוד 6 שעות נסיעה ועוד חיפוש זוועה והכל כדי לראות את דור פרץ בהרכב!!! הו, האימה!!!!!

• 3 weeks later...

אהלן חברים!

רק מעדכן שכל החומרים שאספנו עברו היום לאנשי מכבי ובמהלך השבוע נשב לשיחה עם הנציגים מהמועדון.

יאללה לזיין תערבים!

אם כבר בושות בכניסה לאיצטדיון זה ביזיון שסגרו היום את שער 1 רבע שעה לפני תחילת המשחק ולא נתנו לאנשים להיכנס למרות שהיה להם כרטיס לשער הזה בטענה שהיציע מלא ושלחו אותם לשער 4. מה יהיה הסוף עם השכונה הזאת....

אם כבר בושות בכניסה לאיצטדיון זה ביזיון שסגרו היום את שער 1 רבע שעה לפני תחילת המשחק ולא נתנו לאנשים להיכנס למרות שהיה להם כרטיס לשער הזה בטענה שהיציע מלא ושלחו אותם לשער 4. מה יהיה הסוף עם השכונה הזאת....

מכרו כרטיסים לשער 1 בקופות. כאלה שרמוטות, ידעו שכולם רוצים לשבת בשער 1 אז מכרו לשם כרטיסים בידיעה שהוא מלא.