Jump to content

טיסה למנצ'סטר

Antler

Recommended Posts

אני טס מחר למנצ'סטר לסופש של הדרבי והייתי שמח להמלצות כמו (אבל לא רק)

איפה כדאי לאכול

לאן יוצאים

איפה רואים מכבי

איפה יונייטד פנאטיקס יושבים לפני המשחק

ובכלל כל דבר שכדאי לדעת יהיה מועיל

תודה מראש

בברכה

אני טס מחר למנצ'סטר לסופש של הדרבי והייתי שמח להמלצות כמו (אבל לא רק)

איפה כדאי לאכול

לאן יוצאים

איפה רואים מכבי

איפה יונייטד פנאטיקס יושבים לפני המשחק

ובכלל כל דבר שכדאי לדעת יהיה מועיל

תודה מראש

בברכה

נדמה לי שכתבתי הודעה על זה בנושא קודם.

לאן יוצאים? יש פאבים ודאנס ברים ב-Northern Quarter - תסתכל איפה נמצא ה-Bluu בר בגוגל מאפס, זה בערך האזור.

יציאות / אוכל יש גם ב-Printworks הסמוך. אחלה מתחם, גם אם קצת תיירותי. יש גם פוד קורט ממוצע לגמרי ב-Arndale. יש גם מסעדה הודית שלפני כמה שנים אהבתי מאוד eastZeast.

ממליץ גם לעשות את הסיור באולד טראפורד ואולי לאכול ב-רדקפה (תיירותי אבל חווייה לאוהדי יונייטד). יש גם את מוזיאון הכדורגל הלאומי (די חובה בעיניי). אפשרות להסתובב באזור שבין גני פיקדילי והספריה/עירייה. חביב למדי.

לגבי האוהדים של יונייטד - The Bishop Blaize בסמוך לאיצטדיון מקום מעולה לאווירה ולשירים לפני המשחק. היה עוד בר שנהגו להמליץ עליו במועדון האוהדים הישראלי (ממליץ לך להיכנס לאתר של הישראלי רדס מועדון האוהדים הרשמי של יונייטד בארץ יש שם מלא טיפים) אבל לא זוכר איך קוראים לו. "השרופים" יושבים ב-Stretford End. הרבה יותר מוצלח מכל חלק אחר באיצטדיון אפילו שזה מאחורי השער.

הייתי שם יום, אכלתי ב-The Bishop Blaize, אחלה מקום עם אחלה אווירה ואוכל טעים

תכלס יש את המרכז(ארנדייל וגני פיקדילי) שאתה יכול להסתובב קצת במשך כמה שעות

יש גם מוזיאון כדורגל שהבנתי מעניין אבל לא יצא לי

פה אולי תמצא עוד כמה דברים:

http://www.manutd.org.il/touring-england-useful-info/entertainment-manchester/

הייתי שם יום וחצי.

ממליץ על מוזיאון הכדורגל, נמצא ממש במרכז העיר. הכניסה חינם.

אני מיהרתי שם אז רצתי עליו בסביבות השעה (עמדו לסגור) אבל אפשר להעביר שם שעתיים בכיף.

הייתי שמח לחזור, יש שם גם תערוכה מתחלפת- כשהייתי שם היה על פלה.

אה, ויש שם אחלה סניף של פריימארק.

אחלה עיר, הייתי שם ארבעה ימים ואהבתי בצהריים ללכת לשוק בארנדייל, יש דוכני אוכל זולים וטעימים עם סחורה טרייה. אם בא לך לשבת במסעדה אז יש את Zizzi שיש בערך בכל אנגליה עם פיצות ופסטות קטלניות במחירים סבבה. אם אתה תקוע בלילה יש מקדונלדס שפתוח 24 שעות 10 דקות הליכה מפיקדילי. אחרי מוזיאון הכדורגל שכולם המליצו עליו כאן שחובה ללכת, הOld Wellington שנמצא 2 הליכה משם, למרות שהוא סופר תיירותי הוא אחלה פינת סתלבט לשבת בה עם בירה וקצת לשטוף את העיניים מהנוף שדי חוזר על עצמו במנצסטר.

בנוגע למסיבות יש דאנס בארים ברובע הצפוני כמו בכל עיר באירופה עם מוזיקה של מצעדים וזה יכול להיות נחמד אם בא לך להתחיל עם מקומיות או תיירות ולהיות באווירה יותר קלילה. אם אתה מחפש משהו יותר מקומי יש במנצסטר סדרה מאד מוכרת של מסיבות שעובדת כבר מעל עשור שנקראת Warehouse project שפועלת בכל סוף שבוע ותמיד מביאה אמנים טובים, בעיקר מוזיקה אלקטרונית. תמיד יש גם הופעות סבבה, בבדיקה קצרה ראיתי שביום שבת יש הופעה של קווין ושל כימיקל בראדרס.

אם אתה מחפש להתארגן, יש מצב שמנצסטר אחת הערים הכי בעייתיות שיש. הייתי בפסטיבל וזה היה על גבול הבלתי אפשרי, שאלתי בפורומים אספתי מידע ובפסטיבל דיברתי עם אנשים מלונדון שהכרתי והמסקנה הייתה שמנצסטר עיר שפחות מעשנים בה אלא משתמשים בסמים קשים כמו אמדי קוקאין וספייס - וזו עניין חשוב מאד כי אם אתה בוחר להתארגן אלף משני זהירות. הספייס הוא סם סינטטי וזול שאמור להחליף קנאביס ויכול להזכיר אותו במראה. בפועל יש בו כימיקלים מסוכנים וקטלניים שהופכים אנשים לזומבים, הוא נפוץ מאד באנגליה ואתה תראה הרבה משתמשים בגני פיקדילי (שם הסיכוי הכי גבוה להתארגן).