Jump to content

סיכום התיקו מול אשדוד בנתניה אחריי צפייה בש.ח | לא מצליחים להתרומם

Sawyer

Recommended Posts

רפאלוב שובר שוויון בליגה הזאת !

ראית אותו בשנתיים האחרונות איפה שהוא משחק ? כי בקלאב ברוז',חוץ מלסחוב תקונוסים באימון לא נותנים לו יותר מדי זמן ליד כדור..

ראית אותו בשנתיים האחרונות איפה שהוא משחק ? כי בקלאב ברוז',חוץ מלסחוב תקונוסים באימון לא נותנים לו יותר מדי זמן ליד כדור..

רפאלוב העונה שיחק רק ב-7 משחקים מתוך 17

236 דקות

8073710.jpg

רפאלוב העונה שיחק רק ב-7 משחקים מתוך 17

236 דקות

8073710.jpg

נו ומה זה אומר לי ? שכבר ב3 עונות האחרונות הבנאדם מגיע לכלום דקות בעונה,סובל מפציעות אין סוף ואוטוטו בן 32.

אם זה ה"שובר שוויון" שלנו המצב אנוש..

זה מה שאמרו על מליקסון

אייל גולסה כשיר זה הכי טוב שאפשר להביא לכאן לעמדתו. לא יודע למי אתה מצפה אבל מרגיש לי שקנטה ימשיך להמר על הפריימרליג.

סתם בשביל הקטע, ראדי, קלאודימיר הזקן, עלי מוחמד, עדיפים עליו לדעתי, גם כשהוא כשיר.

סתם בשביל הקטע, ראדי, קלאודימיר הזקן, עלי מוחמד, עדיפים עליו לדעתי, גם כשהוא כשיר.

ראדי? חחחחחחחחח עצום. באמת. ואוו. קשה להגיב על השטות הזאת ברצינות.

קלאודמיר בשיאו בביתר (15/16) אולי איכשהו היה נותן פייט. היום? לא..

מוחמד עלי, אולי. קשה להגיד על סמך חצי עונה שאנחנו רואים אותו.

קיבלת, ליהלום מספר 1 של הליגה יש יותר פוטנציאל..

אתה לא תמצא 10 אנשים בעולם שחושבים שהיום, ב4.12.17 במצב היפותטי (שעליו מדברים) שגולסה כשיר, ראדי טוב ממנו.

כאילו.. תשאל את ראדי/בכר.. אותי תוכל לגרד שם קול או שניים שיגידו שקשה להגיד. אבל ברצינות..

וקלאודמיר? אתה ראית אותו העונה? וסוף עונה שעברה..?

אפשר לקחת את האופטימיות והגב שאני נותן לקבוצה כי בזה אני מאמין ולהגיד שאני לא מבין כדורגל, הרבה עושים את זה.. אבל על טיעונים סבירים.

ראדי וקלאודמיר לפני גולסה פצוע.. קשה מאוד להתמודד עם טענות הזייה כאלו.

2 שחקני קישור של הקבוצות הטובות בארץ נכון לכרגע, עם מספרים ועם דק משחק שזה גם חשוב. אבל בסדר, אתה צריך עוד חודשיים של גולסה להבין שהוא גם כמו שאר הבינוניים, לא נורא.

במה הוא טוב מהם? במשחק הלחץ? כשאף אחד בקבוצה לא משתתף גם זה נבלע כמו טיפה במים. בינתיים ניאבק על אירופה עם הפועל חיפה עם הדינמו המוכשר.

אולי גולסה לא יצליח להרים את מכבי וישאב לבינינויות ויתנדף/מתאבד. הכל יכול להיות. זה לא קשור לויכוח

אלא אם אתה חושב שראדי (צעיר בהרבה, אחרי עונות שיא. נראה זבל ממש במכבי כשנחלשה) או קלאודמיר היו יכולים להרים לקבוצה לבד, ואתה לא.

אז.. מה אתה אומר כאן?

הוא שחקן פשוט יותר טוב מהם, זה מה יש. זה שהוא במכבי לא עושה את זה לא נכון. פשוט שם אותו בסיטואציה יותר קשה להצלחה כנראה..

לא אחי, ראדי הוא חלק מאוד משמעותי מההצלחה של בש וגם בגילו המופלג הוא אולי הטוב בתפקידו בליגה, בטח ב5-6 שנים האחרונות (גם כשהיה "זבל" במכבי), קלאודימיר סוחב על עצמו קישור כמעט לבד בחוליה לא יציבה בעליל כבר שנים, עם בעל בית שהוא מאמן ואפס יציבות להרכב שירוץ.

השאלה מה גולסה עשה כדי שהוא לדעתך הכי טוב בליגה בתפקידו או יותר טוב משני אלה? על סמך מה? ולא, אני לא חושב שהוא בעיה או משהו בסגנון אבל רחוק ממשהו שהיה מספק אותי.

הייתי רוצה לאחל לגולסה להיות ברמה של ראדי וקלאודמיר בגילם המופלג, אבל במקרה שלו אני מאחל לו שעדיין ישחק כדורגל בשלב הזה.

גולסה שחקן מצוין וכיף שיש לנו ישראלי כזה, אבל בחייאת אי אפשר להשוות אותו לאף אחד בליגה כל עוד הוא נפצע בקצב של ג'ק ווילשר. כרגע אני לוקח ב20 ידיים את ראדי ואת קלאודמיר (על מוחמד אין בכלל מה לדבר..) גם על חשבונו של גולסה.

גולסה שחקן נפלא וכשהוא בכושר הוא בטופ 3 של הקשרים בארץ, אבל בלי לשמור על רצף משחק הוא לעולם לא יתעלה.

אי אפשר לבנות עליו כשחקן הרכב ובטח שלא כשחקן מוביל שכולם רק מחכים שהוא יחזור.

או שישחררו אותו או שיעשו ממנו שחקן ספסל לרוטציה, יותר מזה הוא לא שווה ואני אומר את זה בצער כי וואלה כואב על שחקנים כאלו.

זה לא כמו יצחקי שתמיד נפצע כי הוא זורק זיין על הכושר והמקצוענות, גולסה מקצוען שעובד קשה אבל אין לו מזל, הגוף שלו מכניע אותו כל פעם מחדש וזה כואב אבל זה המצב .

כל אלה שאומרים לא רפאלוב ולא אלמוג כהן

אז מי?

עוד פעם שחקנים חלושס כאלה שלא יביאו אותנו לכלום?

רפאלוב זה היחיד שפנוי בשוק והוא שחקן עם ניסיון ומוכח..חאלאס לרמות את עצמכם, אתם מתים שהוא יבוא.

לא רפאלוב וזה חלון טוב בשבילי!!!!!!!!!

רצוי גם לא אלמוג כהן.

אלמוג כהן כנראה יישאר בגרמניה אבל למה לא ? אני לא עוקב אחריו, אבל אם הוא נבחר בטופ 10 קשרים בבונדסליגה עונה שעברה לא יכול להיות שהוא פלופ.

אלמוג כהן כנראה יישאר בגרמניה אבל למה לא ? אני לא עוקב אחריו, אבל אם הוא נבחר בטופ 10 קשרים בבונדסליגה עונה שעברה לא יכול להיות שהוא פלופ.

אתה באמת חושב שהוא בטופ 10 קשרים אחוריים בבונדסליגה?

אתה באמת חושב שהוא בטופ 10 קשרים אחוריים בבונדסליגה?

אני לא יודע כי לא ראיתי,אבל הוא נבחר מקום 8 עי מקצוענים מגרמניה.

גם אם נגיד וזה קצת משקר, עדיין זה מראה שהוא שחקן איכותי.

זה לא איזו ליגה אוסטרית/בלגית זו פאקינג בונדסליגה.

גם הליגה השנייה שם איכותית מאוד.

מצידי שיבחר מקום ראשון גרזנים במפלגה הנציונאל סוציאליסטית.

אלמוג כהן מעבר לשיא ואין לו שאיפות. חזרה שלו לארץ תהיה בשביל שכר גבוה, פנסיה נוחה ולהיות קרוב לאמא.

כל אלה שמשווים את המצב שלו או של רפאלוב לא בכיוון בכלל. זהבי בא בגיל נדיר עם רעב משוגע.

אז איזה ישראלים אתה רוצה להביא שיכולים לשדרג אותנו? עזוב שיהיה להם פן מנטלי לקבוצה שרוצה אליפות ולא אוסף הפרימדונות שיש לנו היום.

מצידי שיבחר מקום ראשון גרזנים במפלגה הנציונאל סוציאליסטית.

אלמוג כהן מעבר לשיא ואין לו שאיפות. חזרה שלו לארץ תהיה בשביל שכר גבוה, פנסיה נוחה ולהיות קרוב לאמא.

כל אלה שמשווים את המצב שלו או של רפאלוב לא בכיוון בכלל. זהבי בא בגיל נדיר עם רעב משוגע.

אתה שוכח שאין יותר מדי אופציות לחיזוק ישראלי, ואני בטוח שגם היום כשזהבי בן 30 כולם היו רוצים אותו בחזרה, אם אלמוג יכול לתת 4-5 שנים טובות, אז זו לא עסקה רעה.