Jump to content

סיכום התיקו מול אשדוד בנתניה אחריי צפייה בש.ח | לא מצליחים להתרומם

Sawyer

Recommended Posts

לא מסכים איתך בעליל

גילאים 28-32 זה שיא השיאים ואלמוג כהן 29, אין לו מה להיות מעבר לשיא..מזכיר שראדי הגיע לכאן בגיל 31 או משהו.

ראדי הגיע אחרי שלא השיג כלום בקריירה שלו

אז איזה ישראלים אתה רוצה להביא שיכולים לשדרג אותנו? עזוב שיהיה להם פן מנטלי לקבוצה שרוצה אליפות ולא אוסף הפרימדונות שיש לנו היום.

לא התפקיד שלי למצוא. ואם אין - שיגדלו מבפנים.

אלמוג כהן לא זכה באף תואר בקריירה.

ברסקי חייב לחזור.

זה לא עניין של תואר. הוא היה שחקן הרכב בבונדסליגה

מסכים לגבי ברסקי. לטעמי גם גלזר. וכבר בינואר אם זה אפשרי. הזרים שלנו בקישור לא שווים יותר מהשניים.

תראו איך רמי גרשון חזר.

כל הליגיונרים הכביכול בכירים האלה באיזור ה-30 מבחינתם לחזור זה סוג של פנסיה מוקדמת.

חייבים שחקנים רעבים זה הדבר העיקרי שחסר לנו בקבוצה.

רמי גרשון הוא לא דוגמא

לא שהוא משלם לי משהו שאני מגן עליו ככה ולא שהוא נותן לי את חברה שלו לסופי שבוע

אבל יאמר לזכותו הגדולה שרמי גרשון לא עשה הכנה מוקדמת לעונה, היה פצוע עד כמעט לפני חודש ומשהו, יקח לו זמן לחזור לעצמו ורואים את זה, בנוסף לכך הוא משחק בקבוצה לא מאומנת בגרוש יותר מאיתנו..

תראו איך רמי גרשון חזר.

כל הליגיונרים הכביכול בכירים האלה באיזור ה-30 מבחינתם לחזור זה סוג של פנסיה מוקדמת.

חייבים שחקנים רעבים זה הדבר העיקרי שחסר לנו בקבוצה.

נדמה לי שהמצב הלא טוב קצת מערפל, ואנחנו יורים לכל הכוונים. הבעיה במכבי היא לא שחקנים "שבעים" או פרימדונות". השחקנים במכבי הם לא כאלה ולא כאלה. אלה תיוגים שתמיד מופיעים אצל כל שחקן שלא משחק טוב. הבעיה במכבי היא שחקנים לא טובים מספיק.

ובנוסף, גלזר וברסקי, שהם שחקנים טובים, לא היו משנים בהרבה את המצב. כ"א מהם היה יכול להיות במקומו של פרץ, שמראש היה אמור להיות איזה גיבוי לקשר אחורי שמעולם לא הגיע. אז זה היה משפר במשהו את המצב, אבל שום דבר מהותי.

נדמה לי שהמצב הלא טוב קצת מערפל, ואנחנו יורים לכל הכוונים. הבעיה במכבי היא לא שחקנים "שבעים" או פרימדונות". השחקנים במכבי הם לא כאלה ולא כאלה. אלה תיוגים שתמיד מופיעים אצל כל שחקן שלא משחק טוב. הבעיה במכבי היא שחקנים לא טובים מספיק.

ובנוסף, גלזר וברסקי, שהם שחקנים טובים, לא היו משנים בהרבה את המצב. כ"א מהם היה יכול להיות במקומו של פרץ, שמראש היה אמור להיות איזה גיבוי לקשר אחורי שמעולם לא הגיע. אז זה היה משפר במשהו את המצב, אבל שום דבר מהותי.

לא מסכים איתך אחי.

אני רואה ומרגיש את השובע אצל אלירן, שרן, וידאר, יצחקי (אלא מה) וטיבי לכל ה פ ח ו ת.

בעיניי זו אחת הסיבות העיקריות. אנחנו משחקים כל משחק נגד שחקנים שרוצים את זה הרבה יותר מאיתנו וזה ניכר. אשדוד עם כמה בעיטות לרגליים (קבוצה מגעילה) הורידו לשחקנים שלנו את הביטחון לגמרי.

חייבים שחקנים לפני פריצה שבאים להוכיח את עצמם, אין לנו כמעט אף אחד כזה בקבוצה

הקבוצה הזאת סה"כ קבוצה עם פוטנציאל, יש שחקנים כמו בלקמן, וידאר, אצילי, עטר שהם כייחודים שחקנים טובים, אבל כקבוצה? כנראה שלא מספיק טובים...מיכה גם לא חזר לעצמו מאז הפציעה...יש כלכך הרבה קלקולים מאשר דברים טובים וזה נראה בהתאם