Jump to content

הבושה בכניסה לאצטדיון

MaTa

Recommended Posts

אז ככה לגבי ההתנהלות של מכבי בכניסות לאיצטדיון אתמול שום מילה רעה כן היה אווירה של גרמניה איי שם בתקופות חשוכות בהיסטוריה אבל להנהלה בטח אין שום קשר לזה וכשהיינו צריכים מענה הם דווקא היו שם ועזרו לפחות עשו ככל שביכולתם וכיבדו את הכסף שהם מקבלים!

אחי אתה מדבר שטויות. אין לי מושג אם היית או לא היית אבל ההנהלה הזאת יכולה ללכת להזדיין אחד אחד, 1500 איש נוסעים למשחק חוץ 5 שעות נסיעה ולא תארגנו הסעות לאוהדים? ספגנו והסתדרנו.

מגיעים לאיצטדיון, השוטרים שם מעבירים אותך בידוק שבאיצטדיון ברמאללה לא היית עובר אחרי שאתה עומד 40 דק כמו בן זונה בטור כמו בשואה, ואז אתה צועק להם ביזיון ושהם לא עושים כלום ואיזה קבט אפס בא ומתחיל לאיים עלייך? מי הוא בכלל? איפה הוא היה בשבילנו אתמול? איפה הוא היה כשחבר שלי קיבל פצצה לפנים משוטר? איפה הוא היה כששברו לי את המצלמה?

צר לי לספר לך אבל הם עמדו שם כמו ליצנים ולא עשו שום דבר.

בושה שאנשים כאלה הם חלק מהמועדון שאני נוסע אחריו כבר 10 שנים כמו מפגר.

אחי אתה מדבר שטויות. אין לי מושג אם היית או לא היית אבל ההנהלה הזאת יכולה ללכת להזדיין אחד אחד, 1500 איש נוסעים למשחק חוץ 5 שעות נסיעה ולא תארגנו הסעות לאוהדים? ספגנו והסתדרנו.

מגיעים לאיצטדיון, השוטרים שם מעבירים אותך בידוק שבאיצטדיון ברמאללה לא היית עובר אחרי שאתה עומד 40 דק כמו בן זונה בטור כמו בשואה, ואז אתה צועק להם ביזיון ושהם לא עושים כלום ואיזה קבט אפס בא ומתחיל לאיים עלייך? מי הוא בכלל? איפה הוא היה בשבילנו אתמול? איפה הוא היה כשחבר שלי קיבל פצצה לפנים משוטר? איפה הוא היה כששברו לי את המצלמה?

צר לי לספר לך אבל הם עמדו שם כמו ליצנים ולא עשו שום דבר.

בושה שאנשים כאלה הם חלק מהמועדון שאני נוסע אחריו כבר 10 שנים כמו מפגר.

כואב לי ומרגיז אותי מה שעברת מכבי כפויי טובה שרמוטות ואם מיטש לא יטפל בקב"ט הבן זונה הזה מצידי שיעוף גם הוא.

כואב לשמוע על אוהדים ששילמו ממיטב כספם וצריכים לספוג כזה עלבון

בשום מקום באירופה לא נתקלתי בבידוק מוגזם כמו שאתם מספרים עליו

חוץ מבפנרבחצה חוץ ב97

אני יודע שעמוס עזב , מי זה הקבט עכשיו של הקבוצה?

אכפת לך לפרט? לתת דוגמאות? לציין אנשים ספציפיים?

כי זה האשמות כבדות מה שאתה זורק פה.

אני ממש לא מתכוון להכנס פה לשמות.

אנשים שהיו אתמול וסיפרו לי דברים השאירו אותי בהלם. מה שיותר מדהים, שחלק מהסיפורים זה פשוט התנהלות שחזרה על עצמה מצד ההנהלה.

כואב לשמוע על אוהדים ששילמו ממיטב כספם וצריכים לספוג כזה עלבון

בשום מקום באירופה לא נתקלתי בבידוק מוגזם כמו שאתם מספרים עליו

חוץ מבפנרבחצה חוץ ב97

אני יודע שעמוס עזב , מי זה הקבט עכשיו של הקבוצה?

הקבט היום זה איזה ליצן בשם גולן אוחיון.

בדיחה מהלכת, אתמול הוא שיחק אותה קשוח בזמן כל הבאלגן ניסה להחרים כרטיסים כאילו הוא איזה אבו פאריס. לא מספיק מה שאכלנו מהמשטרה.

הנהלה של אפסים שזה מי שאמור להגן עלינו.

לאחר מסע מפרך ומתיש הביתה, נרגעתי ואני מתפנה לנתח את הסיטואציה ההזויה של אתמול;

הנהלת המועדון יודעת כבר 4 חודשים על אירוע בו יש משחק במדריד של ריאל ויום לאחר מכן משחק של הקבוצה בויאריאל.

מday 1 ההנהלה לא הייתה מוכנה לשמוע על אפשרות לנסות ולסדר לאוהדים שבאים ממדריד הסעה מאורגנת (בתשלום כמובן).

נכון, לא חייבים לי כלום וכו' וכו' וכו', אבל כאן מתגלה התנהלות של מועדון גדול אל מול התנהלות של מועדון ליגה ג'.

מארגני ההסעה אתמול בסה"כ הרימו את הכפפה וניסו לעשות כמיטב יכולתם (התנהלות מחפירה וחובבנית שלעצמה, אבל אני לא נכנס לזה).

הגענו רבע שעה לפני השריקה לאיצטדיון, על פניו לגיטימי, בידוק צ'יק צ'ק ונכנסים למגרש. אפילו הכלתי אפשרות שנכנס עד הדקה השביעית. אמרתי ניחא.

אני נכנסתי דקה 25 והמצב שלי עוד היה טוב. היו כאלה שנכנסו במחצית, היו כאלה שהורחקו מהמגרש, לא חסר.

קיבלנו זין כל כך גדול ועמוק, הנהלת המועדון לא הייתה לצידנו, איפה אתם הקב"טים המהוללים שכל תפקידכם הוא לדאוג לנו? שלא נעבור בידוק ****, שלא נעבור 15 תורים עד הכניסה ליציע, ואם כבר אז מהר כי וואלה התחיל המשחק. טיפה מחויבות, טיפה שת"פ מול הספרדים, משהו. כלום. הכתובת הייתה על הקיר.

תשובות ריקות מתוכן ומנוערות מאחריות, יא חבורה של גועל נפש.

קודם כל אנחנו מתנצלים על העובדה שהאוטובוס הגיע בשעה המאוחרת מאוד למגרש. לא היה מדובר במשהו שהיה ידוע למישהו. גם לפי הוויז וגם בגוגל וגם לפי כל מכשיר מדידה יציאה בשעה 13:00 היתה אמורה להביא אותנו לכל המאוחר בשעה 17:30 למגרש, וגם עם עצירה של 30 דקות באיזור השעה 18:00.

אז ככה, שעת היציאה נקבעה לשעה 13:00. אם מישהו פה חושב שרצינו לצאת בשעה הזאת ולהגיע דקה לפני המשחק ושזה היה התכנון אז הוא טועה. אנחנו שוחחנו עם הבעלים של החברת הסעות בזמנו, ומסתבר תאמינו או לא שיש חוקים שונים לספרד ולישראל. יש כמות שעות מסוימות שנהג יכול לנהוג ושאוטובוס של הסעות יכול להיות על הכביש. וכשאני אומר כמות מוגבלת זה ברמה של שעות לדוגמא שנסיעה לצורך הדוגמא היא לא יכולה להיות יותר מ-X שעות ביום כך שזו השעה הכי מוקדמת שהיה אפשר לצאת ולחזור. רצינו לצאת ב-11 וגם פנינו לחברת הסעות. היא סרבה והפשרה הייתה שנשלם לנהג מחליף נוסף.

מיותר לציין ששאר חברות האוטובוס מהרו לציין שהם לא ערוכים לכמות שעות אסטרונומית זו וחברות אחרות העדיפו לוותר מחשש להסתבך עם החוק הספרדי. האוטובוס יוכפל.

בנוסף. חברת ההסעות שוחחה עם המשטרה הספרדית וארגנה סידורי חניה מיוחדים שהיו מאפשרים לאוטובוס להיכנס עד לתחומי המגרש. המשטרה בויאריאל פשוט החליטה על דעת עצמה לא לכבד זאת עם ההגעה של האוטובוס למגרש והכריחה אותו לעשות סיבובים ובזבזה זמן מיותר נוסף.

ישנם דברים שהם מעל לשליטתינו ולשם כך העיכובים בכניסה והשינויים ולראייה היחס המחפיר אשר קיבלו אוהדים בכניסה ובאיצטדיון עצמו (או שגם לכך אחראיים מארגני ההסעה...)

כנראה שבאיזור אליו הגענו לא יודעים להתנהל עם סידורי אבטחה , ובמקום שנגיע כשעתיים לפני המשחק הגענו לאיזור האיצטדיון כחצי שעה לפני המשחק.

הנהגים הביאו איתם מכשירים שמראים להם כמה זמן הם יכולים להיות על הכביש. בנוסף בניגוד לתרבות הנהיגה בארץ פה לא עוברים את המהירות המותרת בשום שלב של הנסיעה. שאלנו את החברת הסעות מספר פעמים לגבי ההגעה. כמה זמן ייקח והם אמרו שביציאה ב-1 נגיע משמעותית לפני המשחק. לא אני. לא אתם. לא אף אחד יכול לדעת לגבי הנושא הזה.

אנשים הגיעו למגרש בשעה 17:30 ונכנסו למגרש אחרי שהמשחק החל. אז אם מישהו חושב שזו הסיבה שאנשים לא נכנסו בזמן אז לא זו לא הסיבה. גם אם היינו מגיעים בשעה 18:00 לא היינו נכנסים בזמן.

בנוגע לביזיון שקרה אחרי המשחק. הנהגים פשוט שדדו אותנו בכסף. הסיפור של האוטובוס השני הקטן היה מאוד פשוט, הוא לא היה מתוכנן לצאת אלא אנשים שפנו אלינו יום לפני המשחק והתחננו שנוציא עוד אוטובוס כדי שהם יגיעו למשחק . מהרגע להרגע. מהיום למחר. כל הכסף ששולם שולם למארגני ההסעה ויותר מזה, חלקו גם נגבה בכרטיסי אשראי שלנו כך שכל טענה לגבי מקדמה שלא שולמה היא לא פחות משקר במקרה הטוב וגניבה במקרה הרע. אנחנו לא מתכוונים לעבור על הנושא הזה בשתיקה ואם צריך נפנה גם לרשויות המס הספרדיות בנושא כי כן שילמנו גם מס על האוטובוסים.

בנוגע לטענות על כל שלא נלקחה קבלה , הקבלה הוצגה לשוטרים , הויכוח היה על כך שהנהג הגנב פשוט טען שהוא החזיר לי את הכסף ולכן זה הפך לעניין של מילה של אוטובוס שלם אל מול צמד נוכלים.

בנוגע לזה שעומר נסע באוטו. קודם כל מאחר ואני (זיו) הייתי על ההסעה והייתי אחראי לא היה צורך בעוד בן אדם. דבר שני הבן אדם בכלל חזר לולנסיה כי יש לו טיסה משם. איך רציתם שהבן אדם יחזור מויאריאל כאשר האוטובוס האחרון מהעיר יוצא בשעה 21:50? והמשחק נגמר ב-9 והשאירו אותנו קרוב ל-30-40 דקות ביציע. ברגל? כך שלבוא אליו בטענות על הקטע הזה זה לא רציני. ואהה כן הוא גם נכנס דקה 30 למגרש אחרי 90% מהאנשים של ההסעה. הוא לא נכנס דקה ראשונה ולא ישב ביציע בזמן שחיכיתם.

נ.ב. חשוב ביותר

"עברייני מקלדת שמעדיפים לגדף אותי באופן אישי מוזמנים לאזור אומץ ולהגיד לי זאת בפנים!

אותה חבורה שבכל עצירה רק עיכבה את האוטובוס ראוי שתעשה מעט חשבון נפש.

מה לגיטימי בלהגיע לאצטדיון בחו"ל רבע שעה לשריקה?

האשמה פה היא בעיקר של מארגני ההסעה שלא יצאו בזמן, הייתם צריכים לצאת ב-10 בבוקר ממדריד.

לאחר מסע מפרך ומתיש הביתה, נרגעתי ואני מתפנה לנתח את הסיטואציה ההזויה של אתמול;

הנהלת המועדון יודעת כבר 4 חודשים על אירוע בו יש משחק במדריד של ריאל ויום לאחר מכן משחק של הקבוצה בויאריאל.

מday 1 ההנהלה לא הייתה מוכנה לשמוע על אפשרות לנסות ולסדר לאוהדים שבאים ממדריד הסעה מאורגנת (בתשלום כמובן).

נכון, לא חייבים לי כלום וכו' וכו' וכו', אבל כאן מתגלה התנהלות של מועדון גדול אל מול התנהלות של מועדון ליגה ג'.

מארגני ההסעה אתמול בסה"כ הרימו את הכפפה וניסו לעשות כמיטב יכולתם (התנהלות מחפירה וחובבנית שלעצמה, אבל אני לא נכנס לזה).

הגענו רבע שעה לפני השריקה לאיצטדיון, על פניו לגיטימי, בידוק צ'יק צ'ק ונכנסים למגרש. אפילו הכלתי אפשרות שנכנס עד הדקה השביעית. אמרתי ניחא.

אני נכנסתי דקה 25 והמצב שלי עוד היה טוב. היו כאלה שנכנסו במחצית, היו כאלה שהורחקו מהמגרש, לא חסר.

קיבלנו זין כל כך גדול ועמוק, הנהלת המועדון לא הייתה לצידנו, איפה אתם הקב"טים המהוללים שכל תפקידכם הוא לדאוג לנו? שלא נעבור בידוק ****, שלא נעבור 15 תורים עד הכניסה ליציע, ואם כבר אז מהר כי וואלה התחיל המשחק. טיפה מחויבות, טיפה שת"פ מול הספרדים, משהו. כלום. הכתובת הייתה על הקיר.

תשובות ריקות מתוכן ומנוערות מאחריות, יא חבורה של גועל נפש.

כמובן שהדבר הראשון היה לנסות לתאם את ההסעות מול המועדון ושאנחנו רק נהיה הגורם המקשר , מיותר לציין שהמועדון התנער מכך ואם אינני טועה המועדון כן ארגן הסעה לחלק מעובדי מכבי...

כמובן שהדבר הראשון היה לנסות לתאם את ההסעות מול המועדון ושאנחנו רק נהיה הגורם המקשר , מיותר לציין שהמועדון התנער מכך ואם אינני טועה המועדון כן ארגן הסעה לחלק מעובדי מכבי...

אני יודע ולכן רשמתי את זה. האצבע המאשימה היא לא כלפייך ואת הדברים שיש לי להגיד לך אומר לך באופן מסודר ומכובד בפרטי ולא מול כל הפורום.

מה לגיטימי בלהגיע לאצטדיון בחו"ל רבע שעה לשריקה?

האשמה פה היא בעיקר של מארגני ההסעה שלא יצאו בזמן, הייתם צריכים לצאת ב-10 בבוקר ממדריד.

ראה את ההודעה של גדי ברומר.

בהתחשב בסיטואציה שנוצרה והאיחור, לקחתי בחשבון שנכנס בדקה 5-10 והייתי מוכן לחיות עם זה.

השילוב של הביזיון המשטרתי עם האיחור של ההסעה יצר כאוס

אז אתה זה זיו? אמרתי לך את זה גם בפרצוף - אתה חתיכת בזיון. גם העצירה ל-10 דקות כשהיינו שעה וחצי מהעיר ובידיעה שנאחר היא מקרית? אתה פשוט ליצן, והיית צריך לספוג עליך את הכסף אתמול עם התקלת אוטובוס הזאת. כשאהיה בארץ מול מחשב ארחיב בכיף.

אחדד שוב , זמן ההגעה המשוער עמד על שעתיים לפני שריקה!

גם אם לוקחים בחשבון פקקים עיכובים וכן עתידים להגיע בזמן תקין , כמו שנאמר ולפי מה שכולם ראו הארגון תכנון והתנהלות מול הספרדים היה מתחת לכל ביקורת והם לא נערכו בהתאם.

אגב אותם אוהדים שמלינים זה כנראה אותם חברה שהתלוננו שההסעה לסטוק הגיעה 3 שעות לפני המשחק וזה מוקדם מידי...

אז אתה זה זיו? אמרתי לך את זה גם בפרצוף - אתה חתיכת בזיון. גם העצירה ל-10 דקות כשהיינו שעה וחצי מהעיר ובידיעה שנאחר היא מקרית? אתה פשוט ליצן, והיית צריך לספוג עליך את הכסף אתמול עם התקלת אוטובוס הזאת. כשאהיה בארץ מול מחשב ארחיב בכיף.

"עבריין מקלדת" קטן , כמו שרשמתי , הנך מוזמן לאזור אומץ ולומר לי פנים מול פנים.

תלמד לקרוא כי אם לא הבנת ישנם חוקים בספרד והעצירות אינם תלויות בי (אותם עצירות שמבקרה החברים שלך היו אחרונים לחזור אליהם ועיכבו את כל האוטובוס...)

בתור נייטרלי מהצד לא מבין תטענות שלכם כלפי מארגני ההסעה

הם אוהדים בדיוק כמוכם

הם איחרו בדיוק כמוכם

הם הוסיפו כסף בדיוק כמוכם

להבדיל ממכם הם אשכרה עבדו ועשו מה שהם יכולים לארגן הסעה(גם אם לא על הצד הטוב ביותר) בזמן שהמתלוננים למינהם העדיפו לגרבץ

אבל זאת המנטליות שלנו לא מפתיע בכלל הכפיות טובה

זיו, או שאתה חולה בדמנציה או שאתה ממשיך בשקרים. בשתי העצירות אני והחבר'ה שלי ירדנו לצעוק עליך שאתם מפגרים עם העצירות האלה ושנאחר. בעצירה השניה אמרנו לנהגים שנאחר והם אמרו לנו שאנחנו צודקים.

יש לנו צילומי מסך מלפני שבוע שהראנו לעומר שבשעה 13:00 לוקח 5 שעות להגיע לאצטדיון, בלי עצירות. אתם לקחתם ריזיקה עלינו ושברתם 70 אוהדים. איך 'איסתא' הגיעו בזמן? הם המציאו את החוק מחדש?

ובלי קשר, תפסיק כבר לחרטט. חברים שלנו הגיעו בשעה 18:15 לבידוק ונכנסו בשעה 18:30. ההסעה שלך שהייתה כושלת בכל רמת התכנון מא' ועד ת', הגיעה אחרונה, בגללך ובגלל עומר.

וכן, כמו שאמרתי לך בפנים אתמול שאתה בזיון אני אגיד לך גם במושבה וגם בנתניה ואיפה שלא תהיה.

בתור נייטרלי מהצד לא מבין תטענות שלכם כלפי מארגני ההסעה

הם אוהדים בדיוק כמוכם

הם איחרו בדיוק כמוכם

הם הוסיפו כסף בדיוק כמוכם

להבדיל ממכם הם אשכרה עבדו ועשו מה שהם יכולים לארגן הסעה(גם אם לא על הצד הטוב ביותר) בזמן שהמתלוננים למינהם העדיפו לגרבץ

הם עשו רווח על ההסעה ובזמן שהיינו מעוכבים שעתיים וחצי בגללם לא היה להם את היושר לשלם על הבזיון שנוצר. ארגנתם? טעיתם? קחו אחריות. רק בועטים על כולם.

הם עשו רווח על ההסעה ובזמן שהיינו מעוכבים שעתיים וחצי בגללם לא היה להם את היושר לשלם על הבזיון שנוצר. ארגנתם? טעיתם? קחו אחריות. רק בועטים על כולם.

זאת עובדה ידועה שהם עשו רווח?

אם הם הוציאו הסעה בשביל להרוויח אז כל מה שרשמתי לא רלוונטי ואני חוזר בי