Jump to content

החלה מכירת כרטיסים למשחק ליגה מול פ"ת

העטלף

Recommended Posts

מכל העיתונאים שיצרתי איתם קשר כדי שלפחות מישהו יכתוב על זה בתקשורת היחיד שענה לי על זה היה דור בלך והבטיח לרשום על זה מחר... נראה מה יהיה

מכל העיתונאים שיצרתי איתם קשר כדי שלפחות מישהו יכתוב על זה בתקשורת היחיד שענה לי על זה היה דור בלך והבטיח לרשום על זה מחר... נראה מה יהיה

מקווה שחוץ מהחציל הלא מוערך הזה, אנחנו צריכים עוד אמצעי תקשורת שיתנו לזה התייחסות.

אם היה אכפת למישהו מבעלי התפקידים בכדורגל מהכדורגל - עוד שדיברו על פתח תקווה במועדון "שש הגדולות" הייתה צריכה לקום צעקה. כאילו על מי אתם עובדים? אנחנו לא חיים בארצנו? קבוצה של 300 אוהדים. עם ניהול משפחתי לא תקין בעליל.

בושה

שבוע טוב אחים ואחיות - המשחק בשני מוחרם!

לאחר בירור של הנסיבות והשוואה לשנים עברו מסתבר שהתהליך של העלאת מחירי הכרטיסים שוב מתרחש. חבל שדווקא הנהלת מכבי פתח תקווה, שכבר טעמה חרם אוהדים, בוחרת לשוב ולהפקיע מחירים.

צר לנו שלא הוצאנו הודעה מיד עם תחילת המכירה אבל היה צורך לבדוק בפרוטרוט את העובדות לאשורן.

כנראה שאין לנו ברירה אלא לחזור לנשק העיקרי של הקהל והוא חרם נוסף.

גם הנהלת מכבי פתח תקווה תצטרך שוב להבין - אוהדי כדורגל הם לא מיליונרים!

אחים לסמל, עם כל הכבוד והערכה שיש לי אליהם (ויש לי המון) היו צריכים לקחת בחשבון לפני שהם מכריזים על "חרם" כזה, זה חרם שממילא שברור שהאוהדים לא יעמדו בו. וזה הופך את כל עניין ההרתעה של החרם ללא אפקטיבי.

צריכים לדעת מתי למחות ולדרוש את מה שמגיע לנו ומתי להכריז חרם.

חןחן ומי שמעליה

לא מכחישים שנרדמנו בשמירה, אין מה לעשות, פספסנו את זה. אבל עדיין מישהו חייב לדעת שהפספוס הזה היה חד פעמי, ועדיין ננסה לעשות הכל כדי למנוע את זה במשחקים הבאים

חןחן ומי שמעליה

לא מכחישים שנרדמנו בשמירה, אין מה לעשות, פספסנו את זה. אבל עדיין מישהו חייב לדעת שהפספוס הזה היה חד פעמי, ועדיין ננסה לעשות הכל כדי למנוע את זה במשחקים הבאים

מחילה מכבודו

מה הטעם בחרם שברור לכולנו שאנשים יקנו בגלל הניקוד חוץ

אם אתם רוצים שזה יהיה אפקטיבי חייב שהניקוד חוץ למשחק זה יבוטל

אני לא מבין למה אנשים מאשימים את אחים לסמל במשהו בעניין הזה.

כל העניין של הכרטיסים זה שיהיה מחיר אחיד של 50 ש"ח, רוצים לקחת לכם יותר? פשוט אל תקנו.

זה לא מהיום שלא משלמים על כרטיס אם הוא עולה יותר מ-50. לא צריך לעמוד על השמירה כדי להבין את זה. אל תיכנסו למקום של הרובוטים או של העדר. יש לכל אחד מחשבה מספיק ביקורתית ומורכבת כדי להבין לא להיכנס למקומות שיכולים לדפוק את הקהל שלנו. אל תקנו.

אני לא מבין למה אנשים מאשימים את אחים לסמל במשהו בעניין הזה.

כל העניין של הכרטיסים זה שיהיה מחיר אחיד של 50 ש"ח, רוצים לקחת לכם יותר? פשוט אל תקנו.

חס וחלילה להאשים אותם, בכל זאת הם מנסים לקדם דברים שיועילו לכולנו בטווח הארוך

במקרה הזה ספציפית הרבה אנשים כבר קנו כרטיס לפני החרם, ככה שאין מנוס מלהגיע למשחק

חס וחלילה להאשים אותם, בכל זאת הם מנסים לקדם דברים שיועילו לכולנו בטווח הארוך

במקרה הזה ספציפית הרבה אנשים כבר קנו כרטיס לפני החרם, ככה שאין מנוס מלהגיע למשחק

בכל אופן לדעתי הפואנטה בחרם הזה לעמוד על עיקרון שאנחנו האוהדים לא פרייארים. כל מחיר שגבוה מ50 שקל למשחק כזה הוא פשוט גניבה.

כל אדם צריך להבין את זה לבדו ולא צריך אישור מאף אחד, לצערי הקהל הישראלי הוא דיי פרייאר ובעלי הקבוצות הגנבים כמו לוזון וג'קי מנצלים את זה.

מחרימים בגלל כרטיס ב60 שקל ? אתם עושים צחוק...

אני אישית מוציא אוטו מלא ועוד לא קניתי כרטיס .

הכי הרבה זה שעכשיו במקום 4000 יגיעו 3000, החלטה מטופשת.

1. אנחנו מעבירים לתקשורת כל הודעה שלנו, הם אלה שבוחרים אם לפרסם את זה או לא

2. לקחנו לתשומת לבנו את מה שכתבתם ועוד כמה דברים, המחאה בוטלה, הכל בסדר.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=170818

בוא אני אגיד לך משהו, בכל מחאה שעשינו עד עכשיו הרבה אנשים לא הסכימו, זה לא משהו שחדש. לא הכרחנו אף אחד ואנחנו לא עומדים מחוץ ליציע ומקללים אנשים שכן קנו, מכבדים את כולם.

לגבי זה שמחרימים בגלל שישים שקל, מבין את זה שהדעות מעורבות, אבל איך יש לך (לא אתה אישית) פרצוף להצדיק חרם נגד ביתר בטדי על מאה שקל כרטיס אבל להיות נגד חרם נגד מפת על עשרה שקלים?

בשני המקרים מדובר על בעלי קבוצות שהלכו נגד המתווה שנקבע כדי לעשות יותר כסף.

תשמע אתה ממש ממש אידיוט (וזה 71 למי שקונה ברשת/טלפון, לא 60)